PDA

View Full Version : спойлер за 3та врата за алфа 145



stefan stefanow
27-12-2004, 23:49
някой да знае къде може да се продава спойлер за третата врата? Но от тези тънките, мисля че са оргинални, виждал съм само една алфа на живо с такъв ,мисля че някъде из Княжево и много ме кефи и аз искам такъв да си сложа. според мен много я отваря

MrX
27-12-2004, 23:52
поне кажи каква е колата

stefan stefanow
27-12-2004, 23:55
алфа 145

MrX
27-12-2004, 23:59
няма да е лощо да го напишеш в подписа си,който излиза под поста ти

stefan stefanow
28-12-2004, 00:04
така добре ли е? :lol:

ShoxXx
28-12-2004, 09:13
Александър Ауто. Последно цената му беше 199лв през лятото. После имаш и боядисване обаче.

valjo
28-12-2004, 10:01
някой да знае къде може да се продава спойлер за третата врата? Но от тези тънките, мисля че са оргинални, виждал съм само една алфа на живо с такъв ,мисля че някъде из Княжево и много ме кефи и аз искам такъв да си сложа. според мен много я отваря

аз също съм виждал само една такава, мойта ;)

ама къде па в Княжево ....

gigi
28-12-2004, 18:01
някой да знае къде може да се продава спойлер за третата врата? Но от тези тънките, мисля че са оргинални, виждал съм само една алфа на живо с такъв ,мисля че някъде из Княжево и много ме кефи и аз искам такъв да си сложа. според мен много я отваря

аз също съм виждал само една такава, мойта ;)

ама къде па в Княжево ....

Аааа има още една :yes: но в момента е на ремонт а преди минавах често през княжево. Оригиналния е на Zender с трети стоп и струва бая солено :( към 150 евро каза братовчет ми и то в италия

valjo
28-12-2004, 18:09
някой да знае къде може да се продава спойлер за третата врата? Но от тези тънките, мисля че са оргинални, виждал съм само една алфа на живо с такъв ,мисля че някъде из Княжево и много ме кефи и аз искам такъв да си сложа. според мен много я отваря

аз също съм виждал само една такава, мойта ;)

ама къде па в Княжево ....

Аааа има още една :yes: но в момента е на ремонт а преди минавах често през княжево. Оригиналния е на Zender с трети стоп и струва бая солено :( към 150 евро каза братовчет ми и то в италия

еее ама твоя не е тънък :) иначе е супер де

stefan stefanow
29-12-2004, 00:05
Александър Ауто. Последно цената му беше 199лв през лятото. После имаш и боядисване обаче. Боядисването не ме плаши. :whistle: Мерси за информацията