PDA

View Full Version : въпрос за гуми и за токове



moxie
28-12-2006, 12:07
имам няколко проблема с гтв-то и решх да ви питам за мнение....
първо,искам да си сменя 17ките джанти с летните гуми с 15ки железни със зимни гуми...някви идеи?
второ, като не паля колата повече от 2 дена, акумулатора няма ток...купих си нов, случката се повтори, при това като си купих новия, ходих да мерят дали всичко е ок, за да ми напишат гаранцията, и казаха - ок е...обаче явно отнякъде има теч на ток....като гася двигателя, всичко по принцип изгася - фарове, парно, т.н., така че не знам кво може да е....
трето, ключалките на вратите нещо не работят както трябва, къде да ги оправя?
четвърто, след като ми сменяха предния капак щото го бях ударил, сега ръчката която трябва да го отваря отвътре не работи добре - всмисъл, трябва някой да стои пред капака да помага, иначе не се отваря...а като се отвори, не стои изправен, амортисьорите не могат да го задържат....

Mury
28-12-2006, 20:46
1.Ако колата ти е с 2.0 16 мотор няма проблем да си сложиш за зимата 15-ки
2.Отиди на жичкаджия ако си от София мога да ти препоръчам един 0888 310 689-Велин
3.Пак ако си от София отиди на Семинарията има едни много добри ключари те ще ти помогнат
4.За реглажа на капака могат да ти помогнат там къде ще отидеш евентуално при жичкаджията-търсиш Румен или Чавдар в съседното хале и евентуално да се сменят амортисьорчетата на капака

П.С.Надявам се че съм бил полезен :wink:

http://bobo.alfaromeo-bg.com/Other/prospeed_475.jpg

Това е ориентировъчна снимка за местонахождението на сервиза :wink:

Raziel
28-12-2006, 21:27
сложи си Ultra grip 7 - към 170лв. парчето соред мен и доста тестове това е най-доброто за този размер.
Централното и ключалките откачат през зимата от студа и това няма оправия свиквай.
Амортисьорите ги смени с нови лошото е че не се намират а оригиналните са много солени иначе има.

proper
29-12-2006, 18:39
за ключалките може да се свържеш и с Алексиус от форума, той е наш човек...отстъпки...много свестен....