PDA

View Full Version : проблем с инжекциона.



valio kita
27-11-2006, 00:55
сложих си газожа уретба и понякога на таблото ми светва лампата за повреда в инжекциона за около 10-15 сек и из4езва.маисторите ми казаха 4е не е проблем но мен ме е страх и пускам на бензин.

50 cent
29-11-2006, 10:25
И на мен ми светва като превключа на бензин след като е била на газ без да я изгася. Не знам защо е така. Не го правя опвече щото не се знае знае ли се.

rumen
30-11-2006, 09:50
и при мен се получи същото газовата ми е BRC, бях при оторизирани майстори на тази марка АГУ и те ми казаха следното:
не е проблем че святка това се получавало защото компа на колата отчита грешка недостатъчно гориво и ми предложиха да сложа емулатор за да залъгва грешката но не съм сложил сега имам и едно браво с газов инжекцион и то го прави чат пат най вече на дълъг път или на изкачване, а при алфата само летните месеци. Неприятно е да!!!!!!

алфа 145 боксер 1,6 103

valio kita
03-12-2006, 12:18
то моито само на гас светка ама аз имам емулатор или симулатор маи се казва6е незнам дали е едно и съ6то.

rumen
07-12-2006, 11:45
незнам как е точно емулатор или стимулатор но знам че не е нещо опасно затова споко

Dodo 155
10-12-2006, 08:49
незнам как е точно емулатор или стимулатор но знам че не е нещо опасно затова споко
Емулатор е правилното и той симулира, а не стимулира :wink:

Темата няма защо да ходи ТАМ :idea:

Когато колата има управление от ЕКУ е препоръчително да се слагат емулатори на дюзите и ламбда сондата. Така ЕКУ-то си мисли, че колата си работи на бензин и всичко е ОК. В противен случай трупа грешки и минава в сервизен режим. После тръгват темите "Забива нос", "Харчи" и т.н. :wink:

АГУ-та трябва да се монтират от хора, които рабират какво правят, а не от такива, които са научили как се ползват клещите и отверката :wink:

Bobo
10-12-2006, 21:59
Темата няма защо да ходи ТАМ :idea:

Ти докато реагираш темата отиде ТАМ :wink: Щот незнаеш къде беше затва се пениш :lol: