PDA

View Full Version : Търся калници брони... за Lancia Ypsilon



SmasheR890909
10-07-2012, 16:34
търся калници брони седалки бензинова помпа ???

glavnia
20-07-2012, 14:45
колега за кой ипсилон стажа въпрос? имам за 2006 година новия фейслифт всичко без преден капак, броня и десния калник...

angelovi69
12-08-2014, 07:23
За да не пускам нова тема, ще пиша в тази. Колата е игрек, не е ипсилон - виж ми подписа
Търся шофьорското огледало за Lancia Y 2001 г. Частта от огледалото, която търся, е пластмасата, която с 3 винта се захваща за вратата на колата. Огледалото ми е здраво, и стъклото, и корпуса ( корубата ), има подгрев и е електрическо - работи във 4-те посоки. Но предполагам, че всичко върви комплект и само тази пластмаса няма да мога да закупя. Търся го с черна пластмаса ( не съм виждал за тази кола боядисано в цвета на купето ) Отговора може и на лично.

angelovi69
19-08-2014, 08:15
Сам си пиша покрай Ланчиите май...
Огледало си намерих и е ОК вече.
Ако някой търси, имам стъклото с отопление , датчика за външна температура ( не го знам дали бачка, прехвърлих си моя ) и пластмасовата коруба на огледалото ( корпуса ), боядисано в син цвят

Сега на въпроса!
Като се отвори жабката, има релета и бушони в нея. Липсва ми третото реле от ляво на дясно. Първото е черно със средно голям корпус, второто е жълто с голям корпус ( едвам се вади от мястото си ), третото липсва и четвъртото е с малък корпус ( май е за халогените отпред )
Кое ми е липсващото реле, т.е. за какво е?
Уточнявам, че аварийните ми не работят ( от копчето на централната конзола ), а мигачите си работят ( от лоста отляво на волана ) Давайте мнения...

angelovi69
25-08-2014, 12:32
Никой ли не кара Ланча? Или не му се е чупила? Активизирайте се малко де!

Mury
25-08-2014, 13:43
Сам си пиша покрай Ланчиите май...
Огледало си намерих и е ОК вече.
Ако някой търси, имам стъклото с отопление , датчика за външна температура ( не го знам дали бачка, прехвърлих си моя ) и пластмасовата коруба на огледалото ( корпуса ), боядисано в син цвят

Сега на въпроса!
Като се отвори жабката, има релета и бушони в нея. Липсва ми третото реле от ляво на дясно. Първото е черно със средно голям корпус, второто е жълто с голям корпус ( едвам се вади от мястото си ), третото липсва и четвъртото е с малък корпус ( май е за халогените отпред )
Кое ми е липсващото реле, т.е. за какво е?
Уточнявам, че аварийните ми не работят ( от копчето на централната конзола ), а мигачите си работят ( от лоста отляво на волана ) Давайте мнения...

Празното гнездо мисля,че е за реле за шибидах.............проблема с аварийните ти е в копчето,отзад има една платка на която и се пукат спойките.................:busted_cop::busted_cop:: busted_cop:

angelovi69
25-08-2014, 14:18
Мерси, Мъри, ще разглобя ... скоро, че сега алфата трябва да подготвя за феста ( ще сменям долен десен носач и сие )

angelovi69
21-12-2014, 21:51
Знае ли някой, има ли да се предлагат горни багажници, над тавана на Ланчата? Ако има, как се захваща и къде задната напречна гредичка?

nicola 59
16-02-2015, 16:40
На пункта за старо желязо във Видин има Ланчия ипсилон тази по новата 95 година зелен металик супер запазена със бежава алкандара вътре,ако някои колега има нужда тука от региона да знае.