PDA

View Full Version : Brera-3.2 или 1750 tbi



Pyro
29-12-2011, 14:26
Колеги, понеже отдавна съм решил да си подаря за коледа една красавица въпроса ми е кой мотор да избера. избора както виждате е между 3.2 и 1750 tbi.Това, което знам е, че 3.2 е с повече конски сили от 1750, но пък 1750 е доста по-лек.И дали тези 60 конски сили ще компенсират по тежкия двигател ? Предвидил съм да я купя от чужбина с максималния брой екстри, по-възможност Ti пакет.

bouncer
29-12-2011, 15:23
1750 e по-добрият двигател и като поведение и като възможности.

Pyro
29-12-2011, 15:32
Да, но 3.2 го превъзхожда с 60 конски сили:calc: .При мен тази кола ще е по-скоро за съботите и неделите.Най-главно питам дали си заслужава да дам парите си за 3.2, когато колата е с 200 кила по-тежка обаче с 60 коня отгоре или да дам за кола, която е по-лека, но е с 200 коня.Някой, който има опит поне с един от моторите да каже мнение ако може.:go:

boian
29-12-2011, 15:42
Едната може да е и 4х4, тези 200 кила отгоре не са от резервоара. Изчисли си конска сила/кг и ще си отговориш. Според мене има лек превес за 3.2. Виж след чипване определено турбо мотора е за предпочитане

Drag0
29-12-2011, 15:48
Да, но 3.2 го превъзхожда с 60 конски сили:calc: .При мен тази кола ще е по-скоро за съботите и неделите.Най-главно питам дали си заслужава да дам парите си за 3.2, когато колата е с 200 кила по-тежка обаче с 60 коня отгоре или да дам за кола, която е по-лека, но е с 200 коня.Някой, който има опит поне с един от моторите да каже мнение ако може.:go:
Чуй звука на 3.2 и после няма да те интересуват килограми конски сили и т.н.

badmadafaka
29-12-2011, 16:18
Фактически избираш между най-ново поколение технология и доказано говедо...
Ако ще е за съботно-неделен кеф според мен една 3.2 Ку4ка е колата, к'во като е по-стара технология... :mrgreen:
Aко ще е за "всекидневна" кола, според мен tbi-то фор дъ уйн...
Пък и по-знаещите да ме поправят ако греша, ама каквато и да е технологията, едно е пауъра да идва от обем, а друго е да идва от изнасилена на макс духалка (освен ако не тръгнеш да правиш някакви силови тунинги де)... :mrgreen:

Kuku
29-12-2011, 16:25
Mай 3.2 е по-подходяща.... :hmm:

Pyro
29-12-2011, 16:42
По статистика май 1750 може да се окаже по-добър, но и мен ме влече като чели повече 3.2. Инъче това колко тежи в интерес на истината не ме вълнува много, няма да се състезавам, че да гледам колко тежи и т.н.Гледах на Аутоделта как са направили Брера 3.2 356 коня май беше, ей такова нещо мен ме влече.Ако мога да си я направя и мойта, щото съм сигурен, че ще копувам само да минат празнците.Айде колеги весели празници !:cheers:

dilian alfa gtv
29-12-2011, 16:44
Нека да е 3.2 Q4 Ti:go:

Pyro
29-12-2011, 16:49
Е да, сега се поразрових и гледам има колега Vasil.Tzanev май така се пишеше неговата белисима ми харесва много.Italia independent ей това търся.За мен важно е колата вътре да е Харна, мощен двигател и да е страстна кучката.Откак бащата взе една 159-ка 2006 немога да отлепя очи от алфите.

Kuku
29-12-2011, 16:50
Пакет 'Аutodelta' не е никак евтин, имай предвид!
А щом ти трябва повече за уйкендите, защо всъщност не си купиш 'Брера'?

Pyro
29-12-2011, 16:52
Е аз за брера съм писал бе мен :D имам капитал в моменто от 50 000 евра и толкова дам ли ги съм разорен, обаче кеф цена няма.Затова се оглеждам за пакет аутоделта :))

Kuku
29-12-2011, 17:09
Да, верно, че пише 'Brera' - мнОу съм зУе :D

Pyro
29-12-2011, 17:18
Заеби тая работа, мен ме интересува тая Аутоделта колко струва, че никъде не намерих :@

badmadafaka
29-12-2011, 17:25
Italia Independent фор дъ уйн :thumbup:
Точно тая за която говориш съм я виждал на живо и е в пъти по-... отколкото на картинка... :mrgreen:

Gh0stRider
29-12-2011, 17:27
Заеби тая работа, мен ме интересува тая Аутоделта колко струва, че никъде не намерих :@

http://www.autodeltashop.com/product_info.php?cPath=130_132&products_id=568

"Fitted with the compact Rotrex C30-94 supercharger with intercooler and remapping, the Autodelta Brera offers 352 bhp and 435 Nm torque, the additional 92 bhp over the standard model turning this into a powerful four wheel drive 2+2 sportscar easily capable of fulfilling its driver’s innermost demands and desires. 0-100 km/h is achieved in 5.3 seconds while top speed is 260 km/h."

Susscrofa
29-12-2011, 17:34
При наличието на турбо версия на едно спортно купе, никога не бих си избрал атмосФерката, та ако ще да е 5 литрова.
А и като гледам при какви обороти ТBIчето достига максималния въртящ момент и при какви максималната си мощност в сравнение с атмосФерното слонче и ми се пълни сърцето.
Та, ако аз имах опция да си купя спортно купе, подчертавам, спортно, на две-три години, без да се замислям скачам на турбото.

Pyro
29-12-2011, 17:52
---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

[/COLOR]
Italia Independent фор дъ уйн :thumbup:
Точно тая за която говориш съм я виждал на живо и е в пъти по-... отколкото на картинка... :mrgreen:


Е тя е много добра, отвътре е карбони работи, обаче май само 3.2 и 2.2 jts имаше такива.Инъче са супер яки и боята ако не се лъжа беше матирана с черните джанти е убиец !

dilian alfa gtv
29-12-2011, 18:05
---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

[/COLOR]


Е тя е много добра, отвътре е карбони работи, обаче май само 3.2 и 2.2 jts имаше такива.Инъче са супер яки и боята ако не се лъжа беше матирана с черните джанти е убиец !

Ето примерна цена
http://www.autodelta.co.uk/mainframe.htm

Mury
29-12-2011, 18:12
Колега един приятел продава 3.2,на адски добра цена http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=998818#post998818 ако искаш ходи я виж.................:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mr green:

DerMeister
29-12-2011, 18:14
Щом колата е за кеф, някой знае ли кой двигател звучи по-добре и доставя удоволствие от шофирането. Турбото си е турбо, ама ...

Mury
29-12-2011, 18:16
Абе да ви кажа,тоя 3.2 не звучи като Алфовия 3.2...............:go::go::go::go:

Susscrofa
29-12-2011, 18:17
Щом колата е за кеф, някой знае ли кой двигател звучи по-добре и доставя удоволствие от шофирането. Турбото си е турбо, ама ...

Еми точно за удоволствието от шофирането турбото е доста по-добро.
Аз лично не бих искал да сравнявам турбо бензинка с атмосФерка.
Хубав е 3.2, но за 159, брерата отвсякъде седи по-добре с ТБИ.

AR147
29-12-2011, 18:18
Аз бих предпочел 1,75 пред холдънския 3,2

dilian alfa gtv
29-12-2011, 18:29
Абе да ви кажа,тоя 3.2 не звучи като Алфовия 3.2...............:go::go::go::go:
Има нещо вярно,нищо общо няма със V6 Арезе мотора.

Drag0
29-12-2011, 18:34
Заеби тая работа, мен ме интересува тая Аутоделта колко струва, че никъде не намерих :@

http://lmgtfy.com/?q=autodelta+shop

само 7000 GBP (части и работа )

Pyro
29-12-2011, 19:57
Ее вие пък тая 3.2-ка много лоша я изкарахте.Като звук няколко пъти съм се качвал на 3.2 и ми харесва много, особено като му се сложи един Ragazzon exhaust.На Tbi съм бил един път.Добро впечатление ми направи, но осезателно си се чувства разликата от 60 коня, поне според мен.:mrgreen:

vlalov
29-12-2011, 21:19
Начи тая дето Мъро я предлага ако и се бодне една Аутоделта намеса и ще ти стъпи доста по малко от 50 Евра
Сметай сам - 12 000Евро покупка и още 10 000 за АУДелта и имаш нещо в пъти по добро от ТБИ и леко уникално
Лично мнение ако имах аз тази дилема какво бих направил
П.П.А относно кубатурата - дай ми един В8 5-6-7000 кубика пък се кефи на малкия обем с турбинка :go:

Da_Fuse
29-12-2011, 21:22
Според мен основното е, че 3.2-то може (а и трябва според мен) да бъде 4х4 - това коренно променя колата, 'щото като започне да ти тегли волана, насам-нататък или на сняг да недозавива... язък и за конете.. :)

code
29-12-2011, 21:26
3,2 в сравнение с ТБИ е морално остарял, а по-лошото е, че 3,2 е и доста по-тежка. Иначе за вървежа и двата мотора вървят прилично, то е ясно. ТБИ разгръща много по-равномерно мощността си по целия диапазон затова субективно ускорява по-плавно, реално разликата е нищожна.

badmadafaka
29-12-2011, 22:45
Да, в сравнение с тби-то 3.2 е остарял морално... Представяш ли си подобна дилема преди 5-6 години: 3.0/3.2 морално остаряло Арезе, срещу невероятната нова технология JTS, примерно... А преди 10-12 години, морално остарялото 2.5 V6 12V срещу дзвера TwinSpark 16V...

@Pyro: За индепендънта си прав - сива матова е оригиналдъ на цвят, вътре червени конци, ала-бала, джантите и те са черни матови оригинално... Абе кеф, и да искаш да и пипнеш нещо визуално (поне според моите представи) можеш само по-грозна да я направиш... :mrgreen:

PS: на сайта на Аутоделта от линковете има една секция "cars for sale" и там има една черна брера "3.2 Compressore" (не може да се линкне директно)... Не видях само колко кашона пари и искат... :respect:

Pyro
29-12-2011, 22:55
Мойта мечта е с дълго име "Brera 3.2 V6 Q4 24V Italia Independent и за завършек Autodelta (или както им казваха).На мен ми харесва в 3.2 мощността идваща от по-големия обем и звука не е лош.Особено ако се добави един Ragazzon exhaus system става за чудо и приказ.1750 tbi върви като чели по-спокойно.А до колегата badmadafaka, изобщо не се и замислям да пипам визуално такова изящество.Гръм да ме удари ако и посегна :DD :go:

Susscrofa
29-12-2011, 23:31
Ее вие пък тая 3.2-ка много лоша я изкарахте.Като звук няколко пъти съм се качвал на 3.2 и ми харесва много, особено като му се сложи един Ragazzon exhaust.На Tbi съм бил един път.Добро впечатление ми направи, но осезателно си се чувства разликата от 60 коня, поне според мен.:mrgreen:

Tbi - максимален въртящ момент 320 нм при 1 400 об
Това звучи твърде изкусително!

Drag0
29-12-2011, 23:35
Да, в сравнение с тби-то 3.2 е остарял морално... Представяш ли си подобна дилема преди 5-6 години: 3.0/3.2 морално остаряло Арезе, срещу невероятната нова технология JTS, примерно... А преди 10-12 години, морално остарялото 2.5 V6 12V срещу дзвера TwinSpark 16V...

PS: на сайта на Аутоделта от линковете има една секция "cars for sale" и там има една черна брера "3.2 Compressore" (не може да се линкне директно)... Не видях само колко кашона пари и искат... :respect:
Колко кашона не знам .. но да не е с десен волан . :mrgreen:
А да знаеш и малкото 2.5 Арезе колко е лошо и морално остаряло ... :mrgreen: ... това е най-лошата кола която съм имал хахаха.


Мойта мечта е с дълго име "Brera 3.2 V6 Q4 24V Italia Independent и за завършек Autodelta (или както им казваха).На мен ми харесва в 3.2 мощността идваща от по-големия обем и звука не е лош.Особено ако се добави един Ragazzon exhaus system става за чудо и приказ.1750 tbi върви като чели по-спокойно.А до колегата badmadafaka, изобщо не се и замислям да пипам визуално такова изящество.Гръм да ме удари ако и посегна :DD :go:
Ragazzon-a не ми харесва как звучи, някак ми е твърде остро ... единствения му плюс е че е stainless steel . :mrgreen:

Pyro
30-12-2011, 00:12
Ragazzon издава по-дрезгав звук, което мен направо ме възбужда.Дрезгаво плътен (и много шумен) ми е любимата комбинация.Ако някой може да каже предимствата пред другия на двата мотора ще съм много благодарен :mrgreen::mrgreen:

vassil.tzanev
30-12-2011, 00:58
Освен да ти се обадя като се задействам с Autodelta да го правим заедно. Аз вече съм си намерил комплект, но чакам да ми мине гаранцията за да си го поръчам. Проблемът е кой да ми го монтира, защото не ми се ходи чак до Англия.


Е да, сега се поразрових и гледам има колега Vasil.Tzanev май така се пишеше неговата белисима ми харесва много.Italia independent ей това търся.За мен важно е колата вътре да е Харна, мощен двигател и да е страстна кучката.Откак бащата взе една 159-ка 2006 немога да отлепя очи от алфите.

leketo84
30-12-2011, 02:43
1.75 TBi (200Hp) 7.7
3.2i V6 JTS (260Hp) 6.8
Колеги , стига го въртели колегата при тази разлика в ускорението според мен няма сравнение в двата мотора ! 3.2 is your magic machine :busted_cop:

boian
30-12-2011, 10:20
Освен да ти се обадя като се задействам с Autodelta да го правим заедно. Аз вече съм си намерил комплект, но чакам да ми мине гаранцията за да си го поръчам. Проблемът е кой да ми го монтира, защото не ми се ходи чак до Англия.

Може и мене да имате предвид

Kuku
30-12-2011, 10:34
Защо трябва да ходите до Англия?
Пратете само колата :hmm:

DJraceman
30-12-2011, 11:34
Пак се пише без да се чете особено!!! Колегата с желанието да си подари коледен подарък трябва да има следните неща в предвид:

1. Брера Италия Индипендант с тази боя е много трудна за подържане особено в нашите условия.

2. Черните джанти са стандартни за всички нови 159/Брери и там нищо особено.

3.Карбоновите елементи в интериора всъщност не са истински карбон и са допълнителна екстра при това доста скъпа а всичко останало е стандартно за новите 159/Брера.

4. И последно мисля, че спора отдавна приключи по повод мотори...има си интернет, графики, сравнения и ясно се вижда кой мотор е по-добър.

Аз лично бих препоръчал 1750 ТБИ!

Успех с покупката!

bouncer
30-12-2011, 11:34
Пичове,

що ще ходите до Англия?!?!

Autodelta International

GREECE
Autocorse Ltd
Anonimos 3
Vari, 16672
Athens
Tel: 210 89 79 210
Fax: 210 89 79 209
Web: www.autocorse.gr
E-mail: autocorse@autocorse.gr
Contact: Mr Stathis Magos

Kuku
30-12-2011, 11:52
А и сте готови да дадете петнаесе хилки за мунинг, пък не ви се ходи до сервиза :?
После поддръжката.... ?!

badmadafaka
30-12-2011, 12:46
Човека има парите и желанието да си купи колата и да я тунингова за малко повече пари отколкото струват колите на повечето пишещи в темата, обаче искате да го откажете защото боята трудно се поддържала..? Или цялата кола била скъпа за поддръжка..? Кой от критиците ще му плаща ремонтите и поддръжката..?
Евала бе алфисти-и-и... :tooth:

Mury
30-12-2011, 12:54
Човека има парите и желанието да си купи колата и да я тунингова за малко повече пари отколкото струват колите на повечето пишещи в темата, обаче искате да го откажете защото боята трудно се поддържала..? Или цялата кола била скъпа за поддръжка..? Кой от критиците ще му плаща ремонтите и поддръжката..?
Евала бе алфисти-и-и... :tooth:
A ти сигурен ли си че ги има,щот на мен този случай ми напомня на някои други тук във форума-много шум за нищо :idea2::idea2::idea2::idea2:

П.С.Никой не се опитва да го отказва,всички си пишат колко да не заспат,и четат много интернет-ускорения,въртящ момент,в крайна сметка само Боян,Васил и Иво имат допир от първа ръка до двата мотора :tooth::tooth::tooth::tooth:

Pyro
30-12-2011, 16:43
Колеги не нажажавайте обстановката.Колата ми е мечта от много време и съм написал какво искам да е.1-вото, което е да е най-мощния мотор (темата се отнасяше кой е по-добър от двата, които съм си избрал) 2-рото да е с всички възможни екстри понеже това е кола, с която изобщо не целя да икономисвам горива и така нататък= кола само за удоволствие.И да имам желание да я туининговам в Autodelta.Един вид искам за моя бюджет да си взема една кола и да я подобря силово, за да ми доставя още повече удоволствие.А да и за боята, която трудно се подържала-колеги аз ако ще си копувам кола с матирана боя няма по цял ден да вися по паркинги и на служебния абонамент пред работата, че да ми стане на г*з.ПАК подчертавам, че колата ще е основно за удоволствие и за уикендите :razz::razz: Просто не мога да реша дали атмосферния или турбо двигателя...

Pyro
30-12-2011, 17:51
Ще помоля да игнорираме всички визуални и интериорни екстри и колегите да не се замечтават, ами ако може да кажат по-обстойно предимствата на двигателите, а не "3.2 е старото куче-довери му се)-например или "Ее то как ще сравняваш турбо с атмосферка".В смисъл предимствата недостатъците и т.н.:drunk:

Kuku
30-12-2011, 18:36
Брат, ти си сигурен ли си, че имаш сто бона за кола :?:
Я пусни твоя снимка с днешен вестник и десет хиляди евро в ръка :!:
Малко по-нагоре се опитах да ти подскажа, че ако имаш парите, няма какво толкова да мислиш и да питаш по форумите, ама ти си ляляш на воля.....
Колко от собствениците на коли за сто бона си видял да питат по форумите "тая или оная" :?:

vassil.tzanev
30-12-2011, 18:40
Никой от нас няма обективно мнение. Всеки има свое предпочитание и се опитва да намери доводи, че то е правилното. Някои караме 3.2, други 1750, а трети ни една от двете, макар и да изказват компетентни мнения. Иди и покарай и двете и сам си реши.

code
30-12-2011, 18:41
Ще помоля да игнорираме всички визуални и интериорни екстри и колегите да не се замечтават, ами ако може да кажат по-обстойно предимствата на двигателите, а не "3.2 е старото куче-довери му се)-например или "Ее то как ще сравняваш турбо с атмосферка".В смисъл предимствата недостатъците и т.н.:drunk:
Приликата е, че въртящия им момент е все 320 Nm, а разликата е, че 3,2 го дава на 4500об, а ТБИ на 1400 т.е. почти от празния ход.;) Та с ТБИ докато изобщо 3,2 разбере, че давам газ и да върне предавка вече ще ми гледа стоповете. Говоря за реалния живот при пилене и гонки двете коли са горе-долу кантар.

Кайо
30-12-2011, 18:59
Пичове,

що ще ходите до Англия?!?!

Autodelta International

GREECE
Autocorse Ltd
Anonimos 3
Vari, 16672
Athens
Tel: 210 89 79 210
Fax: 210 89 79 209
Web: www.autocorse.gr (http://www.autocorse.gr)
E-mail: autocorse@autocorse.gr
Contact: Mr Stathis Magos

Има и сервиз в Солун,който работи съвместно с атинския,и всичките части могат да се поръчат директно от тук,все пак за предпочитане е сервиза в Атина по мнение на някои гръцки Алфисти.

Pyro
30-12-2011, 20:08
Кики, не виждам защо си мислиш, че всеки който има някаква сума пари НЕ може да е във форума.Събирал съм 2 години за кола и капитала ми е 50 бона (евро) понеже работя в чужбина.Затворете темата, разбрах което е нужно/:drunk:

Susscrofa
30-12-2011, 20:32
Приликата е, че въртящия им момент е все 320 Nm, а разликата е, че 3,2 го дава на 4500об, а ТБИ на 1400 т.е. почти от празния ход.;) Та с ТБИ докато изобщо 3,2 разбере, че давам газ и да върне предавка вече ще ми гледа стоповете. Говоря за реалния живот при пилене и гонки двете коли са горе-долу кантар.

Няма смисъл да се абиш, тук има компетентни господа със семейни автомобили с атмосферни бензинови двигатели с огромен обем, които явно са ненадминати.
За мен спортна бегачка без турбина е смешно малко, ама Вие си знаете.

Pyro
30-12-2011, 21:20
Темата са нуждае от LOCK ! :locked:

abart_
30-12-2011, 21:24
А аз не бих препоръчал нито един от двата мотора !!!!

незнам,но ако АЗ разполагам с 50 хилки Евро за кола която да я ползвам само за удоволствие и кеф,не би ме вълнувало нито 1.8 нито 3.2 :-)

Едно такова и остават дори 10 хилки за непредвидени разходи и по-убави жантета примерно :)

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=154103772&__lp=23&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=8600&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=50001&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&pageNumber=10

Pyro
30-12-2011, 21:49
Хооохоохо, колега на едно маранело подръжката му излиза сигурно колкото 5 такива брери на година.50 000 евро не са само за кола, не се заблуждавайте от написаното.Не бих отделил повече от 30-35.Просто го написах общо казано.LOCK-вайте моля.

code
30-12-2011, 22:11
Хооохоохо, колега на едно маранело подръжката му излиза сигурно колкото 5 такива брери на година.50 000 евро не са само за кола, не се заблуждавайте от написаното.Не бих отделил повече от 30-35.Просто го написах общо казано.LOCK-вайте моля.

Нашия, вземи си каквото те влече и не обръщай внимание на разни левашки изказвания, някои хора не могат да си представят как някой ще има "космическата" сума за една Брера ;)

Mury
30-12-2011, 22:19
Нашия, вземи си каквото те влече и не обръщай внимание на разни левашки изказвания, някои хора не могат да си представят как някой ще има "космическата" сума за една Брера ;)

Чакай малко бре човек,никой не иска да се заяжда,но има нещо гнило тук.Не се дават ей така 50 Евра за Алфа бре............замисли се.Аз ако бях,и наистина работех в чужбина,и знам че в Бг я има 2-3 такива коли/и собствениците им не се подвизават във форума/,щях да се допитам до братята европейци,там има 100 пъти повече такива коли,хората споделят всякакви болки и т.н..В Алфа оунър има десетки такива теми от по 10-15 страници,и хоарата си казват и майчиното мляко.:prescription::prescription::prescription::p rescription:

П.С.Колега ако си толкова мераклия,действай,после ни покажи резултата,ще е интересно да се види.:Lkingsmiley::Lkingsmiley::Lkingsmiley:

П.С.2.Погледни колата от линка,който ти дадох,заслужава си да се види,е не е ТИ,но пак е поръчкова с всички екстри и 19-ки джанти...:big_love::big_love::big_love:

code
30-12-2011, 22:39
Чакай малко бре човек,никой не иска да се заяжда,но има нещо гнило тук.Не се дават ей така 50 Евра за Алфа бре............замисли се.Аз ако бях,и наистина работех в чужбина,и знам че в Бг я има 2-3 такива коли/и собствениците им не се подвизават във форума/,щях да се допитам до братята европейци,там има 100 пъти повече такива коли,хората споделят всякакви болки и т.н..В Алфа оунър има десетки такива теми от по 10-15 страници,и хоарата си казват и майчиното мляко.:prescription::prescription::prescription::p rescription:

П.С.Колега ако си толкова мераклия,действай,после ни покажи резултата,ще е интересно да се види.:Lkingsmiley::Lkingsmiley::Lkingsmiley:


П.С.2.Погледни колата от линка,който ти дадох,заслужава си да се види,е не е ТИ,но пак е поръчкова с всички екстри и 19-ки джанти...:big_love::big_love::big_love:

Ок никога не твърдя, че съм на 100% прав, но ако беше някой сеирджия едва ли щеше да си проси ключа :drunk:

Kuku
31-12-2011, 00:30
Аз пък да ти кажа, ключ се проси и от насиране..... сочи статистиката :)
За мен колегата Пиро е някое лапе, търсещо занимание за зимната ваканция!
Докато не обясни с нормален тон, къде в чужбина няма 'Брера' за тест и е по-практично да си избираш петдесет-хиляди-евровата кола във форум, за мен (и не само) си остава форумен герой :)

DJraceman
31-12-2011, 00:44
И само да вметна, че за 30-35 с всички екстри няма да ти стигнат доникъде, а особено ако в тези пари искаш и да имаш Autodelta кит.

code
31-12-2011, 00:49
Аз пък да ти кажа, ключ се проси и от насиране..... сочи статистиката :)
За мен колегата Пиро е някое лапе, търсещо занимание за зимната ваканция!
Докато не обясни с нормален тон, къде в чужбина няма 'Брера' за тест и е по-практично да си избираш петдесет-хиляди-евровата кола във форум, за мен (и не само) си остава форумен герой :)
Колегата не го познавам и не съм му адвокат. "Да обясни с нормален тон" - ок, ама ако иска. Щото твоя тон не е много нормален, говориш за някакви насирания и т.н. аз на негово място нищо няма да ти обяснявам ;) Момчето решило да си купи кола за 30-35Е какво му е странното стоя и се чудя!? И какво му е геройското!? Както и да е . .

Drag0
31-12-2011, 00:58
Справка в mobile.de показва, че има много коли за 15к евро в категорията > 500 к.с.
Колкото и да е хубава алфата толкова конски сили няма да стане ... поне не и за разумна сума пари.
Бих се прежалил за грозно ауди с мотора на малкото ламбо : http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=154473192&pageNumber=2&__lp=486&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=334&minPowerAsArray=KW&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1 ;)

Kuku
31-12-2011, 01:12
Аз не държа да се обяснява лично на мен, а на всички колеги, които му се връзват на въпросите и се мъчат да му помогнат за "избора" с напътствия и съвети.
Помисли, ти какво би направил, ако имаш 50'000 евро за кола?
Докато си мечтаеш за 'Аутоделта' и 'Рагацони' ще питаш във форум, кое е по-добре - 60 коня или 80 кила?
Зарежи тия работи....

thecleaner
31-12-2011, 01:18
Аз не държа да се обяснява лично на мен, а на всички колеги, които му се връзват на въпросите и се мъчат да му помогнат за "избора" с напътствия и съвети.
Помисли, ти какво би направил, ако имаш 50'000 евро за кола?
Докато си мечтаеш за 'Аутоделта' и 'Рагацони' ще питаш във форум, кое е по-добре - 60 коня или 80 кила?
Зарежи тия работи....

Подкрепям. Подходящата дума е "лалю"

Susscrofa
31-12-2011, 01:27
И това бил форум, където някой може спокойно да поиска съвет, на родния си език.
Много са зле нещата.:prescription:
Защо не го изпратихте да попита във турския шкода форум.:)

thecleaner
31-12-2011, 01:31
И това бил форум, където някой може спокойно да поиска съвет, на родния си език.
Много са зле нещата.:prescription:
Защо не го изпратихте да попита във турския шкода форум.:)

Трябва ли да се впрегне целия форум да обяснява както каза Кики на някакво лапе каква виртуална кола да си купи:) Един от NFS тата почва с Брера, спокойно мое и дава целата газ там ;)

code
31-12-2011, 01:31
Явно или аз съм много наивен или вие сте много мнителни :prescription: Както и да е едва ли ще разберем . . . Майката му е да стоим до късно и да чешем клавиатурите - тренировка за утре, за да не ни се приспи на празника :drunk: хаха



Защо не го изпратихте да попита във турския шкода форум.:)
хаха натам отиват нещата ..

Kuku
31-12-2011, 01:40
Аз определено съм мнителен и то доста.
Не знам защо, но се съмнявам човек с толкова пари да си избира колата във форум, по мнението на други хора :?
Може моите разбирания да са сбъркани, но за мен това не е нормално....

Доко
31-12-2011, 01:43
Чшш ай лягайте бре, утре е Новата Година. :band:
Момъка да взима една двойка туйн спарк с ЧиП да види кво е бегачка, кви са тия турбо-мурбо 3.2 ГТА-та, аааа...:not-fair::crazy::sex::death:

nightroller
31-12-2011, 01:45
това е смотана тема - никой себеуважаващ се човек не си прави избора на база форумни лакърдии още повече че не познавам никой себеуважаващ се човек да си показва имотното състояние по толкова неелегантен начин да ме прощава колегата за острите думи.

Susscrofa
31-12-2011, 01:47
Аз определено съм мнителен и то доста.
Не знам защо, но се съмнявам човек с толкова пари да си избира колата във форум, по мнението на други хора :?
Може моите разбирания да са сбъркани, но за мен това не е нормално....

Дори и 2 % да беше възможността, това да е реален въпрос с истински интерес, не заслужаваше чак такива крайни заключения и изводи.

п.п. Това, ако е ебавка, то я прави някой, който добре познава форума. Не мисля, че е лапе.

nightroller
31-12-2011, 01:55
Дори и 2 % да беше възможността, това да е реален въпрос с истински интерес, не заслужаваше чак такива крайни заключения и изводи.

п.п. Това, ако е ебавка, то я прави някой, който добре познава форума. Не мисля, че е лапе.

защо мислиш че трябва да се познава форума за да сеправят ебавки - примерно аз познавам форума адски добре толкова добре, че не предполагаш колко, правя ли си ебавки според теб в момента с тебе?

Доко
31-12-2011, 01:59
Малий, половината сте скрити лимонки, Бобо Марков я си кажи стария ник? :crazy:

Susscrofa
31-12-2011, 01:59
защо мислиш че трябва да се познава форума за да сеправят ебавки - примерно аз познавам форума адски добре толкова добре, че не предполагаш колко, правя ли си ебавки според теб в момента с тебе?

Да кажем, че аз така мисля. :)
Но това не е важно.

nightroller
31-12-2011, 02:00
Малий, половината сте скрити лимонки, Бобо Марков я си кажи стария ник? :crazy:
имената ми са легион ;) да не спамим все пак тази предзаключваща се тема, моля.

code
31-12-2011, 02:01
още повече че не познавам никой себеуважаващ се човек да си показва имотното състояние по толкова неелегантен начин да ме прощава колегата за острите думи.
Да бе как може такова нещо, ние тук сме се събрали "елегантните" с коли до 10 хилки, тоя ехидния ще си купува кола за 30Е . . Или е хлапе или е гадняр трети вариант няма :jumping:

пп щеше да е смешно, ако не беше жалко ..
Представяш ли си някой още по-ехиден да си купи Жулиета - бой с камъни докато умре! :-)

Susscrofa
31-12-2011, 02:03
имената ми са легион ;) да не спамим все пак тази предзаключваща се тема, моля.

Много си личи, когато някой се опитва да пише простоватичко, а всъщност може да пише по- сложничко.

"предзаключваща се тема"

Доко
31-12-2011, 02:08
Бобчоо сега прасчо ще те разконсперира по стила и правописа, къде ходиш ти може би...?:crazy:

nightroller
31-12-2011, 02:14
Да бе как може такова нещо, ние тук сме се събрали "елегантните" с коли до 10 хилки, тоя ехидния ще си купува кола за 30Е . . Или е хлапе или е гадняр трети вариант няма :jumping:

пп щеше да е смешно, ако не беше жалко ..
Представяш ли си някой още по-ехиден да си купи Жулиета - бой с камъни докато умре! :-)

iso iso, просто искам да кажа че този човек се разтушава според мен - начел съм се на такива постове и теми и мисля мога да проследя, на база опит, кое е сериозно и кое не.
На тови, който си е купил Жулиета - евала, половината нови модели автомобили не могат да и стъпят на малкия шарнир (примерно).

code
31-12-2011, 02:20
Охооо щом ми знаеш стария ник значи си с дълъг опит тука хаха ама още се колебая кой си точно, както и да е това не е по темата, ама ти явно си гониш оф-а

пп беше isoiso без интервал

nightroller
31-12-2011, 02:35
Охооо щом ми знаеш стария ник значи си с дълъг опит тука хаха ама още се колебая кой си точно, както и да е това не е по темата, ама ти явно си гониш оф-а

пп беше isoiso без интервал

ми то цялата тема е офф как може да сравняваш мотор на Холдън с мотор на Алфа/Фиат и да питаш за мнения, пъти по-яко е да питаш във форум на Холдън за мотор на Алфа.
Пинко може да каже какво е това 3.2 - пълен муден боклук горящ бензин като луд и невървящ, всички журналисти бяха категорични, че неуспеха на новия Спайдър бяха точно заради тоя мотор продукт на семейните отношения с Генерал сМотлърс навремето.

code
31-12-2011, 02:40
ми то цялата тема е офф как може да сравняваш мотор на Холдън с мотор на Алфа/Фиат и да питаш за мнения, пъти по-яко е да питаш във форум на Холдън за мотор на Алфа.
Пинко може да каже какво е това 3.2 - пълен муден боклук горящ бензин като луд и невървящ, всички журналисти бяха категорични, че неуспеха на новия Спайдър бяха точно заради тоя мотор продукт на семейните отношения с Генерал сМотлърс навремето.

Еми явно може ето я Брерата с 3,2
http://vbox7.com/play:d13f7842
втора част
http://vbox7.com/play:0c96217c

nightroller
31-12-2011, 02:49
Еми явно може ето я Брерата с 3,2
http://vbox7.com/play:d13f7842
втора част
http://vbox7.com/play:0c96217c

гледал съм този епизод и то много внимателно, имаше и такъв с Тиф Нидел (не Нийдъл, моля ви се) от Фифт гиър. та така Алфата има зловещо добър V6 един от най-добрите мотори създавани някога но той не се слага в Брера :) иначе колегата е решил да си купува Аутоделта - много добре - да заповяда :) когато я купи да я покаже тука ама преди това да направи едно реално сравнение между истински реални данни на моторите, съотношение тегло/мощност, да види какви са показателите на компресора и т.н.
всичко друго е форумни лакардии и "нийд фор спиийд" празни приказки.

abart_
31-12-2011, 04:02
Аз пък да ти кажа, ключ се проси и от насиране..... сочи статистиката :)
За мен колегата Пиро е някое лапе, търсещо занимание за зимната ваканция!.....

Направо замириса ...

Взе ми думите от...клавиатурата,колега :)

Нашия герой говори (или по-точно сънува) за Аутоделти,турбинирани рагазони ала-бала ... за по 100 000 лв,а в същото вреше му чета мнение как се кефи на самоделно турибиниран боксер 145-ца :crazy:

Лапешка история на 100 % :lol:

rusiq86
31-12-2011, 04:37
Пичове не така, адски тъпо е..имал, събрал, дал. Няма лошо щом го влече. Има хора и хора...
Всеки, допитал се за нещо в избор за кола над 10-15к лв ли е ламер, спамер или там каквото го измислите. Аре стига.
Кво лошо има да чуеш някоя дума от първа ръка. Мн ясно избора всеки сам си прави.
И аз обмислям покупка на кола, в търсене е...но също се допитах доста...като заключих в крайна сметка какво да е!

На колегата, ще му кажа, ако си купи колата пусни една тема, покажи я заради всеки един, който смята, че си приказваш.

Весели празници хора, нека бъдем по човечни през 2012.

п.с. Едно нещо научих за 4-ри години в САЩ: "пази се най-много от българи, че само гледат лошо да ти направят". Изтрадал съм го на гърба си. Кофти нация сме!!

Susscrofa
31-12-2011, 09:25
Пичове не така, адски тъпо е..имал, събрал, дал. Няма лошо щом го влече. Има хора и хора...
Всеки, допитал се за нещо в избор за кола над 10-15к лв ли е ламер, спамер или там каквото го измислите. Аре стига.
Кво лошо има да чуеш някоя дума от първа ръка. Мн ясно избора всеки сам си прави.
И аз обмислям покупка на кола, в търсене е...но също се допитах доста...като заключих в крайна сметка какво да е!

На колегата, ще му кажа, ако си купи колата пусни една тема, покажи я заради всеки един, който смята, че си приказваш.

Весели празници хора, нека бъдем по човечни през 2012.

п.с. Едно нещо научих за 4-ри години в САЩ: "пази се най-много от българи, че само гледат лошо да ти направят". Изтрадал съм го на гърба си. Кофти нация сме!!

От емигрантите българи и аз се пазя.:on_da_beach:

И аз мисля, че колегата се е насочил правилно къде да попита, но го заблудиха малко за двигателя.
Подкрепям Бобо Марков за 3.2 версията.
Този двигател да започнат да го внедряват в наследника на 166, в 159 също си стои добре.:on_da_beach:

Mury
31-12-2011, 10:08
Пичове не така, адски тъпо е..имал, събрал, дал. Няма лошо щом го влече. Има хора и хора...
Всеки, допитал се за нещо в избор за кола над 10-15к лв ли е ламер, спамер или там каквото го измислите. Аре стига.
Кво лошо има да чуеш някоя дума от първа ръка. Мн ясно избора всеки сам си прави.
И аз обмислям покупка на кола, в търсене е...но също се допитах доста...като заключих в крайна сметка какво да е!

На колегата, ще му кажа, ако си купи колата пусни една тема, покажи я заради всеки един, който смята, че си приказваш.

Весели празници хора, нека бъдем по човечни през 2012.

п.с. Едно нещо научих за 4-ри години в САЩ: "пази се най-много от българи, че само гледат лошо да ти направят". Изтрадал съм го на гърба си. Кофти нация сме!!
Абе вия от вчера ли пишете в тоя форум бре,погледнете му първото мнение,и кажете дали наистина ви се струва сериозен...............Хора досега виждали ли сте някой който е питал или е казвал че има неква извънземна кола,да не е било за повече от 3 дни.Ето такива хора в последствие плюят Алфа и си викат-да се еба у тиквата,що не си зах Алди 500 коня за тея пари,неможе да работиш в чужбина като вол еди колко си години,да си спестил еди колко си пари,да ги дадеш за Брера и да я тунинговаш после.Тази приказка си е от шипковия храст отвсякъде.Момчета,сериозните хора не се занимават с форуми за да си изберат кола.Вижте Васил или Иво,дали са питали въобще а........Васил счупи главите на целия форум с Брерата,ама ето така се правят нещата.:respect::respect::respect::respect: Иво и до ден днешен не е разказал на всеослушание във форума,каква кола има,а тя хич не е по-лоша от на Васил Брерата:Tease::Tease::Tease::Tease::Tease:

---------- Post added at 09:08 ---------- Previous post was at 09:07 ----------


От емигрантите българи и аз се пазя.:on_da_beach:

И аз мисля, че колегата се е насочил правилно къде да попита, но го заблудиха малко за двигателя.
Подкрепям Бобо Марков за 3.2 версията.
Този двигател да започнат да го внедряват в наследника на 166, в 159 също си стои добре.:on_da_beach:

Ти си най-добре в общи приказки:respect::respect::respect:

code
31-12-2011, 10:22
Приликата е, че въртящия им момент е все 320 Nm, а разликата е, че 3,2 го дава на 4500об, а ТБИ на 1400 т.е. почти от празния ход.;)
Така и така стана въпрос за въртящ момент, само да вметна, че снощи ми се приспа.
TS-а, дето толкова го плюят - сложен бил, труден и скъп за обслужване, вариатора му бил скъп и т.н. - и това също е мотор който във 166 си дава въртящия момент на 2800об за разлика от всички от тия години дето го дават над 4000, Jivko7777 може да сподели как съм вземал завой с моята на 1100об на 5-та с телефона в ръка:tongue: Сега, колко TS-и има по пътищата дето да са поддържани и в ред е друг въпрос .. .
сори за оф-а, ама тя цялата тема е оф, както вече се спомена :-)

Susscrofa
31-12-2011, 10:45
Абе вия от вчера ли пишете в тоя форум бре,погледнете му първото мнение,и кажете дали наистина ви се струва сериозен...............Хора досега виждали ли сте някой който е питал или е казвал че има неква извънземна кола,да не е било за повече от 3 дни.Ето такива хора в последствие плюят Алфа и си викат-да се еба у тиквата,що не си зах Алди 500 коня за тея пари,неможе да работиш в чужбина като вол еди колко си години,да си спестил еди колко си пари,да ги дадеш за Брера и да я тунинговаш после.Тази приказка си е от шипковия храст отвсякъде.Момчета,сериозните хора не се занимават с форуми за да си изберат кола.Вижте Васил или Иво,дали са питали въобще а........Васил счупи главите на целия форум с Брерата,ама ето така се правят нещата.:respect::respect::respect::respect: Иво и до ден днешен не е разказал на всеослушание във форума,каква кола има,а тя хич не е по-лоша от на Васил Брерата:Tease::Tease::Tease::Tease::Tease:

---------- Post added at 09:08 ---------- Previous post was at 09:07 ----------



Ти си най-добре в общи приказки:respect::respect::respect:

Дал съм си малко почивка от там.
Но не мисля, че съм написал голяма глупост.
Радвам се, че и в жулиетата слагат едно още по готино ТБИ, което май беше към 235 коня. Дано позабравят за 3.2 известно време от Фиат, че ми заприличва на кариерата на Лили Иванова.
:respect:

Liminat
31-12-2011, 11:29
...п.с. Едно нещо научих за 4-ри години в САЩ: "пази се най-много от българи, че само гледат лошо да ти направят". Изтрадал съм го на гърба си. Кофти нация сме!!

Ъъъъ... По-добре да те срещне лъв в пустиня, отколкото българин в чужбина :)
Лъвът може и да е сит и да не та нападне, но българинът винаги е гладен :)
Аз също съм на мнение, че тази покупка ще се позабави, ако изобщо някой ден се състои.

rusiq86
31-12-2011, 12:57
Въпроса не е дали ще се забави, дали само приказва човека, даже не съм му гледал профила...а, че няма лошо да чуеш едно странично мнение.
Аз примерно съм на 25, и нямах нищо против малко инфо относно следващата ми покупка и да питам...хората са виждали, пипали, карали, поправяли и ще дадат обективно мнение.. Накрая аз сам ще си заключа.
Щото като купуваш мислиш и за поддръжка после и за др неща.

За това съм съгласен, че е лудсот да си дадеш вс спестявания за кола, просто си е простотия...ма знам ли човека колко изкарва месечно! Аз не мога да си представя на сегашната ми възраст да си купя кола по-скъпа от 25-30 хилки... Млад съм има за мн неща да мисля...независимо колко си спестил.

Нека в този готин ден да няма негативизъм...аз лично уважавам мнението на хора от този форум. И точно с тази цел примерно се допитах... Ако някой иска инфо за модел jet, ей сега му го давам, колко съм ги виждал!

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!!

badmadafaka
31-12-2011, 13:41
Добре де, и лапе да е автора на темата това какво пречеше да се разискат плюсовете и минусите на двата мотора..?

Ето и това от рекламата на "Порше" е лапе:
http://www.youtube.com/watch?v=7sWPHKU1XZU
Дори и историята да е такава, какво..?

А като било за 3 дни всяко подобно "изпълнение", айде пишещите тук да кажат дали всъщност има 8С спайдер, щото все още половината форум (ако не и повечето) са на мнение, че няма, а другата, че има... И това трая доста повече от 3 дни.

Ако не искате да има лапета във форума, защо не се направи някакъв тест при регистрация, на който да отпадат "лапетата"..? Само, че задължително в теста не трябва да им въпроси, свързани с граматиката и правописа, че във форума ще стане доста самотно...

digitalundgrd
31-12-2011, 13:49
Както вярно темата тръгна на пълен оффтопик... Да си кажа и аз моето мнение ;) От 3.2 и 1.8тби лично аз бих избрал 1.8тби. Виж, ако имаше 159/Брера с 3.2 арезе мотора, тогава избора щеше да е много труден за мен ;)

Авторът на темата спомена, че ще я кара тая кола само събота/неделя за фън...Ами лично аз нямаше да си взема Брера...За 35-40 000 еуро скачам на това. Със сигурност ще е по-фън от Брера и няма да е нужно да хода при аутоделта мелта итн;) :

http://img2.netcarshow.com/Ford-Focus_RS500_2011_800x600_wallpaper_01.jpg

Drag0
31-12-2011, 14:01
Виж, ако имаше 159/Брера с 3.2 арезе мотора, тогава избора щеше да е много труден за мен ;)

Брерата е тежка, по-добре 147 с supercharged 3.7 :grandpa:
http://www.youtube.com/watch?v=NGfzOrQ9H3s

koolio
31-12-2011, 14:36
Добре де, и лапе да е автора на темата това какво пречеше да се разискат плюсовете и минусите на двата мотора..?

Ето и това от рекламата на "Порше" е лапе:
http://www.youtube.com/watch?v=7sWPHKU1XZU
Дори и историята да е такава, какво..?

А като било за 3 дни всяко подобно "изпълнение", айде пишещите тук да кажат дали всъщност има 8С спайдер, щото все още половината форум (ако не и повечето) са на мнение, че няма, а другата, че има... И това трая доста повече от 3 дни.

Ако не искате да има лапета във форума, защо не се направи някакъв тест при регистрация, на който да отпадат "лапетата"..? Само, че задължително в теста не трябва да им въпроси, свързани с граматиката и правописа, че във форума ще стане доста самотно...

Пречи това, че форумът представлява място за чесане на езици на хора, които по случайност имат нещо общо с изчезващата марка автомобили Алфа Ромео, а не полезно място за феновете и собствениците. Пречи тази тенденция, която се забелязва ще отпреди две и повече години - всяка безсмислена жълта тема за прашките на някоя чалга звезда, за няколко часа става по 10 страници, а автомобилните теми, за обсъждане и сравнение на различни модели стигат до 2-3 страници и падат.

Liminat
31-12-2011, 14:59
...Аз примерно съм на 25, и нямах нищо против малко инфо относно следващата ми покупка и да питам...
Аз не мога да си представя на сегашната ми възраст да си купя кола по-скъпа от 25-30 хилки... Млад съм има за мн неща да мисля...независимо колко си спестил.
Ами ето, млад си, но си даваш ясна сметка, че разхода по покупка и поддръжка на кола е на толкова-толкова за кола, не си предстаявям не само теб, а и всеки разумен човек да си даде всичко, което има за кола.
Е, от темата има нужда, щото утре като излезе правителствено постановление "Всеки с БГ гражданство, който има чеп в гащите и може да го вдигне за 3 мин и 30 сек получава по 150 000 лв, ще знаем каква брера да си купим.
Весело посрещане на всички и... да се поддържате във форма за 150-те хилки, ей :)

Mury
31-12-2011, 16:09
Както вярно темата тръгна на пълен оффтопик... Да си кажа и аз моето мнение ;) От 3.2 и 1.8тби лично аз бих избрал 1.8тби. Виж, ако имаше 159/Брера с 3.2 арезе мотора, тогава избора щеше да е много труден за мен ;)

Авторът на темата спомена, че ще я кара тая кола само събота/неделя за фън...Ами лично аз нямаше да си взема Брера...За 35-40 000 еуро скачам на това. Със сигурност ще е по-фън от Брера и няма да е нужно да хода при аутоделта мелта итн;) :

http://img2.netcarshow.com/Ford-Focus_RS500_2011_800x600_wallpaper_01.jpg

Светльо,стига па ти с тея подвижни ковчези,тва никога неможеш да го наречеш кола.Всички говоритя,колкото да не заспите,а се замисли дали има къде да я караш тази кола в Бг :help::help::help::help:

П.С.Нямам нищо против автора на темата,но повечето които пишат тук и дават съвети,даже не са имали допир до 159/Брера,ма вече дават компетентни мнения,особено за 1.8 ТБИ,едва ли има повече от 2-3 души,дето са карали коли с този мотор :respect::respect::respect::respect:

---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 15:07 ----------


Пречи това, че форумът представлява място за чесане на езици на хора, които по случайност имат нещо общо с изчезващата марка автомобили Алфа Ромео, а не полезно място за феновете и собствениците. Пречи тази тенденция, която се забелязва ще отпреди две и повече години - всяка безсмислена жълта тема за прашките на някоя чалга звезда, за няколко часа става по 10 страници, а автомобилните теми, за обсъждане и сравнение на различни модели стигат до 2-3 страници и падат.

Ако знаеш колко си прав Коле,аз отдавна го казвам,ма и без тва тук си е глас в пустиня :respect::respect::respect::respect: Никога повече няма да имаме стария си форум,всичко тръгна надолу от шибаната профилактика на Насо :Tease::Tease::Tease::Tease:

Pyro
03-01-2012, 13:39
Така.Първо на първо на никой от тоя форум не му влиза в работата колко вземам и какво и що , както на мен не ми влиза в работата вие колко вземате.Да работя в чужбина и за да ви е по-ясно-ГЕРМАНИЯ.А да и годините- лапе съм, ако вие сте на по 65-70 години.На 32 съм и не съм семеен, за това съм спестил пари за такава кола.Много внимателно съм гледал колите, които ми харесват и бих си взел.И НЕ СЪМ КАЗАЛ, че колата ще е задължително за 50 хилки, ами ЧЕ толкова имам максимум.Както може да е за 10 така и за 49 ;).Колите между коите се колебаех бяха 2-Порше Кайман 2.7 мотора с 240 коня и алфата.И по визия ми харесва повече алфата.И от къде ви дойде тая идея, че човек имащ повече от 30 бона няма да пише във форума.Ясно ми е-не можете да ми дадете компетентен отговор за втория мотор (1.8).Айде затворете темата, за да не избиват колегите комплекси !:cheers:

Доко
03-01-2012, 13:46
Pyro споко ве...:coolio: Тук у форума има хора и с повече от 30-40х. ама не питат как да си ги харчат. :mrgreen: ;-)

Kuku
03-01-2012, 13:47
Жив и здрав, брат.... дай боже всекиму по 50 евра на тия години :mrgreen:

M.Gruev
03-01-2012, 14:25
Аз бих се спрял на 3.2 мотора. Все пак колата ще е само за удоволствие, а звука на големия мотор е несравним. В крайна сметка с този агрегат я дават и по-бърза. ;)

Mury
03-01-2012, 14:29
Абе я взимай един 1.8 ТБИ,направи му един хубав ремап,и спокойно можеш да летиш вече.Поне ще си с италианкси мотор,а не с некво австралииско незнайно изделие :unsure::unsure::unsure::unsure:

Stoyan Georgiev
03-01-2012, 15:25
по-леко, по-ново, по-податливо на елементарен тунинг, по-икономично... по-всичко

3.2 звучи и изглежда класическо, но като че ли в случая по-добрия избор е 1.8

имал съм удовлствието да подкарам само 159 с 3.2 и звука е готин, но определено вървежа не съответства на разхода и размера на двигателя

nicola 59
03-01-2012, 15:42
Така.Първо на първо на никой от тоя форум не му влиза в работата колко вземам и какво и що , както на мен не ми влиза в работата вие колко вземате.Да работя в чужбина и за да ви е по-ясно-ГЕРМАНИЯ.А да и годините- лапе съм, ако вие сте на по 65-70 години.На 32 съм и не съм семеен, за това съм спестил пари за такава кола.Много внимателно съм гледал колите, които ми харесват и бих си взел.И НЕ СЪМ КАЗАЛ, че колата ще е задължително за 50 хилки, ами ЧЕ толкова имам максимум.Както може да е за 10 така и за 49 ;).Колите между коите се колебаех бяха 2-Порше Кайман 2.7 мотора с 240 коня и алфата.И по визия ми харесва повече алфата.И от къде ви дойде тая идея, че човек имащ повече от 30 бона няма да пише във форума.Ясно ми е-не можете да ми дадете компетентен отговор за втория мотор (1.8).Айде затворете темата, за да не избиват колегите комплекси !:cheers:

Колега да си жив и здрав да си купиш количка каквато ти е на сърце ,ма грехота ще е толкова парички да ги дадеш в някои Турски Аутохаус в Германия кажи каква количка ти трее и ние колегите да ти помогнем да си похарчиш парите във Форума та да не се получава изтичане на валута от Форума.
Сега е момент на криза и трее сме задружни Алфистите.:cheers:

Mury
03-01-2012, 15:55
Колега да си жив и здрав да си купиш количка каквато ти е на сърце ,ма грехота ще е толкова парички да ги дадеш в някои Турски Аутохаус в Германия кажи каква количка ти трее и ние колегите да ти помогнем да си похарчиш парите във Форума та да не се получава изтичане на валута от Форума.
Сега е момент на криза и трее сме задружни Алфистите.:cheers:

Абсолютно,аз му предложих една,явно не и е обърнал внимание :coolio::coolio::coolio:

Susscrofa
03-01-2012, 16:16
Абсолютно,аз му предложих една,явно не и е обърнал внимание :coolio::coolio::coolio:

Стига пробутва твоята оферта бре. Поне да знаехте на колко навъртяни километра е.:grin:
Има и една добра в соф-авто.
Ходих да я оглеждам, добра е.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11320330978588993&f1=details

Mury
03-01-2012, 16:25
Стига пробутва твоята оферта бре. Поне да знаехте на колко навъртяни километра е.:grin:
Има и една добра в соф-авто.
Ходих да я оглеждам, добра е.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11320330978588993&f1=details

Споко ние знаем,аз съм само посредник,помагам на приятел от който не един и двама души са си купили Алфи.Лошото е че тия в Софавто не знаят на колко км. е :moon::moon::moon::moon::moon:

dilian alfa gtv
03-01-2012, 16:42
Не за друго ама този раздел се напълни със теми от рода на избор между това/онова,между този мотор и онзи и никой не се е похвалил със автомобил,а това 5-тата тема със по 20страници и нищо..

boian
03-01-2012, 16:59
В същия дух мога да попитам товаhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11323186430429001&f1=details или това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318433243048264&f1=details да си взема. И да ме извинявате, ама звука на ТБИ-то ми прилича на звука на пасатора в къщи. За 200 коньовата версия не знам, но имам наблюдение на 235 коня на Жулиетата, наистина върви като откачена, но относно разхода на гориво не е фрапантно по-различен от моя. За сравнение- 13-15л/100км градско Жужа, 14-16л/100км 159, извънградско 7.5-8.5л Жужа, 9,5-10,5л 159. 3.2 мотора бил морално остарял-тука ми напомня за спора дизел-бензин като дизела задължително трябваше да е с турбина, а бензина атмосферен. Хайде да набучат турбо и на 3.2 и тогава въобще няма да ме интересува дали е морално остарял. Истината е в обема, това е. Ако има вентилатор, още по- добре. Btw: колегата да идва с парите да му дам мойта та да се напъхам в едно морално остаряло V8

code
03-01-2012, 17:08
Хайде да набучат турбо и на 3.2 и тогава въобще няма да ме интересува дали е морално остарял. Истината е в обема, това е.
Така е колега, ама тука сравняваме ТБИ с 3.2 без турбина.
Поздравления за прекрасния автомобил.
пп този разход на 3.2 реален ли е щото моя е същия!? :-)

Susscrofa
03-01-2012, 17:09
В същия дух мога да попитам товаhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11323186430429001&f1=details или това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318433243048264&f1=details да си взема. И да ме извинявате, ама звука на ТБИ-то ми прилича на звука на пасатора в къщи. За 200 коньовата версия не знам, но имам наблюдение на 235 коня на Жулиетата, наистина върви като откачена, но относно разхода на гориво не е фрапантно по-различен от моя. За сравнение- 13-15л/100км градско Жужа, 14-16л/100км 159, извънградско 7.5-8.5л Жужа, 9,5-10,5л 159. 3.2 мотора бил морално остарял-тука ми напомня за спора дизел-бензин като дизела задължително трябваше да е с турбина, а бензина атмосферен. Хайде да набучат турбо и на 3.2 и тогава въобще няма да ме интересува дали е морално остарял. Истината е в обема, това е. Ако има вентилатор, още по- добре. Btw: колегата да идва с парите да му дам мойта та да се напъхам в едно морално остаряло V8

Страхотен пример. Спортно купе клонящо към лимузините.
Гледал съм сравнителен анализ между това мазерати, едно амг и порше панамера.
Това са коли, които нямат нищо общо с двуврати купета от по тон и двеста триста.:)
Отвсякъде за кола като брерата по добре стоящ е турбо бензиновия двигател.
3.2 е като Лили Иванова, започва да става досаден та дори и скучен:)

boian
03-01-2012, 17:21
Имах предвид, че само общи приказки, заяждане и нищо конкретно в темата. И по спомен звука на Лили няма нищо общо с V6. A колко нов е като концепция ТБИ могат да кажат само някои хора от този форум. Разхода ми е реален оптимален, според правилата за движение.

Susscrofa
03-01-2012, 17:25
Имах предвид, че само общи приказки, заяждане и нищо конкретно в темата. И по спомен звука на Лили няма нищо общо с V6. A колко нов е като концепция ТБИ могат да кажат само някои хора от този форум.

Е, извинявай, но да сравняваш това мазерати, дето има багажник 500 литра с брерата е по зле и от "Общи приказки".

Mury
03-01-2012, 17:44
В същия дух мога да попитам товаhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11323186430429001&f1=details или това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318433243048264&f1=details да си взема. И да ме извинявате, ама звука на ТБИ-то ми прилича на звука на пасатора в къщи. За 200 коньовата версия не знам, но имам наблюдение на 235 коня на Жулиетата, наистина върви като откачена, но относно разхода на гориво не е фрапантно по-различен от моя. За сравнение- 13-15л/100км градско Жужа, 14-16л/100км 159, извънградско 7.5-8.5л Жужа, 9,5-10,5л 159. 3.2 мотора бил морално остарял-тука ми напомня за спора дизел-бензин като дизела задължително трябваше да е с турбина, а бензина атмосферен. Хайде да набучат турбо и на 3.2 и тогава въобще няма да ме интересува дали е морално остарял. Истината е в обема, това е. Ако има вентилатор, още по- добре. Btw: колегата да идва с парите да му дам мойта та да се напъхам в едно морално остаряло V8

Човек,знаеш че,една турбина доста заглушава мотора,ако на 3.2 се сложи турбина/не компресор/и той ще замлъкне малко,естествено ако му се остави сток генерацията,което обаче при такъв тунинг ще е пълна глупост:coolio::coolio::coolio::coolio:

П.С.Предлагам да спреме с глупостите,модераторите да се погрижат за темата,и дано човека не се е обидил,и да се похвали скоро с някаква придобивка :coolio::coolio::coolio::coolio:

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:43 ----------


Страхотен пример. Спортно купе клонящо към лимузините.
Гледал съм сравнителен анализ между това мазерати, едно амг и порше панамера.
Това са коли, които нямат нищо общо с двуврати купета от по тон и двеста триста.:)
Отвсякъде за кола като брерата по добре стоящ е турбо бензиновия двигател.
3.2 е като Лили Иванова, започва да става досаден та дори и скучен:)

Общите приказки са в твоя приоритет,обзалагм се че, можеби никога не си карал 3.2 :kiss::kiss::kiss::kiss:

Susscrofa
03-01-2012, 17:55
Човек,знаеш че,една турбина доста заглушава мотора,ако на 3.2 се сложи турбина/не компресор/и той ще замлъкне малко,естествено ако му се остави сток генерацията,което обаче при такъв тунинг ще е пълна глупост:coolio::coolio::coolio::coolio:

П.С.Предлагам да спреме с глупостите,модераторите да се погрижат за темата,и дано човека не се е обидил,и да се похвали скоро с някаква придобивка :coolio::coolio::coolio::coolio:

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:43 ----------



Общите приказки са в твоя приоритет,обзалагм се че, можеби никога не си карал 3.2 :kiss::kiss::kiss::kiss:

Можеш само да се обзалагаш, нали знаеш:)
Карането на тези коли е възможно и извън форумните сбирки, особено, ако прекарваш доста време зад граница.
Но това какво общо има с настоящия спор.
Няма как да бъда разубеден, че турбо-бензиновите двигатели са далеч напред пред атмосферките. И това е съвсем логично и в рамките на нормалното.
Само дето не съм карал 1750 тби - 200 коня, а онази дето беше към 235. Уникален автомобил, поне за мен. Започва да "лети" от 1200 оборота, абе "бегачка", каквото и да се влага в тази дума. Но трябваше да слизам след 20 километра.:(
Отивам си в общи, сигурно пиша глупости вече.:grin:

boian
03-01-2012, 18:39
Последни данни от реалността само за сравнение със заводските данни- разход на Жужа 1.4 ТБИ 170 коня извънградско 8/осем/ л/100км. А сега да помислим 1750 колко ще е?

badmadafaka
03-01-2012, 18:44
Имах предвид, че само общи приказки, заяждане и нищо конкретно в темата.
Добре поне, че само и единствено в тази тема е така, а не в целия форум... :unsure:

kolev
03-01-2012, 18:48
Добре поне, че само и единствено в тази тема е така, а не в целия форум... :unsure:

ха-ха

code
03-01-2012, 18:54
Последни данни от реалността само за сравнение със заводските данни- разход на Жужа 1.4 ТБИ 170 коня извънградско 8/осем/ л/100км. А сега да помислим 1750 колко ще е?
Въпрос на предавателни числа, по каталог на ТБИ 235 коня дават 5,8л/100км и съм склонен да им вярвам, двг наистина е уникална разработка и работи с обеднени смеси в ненатоварен режим. Това разбира се е постижимо в случай, че "крепиш" някаква скорост от примерно 90км/ч, но пак си е постижение. В реалния живот и 8 да гори не е зле за тая фурия.

Stoyan Georgiev
03-01-2012, 19:41
Последни данни от реалността само за сравнение със заводските данни- разход на Жужа 1.4 ТБИ 170 коня извънградско 8/осем/ л/100км. А сега да помислим 1750 колко ще е?

не съм се заяждал, ако визираш мен - съжалявам и се извинявам, че така е прозвучало

Jivko7777
03-01-2012, 19:43
Въпрос на предавателни числа, по каталог на ТБИ 235 коня дават 5,8л/100км и съм склонен да им вярвам, двг наистина е уникална разработка и работи с обеднени смеси в ненатоварен режим. Това разбира се е постижимо в случай, че "крепиш" някаква скорост от примерно 90км/ч, но пак си е постижение. В реалния живот и 8 да гори не е зле за тая фурия.

Минала покрай фурия 2 пъти тя :tooth:

DJraceman
03-01-2012, 19:46
В реалния живот ситуацията е следната...само за 1750 Тби 159ка става въпрос.

Градско спазвайки всички правила на движение говорим 50 км. и 80 км. на цариградско и без да влиза в буст разход 8 лт. до 9

Извънградско спазвайки всички правила на движение 130 км. - 140 км. и 80 - 90 на двулентов път като се има в предвид, че ТБИ мотора достига максимален въртящ момент още в ниските обороти въобще не се налга да сменяш скорости все едно караш автоматик...както настъпиш така излита (отплеснах се!!!) разход 7.5 -8 лт. на сто

Доко
03-01-2012, 19:51
Искаш да кажеш, че извънградско гори почти колкото градско? :unsure:

marian todorov
03-01-2012, 19:59
ТОВА Е ЛИНКА НА АВТОДЕЛА В АТИНА http://www.autocorse.gr/contact

code
03-01-2012, 20:27
Минала покрай фурия 2 пъти тя :tooth:

Ееее от Жужа ще припадаш със БМВ-то, нищо че много ти върви :cheers:

Susscrofa
03-01-2012, 20:30
Минала покрай фурия 2 пъти тя :tooth:

Интересно ми е с какво я сравняваш?

Drag0
03-01-2012, 23:15
Така.Първо на първо на никой от тоя форум не му влиза в работата колко вземам и какво и що , както на мен не ми влиза в работата вие колко вземате.Да работя в чужбина и за да ви е по-ясно-ГЕРМАНИЯ.А да и годините- лапе съм, ако вие сте на по 65-70 години.На 32 съм и не съм семеен, за това съм спестил пари за такава кола.Много внимателно съм гледал колите, които ми харесват и бих си взел.И НЕ СЪМ КАЗАЛ, че колата ще е задължително за 50 хилки, ами ЧЕ толкова имам максимум.Както може да е за 10 така и за 49 ;).Колите между коите се колебаех бяха 2-Порше Кайман 2.7 мотора с 240 коня и алфата.И по визия ми харесва повече алфата.И от къде ви дойде тая идея, че човек имащ повече от 30 бона няма да пише във форума.Ясно ми е-не можете да ми дадете компетентен отговор за втория мотор (1.8).Айде затворете темата, за да не избиват колегите комплекси !:cheers:

Събираш още малко пари и даваш 60к за GT-R R35, което си е суперавтомобил.
997цата също е сериозен автомобил.
А за да си усмихнат винаги - ти трябва звука на v8ца - Camaro SS 6.2 ... 25-30к евро за почти ново такова .. и ще ти останат много пари за бензин. :cheers:

Mury
04-01-2012, 08:51
Минала покрай фурия 2 пъти тя :tooth:

Недей да го казваш,защото както всички плюеха Жужа Куве,така замлъкнаха,като видяха какво може на Серес/през целия ден даваше 3-о време от всички/,естествено колата беше сток и звучеше като прахосмукачка,но се вижда че може повече :evilsmiley::evilsmiley::evilsmiley:

Jivko7777
04-01-2012, 20:24
Ай стига моля Ви 235 коня кола я направихте най-бързата на света :kissy:

Susscrofa
04-01-2012, 20:41
Ай стига моля Ви 235 коня кола я направихте най-бързата на света :kissy:

За теб конете май са всичко.:Bolt:
Циците също:)
Добрата кола е комплекс от много качества.
Бързата кола също. Да не говорим, че бързината е относително понятие, къде, кога, как и кой.

Mury
04-01-2012, 22:31
За теб конете май са всичко.:Bolt:
Циците също:)
Добрата кола е комплекс от много качества.
Бързата кола също. Да не говорим, че бързината е относително понятие, къде, кога, как и кой.

Абсолютно вярно :humpx::humpx::humpx:

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:30 ----------


Ай стига моля Ви 235 коня кола я направихте най-бързата на света :kissy:

Живко,и ти понякога говориш колко да не заспиш,ай стига с тея шуробаджанащини и простотии,90 % от хората а даже и повече,никога не са се качвали в Жужа Куве,па камоли да я карат,ма всички викат кенеф е,235 коня била,слаба била,незнам си кво си била.Не е хубаво да се вярва само на интернет :grandpa::grandpa::grandpa::grandpa::grandpa: Нека е кенеф,ма се загледай във времената и,бая от конкурентите и са зад нея,и както каза Суската,една кола не е само мощност http://www.fastestlaps.com/cars/alfa_romeo_giulietta_quadrifoglio_verde.html пък и 136 коня на литър не е лошо постижение

Тук има всички времена на пистата,забележи какви коли са зад нея http://en.wikipedia.org/wiki/N%C3%BCrburgring_lap_times

П.С.Сори за спама,ма тая тема и без тва е за кофата

koolio
04-01-2012, 22:46
За мен лично по-удобни седалки от тези на 155-цата няма. Това го казвам след като вече имам 166.

nightroller
04-01-2012, 23:55
За мен лично по-удобни седалки от тези на 155-цата няма. Това го казвам след като вече имам 166.

това е така защото седалката на 166 не ти е в диапазона на ергономичния персантил - демек голяма ти е ;) виж обаче като станеш бая известен адвокат и пуснеш задължителното шкембе ;) тогава ще видиш ти удобни седалки :);)

Jivko7777
05-01-2012, 01:28
Живко,и ти понякога говориш колко да не заспиш,ай стига с тея шуробаджанащини и простотии,90 % от хората а даже и повече,никога не са се качвали в Жужа Куве,па камоли да я карат,ма всички викат кенеф е,235 коня била,слаба била,незнам си кво си била.Не е хубаво да се вярва само на интернет :grandpa::grandpa::grandpa::grandpa::grandpa: Нека е кенеф,ма се загледай във времената и,бая от конкурентите и са зад нея,и както каза Суската,една кола не е само мощност http://www.fastestlaps.com/cars/alfa_romeo_giulietta_quadrifoglio_verde.html пък и 136 коня на литър не е лошо постижение

Тук има всички времена на пистата,забележи какви коли са зад нея http://en.wikipedia.org/wiki/N%C3%BCrburgring_lap_times

П.С.Сори за спама,ма тая тема и без тва е за кофата

Е повозиме да я видиме колко е бърза знам ли за мене това 7,6 до 100 не е нещо невероятно даже си бавно...

http://www.youtube.com/watch?v=RYsyRfWcnuU

Mury
05-01-2012, 08:53
Е повозиме да я видиме колко е бърза знам ли за мене това 7,6 до 100 не е нещо невероятно даже си бавно...

http://www.youtube.com/watch?v=RYsyRfWcnuU

Къде ги гледаш тези работи незнам:

0 - 100 kph 6.8 s :wow::wow::wow:

BiTurbo
05-01-2012, 09:10
Колко бърза е една кола зависи според човека. Имам приятел, който временно караше на гаджето си 145-цата 1.4 и казваше, че това върви като побъркано... Или с други думи като си карал само фиести и панди после ако се качиш на примерно 156 1.6 ще се чудиш и маеш на светлинните скорости... По темата... ако на колегата наистина му се дават много пари по-добре да вземе 3.2, набива едно турбо и събота и неделя ще разцепва здраво...

boian
05-01-2012, 10:59
не съм се заяждал, ако визираш мен - съжалявам и се извинявам, че така е прозвучало

Не визирам теб, няма за какво да се извиняваш:cheers:

Stoyan Georgiev
05-01-2012, 13:16
Не визирам теб, няма за какво да се извиняваш:cheers:

:big_beer::big_beer:

Mury
05-01-2012, 14:31
Алкохолета :tongue2::tongue2::tongue2::tongue2:

Stoyan Georgiev
05-01-2012, 16:29
Алкохолета :tongue2::tongue2::tongue2::tongue2:

който пие бира не умира


айде стига със спама :D :D :D

Jivko7777
05-01-2012, 21:23
Къде ги гледаш тези работи незнам:

0 - 100 kph 6.8 s :wow::wow::wow:

Хората ти я засякоха в реални условия хич не ми се прай Мъриииии :wow:

NightRider
07-01-2012, 06:05
А като имаш достатъчно пари защо не си поръчаш с мотор 3.7 GTA директно от Алфа? Там и всички екстри ще са ти стандарт и ще си карабинер направо

vlalov
07-01-2012, 10:40
А като имаш достатъчно пари защо не си поръчаш с мотор 3.7 GTA директно от Алфа? Там и всички екстри ще са ти стандарт и ще си карабинер направо
А виж темата и ти бе ...

Кайо
07-01-2012, 11:23
А като имаш достатъчно пари защо не си поръчаш с мотор 3.7 GTA директно от Алфа?

A тоя 3,7 матор,директно от Алфа викаш?

Stoyan Georgiev
07-01-2012, 15:59
A тоя 3,7 матор,директно от Алфа викаш?

да бе, ти не знаеш ли - влиза без доработки :comphits::comphits::comphits:

marian todorov
07-01-2012, 18:04
ok. вижте тази жулиета http://www.youtube.com/watch?v=Nn6QOEfXYMI&feature=related или това 245нр мито гтаhttp://www.youtube.com/watch?v=okkkAPvLaZg

dilian alfa gtv
07-01-2012, 18:52
Колегата направи ли избор,или само питаме,гладаме картинки и харектерстики,гарнирани със клипове във Utube и си мечтаем.:wein:

Доко
07-01-2012, 18:55
.... във Utube и си мечтаем.:wein:

Безплатно.....:heavy_cry:

Кайо
07-01-2012, 19:24
да бе, ти не знаеш ли - влиза без доработки :comphits::comphits::comphits:

Цък,от де да знам,нали за тва питам...

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:23 ----------


Безплатно.....:heavy_cry:
и ти ли си на авантанет? :):):)

Доко
07-01-2012, 19:59
и ти ли си на авантанет? :):):)

Ти представяш ли си бат Бойко да сложи данък на мечтите...:tongue2:
За сега все още всеки може да си мечтае на аванта . :heavy_cry:
п.с. в Utube ;-)

Stoyan Georgiev
07-01-2012, 20:00
Ти представяш ли си бат Бойко да сложи данък на мечтите...:tongue2:



да.

Доко
07-01-2012, 20:02
да.

Еее тогава няма да има и такива теми. ;-)

Кайо
07-01-2012, 20:27
Ти представяш ли си бат Бойко да сложи данък на мечтите...:tongue2:
За сега все още всеки може да си мечтае на аванта . :heavy_cry:
п.с. в Utube ;-)


Мале таков данък ако турнат ше ме разорят тотално :):):)

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:26 ----------


Еее тогава няма да има и такива теми. ;-)

Е тогава дефакто от една страна този данък ще е полезен ;)
Въпреки,че на мен подобни теми са ми любимите :):):)

NightRider
07-01-2012, 20:58
ok. вижте тази жулиета http://www.youtube.com/watch?v=Nn6QOEfXYMI&feature=related или това 245нр мито гтаhttp://www.youtube.com/watch?v=okkkAPvLaZg

Това е по-добро - вече я има и в Бг
http://www.auto-press.net/a:Maserati-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%B0-Giulietta

Bobo
07-01-2012, 22:04
Еее тогава няма да има и такива теми. ;-)

Да ама мозъка ти ще е свързан с Националната Агенция за Данъчни Мечти - НАДъМъ :respect: