PDA

View Full Version : Строително-монтажни дейности



bass
06-11-2006, 16:15
Във връзка с някои реконструкции по форума е много възможно тия дни да се проявят разни странни явления - не се стряскайте :-)
Само ще помоля да не пробвате веднага всичко ново, което видите, че може да се е появило прибързано :D - ще пусна тук едно ОК, когато всичко е готово (живот и здраве).
Софийска вода, енергото и топлофикация се извиняват за причинените неудобства :-)

bass
07-11-2006, 10:25
Първи проби - ОЩЕ НЕ КАЧВАЙТЕ!!! :-)

valjo
07-11-2006, 10:31
епа шо да е

bass
07-11-2006, 12:01
Ами айде - да отпочнем полека качването на снимки по този способ :-)
Като поизтестваме няколко дни, ще се вземе решение за евентуални квоти, ограничения за размера на картинките и т.н. Ако е възможно, намалявайте си снимките сами засега, докато тръгне модулът за автоматично преоразмеряване.

Моля, ползвайте с повишено внимание и поствайте тук евентуални издънки (вкл. пропуски, печатни грешки и т.н. в превода, че е некъв ад и със сигурност съм пропуснал нещо някъде).

търтей
07-11-2006, 12:49
проба проба :tongue:

ПС - що не казахте че не мое над 2 МБ? :tongue:

bass
07-11-2006, 15:12
Вече работи и автоматичното преоразмеряване на картинките.
Файлът се качва в реален размер, но в постингите се показва умален, за да няма мотане и да не се товари сървърът.
Ако искате да видите нещата в реален размер, кликате на умалената картинка.

търтей
07-11-2006, 15:23
e що през даунлоуд?

bass
07-11-2006, 15:51
Ми щото хората са предвидили качване не само на картинки, а на секви файлове, и един "gtar" малко по-зор ще го отвориш с Firefox-а.
Специално за теб обаче моднах мода, тъй да се каже, и картинките вече би трябвало да се отварят директно в браузъра.
Мрънкало с мрънкало, що не фанеш да преведеш хелпа? Да ти го запратя ли? :-) Тъкмо ще разбереш къде се показват ограниченията за размер и тип на файловете :P

търтей
07-11-2006, 16:00
що не фанеш да преведеш хелпа? Да ти го запратя ли? :-) :P

пращай

търтей
07-11-2006, 16:41
част от ЧЗВ-то или как се качват файлове
цялото ще е готово тези дни - ако некой живо се интересува ко пише там - има го на ингилизки качено

Как да добавя приложение (файл)?
Можете да добавите файл при писането на ново съобщение. Формата Добавяне на файл се намира под основното поле за писане на съобщение. Натиснете бутона Разлистване и ще видите диалогов прозорец за избор на файл. Изберете желания файл и натиснете ОК, Open ,двоен клик или което е стандартната процедура за вашия компютър. Можете да добавите коментар в полето коментар. Лимитът за снимки на един пост е ###
Ако файловете на отговорят на изискванията на форума ще бъдат изтриване без предупреждение.
Форумът, неговите собственици и администратори не носят отговорност за загубенин данни.

Как да добавя файл към съществуващо съобщение?
Отворете формата за редактиране на съобщения, а след това процедурата е като описаната по-горе.


Как да изтрия файл?
За да изтриете файл първо трябва да отворите вашето съобщение за редактиране, като след това натиснете бутона Изтрий файла. Файлът ще е бъде изтрит като натиснете бутона Прати.


Как да променя коментар към файл?
За да промените коментар първо трябва да отворите вашето съобщение за редактиране, а след това променете текста в полето коментар. Натиснете бутона Прати за да въдете направените промени.

Bobo
07-11-2006, 17:31
Браво на вас мноо ма кефите :lol: :lol: :lol: :clap2:

Са остава Вальо да опраи имотиконите че мноо ме дразнат :wink:

Mury
07-11-2006, 18:51
Браво на вас мноо ма кефите :lol: :lol: :lol: :clap2:

Са остава Вальо да опраи имотиконите че мноо ме дразнат :wink:

Браво и от мен са ми е доста лесно да качвам снимки вече че преди си бех кат индианец :lol: :lol: :lol: и да мое малко имотикони да се маанат и да се сложат малко нови но като цяло да са доста по-малко :lol: :lol: :lol:

bass
08-11-2006, 12:34
Пипнах малко макета за снимките (цветове, разположение...), та да се показват малко от малко в стила на форума.
Някой ако има други забележки да каже, за да "затворим тази глава" :-)

pooh
08-11-2006, 15:25
...