PDA

View Full Version : Алфа Ромео в небето над София...



KGB
17-12-2004, 01:51
Не знам колко от вас са минали покрай х-л Хилтън в сряда вечер, когато беше поставено началото на новото представяне на Алфа Ромео за България от Милано Моторс.

Доста хора ми се обадиха да питат каквa е тази емблема на Алфа Ромео на стената на хотел Хилтън 8)

По хубавата част беше пред самият хотел където прекрасно "облечени" червени красавици очакваха посетителите и евентуалните им бъдещи половинки :D ...най-много внимание привлекоха топ манекенките 147GTA и 156GTA...

п.с: за съжеление май никой не снима от нас, но се надвям поне хората от Милано Моторс да имат снимки на колите пред хотела и най-вече на светлинната емблема на Алфа над София

hf hpe
17-12-2004, 12:56
някой от нас не можаха да дойдат, но разгледаха експонатите в салона на милано мотърс
вече всеки запалянко може да ги разгледа
от всичко на мен най-много ми хареса GT-то, тази кола на живо е по красива от всички снимки които съм видял из нет-а.
даже някой от нас си имат и спомен от италянското качество на автомобилостроенето, очаквайте снимка

valjo
17-12-2004, 14:20
а аз като част от тези, които успяха да идат , мога да споделя впечатлението си от събитието в Хилтън :clap: :clap: :clap:
за тези, които не са били - бяха изложени 6 автомобила общо (или бяха 7 ?? :wallbash:

червено 156ГТА :wow: :wow: :wow:
червено 147ГТА :wow: :wow:
червено ГТ 2.0 JTS
черна 166 2.4 JTD MJET 20V
черно ГТ 2.0 JTS
червена 156 (онази .... :wink: )

новите модели бяха с 17" джанти (без 166цата), кожени тапицерии и и какво ли още не :in love:

добро впечатление остави новия директор на Милано моторс - Калина Халачева, която беше декорирана в тематична "алфа росо" рокля :clap: :clap: очакваме я на редовните срещи с червеното ГТ :love: :love:

нашия клуб беше добре представен :cheers: :cheers: :holiday: :drunk:

на другия ден с Еньо и Пух ходихме в салона да зяпаме, и едва опазихме ГТАто да не му свали Еньо двигателя, докато никой не гледа :punk:

от мен това, останалите ще споделят на тях какво им е направило впечатление :whistle:

Alfa User
17-12-2004, 16:55
Прекрасна новина, ама ... как може да не снимате бееее :craybaby; :ranting:

alfamilano
18-12-2004, 00:24
Е тва събитие го чаках доста одавна! Влезоха в правия път най-накрая!
Бравос :yes:

Grigor
18-12-2004, 01:30
Ае яко събитие, ама какво ще стане от тук нататък е по-интересно.

Искам да съм оптимист, но ... историята е показала, че не е добре да сме прекалено големи оптимисти.

Hristo_156
20-12-2004, 21:25
И аз видях красавиците в новия им шоу-руум. Мисля си обаче, че М.Мотърс /ММ/ трябваше да вдигнат по-високо емблемата, както правят Шел, ОМВ и другите по булеварда. Емблемата някак се крие зад гадните :evil: храсталаци на Ц. Шосе. Поне могат да подстрижат тия храсти между булеварда и локалното. Трябваше да е по-голяма, това е то. Но иначе емблемата излъчва тежест, лукс и престиж - добри материали са ползвали.
Искрено пожелавам на ММ завиден брой продажби на тези прекрасни коли и всяка година продажбите да нарастват.

alfamilano
25-12-2004, 20:56
Вчера бях в магазина,просто не издържах! И направо тотално си глътнах езика! Браво много добре! 8)