PDA

View Full Version : Проблем с USB при Windows 7



V@K@T@
21-06-2012, 20:57
Проблема ми е следния : Когато си вкл. компютъра и вкарам в USB-то флашка или кабела за телефона , който също е с USB всичко върви по план до момента , в който го изкарам и вкарам на ново каквото и да е в USB - то . Тогава ми изписва , че USB устройството не е разпознато ... от около 6-7 месеца си ползвам компютъра и до сега не съм имал такива или подобни проблеми но това е доста дразнещо и ме вкара във филм . Ако някой може да ми помогне ще съм благодарен :metal:

morfius
22-06-2012, 12:00
Изключване (Safe remove) преди вадене на кабела?

Furious 155
22-06-2012, 12:19
Лаптоп или настолен и ако е настолен, предните USB ли ползваш?

V@K@T@
22-06-2012, 19:54
Изключване (Safe remove) преди вадене на кабела?

Сега ще пробвам :wierdo: ... Цък ! същата работа "USB устройството не може да бъде разпознато"


Лаптоп или настолен и ако е настолен, предните USB ли ползваш?

Настолен . Предните изходи съм ползвал винаги да :)

morfius
22-06-2012, 23:33
Деинсталирай всичко що има ЮСБ в името от дивайс менажер и рестартирай.
Да си намери (свали) сам Уиндоус драйверите на ново.

V@K@T@
23-06-2012, 23:09
Деинсталирай всичко що има ЮСБ в името от дивайс менажер и рестартирай.
Да си намери (свали) сам Уиндоус драйверите на ново.

Благодаря утре , като се маспя ще пробвам , че сега едвам гледам и ще пиша какъв е резултата :th_up:

Furious 155
24-06-2012, 10:43
Щом са предните - направи нещо елементарно - откачи и закачи пак конекторите към дъното на предните портове. С времето се окисляват връзките и едно освежаване на контакта има добър ефект.

V@K@T@
24-06-2012, 11:30
Щом са предните - направи нещо елементарно - откачи и закачи пак конекторите към дъното на предните портове. С времето се окисляват връзките и едно освежаване на контакта има добър ефект.

Тъпия компютър още е в гаранция и не мога да го отворя щото има лепенки ... на всичкото отгоре на кутията в предната част има голям вентилатор , който духа на вътре уж за да охлажда а единственото , което прави е да набива прахоляци и мръсотия . А пък с тоя Windows се сблъсквам за 1-ви път и е много по - различен въобще не мога да намеря кое къде е , че да деинсталирам нещо . Благодаря ви за помощта но май ще трябва да извикам някой в къщи да оправи проблема хем да ми разясни някой подробности по Windows-a . Междувременно има ли някакъв вариант да си обърна езика на winows-a От Български на Хамерикански , че българското меню още повече ме обърква :calc:

morfius
24-06-2012, 12:53
За някои версии има начин, за други само преинсталация.
Виж в програми/софтуер в контрол панела дали има нещо за български пакет/интерфейс.
А дивайс менажера се вади през - computer, manage ... не помня как е преведено.

V@K@T@
24-06-2012, 13:33
Благодаря за помощта ... чувствам се като компютърен инвалид с тоя уиндоус

ivan dimitrov
24-06-2012, 15:23
От скоро ли ползвате врьзката с телефона? Имам сьщият проблем с ХР и той се дьлжи на драйвера за Алкатела. След като ведньж е инсталиран,всяко юсб устройство се разпознава еднократно.

mihaeles
26-06-2012, 20:24
Благодаря за помощта ... чувствам се като компютърен инвалид с тоя уиндоус

:respect:
Добре че си призна хахаххахах
Кът си доди кака шъ ти гу упрай.......дерзай