PDA

View Full Version : Устав на; Клуб Алфа Ромео България



KGB
15-02-2004, 16:53
Вчера изпратих едната част на устава...

НЕКА ТУК ДА ПИШЕ ВСЕКИ, КОЙТО ИМА МНЕНИЯ, ВЪЗРАЖЕНИЯ, ИДЕЙ, ДОПЪЛНЕНИЯ и т.н. относно устава!!!

Alfa User
15-02-2004, 17:10
Не съм много наясно с правните въпроси, затова не мога да давам предложение по тази част, но се натъкнах на някои неща, които според мен трябва да се прегледат отново :
1. по чл 27 – поканата би трябвало да съдържа и мястото, където ще се проведе събранието;
2. по чл 29 – по отношение на отлагането на събранието с 1 час – по-добре би било да се впише „по взаимно разбирателство на членовете и Съвета” с цел да се даде възможност на членовете, които не могат да се явят до 1 час, да присъстват евентуално на друга дата;
3. по чл 33 – относно гласуването – по-горе (в чл 16) бе обявено, че гласуването за приемане или изключване на член е тайно, а тук е вписано „явно гласуване” ;
Засега това е от мен като мнение - очаквам и другите да се включат възможно най-скоро.
P.S. Мисля че трябва да се отрази и въпроса с регионалните представители на клуба за различните райони на страната.

ivboje
15-03-2004, 00:16
Вчера изпратих едната част на устава...

НЕКА ТУК ДА ПИШЕ ВСЕКИ, КОЙТО ИМА МНЕНИЯ, ВЪЗРАЖЕНИЯ, ИДЕЙ, ДОПЪЛНЕНИЯ и т.н. относно устава!!![/quote]


KGB къде мога да прочета устава и как мога да се регистрирам офицялно в кАРБ. Известно време отсъствах от WEB-пространството и България и съм малко поизостанал. И на среща не съм идвал тази година:(((

ivboje
15-03-2004, 00:19
нещо се угелпих с цитатите :(

KGB
16-03-2004, 00:53
Здравей,

Значи до края на тази седмица устава ще е готов. Устава ще е съчетание на устава на "нашия", пежо(който май е на БМВ) и другия алфа клуб който не функционира.

До другата редовна среща на 28ми Март, трябва да сме готови и с всичко друго необходимо за регистрацията (такси и всички други документи) и т.н.

Ела на срещата :wink:

п.с; Много ми е бавен нета и едвам отварям форума....за това напоследък не пиша :cry:

ivboje
16-03-2004, 23:03
Няма да мога да дойда на 28.03. , защото синът ми има рожден ден и живее в Пловдив с майка си.Смятам да прекарам деня там.Ще следя форума и ще дойда на други срещи. Предполагам няколко отсъствия няма да са фатални(няма да ми пишете неизвинено). Между другото кой е "другия клуб Алфа Ромео"?

Dexer
17-03-2004, 00:09
drugijat alfa club e uchreden ot autoiltalia, no na praktika ne funkcionira, pone taka kaza KGB

търтей
17-03-2004, 10:04
moje li da polu4a i az ustava da go vidia
doynovp@abv.bg

i imam takova pitane - sled kato ve4e ima klub ne e li po-lesno da go napravim funkcionira6t vmesto da syzdavame nov?

MrX
17-03-2004, 11:18
A ne e li po-dobre tozi ustav da se namira v saita i vseki da mije da go razgleda obstoino?ina4e ako na vseki trqbva da se pra6ta li4no.....

Qwerty
27-03-2004, 19:16
Всъщност какво става ? Виждам че съм изпуснал няколко срещи,
предполагам на тях сте говорили нещо, но във форума никой нищо не е писал ... аз така и не видях пълния устав ? на меила имам само някакво парче...