PDA

View Full Version : Пролетна среща през март и юбилейна среща през май, или и двете заедно? (анкета)



Alfa User
23-01-2012, 00:50
Понеже тази година нашите любими колици имат юбилей на 15-ти Май (20 години от създаването на Алфа 155), възниква един такъв въпрос :

- Да си направим традиционната Пролетна среща на 155 (24-25 Март) и след това да се съберем кой както може по градове за юбилея ,

или

- да съвместим Пролетната среща със юбилея, за да направим една наистина голяма среща с подобаваща фотосесия - примерно уикенда 19-20 Май ?

Очаквам вашите мнения и предложения, за да можем да организираме нещо наистина хубаво и запомнящо се. Отделно от това имам идеята да си направим юбилейни стикери, тениски и/или шапки, за да си имаме хубав спомен за тази паметна дата :)

toki4a
23-01-2012, 01:19
я съм за:drinking:

Alfa User
23-01-2012, 01:25
То убаво си "за" ... ма "за" кое от сичкото вариант ???

toki4a
23-01-2012, 09:00
То убаво си "за" ... ма "за" кое от сичкото вариант ???

па и за 2 та варианта бре !и за 2 та:dunno:

Furious 155
23-01-2012, 10:28
Аз вероятно ще мога за Юбилейната среща, че март месец други неща ме очакват :).

mordohy
23-01-2012, 13:38
То убаво си "за" ... ма "за" кое от сичкото вариант ???
Я съм за Токича!:drinking::respect:

Galof
23-01-2012, 18:50
по добре обща през маи и за тениските сам ок трябва да ги направиме уникални.

155_8000rpm
23-01-2012, 22:47
Аз не съм гласувал,ама ЗА общото напиване с повод и без повод...Ккакто реши мнозинството,ама колкото по-често се виждаме,толкова по-добре!

VFTI
23-01-2012, 23:38
Малко джони с кока кола :)
Общо юбилейна среща:respect:

Alfa User
23-01-2012, 23:53
В предвид на кризисната ситуация и всеобщото заболяване "ноу_мъни" и аз предлагам да съвместим двете неща - традиционната ни Пролетна среща и 20-годишния юбилей на Легендата ...
И за да са съвсем удобни нещата, ми се ще пазарджишките маниаци да предложат някакво подходящо място за случая - мисля че така ще е най-сгодно за всички.

Предлагам да си кажем мненията и за подходящата дата - 12 и 13 Май, или 19 и 20 Май ?
За съжаление, не мога да редактирам анкетата, затова пишете в темата за предпочитанията си.
Също така, ако някой попадне на (или вече има) подходящи елементи за направата на готина юбилейна тениска и/или шапка, да пише тук !

milenamr
24-01-2012, 12:33
И аз съм на мнение, че е добре пролетната и юбилейната да се обединят в едно.
Но за съжаление, ако е на 12-13 май няма да мога да присъствам, защото точно до тогава всеки уикенд ми е зает :(
Ако случайно може да се измести за следващата седмица-на 19-ти и 20-ти май, тогава ще мога.

RUNNING WILD
24-01-2012, 15:58
екстра се кикотиме,аз имам въпрос не може ли да е някъде по провинцията на красиво място да е хижа станция да няма ди джей и чалга и да сме си ние абе да има природа да излезеш на вънка на сянка да седнеш на въздух не да седиш в задимена зала да ти се надува главата,то не можеш да си чуеш приказката брате и си тръгваш изморен и опушен и в ушите ти кънти простотията..щом мен ме изморява смятай...кво толко ти трябва кебапче?кюфте?уйски? ще ви сготвя на всички ако требе кво не можеме си направиме барбекю по избор на някоя поляна ли?и салата си накълцаме,е некъде Пловдив -Параздик е екстра по към средата на БГ и климата е готин.

VFTI
24-01-2012, 20:12
Аз предлагам онази хижичка на която ходихме на първата 155 среща...Там до Пловдив из баирите :) Пак на големия паркинг на Метро да се нащракаме :)

RUNNING WILD
24-01-2012, 20:29
аз не държа на място където там,и в обществената тоалетна на гарата да се събереме пак ще си направиме партито то е ясно,само да нема мрънкане аз това аз онова който мрънка да ходи да организира и да звъни телефони,помня че последната среща бяха написали че е толеранс към Софиянци много мило найстина трогнахме се ама тука кво да видиш освен минерални извори и Витоша а пък аз съм им се нагледал а от Банкя не се виждат...

ivopetrov_1982
24-01-2012, 21:28
екстра се кикотиме,аз имам въпрос не може ли да е някъде по провинцията на красиво място да е хижа станция да няма ди джей и чалга и да сме си ние абе да има природа да излезеш на вънка на сянка да седнеш на въздух не да седиш в задимена зала да ти се надува главата,то не можеш да си чуеш приказката брате и си тръгваш изморен и опушен и в ушите ти кънти простотията..щом мен ме изморява смятай...кво толко ти трябва кебапче?кюфте?уйски? ще ви сготвя на всички ако требе кво не можеме си направиме барбекю по избор на някоя поляна ли?и салата си накълцаме,е некъде Пловдив -Параздик е екстра по към средата на БГ и климата е готин.
и аз имам същото мнение като колегата!!!да си направим барбекю и цяла нощ да си лафиме якоо!!!:bounce8:

RUNNING WILD
24-01-2012, 23:17
о не аз не налагам мнение каквото се реши това,хората който видях миналият път са нормални бих прекарал време с тях забавно е и интересно не ме спъва че трябва да пътувам не ме спъва и къде ще спя мога и в колата и на палатка и на земята и в хотел,идеята е дали не сме се наяли и напили и опушили ВЕЧЕ,жалко че не всички обичат природа и да седнат на теферич некъде да видят нещо приятно не само чаши и вилици и крясъци в ухото на сервитьорката да приеме поръчка.

mordohy
25-01-2012, 16:15
Убеден съм, че знаете, че много ви обичам и за това си позволявам да ви наливам акъл!:big_beer:
Първо, рибаря е много прав и предложението му е страхотно.
Искам обаче да ви обърна внимание на нещо друго.
КАРБ има пролетни срещи.
Не е ли уместно, във връзка с юбилея на 155, сектата да организира тая среща.
Сещате се, на къде ви водя.
КАРБ трябва тая пролет да се съобразява с 155, защото това е значимото в календара за 2012 година.
Дествайте в тая посока.
Вярвам, че клуба ще подкрепи подобна инициатива.

milenamr
25-01-2012, 18:57
Убеден съм, че знаете, че много ви обичам и за това си позволявам да ви наливам акъл!:big_beer:
Първо, рибаря е много прав и предложението му е страхотно.
Искам обаче да ви обърна внимание на нещо друго.
КАРБ има пролетни срещи.
Не е ли уместно, във връзка с юбилея на 155, сектата да организира тая среща.
Сещате се, на къде ви водя.
КАРБ трябва тая пролет да се съобразява с 155, защото това е значимото в календара за 2012 година.
Дествайте в тая посока.
Вярвам, че клуба ще подкрепи подобна инициатива.
Идеята ти е превъзходна, както винаги :)
Стига да остане малко временце ще се задвижиме в тая посока, но не знам доколко клуба е склонен да се съобразява с нас.

toki4a
25-01-2012, 19:34
Убеден съм, че знаете, че много ви обичам и за това си позволявам да ви наливам акъл!:big_beer:
Първо, рибаря е много прав и предложението му е страхотно.
Искам обаче да ви обърна внимание на нещо друго.
КАРБ има пролетни срещи.
Не е ли уместно, във връзка с юбилея на 155, сектата да организира тая среща.
Сещате се, на къде ви водя.
КАРБ трябва тая пролет да се съобразява с 155, защото това е значимото в календара за 2012 година.
Дествайте в тая посока.
Вярвам, че клуба ще подкрепи подобна инициатива.
подкрепям!!:beer:

mordohy
25-01-2012, 19:56
Идеята ти е превъзходна, както винаги :)
Стига да остане малко временце ще се задвижиме в тая посока, но не знам доколко клуба е склонен да се съобразява с нас.
Милена, клуба това сме ние!
Разбира се, че клуба трябва да се сезира, но всъщност това си е и негово задължение.
Така, че предлагам, да си седнете на задниците 155 раздела и УС и да измислите един хубав пролетен събор!
Обещавам, че ще наруша обета си за пиянство!

Alfa User
26-01-2012, 00:05
Обещавам, че ще наруша обета си за пиянство!

To па остава и да не го нарушиш баш на нашата среща !!!!

Иначе за това :


Милена, клуба това сме ние!
Разбира се, че клуба трябва да се сезира, но всъщност това си е и негово задължение.
Така, че предлагам, да си седнете на задниците 155 раздела и УС и да измислите един хубав пролетен събор!

си страшно прав ... както винаги де :)
Като избистрим някаква по-сносна идея, ще пишем дето трябва - па да видим има ли Клуб или ...
Помолих колегите от Пазарджик за безценната им помощ за избор на място в техния район, защото там наистина има готини местенца, а и ще е удобно за всички ми се струва.

RUNNING WILD
26-01-2012, 11:47
стискам палци на човека който ще намери мястото да е хубаво зелено с водица слънце и сянка абе ти се отпусне душата,от мен съдействие скари-кво се сетиш и салати и тн за всички за десерт не знам...агне?,ако сме на място дето няма ресторант или кухня не е проблем.

ivopetrov_1982
26-01-2012, 19:49
стискам палци на човека който ще намери мястото да е хубаво зелено с водица слънце и сянка абе ти се отпусне душата,от мен съдействие скари-кво се сетиш и салати и тн за всички за десерт не знам...агне?,ако сме на място дето няма ресторант или кухня не е проблем.
ти ще дойдеш голям готвач колега!:thumbup:

RUNNING WILD
26-01-2012, 21:04
ти ще дойдеш голям готвач колега!:thumbup:

ми не знам за мене не е некакво постижение не ме товари

ivopetrov_1982
28-01-2012, 15:25
има ли някакво развитие за срещата?

toki4a
30-01-2012, 09:44
мисля ,че ще трябва да продължим с търсенето!!
за въпросната вила за която питах се оказа,че няма персонал за кухнята!,тоест с кухни мухни трее да се оправяме ние!,цената на човек е повече от добра,8 кинта на човек!
това ,че ние трябва да си подготвим вечерята мен лично не ме притеснява!
хората дават да се ползва кухнята ,посуда всичко си има за около 50 60 човека. и малка скарица събираща 60 пържоли !;)
така,че купона ще е голям според мен;)

но незнам дали всички мислят като мен.

давайте мнения!!

има време още ще продължаваме да търсим место ;)

mordohy
30-01-2012, 11:17
Идеята е много добра, но още от сега се разберете кой ще готви и кой ще мие паниците, за да няма мрънкане.
Другите въпроси са : боклука след, масите преди, както и кои:gruebel::gruebel: ще са трезви, аптечка и медик, аналгин и зелева чорба за на другия ден , както и съвсем прозаични неща, за които все ще се сетите.

toki4a
30-01-2012, 13:16
Идеята е много добра, но още от сега се разберете кой ще готви и кой ще мие паниците, за да няма мрънкане.
Другите въпроси са : боклука след, масите преди, както и кои:gruebel::gruebel: ще са трезви, аптечка и медик, аналгин и зелева чорба за на другия ден , както и съвсем прозаични неща, за които все ще се сетите.

на мене както и на цялата ни група, не ни пречи да сме до скарата:lol::whistle:салати малати предполагам ,че всеки може и да вземе,ПИЕНЕсъщо!!:whistle: и накрая смятам ,че в почистването всеки може да участва!!,лично мое мнение сега де:unsure:
но трябва и другите да дадът своето мнение разбира се;)

RUNNING WILD
30-01-2012, 13:19
е кво по хубаво от това да няма външни хора да се съобразяваш с тях?пък и 8 лева на човек е смях сравнено с повечето оферти за по 40 лева,виж дали има баня топла вода и тоалетна другото е лесно,и по колко човека са в стая легла и тн?аре бе да не сме малки деца аз ще готвя не пия.

toki4a
30-01-2012, 13:44
е кво по хубаво от това да няма външни хора да се съобразяваш с тях?пък и 8 лева на човек е смях сравнено с повечето оферти за по 40 лева,виж дали има баня топла вода и тоалетна другото е лесно,и по колко човека са в стая легла и тн?аре бе да не сме малки деца аз ще готвя не пия.

еми стаите са доколкото разбрах с по 3 до 6 легла!! и това ще е проблем си мисля за някои!!
иначе бани мани кенефи си има бре как !:crazy:

малко да се поуправи времето ще отида и до там ма сега няма как да се отиде до там требва да ходя с танк!!

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:30 ----------

това май ,ще отпадне като вариант
ще трябва да продължим с търсенето!:unsure:

rumenti77
30-01-2012, 14:44
еми стаите са доколкото разбрах с по 3 до 6 легла!! и това ще е проблем си мисля за някои!!
иначе бани мани кенефи си има бре как !:crazy:

малко да се поуправи времето ще отида и до там ма сега няма как да се отиде до там требва да ходя с танк!!

---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:30 ----------

това май ,ще отпадне като вариант
ще трябва да продължим с търсенето!:unsure:

Е, защо да отпада,предложението си е много добро.

toki4a
30-01-2012, 15:26
Е, защо да отпада,предложението си е много добро.

еми знам ли пак и току що говорих по телефона оказа се ,че и ,че наколко стаи били с общи тоалетни !!!!!!!!

RUNNING WILD
31-01-2012, 14:24
бе на мене не ми е проблем и 2 кенефни чиний да са заедно една до друга и да седна да си тласкам гюлета с някой до мене тъкмо лаф ще става ама има жени или пък някой с дете да дойде бе не става всеки си иска тишинка вечертта ако има двойки и се лашкат нали требе се избанят брате,не знам какво е положението примерно на яз.Батак около Цигов Чарк има хотелчета това онова,горе на Васил Коларов има ловна хижа с добри условия тя е на некъде 16-17 км от яз.Батак нагоре и е на 1560 надморска малко студено нощем нощувката е 40 лв на стая това съм сигурен има тоалетна и топла вода за природа не коментирам Родопите но там си е за големите жеги лятото...над Стамболийски имало некакво Равногор знам че е много яко там не съм ходил караха ме преди някой ако знае да казва.

salex75
02-02-2012, 10:34
Колеги , нов съм в този форум , но ще се усмеля да ви направя предложение , което поне според мен е прилично.
Става въпрос за "Бяло камъне" , аз лично съм бил там на събор на OFF-Road форума на Mitsubishi и съм карал до там през гр. Копривщица - през планината та там , но това не е за нашите коли:balloon:. Относно нормалният път от Старосел ,верно че не е първокласен , но се минава спокойно. Базата е доста голяма и може да събере колеги от цяла България , аз лично бих тръгнал от тук за тази среща. Местото е "стратегическо" май горе долу в центъра на България , цените поне преди година когато бях на събора на "Suzuki" пак от OFF-форума , бяха доста прилични. Проблема само е организацията...

ето за това става въпрос:
http://www.bulgarian-mountains.com/Hotels/SrednaGora/ByaloKamane

Alfa User
02-02-2012, 12:05
Отзивите за това място не са особено положителни ...

RUNNING WILD
02-02-2012, 13:06
аз предпочитам колегите от Пазаржик и Пловдив да подберат място за март месец там си е пролет позволява седене на въздух и има природа,то ми е най лесно да звънна в Хотел Хюндай на Витоша и да запазя 10 стай за по 30 лева и кво ще седиме на 1500 надморска с сняг покрай нас и леден вятър,другото което е колега с това за Копривщица и тн,бях там миналата година и ти казвам че да стигна от нас до там минавам през подбалканската през Златица и Пирдоп и до Копривщица съм за точно 2 часа даже и чешмата я знам от дясно на 10 км от Копривщица...да не говоря че има камиони дето се влачат по Подбалканската с 20 км и падат дървета мъгли камъни шишарки абе пътя го знам на пръсти,айде ние софиянци как и да е ама тия колегите от Пловдив и Пазарджик и другите краища на БГ не ги виждам да минат през Карлово и да се върнат по подбалканската...а и там едва ли ще е топличко и зеленко колко в равнината,абе по течението на Марица нема ли некоя хижичка китна по Батак бунгала хотелче нещо?м? нагоре е студ още по това време.

salex75
02-02-2012, 13:26
"Анонимен посетител Jul 01, 2011 04:01 PM
КомплексА прилича повече на животновъдна ферма - коне, овце, кози, крави,кучета на всяка крачка, а за миризмата на обор и за бълхите, които скачат да не говорим. Пълна измама е рекламата за добра кухня и обслужване. "

Все пак , ако някой от колегите има лични наблюдения нека да сподели, весеки си има вкус и предпочитания , а двата пъти които съм преспивал там , не е имало ни крави , ни шумни компании , веднъж ходих и само " за по бира и чорба" на 01.01.2010г. и явно и тогава са спали , че не ги засекох :-).
Моите лични впечатления са положителни от там, а аз съм си малко претенциозен , та за това ви го и предложих , а е и в района на Пловдив , Карлово...

RUNNING WILD
02-02-2012, 13:31
колега сложи снимки от личните ти наблюдения и накарай колегите да си вземат джипове за това мероприятие,можеш ли да гарантираш че през март месец там няма да има сняг?дали на 1000 надморска през деня и вечертта ще е за барбекю навън как мислиш?

mordohy
02-02-2012, 15:26
На Паничище има една много подходяща вила. Това е вилата на ЖП-то.
Казвам вила, а всъщност е по-голяма от хотела на Юндола от пролетния събор.
Стилът е същия.
Цените са много народни.
Освен това е много удобна за база, ако на някой му се ходи до рилските езера.
На близо до хотела има лифт за там.

RUNNING WILD
02-02-2012, 17:23
Мордохи кажи какво да правиме март месец на Паничище на 1500 метра надморска там дори няма комари до юли месец,не ти ли се ще зелени поляни топло слънце и през деня на къс ръкав и вечер на теферич?това са летни дестинаций за големите жеги имам идея да се слезе на равнина на жега да усетиш пролетта-пролетна среща нали за това е....минздухари кокичета,блатна перуника птичета,да летят мушици да грее слънце да замижаваш срещу него да ти чръвнат бузките и да накацаме на въздух,не искам с зимните шапки и с ръкавици и качулките на главата да ходя на "пролетна среща" и да стържа скреж сутринта по стъклата да рисувам сърчица с стреличка,и да се биеме за калорифера кой да спи при него.

toki4a
02-02-2012, 17:29
и на мене ми се иска да направим и двете срещи заедно май месец!
все пак тогава и времето ще е хубаво;)

salex75
02-02-2012, 17:40
и на мене ми се иска да направим и двете срещи заедно май месец!
все пак тогава и времето ще е хубаво;)

:th_up: Това имах и аз като идея , за м. Март дори и не съм помислял . Ще следя темата и за май , стига да не ми мине котка път ще се присъединя към вас.

ivopetrov_1982
02-02-2012, 19:38
колега сложи снимки от личните ти наблюдения и накарай колегите да си вземат джипове за това мероприятие,можеш ли да гарантираш че през март месец там няма да има сняг?дали на 1000 надморска през деня и вечертта ще е за барбекю навън как мислиш?
март месец сняг колкото искаш има там!

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:37 --------

RUNNING WILD
02-02-2012, 21:08
еми за това иде реч да мислиме с тия глави преди да предлагаме нещо къде да се състой,на 16 декември бях в Раднево мин год и житото е зелено имам снимки да не говоря че беше 13 градуса там а в София като тръгнах беше минус 3,а на 21 ви март съм бил пак в Раднево и картофите бяха половин метър високи и овчарите потни по къс ръкав,а не искам да казвам че по пазарджишките гьолове Звъничево в края на март съм изгарял от слънцето а па май месец 2004та средата на май съм ходил с букет цветя на главата по пазара на Пазарджик толко беше силна жегата бехме на половин година си спомням и залепнаха дрехите по мене та ходих с цветята на главата да ми пазят сянка,по пролетно от това...та март или май или и двете некъде там на равнина

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:05 ----------


:th_up: Това имах и аз като идея , за м. Март дори и не съм помислял . Ще следя темата и за май , стига да не ми мине котка път ще се присъединя към вас.

заповядай през май месец добре си дошъл като се климатизираш,и разгледай снимките от март като се върнеме колко сме се порезали...

mordohy
02-02-2012, 21:22
Давам идея бе!
Хижата си е ок за май месец .
За март предлагам Златоград!
Всъщност го предлагам за постоянно.
патриархална атмосфера, добра кухня, здрави българи и много, ама много кеф!
Културата му е уникална.Ще е изненада за мнозина.
освен това, до плажа на Фанари е само половин час път с кола!
Там, точно на пристанището е бар "Баракуда!
Имам лични протекции!
Абе нищо, че съм роден в Кюстендил, всъщност съм златоградчанин!
Който не вярва:paddle:, да пита Вики Калев!

RUNNING WILD
02-02-2012, 21:37
Мордохи аз давам идея през март да се качиме на Черни Връх да изпролетиме горе...
Златоград като населено място се характеризира с най-малката надморска височина в своята община – 420 - 550 метра.

В климатично отношение районът принадлежи към Континентално-средиземноморската климатична област, Южнобългарска климатична подобласт, Източнородопски нископланински климатичен район.

Средногодишната температура на въздуха е 10,8 С с максимум през юли 20,6 С и минимум през януари - 0,8 С, което говори за умерено лято и сравнително мека зима. Екстремните


10 градуса...колко пролетно...и в средата на БГ...УДОБНО ЗА ВСИЧКИ...

mordohy
02-02-2012, 21:58
Мордохи аз давам идея през март да се качиме на Черни Връх да изпролетиме горе...
Златоград като населено място се характеризира с най-малката надморска височина в своята община – 420 - 550 метра.

В климатично отношение районът принадлежи към Континентално-средиземноморската климатична област, Южнобългарска климатична подобласт, Източнородопски нископланински климатичен район.

Средногодишната температура на въздуха е 10,8 С с максимум през юли 20,6 С и минимум през януари - 0,8 С, което говори за умерено лято и сравнително мека зима. Екстремните


10 градуса...колко пролетно...и в средата на БГ...УДОБНО ЗА ВСИЧКИ...
Тан духа Белиа ветер.

Alfa User
02-02-2012, 22:08
Пропускате факта, че повечето хора искат да съвместим Пролетната среща с Юбилея ...
Т.е. срещата ще е най-вероятно около 19-20 Май - щото по древна българска традиция рожден ден не се празнува предварително ...

ivopetrov_1982
02-02-2012, 22:08
айде за май!тениска с къс ръкав къси гащи джапанки на краката и с бира в ръката!и всички около скарата с големи усмивки на лицата и с фото апарат в ръката!егати кефа!а може и на диво с палатки!

mordohy
02-02-2012, 22:18
Помислете малко!
Златоград е града на Дельо войвода.
Освен това, тука е жив духа на Антим първи.
Има много какво да научите тука!

Alfa User
02-02-2012, 23:11
Иво, Пролетните срещи на 155-ците винаги са били на места с особено значение за България. Надявам се и тази година да е така, защото хем ще спазим традицията, хем ще почетем Юбилея. Всякакви подобни предложения са добре дошли !!!
Трябва малко търпение само, за да намерим подходящото място за всички.
Златоград е чудесно предложение, но на хората от София ще им дойде много далеч. Затова беше и идеята Пазарджишката група да намерят нещо хубаво в техния район.

ivopetrov_1982
03-02-2012, 20:51
Иво, Пролетните срещи на 155-ците винаги са били на места с особено значение за България. Надявам се и тази година да е така, защото хем ще спазим традицията, хем ще почетем Юбилея. Всякакви подобни предложения са добре дошли !!!
Трябва малко търпение само, за да намерим подходящото място за всички.
Златоград е чудесно предложение, но на хората от София ще им дойде много далеч. Затова беше и идеята Пазарджишката група да намерят нещо хубаво в техния район.
алекс,лично аз няма да дойда във Златоград!щом трябва да е на място със особено значение за България нека да е в Велико Търново!!!Все пак е старата столица!:photo:

mordohy
03-02-2012, 21:05
Сега да не кажете, че ви давам насока на...:spiteful:
Най-логичното е да е около центъра на БГ, но местата са пообходени.
Ама има още време да си променим мненията доста пъти.
Румка, по върховете се ходи след края на юли!
Иначе :cold:

ivopetrov_1982
03-02-2012, 21:30
Иво, Пролетните срещи на 155-ците винаги са били на места с особено значение за България. Надявам се и тази година да е така, защото хем ще спазим традицията, хем ще почетем Юбилея. Всякакви подобни предложения са добре дошли !!!
Трябва малко търпение само, за да намерим подходящото място за всички.
Златоград е чудесно предложение, но на хората от София ще им дойде много далеч. Затова беше и идеята Пазарджишката група да намерят нещо хубаво в техния район.


Сега да не кажете, че ви давам насока на...:spiteful:
Най-логичното е да е около центъра на БГ, но местата са пообходени.
Ама има още време да си променим мненията доста пъти.
Румка, по върховете се ходи след края на юли!
Иначе :cold:центъра на БГ според мен е Велико Търново!нека и колегите да си споделят тяхното мнение!:prescription:

Furious 155
03-02-2012, 22:36
Няма значение кой център къде е!
Важното е да се предложи подходящо място за срещата и да сме задружни в пътя натам!
Всеки който може да помогне с място, нека го направи тук.

V@K@T@
04-02-2012, 09:03
Пфф де са сложих и аз ... то било само за 155-ци :( жалко

ivopetrov_1982
04-02-2012, 14:34
има ли развитие за срещата?

Furious 155
04-02-2012, 17:32
Пфф де са сложих и аз ... то било само за 155-ци :( жалко
Няма проблеми и за другите модели! Нали сме все алфисти - никой не сме върнали!!!

Alfa User
04-02-2012, 17:59
Веднъж да се организираме - гостите са лесни :)

Вместо да се питаме постоянно какво става със срещата, не е ли по-добре всеки да се огледа за подходящо място - голям паркинг за снимки и видео, сравнително нормални цени за нощувка и купон ?!?

Тази година решихме Юбилейната среща на 155 да е в района на Пазарджик като реверанс към тяхната група - момчетата са се доказали нееднократно като задружна и сплотена група бе значение дали става дума за купон или за помощ на закъсал колега. В района има подходящи места, но те си ги знаят най-добре...
През това време, ако някой попадне на изгоден вариант, да не се стиска, а да пише тук !

До сега винаги сме показвали фанатично отношение към нашите срещи, и не трябва да се отпускаме точно сега !

Има идея и за юбилеен сайт за 155 (за това ще разберете повече по-късно...), надявам се и срещата да се получи уникална !!! Красотата на това събитие ще зависи от всеки един от нас, така че нека се вземем в ръце !!!

ivopetrov_1982
04-02-2012, 18:20
http://www.lapni.bg/offer/1870/%D0%90%D0%A0%D0%91%D0%90%D0%9D%D0%90%D0%A1%D0%98-%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%91%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A0%D0%A1%D0%9A%D0%90-%D0%9A%D0%AA%D0%A9%D0%90-2-%D0%B8-%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%91%D0%9E%D0%A5%D0%95%D0%9C%D0%98-2-2-%D0%BD%D0%BE%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%92%D0%95%D0%A7%D0%95%D0%A0%D0%98-%D0%B7%D0%B0-%D0%94%D0%92%D0%90%D0%9C%D0%90-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-99-%D0%BB%D0%B2

вижте тази оферта, заслужава си според мен!

MUROMAN
04-02-2012, 19:10
http://www.lapni.bg/offer/1870/%D0%90%D0%A0%D0%91%D0%90%D0%9D%D0%90%D0%A1%D0%98-%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%91%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A0%D0%A1%D0%9A%D0%90-%D0%9A%D0%AA%D0%A9%D0%90-2-%D0%B8-%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%91%D0%9E%D0%A5%D0%95%D0%9C%D0%98-2-2-%D0%BD%D0%BE%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%92%D0%95%D0%A7%D0%95%D0%A0%D0%98-%D0%B7%D0%B0-%D0%94%D0%92%D0%90%D0%9C%D0%90-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-99-%D0%BB%D0%B2

вижте тази оферта, заслужава си според мен!

Настаняване в периода 02.01.2012. - 31.03.2012 г. без фиксирани дати :photo:

ivopetrov_1982
04-02-2012, 19:51
Настаняване в периода 02.01.2012. - 31.03.2012 г. без фиксирани дати :photo:според мен наистина си заслужава!горе на чист въздух с готина компания ще е супер!а и снимките ще са върхът!:band:

Alfa User
06-02-2012, 01:28
Малък ъпдейт на датата за Юбилейната среща на 155

Понеже повечето хора са гласували за обединяване на Пролетната и Юбилейната среща, варианта за среща през Март отпада - наистина ще е трудно на доста хора да присъстват на две срещи пролетта, при положение че после идва Национална среща и Италфест - а да не забравяме и няколкото Трак-дни.

По този повод анкетата се трансформира с цел по-подходящия момент за срещата, а именно :

1. Срещата да е в уикенда 19 - 20 Май - 2 гласа :
- Алекс
- Милена

2. Няма да мога да присъствам на срещата - 0 гласа :
-
-

Остава открит въпроса къде ще организираме срещата - това, че натоварихме колегите от Пазарджик да търсят подходящо място в техния район не означава, че всички други трябва да чакат всичко да се случи наготово. Търсим удобно място в централна България - хубава природа, нормални цени, много място за колите...
Ако някой има нещо наум - да го споделя. Аз намерих доста и хубави места в Копривщица, но за съжаление със силно ограничена бройка за местата за нощуване.

Еми това е - приканвам всички отново да си кажат мнението по трите въпроса в новата анкета, и да се ангажирате с търсенето на подходящо място.
Също така, ако някой има връзка в някоя фирма за печат - да подпита за оферти за стикери, за да мислим и по този въпрос. Това важи и за фланелки ...

И за да поведа хорото - гласувам за среща на 19 и 20 Май.

vilo_155
06-02-2012, 06:56
Здравейте колеги нов съм в този клуб и каквото и да решите съм съгласен,но някъде на чист въздух ще е най-добре,и важното е да е весело.

vegatta
21-02-2012, 21:32
момци кажете за колко човека става въпрос горе долу за да можем сериозно да търсим място и датата тази ли остава или ще има промени
Дайте малко по сериозно щото май само Алекс прави нещо както винаги...
Казвайте кой ще идва със сигурност с половинки четвъртинки и тн. и който може би ще дойде за да знаем какво да търсим като база и условия

Ха наздраве:big_beer:

toki4a
21-02-2012, 23:21
браво колега ! , най после некво развитие по темата!:baby:

vilo_155
21-02-2012, 23:30
аз ще дойда независимо каде и кога :big_beer: наздраве

vegatta
21-02-2012, 23:32
тва са моите предложения но трябва все пак да си харесате нещо и да отидем да говорим за отстъпки нещо и все пак няква бройка да се организира за да може да легне по евтино евентуално

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=2081
http://www.victoriabg.net/zahotela.htm
http://www.hotel-ravnogor.eu/iframe.htm
http://bghotels.guide-bulgaria.com/SC/Pazardjik/Pazardjik/Debrushtitsa

toki4a
21-02-2012, 23:32
аз ще дойда независимо каде и кога :big_beer: наздраве

анннн такааааааааааааа

Alfa User
22-02-2012, 00:15
Супер са предложенията, Веско, но мисля че първото предложение ще отпадне заради по-малкото места - колкото и да се съберем, пак няма да сме по-малко от 30-35 човека барабар със жени, кучета и котки :butt:

А за туй :

Дайте малко по сериозно щото май само Алекс прави нещо както винаги...
си трай, щото има едни хорица, дето хич не понасят такъв род изказвания, и ги хваща менталната дисфункция ... Интересното е, че никой от нас не им е направил нищо и не ги е нагрубил с нищо, и винаги са били добре дошли сред нас. Както и да е, всеки решава сам за себе си ...

Да речем, че ще мислим за уговорка за около 40 човека - може да си поканим и гости, които са се доказали като приятели и фенове на сектата. Това число може да е горната граница, защото по една или друга причина на Третата Национална бяхме около 30 човека, а от тогава финансовото състояние на никой от нас не е скочило много нагоре... Това е в общи линии, все пак никой като гледам не казва със сигурност дали ще дойде - макар че наистина е малко раничко още ... Пуснах въпросчето малко по-нагоре в темата именно за да можем да смятаме къде и какво - надявам се на съвестно отношение от всички.

Много благодарим за ангажираността - не за първи път показвате, че сте основно ядро в "сектата", и заслужавате нашето уважение - наздраве, и до скорошна среща !!! :cheers:

vegatta
22-02-2012, 00:52
Да речем, че ще мислим за уговорка за около 40 човека - може да си поканим и гости, които са се доказали като приятели и фенове на сектата. :cheers:

Аз за това питам защото само от ПЗ ще сме около 10-15 човека... Да мога да договарям някви отстъпки евентуално

Мога и във Велинград да организирам нещата ама тан нещата са по сериозни от към финанси та мисля че сегашните предложения са екстра пък са в гората където обичаме да се събираме...:big_beer:

Furious 155
22-02-2012, 01:00
Супер - където и да е - за мен няма значение - Вие знаете местата! Аз или ще съм сам или с половинка, а може и с третинка, но времето ще покаже.
В списъка не е задължително да са само 155-ци! Всички от секатата са добре дошли!!!

vegatta
22-02-2012, 01:03
Супер - където и да е - за мен няма значение - Вие знаете местата! Аз или ще съм сам или с половинка, а може и с третинка, но времето ще покаже.

ааааа тва с третинката е много хубаво браво на вас

П.П. Може да направиш една нова тема с дата и евентуално хората който искат да присъстват за да се знае още от сега

Alfa User
22-02-2012, 01:43
Ми то тва е темата бре ... само требе всеки да се обозначи по реда си ...
Започваме да подготвяме и списък с евентуалните гости, за да видим колко човека още да добавим към групата - при повече яснота ще пиша, но пак мисля, че 40 човека е нормална бройка. Предполагам няма да е проблем ако сме малко повече или малко по-малко - при досегашните резервации винаги сме оставяли запас, и от хотелите са проявявали разбиране.

Значи, ако се съберете всички, сметката излиза така :

1. Срещата да е в уикенда 19 - 20 Май - 21 човека :
- Алекс;
- Милена;
- Иван + 1;
- Пазарджишката група (дай Боже 15 броя);
- Наско + 1 (или повече?)

2. Няма да мога да присъствам на срещата - 0 гласа :
-
-

Пак приканвам всички заинтересовани да пишат дали ще идват, и каква бройка - наистина времето наближава...

Furious 155
22-02-2012, 01:59
Записване и описване тук - http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1033910#post1033910

Alfa User
22-02-2012, 02:15
Айде ... да запретваме ръкави, че време не остана !