PDA

View Full Version : Предложение към Клуб Алфа Ромео България! Писта Серес на 200 км от София



ne0
02-11-2012, 15:33
БМВ клуба си организира
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=3&t=312607

що пък не и КАРБ да направят нещо подобно.

Вярно Серес се води в Гърция, но все едно си е в България даже за София е 3 пъти по-удобно отколкото за Атина.

Alfisti.gr правят пистови дни 3 броя накуп преди лятото, що пък КАРБ да не организира 1 ден но Лятото или есента.

Правата е идеална и за драг също!

НИщо не пречи да се допуснат и други марки коли.

Всички знаем вече че Серес е културна писта и хората с 159, Джулиетта и т.н... няма да им се надраскат колите, а и са перфектни за целта.

Сигурен съм и че Гърци ще дойдат.


Ако не пак ще се нагърбваме и ще го направим.

Поздрави!

Ще се радвам да видя какво мислите и най-вече какво мислят новите фенове на марката с новите коли?

Kuker
02-11-2012, 15:49
Имаме някаква подобна идея, но сигурно ще може да се осъществи не по-рано от началото на лятото.
Иначе.. мерси за предложението.

ne0
07-11-2012, 19:31
Да Ви споделя, че за да участваш на такова мероприятие се иска финансова, техническа и времева подготовка.... т.н. няма как да се очаква успех ако се обяви 2-3 месеца преди това.

Kuker
07-11-2012, 19:48
Да Ви споделя, че за да участваш на такова мероприятие се иска финансова, техническа и времева подготовка.... т.н. няма как да се очаква успех ако се обяви 2-3 месеца преди това.Ако имаш някакви сериозни намерения да организираш подобно нещо, но ние те бавим по някакъв начин... Най-добре е да се обсъди някой ден, но не чрез форума.
За сега ние сме пас, поне към момента.

fiore
12-11-2012, 09:53
БМВ клуба си организира
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=3&t=312607

що пък не и КАРБ да направят нещо подобно.

Вярно Серес се води в Гърция, но все едно си е в България даже за София е 3 пъти по-удобно отколкото за Атина.

Alfisti.gr правят пистови дни 3 броя накуп преди лятото, що пък КАРБ да не организира 1 ден но Лятото или есента.

Правата е идеална и за драг също!

НИщо не пречи да се допуснат и други марки коли.

Всички знаем вече че Серес е културна писта и хората с 159, Джулиетта и т.н... няма да им се надраскат колите, а и са перфектни за целта.

Сигурен съм и че Гърци ще дойдат.


Ако не пак ще се нагърбваме и ще го направим.

Поздрави!

Ще се радвам да видя какво мислите и най-вече какво мислят новите фенове на марката с новите коли?

По скоро можем да го направим заедно. Предложението за драг не успях да го прочета :roll2:

ФЕРАРИСТ
12-11-2012, 12:10
и най-вече какво мислят новите фенове на марката с новите коли?
А тези с малко по дърти и изкорубени дръгели може ли и те да кажат......:hehe::hehe:

BatVas
13-11-2012, 10:05
И сега с новата настилка на пистата в Серес ще е добре :) Аз съм "ЗА" !

А, дали има някакво инфо тази година края на февруари дали ще има тракдей от Алфисти. гр ?

Кайо
04-01-2013, 00:47
Па ако ви трябва преводач аз съм насреща.:choice:
.....мога да се пазаря и кат грък.;)