PDA

View Full Version : Проблеми с Alfa 159



lorinser
13-08-2012, 20:07
Колеги, да си споделим проблемите

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

дистанционното ми отключва само предна врата, при повторно натискане отново отключена е само тя. Някой може ли да ме насочи към място където могат да ми решат проблема във Варна? Някой има ли навигация за България? От къде да си купя предна емблема?

bager
13-08-2012, 20:17
Колеги, да си споделим проблемите

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

дистанционното ми отключва само предна врата, при повторно натискане отново отключена е само тя. Някой може ли да ме насочи към място където могат да ми решат проблема във Варна? Някой има ли навигация за България? От къде да си купя предна емблема?
Пробвай повторното натискане е двойно, т.е. "цък, цък" :) .

dilian alfa gtv
13-08-2012, 20:19
Предна емблема оригинална към 100лв някъде.
Провери във Елит Кар ще ти я доставят.

KirilSol
13-08-2012, 20:21
Колеги, да си споделим проблемите

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

дистанционното ми отключва само предна врата, при повторно натискане отново отключена е само тя. Някой може ли да ме насочи към място където могат да ми решат проблема във Варна? Някой има ли навигация за България? От къде да си купя предна емблема?

във Варна отиди във фирмения сервиз на Алфа на магистралата. Търси Вихрен. Той е твоят човек

code
13-08-2012, 20:31
Колеги, да си споделим проблемите

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

дистанционното ми отключва само предна врата, при повторно натискане отново отключена е само тя. Някой може ли да ме насочи към място където могат да ми решат проблема във Варна? Някой има ли навигация за България? От къде да си купя предна емблема?

Предна емблема от Phoenix за 10лв(всички детайли от фолио) :) Става перфектна. На новата от 100лв и трябва едно камъче и почва пак да се лющи ;)

dilian alfa gtv
13-08-2012, 22:08
Това е вариант да но,цветовете коренно се различават от истинските такива за емблема на алфа ромео.
Относно камъчетата каското ги покрива,поне при мен и ми сменят емблемата със оригинална.За проблем със отключването верно трябва да посетиш фирмения сервиз и да потърсиш Вихрен,като се има във предвид че си от Варна.

_power_
13-08-2012, 23:20
Предна емблема от Phoenix за 10лв(всички детайли от фолио) :) Става перфектна. На новата от 100лв и трябва едно камъче и почва пак да се лющи ;)
Залепя и се предпазно фолио и край на пуканките:smoke:

lorinser
13-08-2012, 23:50
не разбрах какво и къде е ПХОЕНИХ и не ми писахте нищо за навигация - т.е. диск с карти на България мога ли да си намеря от някъде - този който дойде с колата явно е само за Италия или за Европа защото тук не тръгва - празен екран и в средата само точката която показва че това съм аз

Tsetso Milanov
14-08-2012, 01:42
Phoenix е едим готин тип, който може да ти направи емблемата от фолио (а може и още куп други неща, наздраве). Аз лично съм с такава и съм много доволен.
За алармата - Вихрен наистина е твоят човек - сервиза на изхода на магистралата за София.
За диск с навигация - няма такъв за България. Най-близкото подобие е такъв за Балканския полуостров (аз лично съм с него), но тъй като е от 2005та, няма новите пътища и магистрали (не че те са много и е някаква загуба). Проблема е че понеже е на голям мащаб, не е най-подробната навигация на света : само основните пътища и градове. Но пък в София се справя отлично :)
Ето ти един линк, който го има и в нашия раздел и в която колегата Romeo_156 даде линка, от който можеш да си изтеглиш 7те диска с навигацията, един от които е Балкански полуостров: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=57970 (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=57970)
Сваляш според интрукциите, записваш и караш :)
Успех

lorinser
14-08-2012, 07:43
БЛАГОДАРЯ
а координати на Phoenix как да намеря ?

NightRider
14-08-2012, 08:36
БЛАГОДАРЯ
а координати на Phoenix как да намеря ?
Ами тук, като се разтърсиш малко

code
14-08-2012, 08:50
http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=675171&postcount=70

boian
14-08-2012, 21:56
Що ли си мисля, че проблема да се отваря само шофьорската врата е опция, която се сменя от копчалъците около волана като се влезе в менюто на дисплея?

code
14-08-2012, 22:02
Що ли си мисля, че проблема да се отваря само шофьорската врата е опция, която се сменя от копчалъците около волана като се влезе в менюто на дисплея?
аха +1

boian
14-08-2012, 22:19
Ако не бързаш с емблемата и Дилян няма нищо против / благодарности за услугата/ мога да ти дам моята рециклирана от Емо- феникс емблема:bg:. Просто в момента правя грандиозен ремонт и не мога да я открия. И не се занимавай с навигацията- куп пари ще тръшнеш. По-добре си вземи отделен ГПС, а картите ги има в нета, че и са актуални

dilian alfa gtv
15-08-2012, 11:07
Ако не бързаш с емблемата и Дилян няма нищо против / благодарности за услугата/ мога да ти дам моята рециклирана от Емо- феникс емблема:bg:. Просто в момента правя грандиозен ремонт и не мога да я открия. И не се занимавай с навигацията- куп пари ще тръшнеш. По-добре си вземи отделен ГПС, а картите ги има в нета, че и са актуални

Нищо против разбира се,предай нататък.

lorinser
15-08-2012, 20:02
Емблема вече си имам, ходим днес при Емо, благодарности.....,,реагира много бързо. Това за настройките от менюто за вратите не ми беше идвало на ум, ще го пробвам..... 10х. А за навигацията може ли пак да ми обясните, че нещо не го схванах:-(