PDA

View Full Version : АЛФА ДРАГ ДЕЙ 2010 - Сапарева Баня



fiore
03-05-2010, 17:02
Клуб Алфа Ромео България кани всички фенове и притежатели на Алфа Ромео идруги италиански автомобили на Първия Алфа драг дей " Сапарева баня 2010"
Мероприятието ще се проведе на 22. май. 2010 година(събота) на самолетната писта край Сапарева баня от 9,00 часа.

Програма:
9,00-9,45- регистрация
9,45-10,00- инструктаж на участниците
10,00-12,30- свободни квалификационни стартове за време
13,00-14,00- старт клас 1
14,15-15,15 - старт клас 2
15,30-16,30- свободни двубои
17,00- награждаване и закриване

Регламент на „Алфа драг дей Сапарева баня `2010“
Алфа драг дей „Сапарева баня `2010“ се класифицира като мероприятие без състезателен характер и следва съответния правилник. . В надпреварата за време и подреждането на автомобилите на паркинга за участие ще имат право да вземат участие само автомобили, произведени от италиански производители или произведени на платформа на италиански автомобили. Участниците в надпреварата за време ще имат възможност да поставят най-добро време на дистанция от 402 м.
Състезанието по „Драг” ще се проведе в два класа „А” и „Б”.
Клас А
Автомобили без принудително пълнене до 2000 сс и с принудително до 1400 сс.
Клас Б
Автомобили без принудително пълнене над 2000 сс и с принудително пълнене над 1400 сс.

Състезанието се провежда на два етапа:
1. Етап: Клалификации.
Записалите се участници стартират за време. Състезателите постигнали първите осем времена образуват четвъртфинална стартова решетка според постигнатото време.
2. Етап. Състезание.
Състезанието ще започне от клас „А” и ще завърши с клас „Б”.
Стартовата решетка във всеки клас се оформя по схемата:
Четвърт финали:
А/ 1-5 , Б/ 2-6, В/3-7, Г/4-8.
Полуфинали:
А-В и Б-Г
Финал
Победителите в четвъртфиналите ще се определят в една гонка , като коридорите се определят по жребий.
Полуфиналите и финала се решават след две победи на даден участник. При равенство коридора за третия старт се определя по жребий.
Записалите и заплатили такса УЧАСТНИЦИ ще имат право на неограничен брой излизания на пистата по двойки или индивидуално. На всяко излизане ще бъде замервано време, според което ще бъдат определени стартовите решетки за двата класа.
• Заявката за участие се изпращат на адрес dragday@clubalfaromeo.com
• Таксата за участие е 20 лв на участник и се заплаща по с-ка:
Клуб Алфа Ромео България
BG10 PRCB 9230 1010 3587 13
BIC: PRCBBGSF
Прокредит банк- офис Хр. Ботев
София, бул“Христо Ботев“ №131
и 25 лв заплатена по време на мероприятиято;
• Членовете на „Клуб Алфа Ромео България“ участват БЕЗПЛАТНО в мероприятието, само срещу изпратена заявка за участие;
• Декларациите се подписват в деня на мероприятието при регистрацията на участниците

Ще бъдат излъчени победители в отделните класове.
Ще бъде награден и участникът постигнал най добро време, независимо в квалификация или състезанието.


УСЛОВИЯ ЗА ДОПУСКАНЕ ДО УЧАСТИЕ ЗА НАДПРЕВАРАТА ЗА НАЙ-ДОБРО ВРЕМЕ
1. За участие се допускат лица, навършили 18 години. Допускат се също така и такива, които нямат навършени 18 години, но само ако с тях на пистата е поне единият им родител или настойник, който да попълни Декларация), че е съгласен на своя отговорност детето му да бъде допуснато до участие.
2. Желаещите да участват са длъжни да попълнят и подадат заявка за участие и Декларация за отказ от каквито и да било претенции спрямо организаторите, свързани с имуществени и неимуществени вреди, причинени им по време на участието им в състезанието . Заявките за участие се подават по интернет на електронна поща dragday@clubalfaromeo.com в срок до 20 май. 2010 г, както и на място на самата писта, при условия определени от Клуб Алфа Ромео България
3. Използването на предпазен колан и каска от участниците по време на карането на писта е задължително. Не се допуска по време на стартовете присъствието в автомобила на друго лице освен участника. Изключение се допуска за родителя или настойника на участниците, ненавършили 18 год, като придружителя също трябва да е с поставен предпазен колан и каска, и да е подписал съответните документи.
4. Всички присъстващи са длъжни да изпълняват указанията на лицата, отговарящи за сигурността, както и да съблюдават за собствената си безопасност.
5. Забранено е движението на автомобилите в обратна посока по състезателното трасе. В случай на нарушение на мерките за безопасност организаторите имат право да отстранят нарушителя от района на състезанието.
6. За участие се допускат автомобили произведени само от италиански производители или произведени на платформа на италиански автомобили.
7. Не се допуска стартиране без подаден сигнал и прибирането в паркинга на автомобилите стартирали непосредствено преди дадената серия.
46579
46580

undy
03-05-2010, 17:08
идеално:)евала на организаторите:)

Fear
04-05-2010, 11:00
Aз имам въпрос относно тези "Свободни двубои".
За тях необходима ли е регистрация, защото от написаното не става ясно?
Питам, защото хич не ме бива като състезател, пък и колата ми не е от бързите, та няма смисъл да бера срам, състезавайки се. Обаче, ентусиазъм имам достатъчно, за да се "пусна" 1-2 пъти, просто за спорта.
Благодаря предварително. :)

fiore
04-05-2010, 11:28
Aз имам въпрос относно тези "Свободни двубои".
За тях необходима ли е регистрация, защото от написаното не става ясно?
Питам, защото хич не ме бива като състезател, пък и колата ми не е от бързите, та няма смисъл да бера срам, състезавайки се. Обаче, ентусиазъм имам достатъчно, за да се "пусна" 1-2 пъти, просто за спорта.
Благодаря предварително. :)

Нужна е. Наречени са свободни двубои, защото няма да имат значение за решетки и подобни. Измервателната апаратура ще бъде на пистата и ще може да се отчитат времена. Ако някой е недоволен смята че нещо е пропуснал в предишните стартове или иска да се премери с друг участник- това е мястото.
Естественно ако има много желаещи можем да помислим за такса за единични стартове, но те ще бъдат индивидуални- т.е стартираш сам а не в двойка.

Fear
04-05-2010, 11:30
Естественно ако има много желаещи можем да помислим за такса за единични стартове, но те ще бъдат индивидуални- т.е стартираш сам а не в двойка.
Точно това ми е мисълта - ако това е възможно, ще бъде супер. :)

Walker
04-05-2010, 21:46
Каските ние ли трябва да си осигурим?

pinko
05-05-2010, 00:38
Каските ние ли трябва да си осигурим?

Каски май няма да можем да осигурим, но ще има достатъчно чорапчета. Ще се опитаме да намерим поне 4-5 оборотни каски, ама засега не можем да обещаем.

WhitePower
05-05-2010, 11:25
аз се записах , искам да бия червено едно червено qv турбо

ее аз кът съм 1372 кубика къде ме тургате в ниския или високия клас

fiore
05-05-2010, 11:36
Снощи решихме че ще пуснем и индивидуални стартове в "свободните двубои". Желаещите ще трябва да отговарят на същите изисквания като другите участници. Подписват декларация и заплащат такса , която ще определим допълнително.

Furious 155
05-05-2010, 12:01
Снощи решихме че ще пуснем и индивидуални стартове в "свободните двубои". Желаещите ще трябва да отговарят на същите изисквания като другите участници. Подписват декларация и заплащат такса , която ще определим допълнително.

супер! аз ще съм в тази графа! боне си имам, но каска...

Fear
05-05-2010, 12:05
супер! аз ще съм в тази графа! боне си имам, но каска...
+1
И аз съм в тази графа - за съжаление, нямам нито каска, нито боне. :oops:

Yureti
05-05-2010, 12:40
Един параход на линия ...
:afro:
Моля да потвърдите че сте получили мейла ...

MrX
05-05-2010, 13:38
ее аз кът съм 1372 кубика къде ме тургате в ниския или високия клас



Клас А
Автомобили без принудително пълнене до 2000 сс и с принудително до 1400 сс.
Клас Б

:yes:

pinko
05-05-2010, 13:54
:Клас А
Автомобили без принудително пълнене до 2000 сс и с принудително до 1400 сс.:

И слава Богу, иначе някое чипосано 1.9 жтд щи накъса шортите

RoMAN
05-05-2010, 13:56
Има ли списък със записалите се участници до момента?

fiore
05-05-2010, 14:04
от понеделник ще има и ще се актуализира своевременно.

WhitePower
07-05-2010, 00:47
И слава Богу, иначе някое чипосано 1.9 жтд щи накъса шортите

ко рече :)
:roll2::naughty::moon::moon:

ne0
07-05-2010, 00:54
аз се записах , искам да бия червено едно червено qv турбо

ее аз кът съм 1372 кубика къде ме турга
те в ниския или високия клас

ша се запишеш там закъдето имаш гащи.
Тва ку ве никога няма да биеш

престани да занимаваш хората с твоя кош :)

thecleaner
07-05-2010, 01:26
ша се запишеш там закъдето имаш гащи.
Тва ку ве никога няма да биеш

престани да занимаваш хората с твоя кош :)

:hump: То тва Рунто ще стигне ли до пистата или ще се бъгне електрониката агейн.:hehe::hehe::hehe:

wrc
07-05-2010, 20:39
Клас А
Автомобили без принудително пълнене до 2000 сс и с принудително до 1400 сс.


Това не е много честно май

1,4 турбо . 1,7 = 2,4 атмосферни така,че ???

fiore
08-05-2010, 11:45
Атмосферен двигател на италианка над 2.0 са само 2.2, 2.6 и 3.2. Класовете са съобразени с това.

wrc
08-05-2010, 11:59
Просто мисля,че в клас "А" трябва да са без принудително до 2.5 ,с принудително до 1.4,така ще е по-равностойно.

ne0
08-05-2010, 12:09
нещо за интериора и резервните гуми и оборудване??????

MrX
08-05-2010, 15:38
нещо за интериора и резервните гуми и оборудване??????

Седалка и колан да са налични, останалото без значение. Важното е екстериора да е наличен, осакатени коли няма да се допускат - липса на капаци, брони, стъкла и т.н.

pinko
08-05-2010, 22:11
Седалка и колан да са налични, останалото без значение. Важното е екстериора да е наличен, осакатени коли няма да се допускат - липса на капаци, брони, стъкла и т.н.


Накратко - колите трябва да оборудвани с всичко необходимо за движение по пътищата.

WhitePower
09-05-2010, 13:43
ша се запишеш там закъдето имаш гащи.
Тва ку ве никога няма да биеш

престани да занимаваш хората с твоя кош :)
никога на казвай никога:BBQ:
което ми напоня че мога и нитрати да и пъхна

MrX
09-05-2010, 22:44
. Къв е проблема?

Ти ми кажи?!? Много пък се засягате, да беше форум бгмама да се чудим нитрото какъв начин на пълнене е, пък то автомобилен форум и раздел за рецери. Успокойте се бе хора нервите съсипват здравето!



Ще ми се да питам, за всеки случай - за свободните стартове, нали е възможно записване и плащане на таксите на място? :)

Разбира се, че е възможно.

fiore
10-05-2010, 11:02
Тези които ще се пуснат само в отделни стартове, ще бъдат регистрирани и ще си плащат таксата само на място. Не е необходимо да изпращат от сега заявки.
Все пак това е за хората които на място ще поискат да видяг що е туй драг и какво време постига тяхия автомобил.

ludkanar
10-05-2010, 20:55
Седалка и колан да са налични, останалото без значение. Важното е екстериора да е наличен, осакатени коли няма да се допускат - липса на капаци, брони, стъкла и т.н.

Не би ли трябвало да си имат всичко като резервна гума и т.н.?

ne0
10-05-2010, 21:23
Не би ли трябвало да си имат всичко като резервна гума и т.н.?

аз мокет нямам ти за резервна гума, какво е това????:clap2:

fiore
11-05-2010, 10:39
аз мокет нямам ти за резервна гума, какво е това????:clap2:

Че къде пише че за да е годен за движение по пътищата автомобила трябва да има мокет. Мога да ти подаря едно старо балатумче да си сложиш:)))

Пожарогасител обаче......задължително.

Явно че има само клавиатурни рейсъри:) На всички колите са толкова бързи че не могат толкова бързо да го напишат във форума. А може би изчаквате да видите дали ще оцелеят след тракдея:)) Споко ще подредим трасето на спускане ако трябва та да се дават малко по добри резултати:)

VFTI
16-05-2010, 22:39
Ииии в крайна сметка или аз не виждам или никой не пусна списък на записалите се участници :):)

MrX
16-05-2010, 22:46
Ииии в крайна сметка или аз не виждам или никой не пусна списък на записалите се участници :):)

Как да ти кажа Венци, мога да ви преброя на половината си ръка записалите се.

1. WhitePower
2. Yureti
3. VFTI

RoMAN
16-05-2010, 22:55
Как да ти кажа Венци, мога да ви преброя на половината си ръка записалите се.

1. WhitePower
2. Yureti
3. VFTI

Доста неокуращаващо.... Май ще се наложи да пускате и не само италиански автомобили. Така както гледам го дават и дъждовно тоя ден.... Драг и дъжд...

ludkanar
16-05-2010, 23:21
Как да ти кажа Венци, мога да ви преброя на половината си ръка записалите се.

1. WhitePower
2. Yureti
3. VFTI

Ми уж се направиха много бегачки......мисля че от това зависи и драг за феста дали ще има......на мен 2-ра ми издумка тотално и неставам за драгове.

VFTI
16-05-2010, 23:49
Аз говорих с разни приятели и те казаха, че щели да се записват направо на място....

Незнам нещо повече да се напише ли, дори и тези, които ще се запистват на място да пуснат по един мейл, че ще участват, че да се знае някаква бройка :)

Може би и таксата и това, че е веднага след трак дея има влияние....А дано тези 2-3 дни се запишат повече хора, след като намалеят страстите от трака..


Хайдеееееее вадете бегачкитеееееееееее:afro:



(П.П За момента се виждам в призовата тройка:devil: дори бих казал, че ще съм на 2ро място:devil:)

Bobo
16-05-2010, 23:53
Аз говорих с разни приятели и те казаха, че щели да се записват направо на място....

Незнам нещо повече да се напише ли, дори и тези, които ще се запистват на място да пуснат по един мейл, че ще участват, че да се знае някаква бройка :)

Може би и таксата и това, че е веднага след трак дея има влияние....А дано тези 2-3 дни се запишат повече хора, след като намалеят страстите от трака..


Хайдеееееее вадете бегачкитеееееееееее:afro:



(П.П За момента се виждам в призовата тройка:devil: дори бих казал, че ще съм на 2ро място:devil:)

Аз бих казал че класирането е по записването нещо си в фрешка ;) Иначе и аз ще присъствам ама ако ше се гоня само с Орлин ебати интригата :-)

WhitePower
17-05-2010, 00:18
Аз бих казал че класирането е по записването нещо си в фрешка ;) Иначе и аз ще присъствам ама ако ше се гоня само с Орлин ебати интригата :-)



интирга ще ме хванеш ама чак на връщане ;-)

V_A_N_K_A_T_A
17-05-2010, 02:11
Споко бее,няма да ви оставим сами в интригата...че и в челната тройка сте се класирали гледам :tooth:

Yureti
17-05-2010, 07:22
Споко бее,няма да ви оставим сами в интригата...че и в челната тройка сте се класирали гледам :tooth:
Еййй много интриганти бе тука...
Като всичко е ясно, за какво е целата таа ралта ?
:puke:

Fear
17-05-2010, 09:57
Споко бее,няма да ви оставим сами в интригата...че и в челната тройка сте се класирали гледам :tooth:
Пфу, тъкмо мислех да се пиша на четвърто място... :tooth:
Дано да ми оправят колата де, че да мога да дойда. :please:

V_A_N_K_A_T_A
17-05-2010, 10:18
Еййй много интриганти бе тука...
Като всичко е ясно, за какво е целата таа ралта ?
:puke:

:) А,нищо не е ясно...това е просто закачка,между хора,които се познават.Аз нямам нищо против и да не участвам в класовете,мога да си карам само на свободните двубои и за време ;) Не искам да печеля нищо(не,че имам шанс :tooth: ),отивам да карам с приятели за кеф :)

WhitePower
17-05-2010, 11:21
:) А,нищо не е ясно...това е просто закачка,между хора,които се познават.Аз нямам нищо против и да не участвам в класовете,мога да си карам само на свободните двубои и за време ;) Не искам да печеля нищо(не,че имам шанс :tooth: ),отивам да карам с приятели за кеф :)

то и аз така , ако в долния клас са само ТС та аз отивам в горния и за кеф щото няма да е чесно с тях

MrX
17-05-2010, 12:35
Доста неокуращаващо.... Май ще се наложи да пускате и не само италиански автомобили. Така както гледам го дават и дъждовно тоя ден.... Драг и дъжд...

Ма разбира се, че ще е не окуражаващо, много по-лесно и безболезнено е да се пънете във форума, ма като се стигне до действие винаги колите не са вред, разстоянието е много, времето е лошо, парите не стигат и т.н. оправдания.

От датата 22.05.2010 зависи съдбата на този раздел!

ne0
17-05-2010, 12:56
За думите ти към Роман те подкрепям на 100% ама това :


От датата 22.05.2010 зависи съдбата на този раздел!
немога да ти го простя....
тоя раздел си е хубав и както виждаш бая ентусиасти има. Просто трябва яко да се отсява.
Ако се затрие раздела щото някой така му хрумнало аз ще се заема сериозно с нещата.

MrX
17-05-2010, 13:00
За думите ти към Роман те подкрепям на 100% ама това :

немога да ти го простя....
тоя раздел си е хубав и както виждаш бая ентусиасти има. Просто трябва яко да се отсява.
Ако се затрие раздела щото някой така му хрумнало аз ще се заема сериозно с нещата.

Споки Нено няма да се затрива раздела, просто ще има доста реконструкции и изисквания към темите:jason2:

RoMAN
17-05-2010, 13:08
Ма разбира се, че ще е не окуражаващо, много по-лесно и безболезнено е да се пънете във форума, ма като се стигне до действие винаги колите не са вред, разстоянието е много, времето е лошо, парите не стигат и т.н. оправдания.

От датата 22.05.2010 зависи съдбата на този раздел!

Аз си действам редовно и много по-често от други хора ( и имам с какво да го докажа ). Вие действате 1-2 пъти в годината и на мен ми казваш, че само приказвам? А че си е далече си е далече и бас ловя , че никой от източна България няма да се яви. А направихте ли справка за метереологичното време събота? Защото аз виждам дъжд. Драг и дъжд не вървят ръка за ръка.

MrX
17-05-2010, 13:43
Аз си действам редовно и много по-често от други хора ( и имам с какво да го докажа ). Вие действате 1-2 пъти в годината и на мен ми казваш, че само приказвам? А че си е далече си е далече и бас ловя , че никой от източна България няма да се яви. А направихте ли справка за метереологичното време събота? Защото аз виждам дъжд. Драг и дъжд не вървят ръка за ръка.

Специално за нас от западна България сме поръчали прозорец от 0900-1700 със слънчево "метеорологично време".

souze
17-05-2010, 16:15
Аз идвам с кораба, но се записвам на място, че ми е много тегаво с тия банкови сметки и чудеса. Все пак съм прост човечец... Само дано не вали...

V_A_N_K_A_T_A
17-05-2010, 17:11
Аз идвам с кораба, но се записвам на място, че ми е много тегаво с тия банкови сметки и чудеса. Все пак съм прост човечец... Само дано не вали...

Това е важен въпрос.На мен не ми стана ясно,трябва ли да си записан предварително,ако си решил да плащаш на място,а не по банка?Или записването става с плащането?Защото това,също е един вид фактор за броя записали се,поне според мен...

fiore
17-05-2010, 17:33
Аз си действам редовно и много по-често от други хора ( и имам с какво да го докажа ). Вие действате 1-2 пъти в годината и на мен ми казваш, че само приказвам? А че си е далече си е далече и бас ловя , че никой от източна България няма да се яви. А направихте ли справка за метереологичното време събота? Защото аз виждам дъжд. Драг и дъжд не вървят ръка за ръка.

Програмата на клуба е направена февруари. Едва ли са се родили метереолог или врачка които да предскажат времето 3 месеца напред.


Това е важен въпрос.На мен не ми стана ясно,трябва ли да си записан предварително,ако си решил да плащаш на място,а не по банка?Или записването става с плащането?Защото това,също е един вид фактор за броя записали се,поне според мен...

записванията имат значение за отпечатване на номера и подобни. освен това и за броя на участниците- повече предизвикателства

V_A_N_K_A_T_A
17-05-2010, 17:39
записванията имат значение за отпечатване на номера и подобни. освен това и за броя на участниците- повече предизвикателства
Значи се записваме сега(преди събитието),независимо от начина на плащане,правилно ли съм разбрал?

fiore
17-05-2010, 17:42
Да който иска да участва нека заяви. Съгласете се че организацията малко или много зависи от броя на участниците

WhitePower
17-05-2010, 17:49
Ванката те питаше относно заплащането
цената е 20 лева по банков път при положение че сме се записали , идеята е трябва ли задължително да отида до банката тази седмица да преведам 20 кинта или на място мога да ги донеса

fiore
17-05-2010, 17:52
Орлине, опитах се да се ослушам и да не говоря от името на всички, но разчитаме на коректност- може на самата писта при регистрацията. Можеше днес да ми ги дадеш и лично в оня сервиз( шшшшт да не стане реклама).

drigata
17-05-2010, 18:09
Орлине, опитах се да се ослушам и да не говоря от името на всички, но разчитаме на коректност- може на самата писта при регистрацията. Можеше днес да ми ги дадеш и лично в оня сервиз( шшшшт да не стане реклама).

А ти нали знаеш нашата бройка или и ние трябва по отделно да се заявяваме?????

bouncer
17-05-2010, 18:25
айде и аз да се заявя, че нещо много се размеша финалната тройка :) :butt:

WhitePower
17-05-2010, 18:50
Орлине, опитах се да се ослушам и да не говоря от името на всички, но разчитаме на коректност- може на самата писта при регистрацията. Можеше днес да ми ги дадеш и лично в оня сервиз( шшшшт да не стане реклама).

е за тва грам не се сетих ;)) ти що не ми каза :?:

gigi
17-05-2010, 21:57
Времето кво да пречи, таман на дъжд се вижда кой може да стартира:strong:
А иначе както редовно става в БГ според мен всички чакат крайния срок. Споко ще сформираме група

Bobo
17-05-2010, 21:59
Времето кво да пречи, таман на дъжд се вижда кой може да стартира:strong:
А иначе както редовно става в БГ според мен всички чакат крайния срок. Споко ще сформираме група

Скии са аз съм известен неможар затва ще ти предоставя QV-to да те видя как ше стартираш :bounce8:

ПС: Имай предвид че с мойто нескопосано каране на мокро зацепва към средата на четвърта :)

Mitko_155
18-05-2010, 20:40
Аз искам да попитам дали пистата край Сапарева баня ,не е тази край Дупница където се провеждаха състезанията на БфДР, че за друга не се сещам или не съм чувал да има в този район.

pinko
18-05-2010, 20:49
Аз искам да попитам дали пистата край Сапарева баня ,не е тази край Дупница където се провеждаха състезанията на БфДР, че за друга не се сещам или не съм чувал да има в този район.

Ето това е пистата:

http://maps.google.com/maps?hl=bg&q=g&ie=UTF8&ll=42.311529,23.250933&spn=0.035734,0.077162&t=h&z=14

plamen76
18-05-2010, 21:35
Абе от понеделник трябваше да има списък със записалите се май???

Lukan
19-05-2010, 02:28
Алфа 155Q4 червена
11.96 / 400м. Драг Лесново :)

MrX
19-05-2010, 09:00
Алфа 155Q4 червена
11.96 / 400м. Драг Лесново :)

Прекрасно колега!
Заповядай в събота (22.05) на пистата на "Сапарева баня" на първия по рода си Алфа драг дей.
Ще се радвам да видим ниско летящият самолет там!

Jivko7777
19-05-2010, 09:11
Алфа 155Q4 червена
11.96 / 400м. Драг Лесново :)

Да наистина много добро време! Просто две мнения няма!
Ето и 155-цата в действие: http://www.youtube.com/watch?v=LLG7wHDBq64

kocta
19-05-2010, 14:13
Казвайте бързо какво причинихте на количката.Преди месеци не беше така :grin:

IrinArbalov
19-05-2010, 15:15
Някой, може ли да ми каже колко сек. прави Алфа Ромео 145 1.8 ТС Stock на 400м ?
Благодаря предварително.

kibika88
19-05-2010, 15:38
Мисля че беше 16.6 за 400 ама не съм сигорен

fiore
20-05-2010, 10:58
Очаквах активност от пазарджишката група , но явно те са наблегнали на пистата.

vegatta
20-05-2010, 12:25
Очаквах активност от пазарджишката група , но явно те са наблегнали на пистата.

епа немаме коли за драг иначе щехме да сме там
а и предпочитаме да има завойчета нещо

ivo098
20-05-2010, 13:04
Не-италиански автомобил може ли да даде времена извън състезанието, просто за лична информация, защото доста дълго време БФДР не са организирали свободен драг ден.

BatVas
20-05-2010, 13:39
Май времето ще е хубаво - дават го оправане от петък

fiore
20-05-2010, 15:08
Не-италиански автомобил може ли да даде времена извън състезанието, просто за лична информация, защото доста дълго време БФДР не са организирали свободен драг ден.

Не сме го мислили . Възможно е да обсъдим възможността в "свободните двубои"

Pepo
20-05-2010, 16:10
Координатите на пистата са следните:
N 42.311379° E 23.246581° (http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=bg&geocode=&q=N+42.311379%C2%B0+E+23.246581%C2%B0&sll=42.308197,23.236256&sspn=0.015932,0.0421&ie=UTF8&t=h&z=16)

fiore
20-05-2010, 18:07
Ще има каски и бонета за тези които нямат

thecleaner
21-05-2010, 00:00
Които не дойде да не се прави на рацер, :Tease:. Колеги нямам нищо общо с клуба но нека уважим с присъствието си новата управа, да има добро представане и дай боже да се превърне в традиция. Помните ли миналата година какво реване падна че на Итал феста нямаше драг. Е сега да видиме колко сте силни или само си драскате във форума. Пролетен събор - криза, Трак дей - работен ден, сега какво ще е оправданието? Пълно е с кошници къде бият къде кво фанат а писта са виждали само в сънищата си, така че си опичайте акъла и елате да стане веселба.


П.С. Ще има две силни атмосверни QV та, има ли дизели или стават само да гонят комарите.

ludkanar
21-05-2010, 00:08
Които не дойде да не се прави на рацер, :Tease:. Колеги нямам нищо общо с клуба но нека уважим с присъствието си новата управа, да има добро представане и дай боже да се превърне в традиция. Помните ли миналата година какво реване падна че на Итал феста нямаше драг. Е сега да видиме колко сте силни или само си драскате във форума. Пролетен събор - криза, Трак дей - работен ден, сега какво ще е оправданието? Пълно е с кошници къде бият къде кво фанат а писта са виждали само в сънищата си, така че си опичайте акъла и елате да стане веселба.


П.С. Ще има две силни атмосверни QV та, има ли дизели или стават само да гонят комарите.

Това е добро изказване.На мен ми се изка да дойдат доста колеги които направиха разни проетки и да не се излагаме пред другите форуми,че те ходят и се състезават а не пишат само.

haljscho
21-05-2010, 00:35
Които не дойде да не се прави на рацер, :Tease:. Колеги нямам нищо общо с клуба но нека уважим с присъствието си новата управа, да има добро представане и дай боже да се превърне в традиция. Помните ли миналата година какво реване падна че на Итал феста нямаше драг. Е сега да видиме колко сте силни или само си драскате във форума. Пролетен събор - криза, Трак дей - работен ден, сега какво ще е оправданието? Пълно е с кошници къде бият къде кво фанат а писта са виждали само в сънищата си, така че си опичайте акъла и елате да стане веселба.


П.С. Ще има две силни атмосверни QV та, има ли дизели или стават само да гонят комарите.

Малко пресилено изказване..........
Защото 2 мроприятия в 2 последователни седмици, ми се струва малко пресилено........
Ти си от София, близо ти е.......на мен ми беше близо Калояново например не, че Сепарева баня ми е много далеч, но има колеги от по-далечни места на България, Бургас, Варна и т.н...........
Иначе големи поздравления на организаторите, дай боже повече такива мероприятия за всички любители на високите скорости......:big_bow_down:
Поздрави и за тези които се канят да участват и за всички присъстващи естественно.........

sof_bg
21-05-2010, 01:02
Бързите QV-та имат шанс този път,защото съм на работа и няма да идвам.:roll2:



Които не дойде да не се прави на рацер, :Tease:. Колеги нямам нищо общо с клуба но нека уважим с присъствието си новата управа, да има добро представане и дай боже да се превърне в традиция. Помните ли миналата година какво реване падна че на Итал феста нямаше драг. Е сега да видиме колко сте силни или само си драскате във форума. Пролетен събор - криза, Трак дей - работен ден, сега какво ще е оправданието? Пълно е с кошници къде бият къде кво фанат а писта са виждали само в сънищата си, така че си опичайте акъла и елате да стане веселба.


П.С. Ще има две силни атмосверни QV та, има ли дизели или стават само да гонят комарите.

миро
21-05-2010, 01:14
Бързите QV-та имат шанс този път,защото съм на работа и няма да идвам.:roll2:

Хехе, само че тука състезанието е на 400м, не 2км и шанса да биеш е 2% :roll2::laughing1:

sof_bg
21-05-2010, 01:17
Аз за това съм на работа:roll2::haha::bouncing_smiley:


Хехе, само че тука състезанието е на 400м, не 2км и шанса да биеш е 2% :roll2::laughing1:

thecleaner
21-05-2010, 01:48
Малко пресилено изказване..........
Защото 2 мроприятия в 2 последователни седмици, ми се струва малко пресилено........
Ти си от София, близо ти е.......на мен ми беше близо Калояново например не, че Сепарева баня ми е много далеч, но има колеги от по-далечни места на България, Бургас, Варна и т.н...........
Иначе големи поздравления на организаторите, дай боже повече такива мероприятия за всички любители на високите скорости......:big_bow_down:
Поздрави и за тези които се канят да участват и за всички присъстващи естественно.........

Точно така колега, за далечните колеги имах впредвид, иначе да посмятаме София-Калояново и София-Сапарева баня според мене е повечко от Пловдив-Калояново, Пловдив-Сапарева Баня :) така че специално пловдивската група са яли риба тоя път, на тех им е най-близо да посетят и двете мероприятия. За пореден път казвам: ей сега е момента да видим кой е бърз и кой само си мисли че е бърз. sof_bg отпада от мероприятието което ми оправдава предчувствието че ше има бензинова хегемония този път ;) Да го четат и колегите от Пазарджик това, има жълта JTD 156 доста прилично вървяща да заповяда да опита QV Power a ;)

fiore
21-05-2010, 02:00
Малко пресилено изказване..........
Защото 2 мроприятия в 2 последователни седмици, ми се струва малко пресилено........
Ти си от София, близо ти е.......на мен ми беше близо Калояново например не, че Сепарева баня ми е много далеч, но има колеги от по-далечни места на България, Бургас, Варна и т.н...........
Иначе големи поздравления на организаторите, дай боже повече такива мероприятия за всички любители на високите скорости......:big_bow_down:
Поздрави и за тези които се канят да участват и за всички присъстващи естественно.........

За съжаление см е зависими от писти и други условия. наистина са две мероприятия, но това едва ли е оправдание. В неделя имаше и състезание по драг на лесново и имаше хора които ходиха. Следващата седмица има тунинг, след това има републикански шампионати, съборири......- Всяка седмица има по нещо.
Истината е че искаме вместо, колегите да се гонят по шосетата и да се крият от полиция, да има къде да дойдат и да си докажат един на друг кой е по напред. Да застанат пред хронометъра и там да се реши, а не на измислени стартове дадени без време. Какво ако биеш някого , ако времето ти е 19 секунди. Тук е мястото да се види дали някой е бърз или не.
Амбицията ни е, ако има интерес, да провеждаме редовно такива мероприятия. Малко по нагоре писах че мислим по въпроса за RACE WEEKEND в който да има и писта и драг в два дни.
Не са местата само калояново и сапарева баня където може да стане това. Не може за съжаление да се направи на място което ще е еднакво близко за всички.
А сега ви чакаме в събота да видим кой е бърз на пистата и кой пред монитора...

Fear
21-05-2010, 09:48
А сега ви чакаме в събота да видим кой е бърз на пистата и кой пред монитора...
Аз съм бавен и на двете места, ама ш'Ъ до'да... :tooth:

tokata_pz_flex
21-05-2010, 10:28
Точно така колега, за далечните колеги имах впредвид, иначе да посмятаме София-Калояново и София-Сапарева баня според мене е повечко от Пловдив-Калояново, Пловдив-Сапарева Баня :) така че специално пловдивската група са яли риба тоя път, на тех им е най-близо да посетят и двете мероприятия. За пореден път казвам: ей сега е момента да видим кой е бърз и кой само си мисли че е бърз. sof_bg отпада от мероприятието което ми оправдава предчувствието че ше има бензинова хегемония този път ;) Да го четат и колегите от Пазарджик това, има жълта JTD 156 доста прилично вървяща да заповяда да опита QV Power a ;)

156 е вървяща ... но след като остави миналата седмица един комплект 16-ки и 2 маркуча за турбо , не виждам как ще е възстановена за тази седмица .
Не мисля , че може да се има каквито и да е претенции към Веско и колата му ( винаги е давал всичко за спорта ) .
Наистина няма как да присъстваме тази седмица , колкото и да ни се иска . Забавлявайте се и снимайте , за да се забавляваме и ние .

VFTI
21-05-2010, 11:24
За съжаление см е зависими от писти и други условия. наистина са две мероприятия, но това едва ли е оправдание. В неделя имаше и състезание по драг на лесново и имаше хора които ходиха. Следващата седмица има тунинг, след това има републикански шампионати, съборири......- Всяка седмица има по нещо.
Истината е че искаме вместо, колегите да се гонят по шосетата и да се крият от полиция, да има къде да дойдат и да си докажат един на друг кой е по напред. Да застанат пред хронометъра и там да се реши, а не на измислени стартове дадени без време. Какво ако биеш някого , ако времето ти е 19 секунди. Тук е мястото да се види дали някой е бърз или не.
Амбицията ни е, ако има интерес, да провеждаме редовно такива мероприятия. Малко по нагоре писах че мислим по въпроса за RACE WEEKEND в който да има и писта и драг в два дни.
Не са местата само калояново и сапарева баня където може да стане това. Не може за съжаление да се направи на място което ще е еднакво близко за всички.
А сега ви чакаме в събота да видим кой е бърз на пистата и кой пред монитора...


Абсолютно!
И от нас потребителите/рейсърите/форумците зависи да посетим това мероприятие и да покажем, че за в бъдеще ще си струва да се организират такива състезания по-честичко :go: :go: :go:

Yureti
21-05-2010, 11:36
Аз съм бавен и на двете места, ама ш'Ъ до'да... :tooth:
+1
:pig:

vegatta
21-05-2010, 12:06
Пз групата ще пропуснем мероприятието..........

Нема финикийски знаци

fiore
21-05-2010, 19:47
оправдание винаги се намира....

Убеден съм че другата седмица пак ще се появят писания кой с кого какво по улиците, но официално никой не смее. Почвам да се чудя дали и това по улиците не са измислица....

Заараза от синдрома на риболовците се забелязва- Всеки вчера е хванал най голямата риба ама в къщи тигана му олио не е помирисвал от години.

tokata_pz_flex
21-05-2010, 19:57
Добре ... колега , дайте 500 лева , за да докараме и 3-те коли които са за това мероприятие !
Мисля , че точно нашата група винаги е била сериозна ... и като се оправдаем веднъж , веднага излизаме женчовци .
Ето ... 500 лева за подготовката на 3-те коли са достатъчни ! В Пазарджик средната работна заплата е 300 лева ... и не , това не е мит . Доста е трудно да подготвиш кола ... камоли да я караш всяка седмица на мероприятия .
Това са лични автомобили , които се карат всеки ден и с тях се изкарва прехраната ! Не са коли на платформа ... !

fiore
21-05-2010, 20:19
Добре ... колега , дайте 500 лева , за да докараме и 3-те коли които са за това мероприятие !
Мисля , че точно нашата група винаги е била сериозна ... и като се оправдаем веднъж , веднага излизаме женчовци .
Ето ... 500 лева за подготовката на 3-те коли са достатъчни ! В Пазарджик средната работна заплата е 300 лева ... и не , това не е мит . Доста е трудно да подготвиш кола ... камоли да я караш всяка седмица на мероприятия .
Това са лични автомобили , които се карат всеки ден и с тях се изкарва прехраната ! Не са коли на платформа ... !

Не се стягай толкова де:)) Всеки си преценява какво да прави. Вече казах че идеята на всичко е да се състезаваме на писта и при организирано и обезопасено ,а не на улиците. КАБР не го организира за да печели от това а за да достави удоволствие на феновете. За разлика от трак дея ние нямаме спонсори, защото спонсорите са едни и същи и не с ипозволяват да дават пари за две мероприятия в рамките на седмица, но не сме оревали орталъка

tokata_pz_flex
21-05-2010, 20:21
Никой не се стяга ... пиеме си :)
На трак дей не сме имали спонсори ... и пак никой не е ревал . Прави се всичко за спорта ... и никой не реве . Но не е добре хората да остават с погрешно впечатление .

fiore
21-05-2010, 20:30
Никой не се стяга ... пиеме си :)
На трак дей не сме имали спонсори ... и пак никой не е ревал . Прави се всичко за спорта ... и никой не реве . Но не е добре хората да остават с погрешно впечатление .

говорех за организирането на мероприятието.

alfatras
21-05-2010, 20:59
оправдание винаги се намира....

Убеден съм че другата седмица пак ще се появят писания кой с кого какво по улиците, но официално никой не смее. Почвам да се чудя дали и това по улиците не са измислица....

Заараза от синдрома на риболовците се забелязва- Всеки вчера е хванал най голямата риба ама в къщи тигана му олио не е помирисвал от години.

Надяваме се,че не си сериозен, нали?:coolio:

haljscho
21-05-2010, 21:03
Точно така колега, за далечните колеги имах впредвид, иначе да посмятаме София-Калояново и София-Сапарева баня според мене е повечко от Пловдив-Калояново, Пловдив-Сапарева Баня :) така че специално пловдивската група са яли риба тоя път, на тех им е най-близо да посетят и двете мероприятия. За пореден път казвам: ей сега е момента да видим кой е бърз и кой само си мисли че е бърз. sof_bg отпада от мероприятието което ми оправдава предчувствието че ше има бензинова хегемония този път ;) Да го четат и колегите от Пазарджик това, има жълта JTD 156 доста прилично вървяща да заповяда да опита QV Power a ;)


За съжаление см е зависими от писти и други условия. наистина са две мероприятия, но това едва ли е оправдание. В неделя имаше и състезание по драг на лесново и имаше хора които ходиха. Следващата седмица има тунинг, след това има републикански шампионати, съборири......- Всяка седмица има по нещо.
Истината е че искаме вместо, колегите да се гонят по шосетата и да се крият от полиция, да има къде да дойдат и да си докажат един на друг кой е по напред. Да застанат пред хронометъра и там да се реши, а не на измислени стартове дадени без време. Какво ако биеш някого , ако времето ти е 19 секунди. Тук е мястото да се види дали някой е бърз или не.
Амбицията ни е, ако има интерес, да провеждаме редовно такива мероприятия. Малко по нагоре писах че мислим по въпроса за RACE WEEKEND в който да има и писта и драг в два дни.
Не са местата само калояново и сапарева баня където може да стане това. Не може за съжаление да се направи на място което ще е еднакво близко за всички.
А сега ви чакаме в събота да видим кой е бърз на пистата и кой пред монитора...


Добре ... колега , дайте 500 лева , за да докараме и 3-те коли които са за това мероприятие !
Мисля , че точно нашата група винаги е била сериозна ... и като се оправдаем веднъж , веднага излизаме женчовци .
Ето ... 500 лева за подготовката на 3-те коли са достатъчни ! В Пазарджик средната работна заплата е 300 лева ... и не , това не е мит . Доста е трудно да подготвиш кола ... камоли да я караш всяка седмица на мероприятия .
Това са лични автомобили , които се карат всеки ден и с тях се изкарва прехраната ! Не са коли на платформа ... !

Мисля си, че колегите от Пазарджик написаха достатъчно добър отговор...........:th_up:
Просто изказвания от сорта, "Бе ти кат си толкоз отворен, що не дойде на драга"........ми се струват неумесни...........
Се едно на повечето от нас, не ни се иска да дойдем и да си даваме газ на воля............
Още веднъж, поздрави за положения труд на организаторите на двете мероприятия.......
Дай боже за в бъдеще все по-голяма посещаемост........
Дай боже и кризата да свърши по-бързо..........

Ivanov_
21-05-2010, 21:14
Надявам се да има достатъчно снимков и видео материал за тези, които няма да могат да присъстват... :)

KoRny
21-05-2010, 21:46
Аз ще дойда с моя алфонсо като клюкар само :p ...Намерих камера и статив и поне ще се опитам да направя няколко клипа,но като си спомням последният път като бях там стоях към средата и всеки се опитва ако може още мъничко да мине напред и ми прецакаха доста клипове...anyway.Все пак не съм нито про в гонките,нито в снимането,но за 2-рото ще се раздам!

alfatras
21-05-2010, 22:05
Ще чакаме с нетърпение снимки и статистика!Успех на всички който ще участват:th_up:

Fear
21-05-2010, 22:15
Лошото е, че утре го дават дъжд през целия ден, та какъв драг ще има не е ясно... :death: :frown:
Както и да е, дано природата се смили над нас. :priest:

gigi
21-05-2010, 23:33
Не се стягай толкова де:)) Всеки си преценява какво да прави. Вече казах че идеята на всичко е да се състезаваме на писта и при организирано и обезопасено ,а не на улиците. КАБР не го организира за да печели от това а за да достави удоволствие на феновете. За разлика от трак дея ние нямаме спонсори, защото спонсорите са едни и същи и не с ипозволяват да дават пари за две мероприятия в рамките на седмица, но не сме оревали орталъка
Ай ся, от тук излезна че едва ли не сме вземали всички спонсори. А я кажете колко плащате за пистата и ние колко платихме....
Пазарджишката и русенската група доказаха че са сериозни, и дано по бързо оправят колите. Тука има други несериозници които не ми се споменават, но някой май си нямат и собствени коли. Ей на и мойта кола отпадна, но тъй като искаме да присъстваме ще дойдем с друга. Абе живи здрави до утре дано има повече шофери....

VFTI
21-05-2010, 23:45
Утре ще се разбере какво е LPG power...Легендата ще посече всички :go: :go:

fiore
22-05-2010, 03:17
Мисля си, че колегите от Пазарджик написаха достатъчно добър отговор...........:th_up:
Просто изказвания от сорта, "Бе ти кат си толкоз отворен, що не дойде на драга"........ми се струват неумесни...........
Се едно на повечето от нас, не ни се иска да дойдем и да си даваме газ на воля............
Още веднъж, поздрави за положения труд на организаторите на двете мероприятия.......
Дай боже за в бъдеще все по-голяма посещаемост........
Дай боже и кризата да свърши по-бързо..........

тази дума "криза" вече ме кара да повръщам. Кризата при всичщки случаи не е икономическа, но това е друга бира


Ай ся, от тук излезна че едва ли не сме вземали всички спонсори. А я кажете колко плащате за пистата и ние колко платихме....
Това няма да го коментирам защото точно с теб сме говорили достатъчно. Знаеш че съвсем друга ми беше мисълта. Иначе сме благодарни за помоща, която оказахте за това мероприятие.


Надяваме се,че не си сериозен, нали?
Ха дано, ама надали-


Лошото е, че утре го дават дъжд през целия ден, та какъв драг ще има не е ясно...
Както и да е, дано природата се смили над нас.

Времето е еднакво за всички.На Калояново карахме и на мокро и на сухо и това не попречи на удоволствието.

alfonco147GTA
22-05-2010, 03:39
колеги тъй като останах без кола за weekend-a, се обръщам към вас, някой който смята да ходи на драгдейа и има свободно място в колата си да драсне л.с
поздрави

gigi
22-05-2010, 08:29
Времето е еднакво за всички.На Калояново карахме и на мокро и на сухо и това не попречи на удоволствието.

Айде народе да видим кои колко върви....:lupe::hehe::hehe:

mordohy
22-05-2010, 12:09
Колеги, времето е прекрасно на пистата.Дъжд няма да има поне до вечерта.
Заповяайте!

WhitePower
22-05-2010, 18:19
Драга приключи ;) който не дойде пасти да яде ;)
беше много яко:drool:

chico
22-05-2010, 18:24
Евала за организацията и на всички участници!
Честито второ място на Пауъра, в скоро време и по-нагоре :-Р

Transvaal Premier
22-05-2010, 18:29
http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_mk_biervampir.gif вярно беше много хубаво, ама метнете снимки, щотооооооооо мойте пак не са станали...

Fear
22-05-2010, 18:43
Пфу, тъкмо мислех да се пиша на четвърто място... :tooth:
Mуахаха, дали пък не излязох и пророк, освен истински, а не клавиатурен рацер? :wow: :Tease:
Тези, които не присъстваха, според мен изпуснахa интересно шоу. :dance:
Аз много се изкефих, беше супер.

П.П.
Евалата на Миро, че отмъсти за мен на онази 166 3.0, дето ме би на полуфинала! :firstprize:

П.П.
Евалата и на VFTI и the_cleaner, без тяхните съвети едва ли щях да се представя достойно. :bowdown:

soldier
22-05-2010, 18:56
Очаквайте скоро клипчета от финала :drool:

pr_00f
22-05-2010, 19:09
Много се изкефих.
Изобщо не мислех да се пускам, ама викам хайде да се пробвам и аз веднъж, пък и пълнеж да има.
Бях с пълен резервоар, и за да компенсирам махнах:
Щората на багажника и кората на пода, инструментите и резервната гума , както и 2-те детски столчета.

За първото самостоятелно пускане беше понамокрило леко пистата - 16.35
2-ри опит - 15.9 на напълно мокра писта.
Бях решил че стига толкова ама журито викат че ще разваля бройката и се прежалих.( е помрънка жената де ама това е живота)

Запалих аз да подгрявам колата и извиках Бобо да погледне ремъците че ми се струваше че бие една ролка ( дамм демпферна за смяна).
И докато я гледат колата - я какво е това масло тук избилото - хопала сцепен маркуч на турбо пътищата.

Казах аз на журито че няма да мога да участвам, но благодарение на бързата реакция на Бобо колата отново беше на старта. :kiss:

Дръпнахме се с Боунсър, но той не можа да вкара 3-та и изостана. Това време май ми беше 16.15 ( без да съм сигурен)

Последната дръпка колата я кара Пинко с/у 166 3.0.
Резултат около 2 коли за 166-цата ( по думите на Пинко) Нейното време ( пак по спомени ) ~14.7.

Сигурен съм само за първите си 2 времена.
Колата е със съвсем "нежен" чип без да се гони максимум.

Много доволен от изкарването и от времената.
Никога не съм карал по подобен начин , нямам опит и да си кажа честно очаквах да дам около 20 сек. на 400 метра, така че изненадата беше пълна и за мен.

vovata
22-05-2010, 19:17
pr_00f ,
човек ти с това семейното комби може да сложиш много коли в джоба си !
Евала много ти се кефих,даже срещу 166 стисках палци за дизела .

soldier
22-05-2010, 19:23
Последната дръпка колата я кара Пинко с/у 166 3.0.
Резултат около 2 коли за 166-цата ( по думите на Пинко) Нейното време ( пак по спомени ) ~14.7.



Аз бях на финала и потвърждавам, че разликата беше 2 коли, но мисля, че тази дръпка я нямам снимана.

Fear
22-05-2010, 19:26
Аз бях на полуфинала и потвърждавам, че разликата беше 2 коли, но мисля, че тази дръпка я нямам снимана.
A между мен и 3.0 166-цата, която ме би на полуфинала какво беше разстоянието, забеляза ли?
Че аз не можах да преценя... :blush:

CrazyElement
22-05-2010, 19:33
Я дайте малко повече инфо колеги, аз също съжелявам , че не успях да дойда ама 500 км отиване и връщане с мойто звярче си е около 100так за бензин :), дайте резултатите и какво е правено по колите , а ако има и клипове още по-добре :)

Bobo
22-05-2010, 19:57
Аз също съм много доволен, давахме газ на сухо на мокро на сякво и беше весело, всички пилоти бяха пичове и си направихме много кеф ;) За резултатите мисля че е редно организаторите да ги пуснат ;) Иначе аз съм доволен много от мойта кола, показа какво може, е разбирасе имаше и проблеми за да е по-интересно но накрая всичко беше ок:) Иначе аз според измервателната апаратура давах ниски 12-ки, 12.08 ми беше най доброто :wow:

RoMeO_156_GTA
22-05-2010, 20:16
A между мен и 3.0 166-цата, която ме би на полуфинала какво беше разстоянието, забеляза ли?

На кого е тази 166ца 3.0 , която я споменавате в повечето постове . Има ли жокерчета или е чиста :)

Furious 155
22-05-2010, 20:24
Много добре беше днес - и сухо и мокро и намокрящо се :). Имаше и тръпка и кеф по пистата за публиката и каращите! Ето снимки и клипове от мен, но все още се качват и е добре да рефрешвате от време на време :)
цък (http://eightball.data.bg/p/files/Club%20Alfa%20Romeo%20Dragday%20-%20Sapareva%20Banq%2022.05.2010)
Поздравления за всички които караха, както и за всички спомогнали осъществяването на събитието!

ICI
22-05-2010, 20:49
ок:) Иначе аз според измервателната апаратура давах ниски 12-ки, 12.08 ми беше най доброто :wow:

бая страшно време, има ли засечена терминална скорост и време за първите 20 метра или 60 фута?

tokata_pz_flex
22-05-2010, 21:01
Много сериозно време . До 4-та ли буксуваше :depressed:

1912
22-05-2010, 21:03
качвам тия клипове в ютуба до няколко минути може и да стане да се гледат
ще пусна линк

Flame
22-05-2010, 21:16
Супер беше днес,шантаво време и порой занакрая:depressed:,браво на всички участници за доброто каране и "силните" времена:flex:,ето и моите снимки:

Furious 155
22-05-2010, 21:18
тук един участник реши че може да надбяга другите по пистата :) - http://store1.data.bg/eightball/Club%20Alfa%20Romeo%20Dragday%20-%20Sapareva%20Banq%2022.05.2010/P1040854.JPG поздрави VFTI

Flame
22-05-2010, 21:25
Още малко..

mochko1
22-05-2010, 21:26
Аххх тая Дата.бг нищо не мога да изтегля от нея :angry1: Качете моля ви малко пикантерийки в някой европейски сайт :notworthy:

Transvaal Premier
22-05-2010, 21:31
Аххх тая Дата.бг нищо не мога да изтегля от нея :angry1: Качете моля ви малко пикантерийки в някой европейски сайт :notworthy:
:crazy: нещо и аз от там не мога да дръпна видеото, а то ми е интересно...иначе снимките ги видях...

Flame
22-05-2010, 21:34
.....

1912
22-05-2010, 21:39
ето тука ги качвам
http://www.youtube.com/my_videos

Flame
22-05-2010, 21:40
:smoke:

pr_00f
22-05-2010, 21:45
ето тука ги качвам
http://www.youtube.com/my_videos


С този линк няма да стане

1912
22-05-2010, 21:49
ето линк на едно видео .. после влезте в профила ми
в момента качвам всичко
http://www.youtube.com/watch?v=vpiECO3_1eE

Fear
22-05-2010, 22:05
Ето снимки и клипове от мен, но все още се качват и е добре да рефрешвате от време на време :)
цък (http://eightball.data.bg/p/files/Club%20Alfa%20Romeo%20Dragday%20-%20Sapareva%20Banq%2022.05.2010)
Поздравления за всички които караха, както и за всички спомогнали осъществяването на събитието!
Ех, епичната ми битка с Венци нещо не се отваря. Казва: "the file is not a movie file". :cry:

За сметка на това, резилът ми срещу gigi за третото място е повече от добре документиран. :tooth:
Ужас, заснет съм как не мога да уцеля 2-ра скорост. :blush:

mochko1
22-05-2010, 22:07
ето линк на едно видео .. после влезте в профила ми
в момента качвам всичко
http://www.youtube.com/watch?v=vpiECO3_1eE

Мерси много колега :)
Ама QV-то май я понапука 3 литровата 166-ца :surrender: :grin:

1912
22-05-2010, 22:08
нещо не искат да се качват някой от видеотата да ша видим кво ша се качи деба ютуба.....

Fear
22-05-2010, 22:10
Мерси много колега :)
Ама QV-то май я понапука 3 литровата 166-ца :surrender: :grin:
О да, Миро отмъсти за мен! :bowdown: :dance:

П.П.
Ей, кой пост подред, все забравям:
Да е честито на победителите - Миро при "обикновените" бегачки и Бобо при турбо зверовете! Евала! :go: :notworthy: :firstprize:

mochko1
22-05-2010, 22:13
О да, Миро отмъсти за мен! :bowdown: :dance:

Евала ,тва си е голяма победа :)
Незнам колко мокро е било на пистата ,но на Бобо колата си хапе каишката направо ,Евала пич :grin:

Tie
22-05-2010, 22:18
Евала за хубавите времена колеги - а по-късно дали ще има времена на 60ft и терминална скорост?

миро
22-05-2010, 23:05
О да, Миро отмъсти за мен! :bowdown: :dance:

П.П.
Ей, кой пост подред, все забравям:
Да е честито на победителите - Миро при "обикновените" бегачки и Бобо при турбо зверовете! Евала! :go: :notworthy: :firstprize:

Мерси, мерси... е как няма да отмъстиме бее, ти съмняваше ли се :)))
Покарахме, поговорихме и се понамокрихме. Доволно си изкарахме, но аз очаквах повече участници.

pr_00f
22-05-2010, 23:07
Евала за хубавите времена колеги - а по-късно дали ще има времена на 60ft и терминална скорост?

Не доколкото знам.
Мереше се само на 400м

thecleaner
22-05-2010, 23:32
Мерси, мерси... е как няма да отмъстиме бее, ти съмняваше ли се :)))
Покарахме, поговорихме и се понамокрихме. Доволно си изкарахме, но аз очаквах повече участници.

Наплашили сме ги хахаха.

CrazyElement
22-05-2010, 23:42
Наплашили сме ги хахаха.

Не аз с удоволствие щях да дойда , въпреки , че колата ми е пълен сток и няма какво толкова да покажа , но за спорта щях, просто разстоянието е голямо и с 2.20 бензин излиза доста солено.

WhitePower
22-05-2010, 23:55
никога не пресмятам удоволсвието в пари
аз имам 3 деца едното е бебенце на 9 месеца и пак бях там
лишил съм някое от децата с нещо , но и аз съм човек и пак бях там и заради феновете и заради приятелите и заради събитието
факта е че 70 % са клавиатурни рацери
похарчих около 30 литра бензинец но не се оплаквам и то този от 2.40 е
такива събития няма всяка неделя нали се сещате пък си и беше нормален почивен ден

ЕВАЛА ПРАВЯ НА ВСИЧКИ КОИТО УВАЖИХТЕ ТОВА СЪБИТИЕ

1912
22-05-2010, 23:57
ама като ти казаха 13.5 не можа да повярваш а?
хехехехехехехее още не моа спра да се смея
миро и ти си бутнал доста
от 16 секундна кола вече си в 14 ките:cheers:

WhitePower
23-05-2010, 00:03
ама като ти казаха 13.5 не можа да повярваш а?
хехехехехехехее още не моа спра да се смея
миро и ти си бутнал доста
от 16 секундна кола вече си в 14 ките:cheers:

има ме и всеме 13:13 и оше едно 13:16 като се бягахме и то два поредни старта
направо велики времена нека някой да ме догони от ония големите тунинг фирми:hehe: drag power, цунами ;) и др

Furious 155
23-05-2010, 00:09
за които не могат да теглят от дата.бг-то тук слагам линк към архивираните снимки и клипове от днес!
Два файла са под 3GB общо :)

http://4storing.com/ucdpmn/730993a3be963ca0dff370b2d9c722cc.html

http://4storing.com/fsoz3k/85cc54afbd27bfbb7c73f97f3506e3dd.html

ENJOY!

soldier
23-05-2010, 00:22
A между мен и 3.0 166-цата, която ме би на полуфинала какво беше разстоянието, забеляза ли?
Че аз не можах да преценя... :blush:
Държеше го добре до към 250-300м след това ти дръпна много. Имам го на клипче.

На кого е тази 166ца 3.0 , която я споменавате в повечето постове . Има ли жокерчета или е чиста :)
Тази 166 не е форумна. Момчето си има авто къща и е решил да я тества.

има ме и всеме 13:13 и оше едно 13:16 като се бягахме и то два поредни старта
направо велики времена нека някой да ме догони от ония големите тунинг фирми:hehe:
Май имаш и по-ниско, но нека не говоря, че да не се окаже, че съм се объркал. Като качат времената от финалните гонки ще се види.

CrazyElement
23-05-2010, 00:45
никога не пресмятам удоволсвието в пари
аз имам 3 деца едното е бебенце на 9 месеца и пак бях там
лишил съм някое от децата с нещо , но и аз съм човек и пак бях там и заради феновете и заради приятелите и заради събитието
факта е че 70 % са клавиатурни рацери
похарчих около 30 литра бензинец но не се оплаквам и то този от 2.40 е
такива събития няма всяка неделя нали се сещате пък си и беше нормален почивен ден

ЕВАЛА ПРАВЯ НА ВСИЧКИ КОИТО УВАЖИХТЕ ТОВА СЪБИТИЕ

Кеф цена няма , прав си ама някой път наистина нямаш възможност да си позволиш дадено удоволствие.

soldier
23-05-2010, 01:43
Ето и клипчетата от финала. Съжалявам, ако не са снимани добре и има тъпи коментари и грешки при обявяване на автомобилите, но за пръв път снимам гонки (то за пръв път правих и клипчета на нещо).

Fear vs 166 3.0
http://www.youtube.com/watch?v=1rsM-GU7z3s

Fear vs Covacha (3то място при "обикновените")
http://www.youtube.com/watch?v=SEEUEHwbNyE

Миро vs 166 3.0 (финал "обикновените")
http://www.youtube.com/watch?v=9VsEd9HFRQ4
http://www.youtube.com/watch?v=yoTekR8gnMI

Bobo vs VANKATA
http://www.youtube.com/watch?v=bnphxiWaonY
http://www.youtube.com/watch?v=RgIoez2bAd0

WhitePower vs Drigata
http://www.youtube.com/watch?v=88E5KVYtXyE
http://www.youtube.com/watch?v=FnWJewSUKGI

Bobo vs WhitePower (финал)
http://www.youtube.com/watch?v=ysUhffhoaJM
http://www.youtube.com/watch?v=v0BEzjfkwlI
http://www.youtube.com/watch?v=8SqUPFG_3jo

VANKATA vs Drigata (3то място)
http://www.youtube.com/watch?v=3uqFH5z8634
http://www.youtube.com/watch?v=2Cl4XPnPE1c
Имаше и трета гонка, която за жалост нито измерихме, нито заснехме, защото на финала разбрахме, че няма да има повече гонки, събрахме всички конуси и тогава видяхме двете коли да наближават. Бяха на кантар и от моя ъгъл няма как със сигурност да кажа, кой спечели.

Това са клипчетата, които стават. Дано по този начин тези, които не са присъствали, се чувстват по-близо до мероприятието.

ФЕРАРИСТ
23-05-2010, 10:20
Браво колега, така се снимат гонки - от финала.....

Fear
23-05-2010, 11:07
Aбе, на мен само загубите сте ми запечатали за поколенията, аааа... :tooth:

Furious 155
23-05-2010, 11:51
Aбе, на мен само загубите сте ми запечатали за поколенията, аааа... :tooth:
еее хайде сега, това показва че си стигнал до финалите, значи си понатупал някой преди това :)

soldier
23-05-2010, 13:22
Aбе, на мен само загубите сте ми запечатали за поколенията, аааа... :tooth:

Това с ковача не е ли спор за 3то място?

Fear
23-05-2010, 15:36
Това с ковача не е ли спор за 3то място?
Да, и ме бие доста категорично. :)
А преди това имах победа срещу Венци (VFTI) и една 166 2.4 JTD, която така и не разбрах на кого беше. :gruebel: :blush:
Ииии, май имах още една гонка, в коятo спечелих, ама нещо не се сещам срещу каква кола - може и да съм си въобразил заради повечкото адреналин, който натрупах вчера... :tooth:

soldier
23-05-2010, 16:05
Да, и ме бие доста категорично. :)
А преди това имах победа срещу Венци (VFTI) и една 166 2.4 JTD, която така и не разбрах на кого беше. :gruebel: :blush:
Ииии, май имах още една гонка, в коятo спечелих, ама нещо не се сещам срещу каква кола - може и да съм си въобразил заради повечкото адреналин, който натрупах вчера... :tooth:

Аз първите гонки не ги снимах, защото се знаеше, че няма да има интрига в тях, ама май трябваше и тях да ги снимам де.

DSlavev
23-05-2010, 16:52
Много добре се получи събитието, имаше определено доста бързи коли въпреки малкият им брой, но нали знаете количеството не определя качеството. Bobo е направил невероятна кола:respect: такъв звук не бях чувал а да не говорим как се движеше.
И аз направих някои и друг клип, но ще ги кача в понеделник, че нета в момента е направо умрял.

thecleaner
23-05-2010, 17:44
Ето и официалното видео на Алфа драг дей "Сапарева баня 2010" направено от русенската "катана" RoMAN http://www.vimeo.com/11957339 поздравява всички :prison: с песента махнете ми :ban:

ФЕРАРИСТ
23-05-2010, 18:02
Абе трилитровия параход колко дава на 400м????

pinko
23-05-2010, 18:12
Абе трилитровия параход колко дава на 400м????

Около 14,50-14,70 по спомени - но е само половин секунда по-бърз от Либрата на прУфесора:shocked::shocked:

digitalundgrd
23-05-2010, 18:56
Ето и официалното видео на Алфа драг дей "Сапарева баня 2010" направено от русенската "катана" RoMAN http://www.vimeo.com/11957339 поздравява всички :prison: с песента махнете ми :ban:

ахахах :) Баце тука требваше да споменеш 2-3 добри думи и за операторчето :prescription: (демек за мен) :mrgreen:

thecleaner
23-05-2010, 19:04
ахахах :) Баце тука требваше да споменеш 2-3 добри думи и за операторчето :prescription: (демек за мен) :mrgreen:

Опсс в суматохата забравих, използвани са материали от камерите на digitalundgrd, Furious 155 и soldier_vl

VFTI
23-05-2010, 19:25
Многооо голям купон беше :):)

Аз с моята бабичка на пропан бутан дадох 16.64, като бях отвил кранчето до края.... Може би трябва, ама няма да коментирам времената :tooth:

Състезанието беше 100% това емоция...Имаш и дъжд и слънчице, опитахме от всичко:) Имаше и бързи коли, и интриги и хубава скара/бира:):)

Гледам, че в "официалното" видео на RoMAn, клипа завършва с моя спринт...Искам да кажа, че бях със сликове (Fila Flow 44номер), а качулката ми падна заради ускорението:mrgreen: Все пак можех и по-добър старт да направя:):)

Благодаря на всички, които са ме документирали:) и изобщо за цялото графично отрязаване на събитието:)

Казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ и на всички УЧАСТНИЦИ, които решиха да си трошат колите и да си правим кефа:):)

Fear
23-05-2010, 23:13
Я дайте да ги видим тия резултати, 12-ки, 13-ки... Техниката в час ли е? Ето тема за сравнения: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=104&t=169434
Имаше някакви съмнения за техниката, но като гледам линка, който си дал, вече ми се струват по-реални нашите времена.
Въпреки че аз давах високи 15ки. :tooth:

От друга страна, пак като гледам линка за FWD класа, времената, които са аналогични на моите - 15.80 от първата квалификация и най-добър резултат 15.63 (това не го видях лично, казаха ми, че е толкова, може и да бъркам числото) от един от другите стартове имат близка до моята терминална скорост, която беше между 130 и 140км/ч. по скоростомер, доколкото можех да видя и преценя, пресичайки финала.

Та не занм... :gruebel:
Нека по-опитните колеги да кажат, защото наистина имаше съмнения, че техниката дава занижени времена, с което съм склонен да се съглася, въпреки че ми се ще да карам 15 секундно GTV. :crazy:

1912
23-05-2010, 23:25
бе реални са времената ве как да не са
кой би могъл да се усъмни
пунто 1.4 дава 13,1
алфа 145 твин спарк 14.5
алфа турбо 12,08
кво нереално има
просто италианските коли са най бързите

миро
23-05-2010, 23:32
Верни са бе :tooth:,
дойде един с ФВ Голф ГТИ и като ни видя времената се изнесе набързо... :roll2:

VFTI
23-05-2010, 23:44
бе реални са времената ве как да не са
кой би могъл да се усъмни
пунто 1.4 дава 13,1
алфа 145 твин спарк 14.5
алфа турбо 12,08
кво нереално има
просто италианските коли са най бързите



Пунтото имаше време от 12.98:hump:

Айде понеже, колкото и упорито да си мълчим нещата ще излязат наяве:mrgreen::mrgreen: Имаше маалко проблем с измервателната техника...Малко малко да речем, че тия 14-15-16секундни коли трябва да прибавят по 0.8-1.2 секунда за да се получат реалните им времена:mrgreen::mrgreen: Да го кажа и по друг начин...Моето време, което е 16.64 най-вероятно е около 17.5-6 ...все пак аз съм изпечен драйвър и имам доста стартове с измервателна апаратура на 400метра и знам колко реално ми върви колата:mrgreen:, колкото и да развивам кранчето на пропан бутана :tooth:

Тук мога да добавя и времето на червената 155ца 2.0 8клапана на Wolfy, която и аз покарах и даде време от 15.54:mrgreen::mrgreen: нали никой от вас не вижда 1300кг. кола, която е 141коня с чип да даде време под 16сек...то легенда легенда ама чак пък толкоз:mrgreen::mrgreen: Тя си даде реално около16.3-4сек, което ми се чини доста по реално...


Или пък Либрата на пруфа 15.9 :tooth: е как да не си купи човек комби дизел:mrgreen::mrgreen:

И т.н. и т.н...

Важното е обаче, че времената ще ги имаме официално и ще може да си се кефим:hump::hump:

Абе купон голям:go::go::go::mrgreen::mrgreen:

WhitePower
23-05-2010, 23:45
ейй па аз съм чупил рекорда , незнаех за последното време
а времето що да не е верно
познаха , валеше после спря исъхна , после пак валеше ....
иначе беше ултра яко и кифтятя бяха супер с лютеничката и всичко
който не е дошъл само може да си мечтае колко готино беше

1912
23-05-2010, 23:51
ее супер тогава значи някой път ще се пусна с орлин
и ако го дръпна с тва време 12,9 където е дал
поне ще съм наясно как ми върви талигата:new_Eyecrazy:

WhitePower
23-05-2010, 23:53
ее супер тогава значи някой път ще се пусна с орлин
и ако го дръпна с тва време 12,9 където е дал
поне ще съм наясно как ми върви талигата:new_Eyecrazy:

шефе ти си под 10 ка бе , аз викам направо да свикаме драгпауър с онова ти очукано псевдо голфче и да ги смачкаме , и да си затварят гаражчето че за нищо не стават:laser:


p.s ти що не дойде с бегачката

миро
24-05-2010, 00:00
И аз очаквах да дойдете и онова 168 коньовото ХГТ да го видиме в действие. :-?

V_A_N_K_A_T_A
24-05-2010, 01:42
Нещо,тука,някакви съмнения се прокрадват...еми,който не вярва,да беше дошъл да види,да докара кола,да я пробва...

Терминалната скорост на Бобо на 400м. е между 190 и 200 по GPS ;) А на мен и на Добри между 160-170.При такива цифри,колко смятате,че трябва да е времето?Със сигурност е имало някакви отклонения от точността на апаратурата,но те не са фрапантни ;) Да не говорим,че се пускахме по нагорнището ....

Бе,не вървят колите и това си е :mrgreen:

CrazyElement
24-05-2010, 02:18
Нещо,тука,някакви съмнения се прокрадват...еми,който не вярва,да беше дошъл да види,да докара кола,да я пробва...

Терминалната скорост на Бобо на 400м. е между 190 и 200 по GPS ;) А на мен и на Добри между 160-170.При такива цифри,колко смятате,че трябва да е времето?Със сигурност е имало някакви отклонения от точността на апаратурата,но те не са фрапантни ;) Да не говорим,че се пускахме по нагорнището ....

Бе,не вървят колите и това си е :mrgreen:

Добре сте си прекарали малко далече беше за мене , иначе колега ти кога ще си идваш към Хасково да спретнем една среща да я видим тази турбо алфа :)

WhitePower
24-05-2010, 10:55
което означава че ако се пускахме по нанадолното щяхме да дадем и по добри времена :prescription:
за времената може да се базикаме но са изстински записани с апаратура, колкото и да не ви се вярва приемете истината че се бяха събрали най бързите коли на пистата:prescription: и за това са такива резултатите

Fear
24-05-2010, 11:21
Нещо,тука,някакви съмнения се прокрадват...еми,който не вярва,да беше дошъл да види,да докара кола,да я пробва...

Терминалната скорост на Бобо на 400м. е между 190 и 200 по GPS ;) А на мен и на Добри между 160-170.При такива цифри,колко смятате,че трябва да е времето?Със сигурност е имало някакви отклонения от точността на апаратурата,но те не са фрапантни ;) Да не говорим,че се пускахме по нагорнището ....

Бе,не вървят колите и това си е :mrgreen:
Яко, значи карам 15 секундно GTV. :dance:
Представям си какво щеше да стане, ако бях махнал багажа, резервната гума, крика, гидорето и другите простотии и вместо с 3/4 резервоар карах с 10-ина литра.
14ка не ми мърдаше! :crazy:

Ш'ъ вЪ скъсам 'сичките бе, мно'У съм брЪз! :tooth:


П.П.
Всъщност, времената има ли ги записани някъде? :)

drigata
24-05-2010, 11:35
Пунтото имаше време от 12.98:hump:

Айде понеже, колкото и упорито да си мълчим нещата ще излязат наяве:mrgreen::mrgreen: Имаше маалко проблем с измервателната техника...Малко малко да речем, че тия 14-15-16секундни коли трябва да прибавят по 0.8-1.2 секунда за да се получат реалните им времена:mrgreen::mrgreen: Да го кажа и по друг начин...Моето време, което е 16.64 най-вероятно е около 17.5-6 ...все пак аз съм изпечен драйвър и имам доста стартове с измервателна апаратура на 400метра и знам колко реално ми върви колата:mrgreen:, колкото и да развивам кранчето на пропан бутана :tooth:

Тук мога да добавя и времето на червената 155ца 2.0 8клапана на Wolfy, която и аз покарах и даде време от 15.54:mrgreen::mrgreen: нали никой от вас не вижда 1300кг. кола, която е 141коня с чип да даде време под 16сек...то легенда легенда ама чак пък толкоз:mrgreen::mrgreen: Тя си даде реално около16.3-4сек, което ми се чини доста по реално...


Или пък Либрата на пруфа 15.9 :tooth: е как да не си купи човек комби дизел:mrgreen::mrgreen:

И т.н. и т.н...

Важното е обаче, че времената ще ги имаме официално и ще може да си се кефим:hump::hump:

Абе купон голям:go::go::go::mrgreen::mrgreen:

Абе пиле,това време което си дал е явно с попътен вятър,щото аз като ти гледах времената беше в некви ниски 17-ки,така ,че не се опитвай да плъзгаш шкуртката по пода.

Fear
24-05-2010, 11:39
Абе пиле,това време което си дал е явно с попътен вятър,щото аз като ти гледах времената беше в некви ниски 17-ки,така ,че не се опитвай да плъзгаш шкуртката по пода.
Aaaa, гледал си в друга посока по това време - Вeнци направи доста стартове, най-добрият от които наистина беше 16.64. Лично го видях, стоейки до часовника или както му се казва на онова дето излизат времената на него. :crazy:

thecleaner
24-05-2010, 11:40
Aaaa, гледал си в друга посока по това време - Вeнци направи доста стартове, най-добрият от които наистина беше 16.64. Лично го видях, стоейки до часовника или както му се казва на онова дето излизат времената на него. :crazy:

Потвърждавам и аз видях такова време на VFTI

VFTI
24-05-2010, 11:51
Ехх ако имаше още малко попътен вятър, току виж и на 15 да бях паднал:roll2:

Имам точно 2 17ки...едната е на първия ми старт и още едно време от 17.13 дадено на бензин :):)...Имам 3-4 времена под 17сек....16.64/16.88/16.93 нещо такова..

Иначе горе мисля, че казах за времената...Смятам че за 14-15-16сек. коли разликата е ок. 0.8-1.2 секунди....а за по-бързи предполагам е по-малко:) Аз не съм виждал кола 150коня, която е 1300кг. да дава 15.48..няма такъв филм...и изобщо времена под 16сек. са за правени алфички, а не за такива с чипове и филтри:roll2: особенно пък ниски/средни 15ки...


Според мен понеже пистата беше под наклон, тоя чичка с пасата, която явно си нямаше грам идея какво е драг:roll2: и беше ги бутнал уж за да компенсира...ама е станало голямо бутане..:roll2:

миро
24-05-2010, 12:37
Абе а втората гонка със 166цата включих четвърта и върнах газта преди финала и дадох 14.52 :death:, т.е. времето щеше да падне още малко :crazy:

kiko73
24-05-2010, 13:01
Абе а втората гонка със 166цата включих четвърта и върнах газта преди финала и дадох 14.52 :death:, т.е. времето щеше да падне още малко :crazy:

Колега нали знаеш историята на тази 166 -ца, момчето - Сашо се казва може и да не е знаел точно какво има под капака, запалил я е пробвал я е и беше решил да дойде да си направи кефа - еднственото, което е направено по тази кола е, че е минала на автомивка и е зареден бензин - както видяхте тя е с временна регистрация и си има цена за продажба в автокъщата му, той дори попита на колко об. развива мах. въртящ момент - мисля, че доста добре се представи за само няколко качвения зад волана ;)

MrX
24-05-2010, 18:06
Е то ако се беше пуснал и голф-а на драг паъур можеше и 8-ца да видиме..... :death: :lol:

Бе аз навивах Карлсон дет живее на покрива да се пусне с перката, ма каза, че му е пресен лака по перката и само ще гледа. "Отряда" по време измерването беше под всякаква критика, но важното, е че хората си направиха кефа и драскайки тук няма да им го развалите. Няма по-хубави нещо от миризмата на изгорели бензин и гуми, рано следобед. Адмирации към взелите участие в скромното ни първо мероприятие със състезателен характер! Показаха, че има и хора, които не се притесняват да застанат на чертата, независимо от колата, която карат.

pr_00f
25-05-2010, 14:46
Дайте времената на всички участници :)

п.с Ако някой е снимал старт на моето хипопотамче ще му бъда много благодарен да ми го изпрати, че малката така и не видя нашата кола по клиповете и голям зор дава. И да не е с добро качество не е проблем.
Мерси предварително.

Светланчи
25-05-2010, 16:04
Беше много готино!!!И аз имам малко снимки и клипове, ще гледам скоро да се появат!!! :)))))))

thecleaner
25-05-2010, 19:01
Дайте времената на всички участници :)

п.с Ако някой е снимал старт на моето хипопотамче ще му бъда много благодарен да ми го изпрати, че малката така и не видя нашата кола по клиповете и голям зор дава. И да не е с добро качество не е проблем.
Мерси предварително.

Брейййй кажи си че ти искаш да си видиш стартовете ;) Във всеки се крие по един рацер и няма нищо лошо в това. Тъмната страна те обзема и нямоеш и избегаш. Като има гонки на Лука ще те викаме да разтриваме Либрата, ма преди това през Бобо за якия ремап трее да минеш :headbang:

drigata
25-05-2010, 19:22
Oт тук нататък ,няма да толерирам негативни мнения и оронването на престижа на клуба и неговите мероприятия.

Всички които посмеят да прекрачат тази граница да се чустват предопредени след този ми пост и ако посмеят пак да спамят злословят ще бъдат сурово наказвани!

Този раздел е под моя опека така ,че ще има сериозно разместване и отсяване на теми и мнения,остават само сериозните неща ,другото ще бъде трито!!!!!

WhitePower
26-05-2010, 12:23
демек ако се загледаш точно 2 теми трябва да има , трак и драг дея останалото е да някакъв под раздел от рода Спам Рацинг

Nikiboy
26-05-2010, 12:27
Може да е е клавиатурен рацинг, ще е хит!

Кога някой ще сложи резултатите в таблица?

миро
26-05-2010, 13:54
И още нещо какво стана с грамотите??:smartass:

fiore
26-05-2010, 14:08
Ти освен грамота имаш и друго:))) Ще ги връчваме лично. и по отделно

fiore
27-05-2010, 14:43
Ето времената и класирането.

Времена на участниците:
№/ име автомобил /най добро време

33/Борислав Алексиев Христев/ AR 145 QV Turbo /12.09
1 /Орлин Гачев Гечев /Fiat Punto 1.4 Turbo /13.5
34/ Иван Димитров Калинов/AR 156 2.0 Turbo /13.8
3 /Добромир Жечкин /AR 145 17 box Turbo /14.06
30/ Мирослав Владимиров Минев /AR 145 QV /14.67
28 /Александър Kостадинов Панев/ AR 166 3.0 /14.95
10 /Радослав Иванов Райчев/AR 166 2.4 JTD /15.35
35 /Михаил Георгиев Йончев/AR 155 2.0 TS /15.48
13 /Георги Борисов Пайчев /AR 145 QV / 15.58
14 /Марин Маринов /AR GTV, 2.0TS/ 15.8
31 /Стефан Генчев/ Lancia Libra 2.4 JTD/ 15.9
37 / / / 16.32
6 /Мирослав Стефанов Велев/ AR 155 1.7 / 16.37
5 /Боян Бакърджиев /AR 159 1.9 JTDm / 16.52
32 /Венцислав Цочев/AR 155 2.0 TS LPG /16.64
2 /Явор Стефанов Стефанов /AR 166 2.4 JTD /16.95
29 /Иван Захариев Иванов/ Fiat Punto 1.2/ 17.49
9 /Живко Драгнев /AR 145 17 box / 17.59

Участниците бяха разделени на два класа:
1/стрийт
2/модифицирани
Клас стрийт:
Осминафинали:
1/Мирослав Минев(AR145QV)-директно на четвъртфинал
2/№37-Мирослав Велев(AR 155 1.7)- 0:1
3/Георги Пайчев(AR145QV)-Явор Стефанов(AR166, 2,4JTD)-1:0
4/ Михаил Йончев(AR 155 2.0 TS) - Иван Иванов (Fiat Punto 1.2)-1:0
5/ Радослав Райчев (AR166, 2,4JTD) - Живко Драгнев(AR 145 1.7)-1:0
6/ Марин Маринов (AR GTV, 2.0TS)- Венцислав Цочев (AR 155 2.0 TS LPG)-1:0
7/Стефан Генчев(Lancia Libra 2.4)- Боян Бакърджиев (AR159, 1,9JTDm)
8/Александър Панев(AR166, 3.0)- директно на четвъртфинал

Четвъртфинали:
1/ Мирослав Минев- Мирослав Велев -1:0
2/ Георги Пайчев- Михаил Йончев -1:0
3/ Радослав Райчев- Марин Маринов -0:1
4/ Стефан Генчев- Александър Панев-0:1

Полуфинали:
1/ Мирослав Минев- Георги Пайчев-2:0
2/ Александър Панев- Марин Маринов -2:0

Финал:
Мирослав Минев- Александър Панев-2:1
Финал за 3-4 то място:
Георги Пайчев- Марин Маринов -2:0


В клас модифицирани попаднаха 4 автомобила.
Резултати :
Полуфинални гонки:
1/Борислав Христев- Иван Калинов -2:0 –
2/Орлин Генчев- Добрин Жечкин- 2:0-
Финал:
Борислав Христев- Орлин Генчев-2:1
Първа гонка-победител Бобо-12,5
Втора гонка- победител Орлин-12,99
Трета гонка-бобо-13,03

Финал за 3-то място-
Иван Калинов-Добрин Жечкин-2:1


КЛАСИРАНЕ:
Клас“модифициран“
1. Борислав Христев
2. Орлин Генчев
3. Иван Калинов
Клас „стрийт“:
1. Мирослав Минев
2. Александър Панев
3. Георги Пайчев
Награда за Най добре представил се автомобил в клас „стрийт“:
Мирослав Минев - Акомулатор осигурен от „ЛИСАН СЕРВИЗ“

48546

Светланчи
27-05-2010, 16:19
Може ли само да кажа че Дригата даде 13.65 и Орлин 13.13.....:))))))))))))))))))))))))) :))))))))) :))))))))))))))))))

fiore
27-05-2010, 17:17
Това са резултатите от разпечатките на измервателната техника.

drigata
27-05-2010, 17:33
Абе,това с тези колеги с измервателната техника май ще им е за последно да мерят на италиански събирания.

Първото успешно време на пистата е 13,64,и е мое,ама карай,живи и задрави да сме.

fiore
27-05-2010, 18:16
Имах сериозен разговор с тях. Ако има следващ път, ще им се плаща след мероприятието

WhitePower
27-05-2010, 19:40
Имах сериозен разговор с тях. Ако има следващ път, ще им се плаща след мероприятието

малко се изложика докато настроят техниката ама все пак добре че тръгна че имаше предложение по 10 лева на всеки не измерен старт да плащат :comphits:

TS
28-05-2010, 01:51
Евалата на всички присъстващи!!! Беше хубаво,позабавлявахме се ........ :tongue:

VFTI
28-05-2010, 11:29
А дали някой ще отбележе събитието в САЙТА? Че там в момента има само многоо стара информация и едни многооо стари снимки...

WhitePower
28-05-2010, 12:13
кой сайт бе

MrX
28-05-2010, 12:36
кой сайт бе

www.clubalfaromeo.com:pokey:

Светланчи
28-05-2010, 12:52
Мога до края на работния ден да измисля няколко реда, ако на никой не му се занимава....само някой да ми пише на лично да знам какво да правя....:)))

MrX
28-05-2010, 18:12
И специално за стюардесата на мероприятието:

http://de.fishki.net/picsw/052010/28/post/defki/tn.jpg

Пример как се дават стартове на драг. :devil:

lubo_red
28-05-2010, 18:30
И специално за стюардесата на мероприятието:

http://de.fishki.net/picsw/052010/28/post/defki/tn.jpg

Пример как се дават стартове на драг. :devil:
Уфф бих се пуснал и със балканче :wow:

WhitePower
28-05-2010, 19:05
Ама аз и обясних как се дават стартове ама не ме разбра явно

Светланчи
28-05-2010, 20:01
Аз много добре разбрах, но да спрем да спамим...Mrx,благодаря....следващия път при хубаво и слънчево време може и по бански :РРРРР

soldier81
29-05-2010, 00:23
То стана за бански 10мин след последния старат:depressed:

Fear
29-05-2010, 01:10
То стана за бански 10мин след последния старат:depressed:
По-скоро беше за плавници и шнорхел... :tooth:

didod
29-05-2010, 11:33
Много се извинявам предварително, но 166 3.0 една сива ли беше? Без табелките отзад?

digitalundgrd
29-05-2010, 11:44
Беше с транзитни номера ;) Май беше сива....

Flame
30-05-2010, 01:58
Да,сива беше без табелки,с транзитни номера.

pr_00f
01-06-2010, 16:09
Така и не видях клипче със старт на моя таралясник. :dunno:

WhitePower
02-06-2010, 15:51
Светле какво стана с снимките и видеото ;))
да взема един диск и да дойда да ми ги запишеш :chair:

Светланчи
02-06-2010, 16:23
Дала съм ги на Ванката, на една флаш памет, незнам кога ще ги качи....:)))

V_A_N_K_A_T_A
02-06-2010, 16:28
Ето ги снимките от апарата на стюардесата ;) Enjoy :D
Клиповете,като ги кача в youtube след малко...

WhitePower
02-06-2010, 21:12
THE MAP-MAKER
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=49125&d=1275481198

pr_00f
04-06-2010, 13:33
@V_A_N_K_A_T_A Клиповете,като ги кача в youtube след малко...
:)

TS
05-06-2010, 03:41
Добри,Извинявай за спама бате......
http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=1&t=170478&p=1845343#p1845343

темата е суперска.Нашия мил колега Роман е решил да сипе доволно.Ние ли сме смешници бе паляк? Срам за Марката ли сме бе? Конър с тия фешън неща...... И май ти си си повервал с чепа ......Превъзбудени хора .........Заслужава никога повече да не пропише в тоя форум.... на СМЕШНИЦИТЕ!!!! иии се научи да УВАЖАВАШ ТРУДА НА ХОРАТА!!!

Fear
05-06-2010, 11:36
И аз се извинявам за офтопика, ама наистина това, което е написал колегата или по-скоро "колегата" Roman e "малко" гадно! :shutup:
Ще се въздържа от разни коментари и определения, но мисля, че постъпката му хич не е хубава! :no_no_no:

П.П.
Ето го и самото мнение, да го има и тук:

Eстествено, че не са! Ланчиа Либра комби 2.4 с един кирлив чип даде някаква 15-ка или нещо от сорта. Повярвали са си смешниците там. Оставете ги да се радват. Какъвто им е драг дей-а такъв и трак дей-а беше. Сами си го организират и сами си го печелят. На всичкото отгоре и други хора им карат колите и поставят времена от тяхно име. Срам за марката са тия.

WhitePower
05-06-2010, 12:16
оо колегат се преденесе в фиат форума ;))
четете и се веселете
ние от алфа форума сме били комплексари ;)

Flame
05-06-2010, 12:37
Който беше там видя колко вървят колите,дали апаратурата за измерване е била хипер точна-едвали,имаше отклонения,но поне събиетието беше супер,видя се пак кои са най-сериозните.А специално Роман можеше да докара вървежната 166-ца и да даде и той времена,нали е толкова сериозен рацер:pizza:,или Софииските алфи са слаби за това жтд:lol:

Fear
05-06-2010, 12:45
оо колегат се преденесе в фиат форума ;))
четете и се веселете
ние от алфа форума сме били комплексари ;)
Би ли дал линк, че не мога да намеря темата. :blush:

Azatril
05-06-2010, 13:23
Заповядай колега ;-)

http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=59359&start=0

V_A_N_K_A_T_A
05-06-2010, 13:47
Ето 4 клипа от апарата на стюардесата...

http://www.youtube.com/watch?v=HLvfi5mUmyU - Добри

http://www.youtube.com/watch?v=P43yieDZG3c - Добри

http://www.youtube.com/watch?v=aoC7JehkA8M - Добри

http://www.youtube.com/watch?v=BEyCS_C4PLc - Орлин

За съжаление,бързата Либра я няма,както Пруфа тайно се надяваше :blush:

Последната част от темата просто не ми се коментира....
Само ще кажа евала на Ники - 1912,за темата в тунинг.бг :)

Fear
05-06-2010, 15:33
Заповядай колега ;-)

http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=59359&start=0
Благодаря.
Аз мога да кажа само едно нещо - жалка работа. :no:
Имах добро мнение за "колегата", но толкова жлъч, такова избиване на комплекси и толкова гадно, пренебрежително и високомерно отношение никога не съм виждал, в който и да е авто форум. :brickwall:

Извинявам се на модераторите за офтопика, за мен тази тема е приключена. Хора, като въпросния "колега" заслужават абсолютно игнориране, поне в този форум и аз смятам да се придържам към това.

pr_00f
05-06-2010, 17:40
Вече е история.
След 4 предупреждения за обиди и 6 наказания.
Мисля че толерантността ни трябваше да се изчерпи доста по рано.

ludkanar
06-06-2010, 19:51
Не друго ма се бара рейсарче паралия а не дойде на драга :shock:.Мисля,че нетрябва да му отдаваме чест даже да го коментираме и не ние а той е СРАМ за марката.На дугото състезание дали драг или трак ако го няма-смешна работа за рейсара:rotfl:.