PDA

View Full Version : И защо пак няма fiat-bg.com



Abarth
30-11-2006, 10:26
Бившио форум на фюреро (и сегашния на брат му) пак го нема от 2 дена,интересно ми е сега защо са го спряли :lol: :lol: :lol: Нали беха обещания,взеха на хората парите за нов сървър,но пак няма форум :shock: :shock: :shock: Ако някой знае да казва :lol:

Yavor
30-11-2006, 10:50
Стига бе колега - два дена.
Вчера цял ден си работеше и снощи до късно.
Нещо е станало и ще се оправи.
Пък и все пак на теб ти дадоха тема да злорадстваш.
Чудя се до ден днешен след толкова плюене по форума на ФИАТ и хората в него, защо срещам непрекъснато свежи твои писания ????

Или ти възприемаш плюенето и заяждането като национален спорт???

pugsy
30-11-2006, 10:52
aз вчера пробвах на 2-3 пъти неможеше да се отвори,ставав въпрос след 12 по обяд

Gogata
30-11-2006, 13:22
Тази семейна детска градина още ли същестува? :shock: :)

П.С. Жалко наистина за феновете! :(

bushiDO
30-11-2006, 13:41
на кое викаш семейна градина?
а иначе форума за който пише абарт си работи принципно и той е един от най-активните писачи там и не мога да разбера какво толкова злорадства на това че не работи в момента...

п.п. в момента работи вече.

Kuku
30-11-2006, 13:47
Па и аз у момента съм онютрен ин то форумО :lol:

BatVas
30-11-2006, 15:30
Що бе форума си бачка и си е доста активен - добре е сега 8)

Abarth
01-12-2006, 03:29
Стига бе колега - два дена.
Вчера цял ден си работеше и снощи до късно.
Нещо е станало и ще се оправи.
Пък и все пак на теб ти дадоха тема да злорадстваш.
Чудя се до ден днешен след толкова плюене по форума на ФИАТ и хората в него, защо срещам непрекъснато свежи твои писания ????

Или ти възприемаш плюенето и заяждането като национален спорт???
Да бе..сложиха ми жълт картон и аз незнам що :)

Abarth
01-12-2006, 03:30
на кое викаш семейна градина?
а иначе форума за който пише абарт си работи принципно и той е един от най-активните писачи там и не мога да разбера какво толкова злорадства на това че не работи в момента...

п.п. в момента работи вече.
Не злорадствам бре,само питах,че ми стана интересно що го няма от толко време,да не е нещо като предния път ;)

jorko
02-12-2006, 22:36
Аре стига с нови теми за това ... все пак от време на време поже би се налага временен НЕдостъп до форума :? :roll: