PDA

View Full Version : Планове за ИталФест 2012 ?



Alfa User
14-09-2012, 21:00
Я да видим ся кой смята да посети тазгодишния Фест ?
Как ще се организираме за пътуването, и ще оставаме ли там или не ?

Madjo
14-09-2012, 21:59
живот и здраве аз мисля да ходя, но за нощувка едва ли, някак на такова "шукаритетно" място, незнам доколко ще ни позволят да си откачаме/излагаме както си знаем без да притесняваме други гости или персонала, това е само мое предположение, дано греша, дано ме разбирате какво имам в предвид :respect:

Alfa User
14-09-2012, 23:07
Разбран си правилно, и аз мисля за вечерта по тоя начин ...
Да видим и другите какво мислят обаче - Вальо ако ще идва, май също няма да остава.

toki4a
14-09-2012, 23:08
при мен не е сигурно дали ще присъствам на 100!:waving:

Alfa User
15-09-2012, 00:14
А вие пък да кажете дали ще пътуваме заедно нататък ?
Аз май ще возя гости, и не знам дали ше хвана групите.

155_8000rpm
15-09-2012, 14:47
Аз май ще пропусна тая година...Малко останах без работа преди 3 седмици и положението е ачмоник.Ако се случи някво чудо(да намеря пари на улицата или да ми ги донесат вкъщи)може и да се престраша.Работа ще се намери,ама нямам време до феста да ги изработя мангизите.

Madjo
15-09-2012, 17:29
Разбран си правилно, и аз мисля за вечерта по тоя начин ...
Да видим и другите какво мислят обаче - Вальо ако ще идва, май също няма да остава.
радвам се, че сме на едно мнение Алекс, отправих запитване в темата за Италфест-а (сигурно сте го скивали вече), за повече подробности около вечерта, та ще ми е интересно какъв ще е отговорът:director:


при мен не е сигурно дали ще присъствам на 100!:waving:
ай сега, къде без теб бре Токич, дано успееш каквито и да са причините, ако мога да помогна - насреща съм! :cheers:


Аз май ще пропусна тая година...Малко останах без работа преди 3 седмици и положението е ачмоник.Ако се случи някво чудо(да намеря пари на улицата или да ми ги донесат вкъщи)може и да се престраша.Работа ще се намери,ама нямам време до феста да ги изработя мангизите.

ей Насе, съжалявам за бачкането, иначе аз съм сам в колата засега (не е сигурно Жоро дали ще идва заради работата) и мога да взема теб и още 3-ма, ще те почерпя хапване и пийване там през деня, т.е. пари няма да ти трябват, помисли ако това те спира само "барабонко" такава :gayfight:

айде поздрави на всички и доскиф :static::respect::tequilla:

Alfa User
15-09-2012, 20:26
Насе, ще се радваме да дойдеш с нас, за да споделим емоцията.
Маджо е сам, може да те взема и аз, макар че вероятно ще имам двама пътника ...
А за час на тръгване нещо да се разберем ?
9 например ?

Madjo
16-09-2012, 00:09
Алекс, колко време ще ни е пътя, 1-2 часа??? някой минавал ли е по тази отсечка след магистралата, на Нови Хан ли се отбива или след това за Елин Пелин, там ще е весело ако не знаем пътя и обстановката, хахахаа да не се загубиме и изтървеме половиният фест:shutup:
а мислили ли сте да се съберем с другите колеги от Пловдив и да тръгнем заедно? :roll:

Alfa User
16-09-2012, 01:52
Отбивката е точно на гара Елин Пелин, малко преди София - от там след моста вдясно се отива към Лесново. Пътя е малко над час до Елин Пелин - със разумно каране. От там - още 20 мин поне.
За другите от Пловдив не мисля ... предния път, когато Феста беше на Лесново, колегите от Пазарджик ми оказаха съдействие в труден момент. :notworthy:
Този път обаче май Пазарджишката група ще е доста намалена кат състав, което си е кофти откъдето и да го погледнеш - групата им е желязна, и е тъпо по некви идиотски причини да не дойдат :(

Иначе ето го Лесново де е (на прикачения файл)

mordohy
16-09-2012, 02:55
При всички положения вечерта няма да е като например в Брацигово, дето някои хора се поплицикаха на воля.
Вечерята ще е доста снобска и идеята за шофьор и няколко пътника да го отсрамят си е много наред.
Токича ако трябва го напляскайте и набутайте в някой багажник, че без него сте за наникъде!:paddle:

ivopetrov_1982
16-09-2012, 10:03
Отбивката е точно на гара Елин Пелин, малко преди София - от там след моста вдясно се отива към Лесново. Пътя е малко над час до Елин Пелин - със разумно каране. От там - още 20 мин поне.
За другите от Пловдив не мисля ... предния път, когато Феста беше на Лесново, колегите от Пазарджик ми оказаха съдействие в труден момент. :notworthy:
Този път обаче май Пазарджишката група ще е доста намалена кат състав, което си е кофти откъдето и да го погледнеш - групата им е желязна, и е тъпо по некви идиотски причини да не дойдат :(

Иначе ето го Лесново де е (на прикачения файл)
ако искате мога да изчакам групата ви на гара елин пелин и от там заедно да влезнем във феста!:go:в 7:15 има среща на Александър Невски и аз от там ще тръгвам но ще ми е по приятно да влезна със 155-те:rosso_spider:

Madjo
16-09-2012, 15:22
хубаво кога мислите да сме там, към 9:30-10:00 добре ли е? и да сложим 2 часа път примерно, т.е. да тръгнем от тук 7:30-8:00 :shocking: какво мислите?
Токич, повеждай Пз групата и казвайте кога и къде да се чакаме с вас?:bg::drinking:

Alfa User
16-09-2012, 18:41
Феста започва в 10 ... аз смятам да съм потеглил към 9, или в най-ранния случай 08:30, но не знам дали ще стане.
Предната вечер съм на банкет, а на сутринта ще трябва да събирам гостите, които ще возя с мен ...
Ако 9 ви се струва късно - не ме чакайте !

toki4a
16-09-2012, 18:51
хубаво кога мислите да сме там, към 9:30-10:00 добре ли е? и да сложим 2 часа път примерно, т.е. да тръгнем от тук 7:30-8:00 :shocking: какво мислите?
Токич, повеждай Пз групата и казвайте кога и къде да се чакаме с вас?:bg::drinking:

тоооо всички сме на полусъединител бре:drinking::-P

TS
16-09-2012, 18:59
тоооо всички сме на полусъединител бре:drinking::-P

ААА не бягай по-тъча :) .......:tequilla::drinking::spam_laser::drool:

Madjo
16-09-2012, 21:16
Феста започва в 10 ... аз смятам да съм потеглил към 9, или в най-ранния случай 08:30, но не знам дали ще стане.
Предната вечер съм на банкет, а на сутринта ще трябва да събирам гостите, които ще возя с мен ...
Ако 9 ви се струва късно - не ме чакайте !


тоооо всички сме на полусъединител бре:drinking::-P

Алекс, спокойно си вземи дозата на банкета пък той Италфеста няма да избяга :bouncing_smiley:
Токич, да така е всички сме на нисък старт, ама я споделете вашата банда кога ще отлита пък да се засечем по трасето някъде, така като гледам от Майнатауна сме само аз и Алекс засега :wow:
айде наздраве :tequilla::drinking:

nonamecrew
18-09-2012, 21:43
Опп .. да запиша че и аз най-вероятно няма да присаствам ... или ако присаствам ще съм пешеходец и няма да оставам за вечерта :balloon: ..... от мен толкова .. :wc:

Alfa User
19-09-2012, 00:29
Абе важното е да се видим и позабавляваме през деня ... за вечерта аз лично пасувам с двете ръце :(
Тоя път ще водя двама човека, дето за пръв път ще са на Италфест - дано не се разочароват нещо ...

Madjo
19-09-2012, 00:53
то като гледам в темата за вечерята никой още няма записан, а на моят скромен въпрос за програмата вечерта така и не получих отговор, чак се чудя дали ще има такава :kicking:
иначе през деня ще е както си го правим винаги - весело :eat::drinking:

Alfa User
19-09-2012, 18:13
Аз ще го играя гид през деня, така че ...

155_8000rpm
19-09-2012, 20:25
ей Насе, съжалявам за бачкането, иначе аз съм сам в колата засега (не е сигурно Жоро дали ще идва заради работата) и мога да взема теб и още 3-ма, ще те почерпя хапване и пийване там през деня, т.е. пари няма да ти трябват, помисли ако това те спира само "барабонко" такава :gayfight:

айде поздрави на всички и доскиф :static::respect::tequilla:


Вери тенк ю за поканата!Сигурно ще се ориентирам непосредствено преди феста,така че ша се чуем или видим.Положението не е чак толкова безпарично,ама не бих отказал едно возене:wow:

Madjo
19-09-2012, 21:43
Аз ще го играя гид през деня, така че ...
Алекс, аз към 7:45 ще тръгна от тук живот и здраве, че искам да хвана голямата група на Шела на Пз на магистралата, предполагам ще се видим там с теб;)

Вери тенк ю за поканата!Сигурно ще се ориентирам непосредствено преди феста,така че ша се чуем или видим.Положението не е чак толкова безпарично,ама не бих отказал едно возене:wow:
Насе с удоволствие ще те повозя теб и който решиш да вземаш, сам ще съм така че няма никакви грижи...само кажи откъде да те взема, към 7:45 ще е, нали нямаш грижи за това? 0893/55-86-40 нали това ти е номера?

155_8000rpm
20-09-2012, 16:59
Алекс, аз към 7:45 ще тръгна от тук живот и здраве, че искам да хвана голямата група на Шела на Пз на магистралата, предполагам ще се видим там с теб;)

Насе с удоволствие ще те повозя теб и който решиш да вземаш, сам ще съм така че няма никакви грижи...само кажи откъде да те взема, към 7:45 ще е, нали нямаш грижи за това? 0893/55-86-40 нали това ти е номера?

Тоя телефон беше служебен и не съществува вече....0889742538 ми е другия,ама нали ти казвам,че не съм на 100%.Аз ти имам телефона и утре вечер ще ти звънна,ако идвам да се разберем.

DJ Vladic
20-09-2012, 17:40
Моите планове са единствено да съм пиян през немалка част от времето. Още в 10 ч с пристигането ще се разкрася. Ако има дружни пиянки още по-добре :)

toki4a
20-09-2012, 18:13
Моите планове са единствено да съм пиян през немалка част от времето. Още в 10 ч с пристигането ще се разкрася. Ако има дружни пиянки още по-добре :)

тоа паа ми тееея дет не бараме:grandpa:

Кайо
20-09-2012, 20:35
тоа паа ми тееея дет не бараме:grandpa:

за теб ше има каса лимонадка.:rotfl::rotfl::rotfl:

MUROMAN
20-09-2012, 21:12
Моите планове са единствено да съм пиян през немалка част от времето. Още в 10 ч с пристигането ще се разкрася. Ако има дружни пиянки още по-добре :)

Не е оферта тази идея, казвам го от личен опит.:grandpa:

toki4a
20-09-2012, 21:39
Не е оферта тази идея, казвам го от личен опит.:grandpa:

ми тоооооооо ...............ясен ли съм !!:grandpa: на трак дею са напраи на щайга единичка

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:39 ----------


за теб ше има каса лимонадка.:rotfl::rotfl::rotfl:

:horror:

Madjo
21-09-2012, 12:09
Тоя телефон беше служебен и не съществува вече....0889742538 ми е другия,ама нали ти казвам,че не съм на 100%.Аз ти имам телефона и утре вечер ще ти звънна,ако идвам да се разберем.
ок, поне ще си запиша този номер пък другия ще го изтрия:bounce8:

Не е оферта тази идея, казвам го от личен опит.:grandpa:
е най-много да се поотпуснеш малко:wow:
аз със сигурност ще съм на лимонадка :drunk:

nikola 155
21-09-2012, 23:18
А уе,нема ли некой коуега да пътува утре сам за фес та,бре?Да се комбинираме.