PDA

View Full Version : Я вижте...........



leshoiad
28-11-2006, 21:19
Малко тунинг и давайте да избираме кадърен майстор и да почва!
http://www.cuoresportivo.ch/alfas/gtv/gtv.htm

proper
28-11-2006, 23:04
има и сполучливи неща. Аз лично си харесвам някои прагове и добавките към задната броня плюс генерацията....

bouncer
29-11-2006, 11:44
аз съм със същия пакет като първите две снимки и мога да кажа че колата стои по много по-различен начин на пътя. уникално красива става. обаче е много важно са се поръчат оригинални пакети с метални рамки усилени прагове а не български SiGi боклуци, защото колата става още по ниска и всяка по-голяма неравност значи задиране или удряна на бронията. от качеството на материала зависи дали ще се надраска малко отдолу или ще се разцепи и разглоби на парчета. аз лично към пакета бих добавил GTA джанти. могат да е поръчат от autofashion 3003 и мисля че 17" струваха 1200 лв. моите напролет ги слагам.

p3shku
18-04-2007, 15:18
bouncer от каде се поръчват тези прагове и маски и каква им е цената?

bouncer
19-04-2007, 10:18
моята така си я купих. пакета е на Zender. влез в сайта им и виж цени ама доколкото си спомням беше цифромания. ама не прави компромис с качеството на оптичните елементи на колата! сам се замисли кое е по-добре скъпа броня, която да издържи дълго време (дори и на нашите умопомрачителни пътни пейзажи) или SiGi за 200 лв което акто го подпреш в някой бардюр леко и ти пада половината броня......