PDA

View Full Version : До къде може да ни стигне търпението???



KGB
19-12-2004, 01:33
По-принцип форума не е политически, но тези неща ни засягат пряко като шофьори.


Ето няколко неща:

1.Застраховките в БГ почват да гонят върховете в Европа, с естествено едно от най-лошите обслужвания...

2. Магистрала Тракия, изградена с парати на нашите предци, бащи и нашите пари ще бъде отдадена на концесия на фирма от най-слабо развитата държава в ЕС. Също така известна с лошите си пътища...Та 51% от магистралата която ще включва целият път от границата със Сърбия тоест калотина до бургас и границата с Турция тоест КАпитан Андреево...в което влиза и северната дъга на околовръстното на София...за великата сума от 1 250 000лв. това е капитала на дружеството. :wallbash: та една посока след като концесионерите завършат магистралата от Стара Загора до Бургас ще ни струва скромните 24лв. Естествено те ще ни взимат пари от София до там....но Освен това ще плащаме и винетки, за да пътуваме по....???? :wc:

НО иначе естествено не е имало търг, за тази прекрасна концесия за 35години....я сега си направете сметка колко пъти ще скочи трафика през БГ когата ни вкарат в Ъгала на ЕС...и за колко пари ще става въпрос...естествено ние като овце ще се оставим тези пари да не остават в БГ и да отива в джоба на хора които дори не могат да говорят правилен български и техните извратени приятели.

3. Предишното правителство успя официално да открадне 23Милярда лева...сегашното ще ги надмине...ако нищо не направим...за следвашото не ми се мисли...та те ще имат по-малко от 4години да ни продадат...може би поговорката, че България е най-богата държава на света е истана...защото колко години се кръде, а още има.

ЩЕ се оставим ли на този произвол, и пак да си мислим "...ама ние какво да направим"???

реално може да участваме в спирането на този абсурд....от нас зависи :wink:

Alfa User
19-12-2004, 11:53
Абсолютно съм съгласен :handshake:
От доста време - всъщност май целия ни велик преход - гледаме как ни ограбват и как държавата ни се разпродава за жълти стотинки на разни "фирми", нямащи никакъв интерес да правят изобщо нещо тук.
Сега и тези "застраховки" и новите данъци - питам се вече накъде повече... ще се окаже, че хора, чиито автомобил е с реална себестойност няма и 200лв ще плащат пак толкова всяка година за да имат съмнителното вече удоволствие да го карат ... Обаче ми се струва че знам къде е проблема - проблема си е в самите нас. Българинът от векове е станал овчедушен - мачкай го, ритай го, бий го, граби го - той ще си трайка и ще си мисли "Ей, добре че не ме е...ха" - е това нормално ли е според вас ??? :furious: Спомням си преди две години, когато в Западна Европа цените на бензините се вдигнаха с 2-3% - тогава ако се сещате станаха ужасни стачки в повечето страни. Не стачки с по стотина човека, а цялата държава се вдига и протестира - транспорта и всички комуникации бяха почти блокирани за няколко дена. А какво става у нас ? Бензина се вдига с 15% днес - българина е щастлив че не се е вдигнал с 20% и тича пак да зарежда. След няколко седмици бензина пада с 5% и българина отново е на върха на щастието - и пак пълни резервоара. Само за да разбере след още две седмици че бензина пак е скочил с 10% ... и така до побъркване. Защо тогава да не ни дои който ни хване ???:unsure:
Форума наистина не е политически, но това са неща, които ни се набиват в очи всеки ден. И наистина е крайно време да се направи нещо. Друг е въпросът какво може да се направи, защото една шепа хора революция не правят... :wallbash:

hofman
20-12-2004, 23:52
Хората си ги избраха, който е гласувал за тея сегашните нека риве.Не ме интересува.Когато СДС беше на власт всички недоволстваха, а беше в пъти по-добре............
Айде сега нападайте ме

Alfa User
21-12-2004, 13:52
Бе както е казал един наш известен герой - "Всичките са маскари". България никога не е имала свестни политици, така че хич да не ми хвалите който и да било. Тези, които наистина се опитват да направят нещо за държавата и народа си, ги убиват за да не пречат...:unsure:
Напоследък разбира се, убиват всеки, който по принцип пречи, но това са подробности... Така че нито СДС, нито БСП, да не говорим пък за ДПС (:wazuup:) могат да се похвалят с нещо хубаво за държавата.