PDA

View Full Version : Скоро 2 000 потребитела.



KGB
25-12-2006, 17:16
Вече имаме 1 999потребителя...да видим кой ще е щастливеца.

virusalfa
26-12-2006, 18:06
Спокойно някои от тях,да речем 400-500 не вярвам да са влизали повече от веднъж.Затова предлагам вместо да се пълни с потребители форума,3 месеца ако някой не е влизал,да му се иска нова регистрация :idea: Така броя на потребителите ще е по-актуален :idea:

valjo
26-12-2006, 21:50
400-500 бяха изтрити при профилактиката, после пух се справи и с други без постове.... така че този брой е доста по-реалистичен от други форуми

не че броя спамери е толкова важен де.... ние си се знаем, хубаво е да има хора, за които форума е просто полезен, без да е място за чешене на езици ;)

j1v
26-12-2006, 22:37
Само да ви вметна, че триенето на потребители без постове, не е особенно добра практика, аз съм регнат в ужасно много форуми, без да имам нито едно мнение, само поради факта, че така мога да проверявам актуалните постове от последното ми влизане ;-)

Просто да го имате впредвид, следващия път като триете, дали не изрязвате разни реални "читатели"

valjo
26-12-2006, 22:53
Само да ви вметна, че триенето на потребители без постове, не е особенно добра практика, аз съм регнат в ужасно много форуми, без да имам нито едно мнение, само поради факта, че така мога да проверявам актуалните постове от последното ми влизане ;-)

Просто да го имате впредвид, следващия път като триете, дали не изрязвате разни реални "читатели"
е то беше след едно особено удачно "разчистване на волуме" от страна на Насо, и тия потребители бяха с никове от типа "User XXX"

след 6 месеца пауза, който не се обади биде изтрит + това трябваше да е с 0 поста:)