PDA

View Full Version : Смяна на задна броня



Mirwais
28-05-2012, 20:55
Колеги, здравейте!

Пиша по малко неприятен случай.
Миналата седмица на една пешеходна една женица се паркира в задницата ми и сега ще ми се наложи да си сменя задната броня. Като цяло щетите не са тежки, но цялото ходене по мъки със застрахователи и т.н. е неприятно.

Пиша ви за съвет за сервиз, както и за съвет дали да си поръчам оригинална броня по Алфа или някакви OEM части, защото има и такива и разликата в цените е в пъти.

Благодаря!

П.С.

Благодаря и на незнайния колега, който ме видя докато се разправяхме с жената на пешеходната и спря да пита дали всичко е наред =)

NightRider
28-05-2012, 22:59
Оригинална - скъпа. И пак трябва боя. ОЕМ - може да не пасне. Втора употреба - трудно май. Тази броня се лепи, дори и да е много и става като нова. Обади се на Ники - 0877777027 - при него и лепят брони. Днес лепяха една, ставаше като нова. И за да не е реклама - има и други колеги, занимаващи се с това, но не им знам координатите, че на бащата аз ги лепя ;)

Mirwais
01-07-2012, 19:50
Колеги, колата ми скоро излезе от сервиза и благодарение на момчетата от Рок енд Рол сега отново е като нова. Едно ГОЛЯМО благодаря!

Mury
02-07-2012, 18:21
Колеги, колата ми скоро излезе от сервиза и благодарение на момчетата от Рок енд Рол сега отново е като нова. Едно ГОЛЯМО благодаря!
С теб ли се засякохме там преди 3-4 дни :punk::punk::punk::punk: Аз си взимах моята и ти дойде за твоята................

Mirwais
02-07-2012, 22:47
С теб ли се засякохме там преди 3-4 дни :punk::punk::punk::punk: Аз си взимах моята и ти дойде за твоята................
Възможно е, колега. В бързането за бачкане въобще не съм се усетил :prison: