PDA

View Full Version : alfa 155 2.0 150kn



damikelis
15-01-2013, 21:41
kolegi ot nqkolko dni mi svetna edna lampa na tabloto sas znak kato sfesht ot dolu ima 3cherti razprasnati a odgore kato kabel hodih v nqkolko serviza i mi kazvat kakvoli ne sfeshti landa sonda diukzi nz. si oshte kvo daite savet ot kakvo mi svetva lampata

Tedo
15-01-2013, 22:04
kolegi ot nqkolko dni mi svetna edna lampa na tabloto sas znak kato sfesht ot dolu ima 3cherti razprasnati a odgore kato kabel hodih v nqkolko serviza i mi kazvat kakvoli ne sfeshti landa sonda diukzi nz. si oshte kvo daite savet ot kakvo mi svetva lampata

1. Добре дошъл
2. Тук пишем на кирилица
3. Разделът, в който трябваше да зададеш въпроса си е малко по-надолу и е озаглавен "Алфа Ромео 155" - ето и линк (http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
4. Това което свети не е "свещ" а дюза и може да е от няколко неща като например дебитомер, ламбда сонда и т.н.
Закарай колата някъде да ти я "прочетат" със кодочетец или FES
Успех

reloading
20-05-2013, 20:35
Като се замисля на мен ми свети ако я пусна по-надолнище на скорост. пример( от Витиня надолу) дам ли леко газ гасне. Не е много често явлението , на диагностика не дава никакви грешки и работят перфектно дебитомер , ламбда сонда

п.с. перфектно за 95 година :)