PDA

View Full Version : Спирачни маркучи



mishena
05-11-2006, 18:33
Здравейте!Имам дава проблема и ще съм благодарен ако намеря помощ от някъде.Карам 164ТС и има спукан маркуч за спирачната течност (под налякане), ако някай знае от къде мога да го купя без да го чакам 1 месец нека каже.
Парното ми избяга от колата- незнам дали се уплаши от зимата, но го няма.Сега духа само студено.Незнам дали е от термостата, но дори да е- някои знае ли дали стават от дуги италианки и къде мога да си купя под 70лв??? :cry: :cry: :cry: Благодаря предварително.

Aquila
05-11-2006, 20:39
Oт къде си?!? В Пловдив например от Динекспрес е за един ден (цена 35лв)

gigi
05-11-2006, 23:51
За спирачните тръбички ако си от софия нямаш проблем прават медни точно по размер със каквито искаш щуцери. То е в една уличка от Симеон ама как се казваше :roll: като се сета ще ти пиша

manolito
06-11-2006, 10:08
В Русе задни спирачни маркучета струват 10лв./бр. , и ти ги доставят до ден-два! На предните не знам цената. За парното , едва ли е от термостата :roll: . Проблема според мен е около вътрешното радиаторче (за парното) , и найвече в управлението му. Разни там клапи , кранове и др. :shock:

Venci
08-11-2006, 02:11
Човека говори за спирачни маркучи още в заглавието на темата. Не ми се вярва да са чак толкова дефицитни. Виж в темата с координати на магазини за части. Ако пък чак толкова закъсаш... Вирусеее я кажи от кой модел лада или Застава стават с малко преправяне :hehehm:

virusalfa
08-11-2006, 09:58
Човека говори за спирачни маркучи още в заглавието на темата. Не ми се вярва да са чак толкова дефицитни. Виж в темата с координати на магазини за части. Ако пък чак толкова закъсаш... Вирусеее я кажи от кой модел лада или Застава стават с малко преправяне :hehehm:Не съм проверявал дали ще станат от нещо,но би трябвало да има в магазинната мрежа маркучи.В Александър ауто или на Стамболийски (тел.02 9200181)може да имат

Aquila
08-11-2006, 15:58
Човека говори за спирачни маркучи още в заглавието на темата. Не ми се вярва да са чак толкова дефицитни. Виж в темата с координати на магазини за части. Ако пък чак толкова закъсаш... Вирусеее я кажи от кой модел лада или Застава стават с малко преправяне :hehehm:Не съм проверявал дали ще станат от нещо,но би трябвало да има в магазинната мрежа маркучи.В Александър ауто или на Стамболийски (тел.02 9200181)може да имат

Странното е,че спирачни маркучи има навсякъде,за това се чудя,да не би колегата да търси някакъв друг маркуч по спирачната система,както на мен ми се беше наложило да сменям маркучна на рабтното цилиндарче (това,което отива в помпичката).Обърнах целия град и накрая в Динекспрес ,както писах по-горе.Ама колегата да каже де

Boby
09-11-2006, 09:50
Маркучи имаше на Стамболийски155 по 12лв/бр.

Относно парното провери си клапата или моторчето не работи или зъбните предавки.Няма кранче за парното и радиатора си грее постоянно.

mishena
21-11-2006, 14:17
Благодаря за информацияа.Аз намерих маркуча, който ми трябваше и се оказа че не е на спирачките ,а на съединителя и за това е толкова дефицитен:)))) :bg: От София съм.