PDA

View Full Version : сушене на стъклата



Raziel
29-11-2006, 19:23
колеги тия GTV-та как се представят с сушенето на стъклата. Моето вижда доста зор без климатик, а с включен климатик става страшно особенно ако го спреш за малко.
ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ?

leshoiad
29-11-2006, 21:19
За кои стъкла говориш пич? За предното или за страничното. Аз лично с предното нямам проблем, да чукна на дърво, но имах със страничните, и знаеш ли как му намерих чалъма, вентилатора на макс и духалките дето по принцип са за тебе се въртят на 360 град. ги завъртам и тях към стъклата насочвам перките и съм готов. Пробвай така, айде със здраве. А между другото видях че си от ВТ, аз съм от Горна Оряховица но живея и работя в СтЗ, но този уикенд ше съм си по нашия край да видя Мама :) та ако искаш дай да се видим и да огледаме хубавиците ;)

Raziel
29-11-2006, 21:24
Брат тая схема наистина действа аз я знам ама тва с страничните не е много добре и трудно става да не говоря за малките отстрани.Ако тва са и възможностите добре, но това за мен говори за претупана работа от страна на италиянците.

leshoiad
30-11-2006, 06:26
За малките не съм много сигурен ма нали има едно бутонче точно отдолу под врътките за топлото, пробвай с него като е натисната, формата на фигурката е такава като скоба, а тва според мен е завихряне на струята. Виж какво ше стане и нищо не каза за уйкенда?

Raziel
30-11-2006, 09:46
тогава съм в Пловдив, а това бутонче е за въздух отвън или въздух от купето ли да се използва