PDA

View Full Version : Air Bag



Boby
05-11-2006, 22:16
Миналата седмица откачвах таблото и климатроника на една с Еър беци за смяна на крушки и от тогава при палене известно време мигат лампите за Еър беците след което почват да светят постоянно!Какъв и е шибания проблем и какво да я правя?Не откачих акумулатора докато свалях таблото.Как да изчистя паметта на Еър беците?

Bobo
05-11-2006, 23:08
Ами единствения шанс е със егзаминер правил съм го многог пъти :wink: Иначе тая глупост централата си помни кат слон :wink:

Venci
08-11-2006, 02:14
Няма начин, братче :roll: . Ако беше откачил акумулатора нямаше да имаш този проблем.

Boby
09-11-2006, 09:44
Ами единствения шанс е със егзаминер правил съм го многог пъти :wink: Иначе тая глупост централата си помни кат слон :wink:

Какво да я правя?

Това ще свърши ли работа?http://www.digest.net/alfa/FAQ/164/b009009.htm

Bobo
09-11-2006, 20:51
Ами единствения шанс е със егзаминер правил съм го многог пъти :wink: Иначе тая глупост централата си помни кат слон :wink:

Какво да я правя?

Това ще свърши ли работа?http://www.digest.net/alfa/FAQ/164/b009009.htm

Ми пробвай от де да знам :roll: Щом са го написали може и да стане :wink:

Boby
09-11-2006, 22:04
Ти какво можеш да предложиш? :roll: Като пробвам да не ми избие зъбите някой еър бег?

Andrew
17-11-2006, 07:51
Ти какво можеш да предложиш? :roll: Като пробвам да не ми избие зъбите някой еър бег?

Кво стана колега :) Здрави ли са ти зъбите? А еърбега? :D
Направи ли процедурите? Ако си кажи точно как се справи, че написаното си е написано, а практиката е друго нещо. Аз имам същия проблем от една година... правих се и аз на майстор по таблото... Кажи ако си се справил с проблема и как.

Andrew
17-11-2006, 09:01
Погледнах тази сутрин и неможах да намеря конектора. Имам един който е с 3 жици, а не 4 както пише в мануала... Бобу ти имаш ли такъв конектор за еърбег-а? :?

Grigor
17-11-2006, 09:46
Ако не се лъжа е същия като е ЕКУ-то, но е под дясната духалка - до жабката под духалката ма капаче - зад или под него беше.

Сега няма как да проверя, но ако не се лъжа е под горната част на мокета под въпросното капаче.

Bobo
04-12-2006, 12:42
Погледнах тази сутрин и неможах да намеря конектора. Имам един който е с 3 жици, а не 4 както пише в мануала... Бобу ти имаш ли такъв конектор за еърбег-а? :?

Да имам :wink: сори ма чак сега видях :oops:

Boby
14-12-2006, 20:30
Ти какво можеш да предложиш? :roll: Като пробвам да не ми избие зъбите някой еър бег?

Кво стана колега :) Здрави ли са ти зъбите? А еърбега? :D
Направи ли процедурите? Ако си кажи точно как се справи, че написаното си е написано, а практиката е друго нещо. Аз имам същия проблем от една година... правих се и аз на майстор по таблото... Кажи ако си се справил с проблема и как.

Здрави са все още,но може би защото все още не съм се занимавал с него.Колата е на въпросния Скорпион.Средата на януари се връщам и евентуално тогава ще погледна или като се затопли. :wink:

Andrew
18-04-2007, 10:08
Boby какво стана с еърбег-а оправи ли го? Че ми писна от моя да го гледам как мига. Накрая ще му дръпна крушката :twisted: Ходих и при Бобо и във Ванто, но никой не можа да се закачи с комп-а. В АутоИталия ми казаха че нямат софтуер и се чудя въобще може ли някой да изчисти скапания еърбег :?: :!: :?: А и това на линк-а е за модели US 91-93 only. Аз имам 3 жици а не 4 както вече споменах, така че и тоз вариант отпада. Ако имаш някаква идея - помагай.

Boby
18-04-2007, 21:18
Ами тя колата е на един приятел,ма гледам че още си мига.Ходил е във ванто на диагностика на двигателя и са му казали че има някаква откачена букса и неможели да влязат в системата. :? Прегледай си в кормилната колона за откачени букси и около ск.лост и касетофона.Не е проблема от това,че сме откачили таблото без да откачиме акумулатора.И на тази на брат ми го откачвахме,но не светна лампичката...Нямам си на идея къф му е шибания проблем :!:

VLADius
26-09-2010, 13:03
Малко позабравена тема, но...

Препоръчайте специалист, при който може да се направи пълна проверка на еърбега, смяна на централа и всичко свързано с него. Покрай търсенето на волан за бабата май ще имам и нова централа, та мисля да го оправя.

На бате ви Бобо (Екстрийм) не ми давайте телефон - него така и така първи ще го попитам.