PDA

View Full Version : Баща ми е влюбен



Ladjov
28-12-2012, 22:01
Накратко баща ми се е побъркал по Ланчия Делта 3 2007г + . Гледа обяви вече сериозно го обмисля като покупка .
Не намерих много потребителски отзиви в Ланчия и Фиат форумите . Та изникват няколко бързи въпроса :
-как като цяло би се справила с Бг действителността от към пътища . Здраво ли е окачването или е като на 156 ?
- 1,6 JTD 120 кончета що за двигател е ? Надежден ли е колкото тоя на моята печка ?
- някакъв друг фрапантен недостатък на модела

Благодаря предварително за вашите отзиви :)

AR147
28-12-2012, 22:27
Платформата и окачване е някаква модификация над Стило , Браво 2(предшественик на Жулиета) , демек като здравина за нашите пътища е по добре от 156.

За мотора нямам идея(ама талянците комън рейла долу горе го умеят)

Ама тая кола не се пазари с такива назадничеви помисли!

Bobi_33
28-12-2012, 22:39
Моторът си е познатият 1.9 JTD 16V от всички италианки, но с редуцирана кубатура на 1.6 литра. По-малката кубатура е докарана с по-къс ход на коляновият вал и това е всичко. Та спокойно, моторът е добре познат, има части за него на същите цени като на 1.9, та мотора си е хубав.

code
29-12-2012, 08:35
Накратко баща ми се е побъркал по Ланчия Делта 3 2007г + . Гледа обяви вече сериозно го обмисля като покупка .
Не намерих много потребителски отзиви в Ланчия и Фиат форумите . Та изникват няколко бързи въпроса :
-как като цяло би се справила с Бг действителността от към пътища . Здраво ли е окачването или е като на 156 ?
- 1,6 JTD 120 кончета що за двигател е ? Надежден ли е колкото тоя на моята печка ?
- някакъв друг фрапантен недостатък на модела

Благодаря предварително за вашите отзиви :)

Колата е супер елегантна и като цяло добра (за баща ти де :lol_sign: аз примерно не бих си купил) Малко и е претенциозен външния вид, но това за мен е по-скоро хубаво, като застане до някоe грозно Е36 прилича на бижу. Карал съм я преди години още като излезе модела с 1,4 турбо мотор, но и 1,6JTD според мен и е перфектен а и само ще мирише нафтата ;) Музиката и салона са разкошни. Окачването като возия е като на всички по-нови коли - средно гадно:lol_sign:

Mury
29-12-2012, 09:13
Аз имам приятел с Делта вече 4-а година я кара,никакви ядове,ама никакви,колата е вече на 100 000 км. само масло и бензин/тя е 1.4 ТБ/ :lol_sign::lol_sign::lol_sign: Иначе като цяло е много яка,особено както каза Ицо интериора/ма те по принцип Ланча винаги са били нумеру уно в интериорите от трите италиански марки/ :smartass::smartass::smartass::smartass:

Liminat
29-12-2012, 09:22
...Ама тая кола не се пазари с такива назадничеви помисли!
Как може да има такава красота и марката да е пред фалит... Ей, тия жълтите събориха всичко по белия свят с техните дараци по за 15-17000 лв.

old alfist
29-12-2012, 10:31
Колега, с който работим заедно имаше такава и я подари на тъста си, защото си купи някакво Ренде - все още съжалява затова и винаги споменава за здравината и непретенциозната подръжка на тази кола.

Murderer
29-12-2012, 10:44
Нищо лично,но Ланчиа винаги са ме дразнели с типичното си пенсионерско излъчване,като стана
на 50 календара,дай Боже,може би ще се метна на
една такава...:spoko:

Mury
29-12-2012, 15:40
Нищо лично,но Ланчиа винаги са ме дразнели с типичното си пенсионерско излъчване,като стана
на 50 календара,дай Боже,може би ще се метна на
една такава...:spoko:

Я разкажи за пенсионерското излъчване на Делта Интеграле,Стратос,Бета Монте Карло,037 да продължавам ли ??????????????? :bash::bash::bash::bash:

Bobi_33
29-12-2012, 16:08
Я разкажи за пенсионерското излъчване на Делта Интеграле,Стратос,Бета Монте Карло,037 да продължавам ли ??????????????? :bash::bash::bash::bash:

Бета Купе, Фулвиа, Делта 2 HPE, Дедра Интеграле, Тема 8.32 и други пенсионерски има с много пенсионерски има, много от тях с пенсионерски титли в моторспорта.....

Ladjov
29-12-2012, 17:04
Лично на мен ми харесва Ланчията и не виждам нищо пенсионерско в нея . Даже има по агресивен външен вид от новата Жужа . Ако бяха им разменили фаровете Жужа щеше да е бруталният автомобил.

Благодаря за отзивите надявам се наистина да е успешна покупка .

Mury
29-12-2012, 19:44
Лично на мен ми харесва Ланчията и не виждам нищо пенсионерско в нея . Даже има по агресивен външен вид от новата Жужа . Ако бяха им разменили фаровете Жужа щеше да е бруталният автомобил.

Благодаря за отзивите надявам се наистина да е успешна покупка .

Eдинственото тъпо според мен,че купите ли я,после много трудно ще я продадете,след 2,3,5 г. :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

trustworthy
30-12-2012, 12:55
Темата вече е в НЕ-чат раздел, така че за последно трия офтопиците без наказания!
оттук нататък ще се изключваме вече :sniper:

RPWWD
02-01-2013, 08:33
Eдинственото тъпо според мен,че купите ли я,после много трудно ще я продадете,след 2,3,5 г. :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Нищо по-различно от, да кажем, всяка друга италианска кола струваща повече от 5000 лв. Делтата е супер, и при мен ъпгрейда ще е в тази посока.

Derry
27-01-2013, 21:03
Eдинственото тъпо според мен,че купите ли я,после много трудно ще я продадете,след 2,3,5 г. :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

С много коли е така - кара колкото кара, после се ориентира към почти подаряване.

Ladjov
22-03-2013, 09:38
Господа какво ще ми кажете за двигателя 1.4 T-Jet 150 CV . Що за животно е ? И как би му понесло газифициране ?