PDA

View Full Version : мистериозен тунунг пакет на ГТВ



bouncer
04-11-2006, 13:14
някой може ли да ми каже какъв е този пакет за ГТВ. карам абсолютно същата кола от 2 месеца вече и не мога да разбера чие дело е. в интернет попаднах не няколко снимки и това разпали любопитството ми още повече.
http://www.automarket.bg/wallpaper/alfa-romeo_GTV_3.jpg
http://www.automarket.bg/wallpaper/alfa-romeo_GTV_6.jpg

Alfoso
04-11-2006, 14:52
Мисля,че 3.2 V6 версиите се екипират така,а твоето не е изключено да е поръчков спорт пакет,който до колкото знам се предлага от производителя.
Може би има и нещо по-специфично,нека колегите добавят евентуално ;)

sharky
04-11-2006, 15:34
Начи задния спойлер мисля че е оригинален и може да се поръча, но съм 100% сигурен че е безбожно скъп. Никелираната решетка се намира - слага са на спайдерите и турбо версиите на ГТВ, както и сиг. на 3.2 мотора. Аз вече си имам такава :lol:. Праговете и спойлера може да си ги поръчаш по интернет, те не са нещо нестандартно. Тия дупки в калниците със сигурност не са заводски, тва се прави лесно - реже се дупката, слата се ламарина с нитове, мрежи, шлайфаш, китосваш и боядисваш. Имах една хонда с такива и сам си говорил с майтори как точно се правят, даже имах един приятел с БМВ свалихме отливка от тях (с боята естествено :evil:, но тва е друга тема) и му направиха и на него такива.

bouncer
04-11-2006, 18:26
странното е че точно същия пакет имам и аз - дори с нарезите на калниците (които със сигурност не са заводски ако мога да те цитирам).нарезите не са правени допълнително а самите калници са заводски така защото е много професионално направени и няма рязане дупчене нитоване и т.н. до сега друго такова ГТВ не съм виждал.

pooh
04-11-2006, 21:30
...

sharky
05-11-2006, 00:08
ми начи тва не съм го знаел сигурно е така щото и аз съм виждал такива снимки, но си мислех че е същата кола.

bouncer
06-11-2006, 14:26
след обстоен оглед и ровене в нета най-накрая разбрах какъв е пакета. това е тунунг пакет на Zender за алфа ГТВ. има си надписи на калниците и бронята. благодаря на всички за информацията и мненията.