PDA

View Full Version : Фейслифт



bass
07-12-2006, 19:16
Обновеният сайт вече е онлайн.
С огромното съдействие на Az4o за качването на галериите (и бъдещото им поддържане и обновяване), на Търтея за тестването и моралната подкрепа :P , на valjo (да не изброявам всичко) и на Alfamaniak, който е "поставил основите" преди време, както разбрах :D

Малко прибързваме с пускането и има още неща за донатъкмяване, но така и така ни дифейснаха :P

Имаме обещание новините, събитията, галериите и т.н. да се обновяват редовно, след като качването им вече не представлява технически проблем.
За информацията в секцията "Популярни модели" разчитам на вещите в тази материя. Аз съм качил компилации, колкото да илюстрирам идеята - оттук нататък наличната информация може да служи като отправна точка за корекции, допълнения и т.н.

http://www.clubalfaromeo.com/

valjo
07-12-2006, 19:29
много е як сайта, аз лично много се кефя, а басс си е професионалист, лови се с нещо и то става.... :) и то не как да е....


трябва да мислим някаква цялостна програма за компенсации и репарации :)

Alfamaniak
07-12-2006, 20:02
Страхотен е Браво колега :lol:

BatVas
07-12-2006, 20:20
Страхотен е сайта.

Много ме кефят и галерийте - супер се показват снимките.


Евала Басс, а също така благодаря и на Аz4o за снимките :clapping: :clap: :bravo:

bass
07-12-2006, 20:22
супер се показват снимките.
Има чалъм да се показват по-бързичко едрите, ма като ми остане време.

ne0
07-12-2006, 22:03
А да е честит! БРАВО

малко реклама, и аз пуснах нашия www.ccbourgas.com (http://www.ccbourgas.com)

Max
08-12-2006, 01:02
Браво и от мен! Новият сайт е страхотен! :D

tonov
08-12-2006, 10:23
:bravo:

Az4o
08-12-2006, 10:36
Аз също бих искал да благодаря много на bass за професионалната работа, която свърши :clap2:
Радвам се, че има такива супер сериозни хора, който се захващат с нещо и го довеждат до край независимо от всичко !

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Оттук нататък остава да се постараем да обновяваме сайта редовно и всичко ще бъде перфектно 8)

pent
08-12-2006, 12:22
Браво, добра работа, трябва поощрение за труда в името на каузата :)

сега и една английска версия да се измисли няма да е лошо :)

pooh
08-12-2006, 12:39
...

pr_00f
08-12-2006, 13:12
Браво КОЛЕГИ!
Чудесна работа :)

търтей
08-12-2006, 13:54
Супер е станал сайта! Евала!

Аз имам много изчерпателни и безпристрастни статии за 145, 155 и 164 ама на руски. Някой вещ в този език да се навие да ги преведе?

тия статии ти ги чакам от 1 година бре - ама те са уики-то
се тая давай ги

MONI
08-12-2006, 15:16
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: Евала колега ...наистина с каквото се захванеш става перфектно!!!

PEPI-2ALFA
09-12-2006, 01:10
Супер е новия вид, за малко да помисля ,че съм влязъл в друг сайт :lol: .Браво :clap2:

Grigor
10-12-2006, 12:36
ЕВАЛА!

Най-после някой направи това което трябваше ! :-)

Само имам 1 питане:

Къде да постваме бъг-репорти и предложения ?

Ето и 1-вия репорт:

Цъкам на новини, после на тази за мазерати.
ОК
след това цъкам на галерия
ОК
КАто цъкна пак на новини не се отваря главната страница с новини, а седи тази за мазератито.

Не знам дали е бъг, но според мен е по-добре бутоните за основните менюта да водят към главните им страници.

------------

И едно питане:
Къде ще се сложи и дали ще се сложи линк към останалите модели ? :-)

viki
10-12-2006, 12:56
Много стилно изглежда!Супер е ! 8) :clap2:


преди беше като надгробен камък :oops:

bass
10-12-2006, 12:59
...Не знам дали е бъг, но според мен е по-добре бутоните за основните менюта да водят към главните им страници.


Това, което виждаш като отвориш сайта, е началната страница - манджа от последни новини и събития, случайна снимка от галериите и т.н. Бутоните на менюто водят към отделните секции - новини, събития, галерия...
Като влезеш в Новини/Събития/Галерия, автоматично се показва най-новата въведена, защото:
1. И без тва е логично първо нея да избереш от списъка, щом си влязъл да видиш кво ново има :-);
2. Трябва с нещо да се запълни макетът все пак - 3 реда текст (списък с "огромното" количество новини) по-красиво ли е?
Въобще всичко е с идеята да има някакво движение по тоя сайт дори никой нищо да не качва, която опасност въобще не е отминала предвид досегашната практика...


Къде ще се сложи и дали ще се сложи линк към останалите модели ? :-)

Има достатъчно варианти за това, само дето тоя линик няма накъде да води в момента :-( Когато и ако wiki-то почне да се пълни с информация за модели, не е никакъв проблем да се изнесат резюмета и на видно място на сайта. Аз сложих карето "Популярни модели" с надеждата, че като са по-разпространени ще има повече ентусиасти да ги опишат - поне както е направено това за 33:
http://www.clubalfaromeo.com/wiki/index ... a_Romeo_33 (http://www.clubalfaromeo.com/wiki/index.php/Alfa_Romeo_33)