PDA

View Full Version : Проблем с гаста



pesho ot vraca
17-01-2007, 13:32
Здравейте Алфа почитатели Искам съвет от вас . Карам Алфа 155 1.8 TS
Тя е с газова уредба BRC . При работа на газ на място колата държи много ниски обороти около 450-500 почти загасва . Знае ли някой от вас как и от къде мога да вдигна оборотите на газ. Казвали са ми че трябва да се вдигнат от изпарителя. Дали е вярно моля помогнете ми !!!!

ZoE23
17-01-2007, 14:33
С гаЗов инжекцион ли си или с нормална гаЗова?

pr_00f
17-01-2007, 15:20
Добре дошъл колега, тук има хора който разбират от тези неща ще получиш отговор.

СПАМ :

Гаста не се ли изписва правилно "гаСЗта" ? :Tease:

Зое, според скромните ми познания / много скромни / найстина при газовите инжекциони не се използва изпарител.

Crusader
17-01-2007, 19:58
А бе при руските и при някои западни не се ползва изпарител, ма повечето газови инжекциони си го ползват.
За колегата с газовата уредба, да на изпарителя трябва да има врътка и за оборотите, ма да не попаднеш на тази за обогатяването на сместа /че на някои изпарители има по няколко врътки/, че ще подскочиш от разхода....а бе я иди на някой който знае за какво иде реч!
А кой модел е изпарителя?


BTW Вече съм си у BG :Yeeeehaaa: :bg: Хубаво си е да си у дома!

borislav 164tp
25-02-2007, 18:38
Ако си с газ инжекцион трябва да намериш сервиз за газ в които имат софтоер за :BRC: Ако си с обикновена газова уредба, можеш да ги вдигнеш от изспарителя ; на него има една златиста игла и един винт 4мм,шестограм.Надявам се да помогна. 8)

Dodo 155
27-02-2007, 23:31
Почистих темата малко от излишната "информация" :wink:

Колегата правилно е отговорил, че реглаж трябва да се прави на стенд в сервиз и за предпочитане при хора, които разбират :idea:

Към колегата borislav 164tp: Пиши граматически вярно, защото ако човек от бързане допуска грешки, то при теб значи доста системно се забелязва това! Много е грозно като се четат мнения пълни с елементарни граматически грешки!
Има бутон "ПРЕГЛЕД", където може да видиш какво си написал преди да го изпратиш, използвай го :wink:

virusalfa
27-02-2007, 23:50
Почистих темата малко от излишната "информация" :wink:

Колегата правилно е отговорил, че реглаж трябва да се прави на стенд в сервиз и за предпочитане при хора, които разбират :idea:

Към колегата borislav 164tp: Пиши граматически вярно, защото ако човек от бързане допуска грешки, то при теб значи доста системно се забелязва това! Много е грозно като се четат мнения пълни с елементарни граматически грешки!
Има бутон "ПРЕГЛЕД", където може да видиш какво си написал преди да го изпратиш, използвай го :wink:Не се прави на литератор, ако можеш помогни на човека :idea:

Pinky
28-02-2007, 10:08
Бе трябва си малко сръчкване, че някои прекаляват и наистина не им се разбира.

търтей
28-02-2007, 10:18
Бе трябва си малко сръчкване, че някои прекаляват и наистина не им се разбира.
еми да си сложат лиско - има си адд-он речници за риъл-тайм проверка на прафуписта

borislav 164tp
28-02-2007, 21:00
Ти да неси даскал по български език бе колега . А ко е така търси нещото по твйота специалност тук си говорим за коли.

Pinky
01-03-2007, 10:08
като те сгълчат, пробвай най-напред да се замислиш дали все пак не можеш да си поправиш грешката. Не е педерстко да си грамотен, бъди сигурен.

Speeder
02-03-2007, 23:40
Ако искаш доведи женати за да и покажа нещо много голямо и педераско а може и ти да доидеш ще има и за двамави 8)

Ей хората като видят форум голям кураж им идва.Мир братя :drunk: Обичайте се!

Dodo 155
03-03-2007, 07:39
... Не се прави на литератор, ако можеш помогни на човека :idea:
Нямам толкова акъл :lol: :lol: :lol:

А виждам, че колегата е от Враца, там не знам сервизи където може да му оправят колата :roll:

Иначе в София при Веско :wink:

Dodo 155
03-03-2007, 07:43
Ако искаш доведи женати за да и покажа нещо много голямо и педераско а може и ти да доидеш ще има и за двамави 8)
Колегата нямаше предвид педераско
педерско идва от педантично :wink:

И не съм даскал - икономист съм. Даже със сигурност съм повече на ТИ с колите от теб. Просто се дразня от неграмотни мнения :lol: :lol: :lol:

Правя ти 1-во предупреждение да не се заяждаш излишно :!:

borislav 164tp
03-03-2007, 20:13
Абе колега тук хората си имат някакви проблеми с колите и питат за съвет ти ми се правиш на отворко . А колкото до познаниятати и дипломатати можеш да си ги завреш в ауспуха. А ако искаш можем да спрем до тука със спора и да останем верни на марката . 8)

50 cent
03-03-2007, 21:49
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ХХАХАХАХАХА тука е много забавно май :lol:
Що не си организирате драг да решите спора?
За оборотите се регулирт от една врътка на изпарителя, но обикнвенно са две. Така, че най-добре при газаджия. Другия начин е да въртиш по полувин оборот като помниш колко си завъртял и ако не се променят оборотите значи си объркал врътката и трябва да пробваш другата. Не съм специалист, но се надявам да съм помогнал.

Crusader
04-03-2007, 17:23
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ХХАХАХАХАХА тука е много забавно май :lol:
Що не си организирате драг да решите спора?
За оборотите се регулирт от една врътка на изпарителя, но обикнвенно са две. Така, че най-добре при газаджия. Другия начин е да въртиш по полувин оборот като помниш колко си завъртял и ако не се променят оборотите значи си объркал врътката и трябва да пробваш другата. Не съм специалист, но се надявам да съм помогнал.
Да де ама ако объркаш врътките сместа може да дойде или бедна или богата, което може да доведе до изненади с неприятни последствия за хардуера на автомобила!
Наистина е най добре на газджия но със ГАЗАНАЛИЗАТОР!

50 cent
04-03-2007, 21:11
Дам. И тоя момент го има май. Аз ходя при едни момчета в горубляне и съм много доволен. Ако си заинтересован пиши да ти обясня къде са.

Crusader
04-03-2007, 21:39
Дам. И тоя момент го има май. Аз ходя при едни момчета в горубляне и съм много доволен. Ако си заинтересован пиши да ти обясня къде са.
Тцъ, не съм!

50 cent
04-03-2007, 22:26
Дам. И тоя момент го има май. Аз ходя при едни момчета в горубляне и съм много доволен. Ако си заинтересован пиши да ти обясня къде са.
Тцъ, не съм!
Питам момчето което е с проблема и е пуснал темата не тебе Ахмед :lol: :lol: :lol: