PDA

View Full Version : дата на алфа събора



fiore
21-03-2013, 11:40
Колеги, поради това че първоначално предвидените дати 18-19 май 2013 се оказват неподходящи за провеждане на събора, тъй като 17 ти стана работен ден, моля за вашето предпочитание относно датите за провеждане. Отново нека гласуват само хората които ще присъстват на събора.
Анкетата ще бъде активна до неделя.

Linkestis
21-03-2013, 14:38
Няма ли, да сме измрели през 20132 година?

viki
21-03-2013, 21:20
Само едно пояснение (не мога да гласувам за две дати,други хора виждам че са го направили ...)
Гласувах за 1-2 юни,но и 8-9 юни също е ОК ( за мен и още няколко човека http://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/3933.gif
http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_biggrin.png

Lei-chery
21-03-2013, 22:15
Няма ли, да сме измрели през 20132 година?
Възможно е, но ако съм оживяла...погледнах в бележника си, че и на трите дати, за сега нямам поети ангажименти :)


П.П.Очаквам с нетърпение следващата анкета във връзка със събора.:)

mordohy
21-03-2013, 23:35
Аз както и да се върнтя все съм на работа и какво от това. Време има

b_angelov
22-03-2013, 06:53
Края на Април в Родопите няма ли да ви замръзне нафтата?

Max
22-03-2013, 11:07
Края на Април в Родопите няма ли да ви замръзне нафтата?

Според зависи, случвало ми се е в края на март на Пампорово да е 20 градуса, както и в края на май да вали сняг и да е около нулата, така че времето ще покаже :-)))

digitalundgrd
22-03-2013, 11:39
Като се изпонапие каймака на Алфа форума, няма значение колко градуса е ;)

dilian alfa gtv
22-03-2013, 11:44
Края на Април в Родопите няма ли да ви замръзне нафтата?

Аз също съм на мнение че тази дата е ранна за родопите.

fiore
22-03-2013, 12:39
Края на Април в Родопите няма ли да ви замръзне нафтата?

само на мазутниците и то които стимулират сивата икономика:))

Zahari_
22-03-2013, 17:00
Първо поздравления за анкетата, ще направя всичко възможно да присъствам без значение коя дата ще бъде избрана.

Края на Април в Родопите няма ли да ви замръзне нафтата?

А за нафтата не мисли аз тая зима чух повече бензинки да се олакват от замръзнали картерни газове(ако помня правилно) отколото дизели да са се оплакали от проблеми с нафтата. :)

angel_1987
22-03-2013, 18:03
здр колеги иска ми се да е по рано но гласувах за 1-2 юни защото все пак тук времето си е с свой характер и мисля че юни месец ще е по добре защото тогава има възможност да се отиде и на плаж до Гърция ако има желаещи де :) Април си е още студено и ако попаднем и на дъждовен ден и ще е ужасно това е мое мнение :)

пп, Но на която и дата да е аз съм с вас :cheers:

spe4elist
22-03-2013, 19:36
А за нафтата не мисли аз тая зима чух повече бензинки да се олакват от замръзнали картерни газове(ако помня правилно) отколото дизели да са се оплакали от проблеми с нафтата. :)

Хъм, чудех се - дали пък дизелите и те нямат картерни газове?!? :biggrin1: Или май бяха с турбо-реактивни двигатели и от старт включват директно на втора космическа ?!? ... Фффффф .... :gives[1]:

digitalundgrd
22-03-2013, 19:43
Абе каквото и да си говорим, не вярвам температурите да паднат до -10 в края на април? Ако пък чак толкова ви е страх, сипете по една добавка кастрол против замръзване, а аз ще нося дебелите кабели да ви давам ток, ако се наложи (недай си Боже) :)

Zahari_
22-03-2013, 19:46
Хъм, чудех се - дали пък дизелите и те нямат картерни газове?!? :biggrin1: Или май бяха с турбо-реактивни двигатели и от старт включват директно на втора космическа ?!? ... Фффффф .... :gives[1]:

Казвам само че те се оплакваха от това а не че дизелите нямаме(може би е по-добре измислена системата, а може и те "стимулират сивата икономика" както каза fiore).
Но хайде да приключваме темата че го обърнахме на чат.

haljscho
22-03-2013, 20:14
здр колеги иска ми се да е по рано но гласувах за 1-2 юни защото все пак тук времето си е с свой характер и мисля че юни месец ще е по добре защото тогава има възможност да се отиде и на плаж до Гърция ако има желаещи де :) Април си е още студено и ако попаднем и на дъждовен ден и ще е ужасно това е мое мнение :)

пп, Но на която и дата да е аз съм с вас :cheers:

Шегуваш ли се!
Миналата година във Враца убао, че басейна беше празен, че иначе половината щяха да се издавят......:bouncing_smiley:

Айде клуба да взима решение и точка!
Така или иначе няма как да се угоди на всички.....
Пълно щастие няма!

Дай боже да се съберем и да направим една готина сбирка......:drunk::holiday2::BBQ::rosso_spider:

undy
22-03-2013, 20:26
Шегуваш ли се!
Миналата година във Враца убао, че басейна беше празен, че иначе половината щяха да се издавят......:bouncing_smiley:

Айде клуба да взима решение и точка!
Така или иначе няма как да се угоди на всички.....
Пълно щастие няма!

Дай боже да се съберем и да направим една готина сбирка......:drunk::holiday2::BBQ::rosso_spider:
Нямам какво да допълня!

angelovi69
22-03-2013, 20:42
Нямам какво да допълня!

Споделям горните 2 поста. Аз също ще гледам да съм на линия.

rubig
22-03-2013, 21:07
Аз ли не разбирам значението на ПРОЛЕТЕН СЪБОР или тези които са гласували за юни месец.

Ако държите за юни може и Летен Събор да си спретнем , ма ако ще е пролетен да е пролетен.

И не мога да разбера каква е тази Демокрация(да не сме в Европа)Карб казва дата и ние сме там.Който не може-не идва,който може е там

Mirela
24-03-2013, 21:19
Малко да се ограмотим кога започва и свършва пролетта http://www.foxes2.be/k/girl_crazy.gif цък (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82)

VAN
24-03-2013, 21:48
Малко да се ограмотим кога започва и свършва пролетта http://www.foxes2.be/k/girl_crazy.gif цък (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82)

Мдаа .. :thumbup:

rubig
24-03-2013, 22:00
Малко да се ограмотим кога започва и свършва пролетта http://www.foxes2.be/k/girl_crazy.gif цък (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82)

До сега се ограмотявах но:"Веднъж завинаги искам да не знам много - Мъдростта слага граници и на познанието.“


ПП:Лелеее колко работа върши нета на многознайковците:devil:

viki
24-03-2013, 22:25
ПП:Лелеее колко работа върши нета на многознайковците:devil:

И какво ?:devil:

rusiq86
24-03-2013, 22:32
Пролетна среща април...юни, си е направо лятно...няма значение, какво е според астрономията...

rossenvn
24-03-2013, 22:52
айде сега някой да напише нещо и за пиене, че втора страница минава:tequilla:. Анкета като анкета. Аз гласувах за юни, ако стане април просто няма да дойда, нищо страшно. Какви са тия драми? Кога било зимното слънцестоене и колко е дълга полярната нощ?

mordohy
24-03-2013, 22:52
Не знам за кой ли път трябва да ви казвам, че климата в Златоград е субтропичен и няма нищо общо със Смолян, Чепеларе, Пампорово, Девин, Доспат и прочие!
Има уникален климат. Зимата е доста по-топла от Сандански. Там просто надушваш морето! Още от февруари кафенетата са навънка!

viki
24-03-2013, 22:59
айде сега някой да напише нещо и за пиене, че втора страница минава:tequilla:. Анкета като анкета. Аз гласувах за юни, ако стане април просто няма да дойда, нищо страшно. Какви са тия драми? Кога било зимното слънцестоене и колко е дълга полярната нощ?
Е,как без драма...Все пак това е антрактът (опс..форумът на Алфа )http://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gif

Април месец ние няма да дойдем (една варненско-сливенска групичка хи-хи ) поради ангажименти,не заради климатичните условия:-)
Но както е известно, сбирките не се правят,за да ходят варненци;-) Нищо страшно http://r25.imgfast.net/users/2515/84/14/08/smiles/557763.gif

Mirela
24-03-2013, 23:00
До сега се ограмотявах но:"Веднъж завинаги искам да не знам много - Мъдростта слага граници и на познанието.“


ПП:Лелеее колко работа върши нета на многознайковците:devil:

Ау дано и на теб ти е помогнал нета да станеш многознайко


Незнам колко от вас са били на пролетния събор през 2008г В Търново. Той също беше юни месец и според мен няма по- хубав събор от него.

viki
24-03-2013, 23:22
Незнам колко от вас са били на пролетния събор през 2008г В Търново. Той също беше юни месец и според мен няма по- хубав събор от него.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/19867_1207584668616_5311926_n.jpg

http://www.foxes2.be/k/girl_haha.gif

thecleaner
24-03-2013, 23:24
Ау дано и на теб ти е помогнал нета да станеш многознайко


Незнам колко от вас са били на пролетния събор през 2008г В Търново. Той също беше юни месец и според мен няма по- хубав събор от него.

Ти на последния във Враца беше ли ? Така малко обиждаш, с определения кой е бил по-по-най. Може би, че ти е било първо такова мероприятие, ти се е видяло като Удсток 1969та. :bravo:

peter85
24-03-2013, 23:24
View Poll Results: коя дата предпочитате да се проведе алфа събор 20132

до тая година сигурно ша са изгнили и послените :))))

viki
24-03-2013, 23:31
Ти на последния във Враца беше ли ? Така малко обиждаш, с определения кой е бил по-по-най. Може би, че ти е било първо такова мероприятие, ти се е видяло като Удсток 1969та. :bravo:

Написала е "според мен ",така че не виждам проблем ;–)
Хайде стига моля ти се http://www.foxes2.be/k/girl_sigh.gif

Mirela
24-03-2013, 23:44
Ти на последния във Враца беше ли ? Така малко обиждаш, с определения кой е бил по-по-най. Може би, че ти е било първо такова мероприятие, ти се е видяло като Удсток 1969та. :bravo:

Не съм казала кой е по-по -най.
Както написа и Вики написах "според мен" , но явно ти е изгодно да четеш между редовете!


П.П Вики това е най- приличната снимка хахаха

fiore
25-03-2013, 11:01
Както вече са разбра ще живеем много дълго, най малкото заради правописните грешки и невъзможността ако не си модератор да поправиш текста в анкетата. Но какво пък . трябва да сме малко поласкани че след толкова години ще я има все още тази марка :))
Това в рамките на шегата.

Не е случайно и че в заглавието на темата вече няма пролетен събор а само събор, защото тя пролетта със всичката си сила пукна в ранния следобяд на сряда.
Вики, събора се прави за да имат възможност п повече хора да дойдат, без да се правят опити да се игнторират алфистите от някоя част на българия.
Ще вземем решение и ще обявим датата и мястото до дни. датата може би е ясна ,предвид че на една от датите се очертава едно регионално събиране, чията дата пък е била съобразена с първоначално обявената такава за събор и подготовката му вече е в ход:)
Така че съвсем скоро конкретиката около събора!
А събора в арбанаси наистина беше много здрав, въпреки мизерните условия, което показва че алфистите могат да се веселят винаги и навсякъде. Там басейна беше пълен през цялото време и с вода и с хора:)

PEPI-2ALFA
25-03-2013, 19:25
Зимата е доста по-топла от Сандански. Там просто надушваш морето!
Аз даже, като питам виамишелин за маршрут ми предлага през Кавала. Не гласувам, защото едва ли ще смогна да дойда, въпреки съблазнителното пътуване и сбирката с приятели, сори :(

mordohy
26-03-2013, 21:43
В Златоград има доста басейни!
То и реки доста:haha:

undy
26-03-2013, 21:50
В Златоград има доста басейни!
То и реки доста:haha:
Значи да си вземам дълбокия бански и тирантите:blush:

Lei-chery
27-03-2013, 20:02
Значи да си вземам дълбокия бански и тирантите:blush:
Аз ще взема роклята с голия гръб и без предницата...щом ще топличко:)

mordohy
27-03-2013, 21:50
Аз ще взема роклята с голия гръб и без предницата...щом ще топличко:)
Внимавай какво си пожелаваш!
Ние няма да имаме нищо против!

Zafo_84
28-03-2013, 14:01
Не знам за кой ли път трябва да ви казвам, че климата в Златоград е субтропичен и няма нищо общо със Смолян, Чепеларе, Пампорово, Девин, Доспат и прочие!
Има уникален климат. Зимата е доста по-топла от Сандански. Там просто надушваш морето! Още от февруари кафенетата са навънка!

Точно така е Давайте газ за Златоград,и после кеф ти Керамоти,порто лагос,и много други готини места на 120-150 км от Златоград,а може и групово да идем,Защо не!

Даже вече почнах да продавам Сладолед ТАМ !

italfen
31-03-2013, 12:01
Кога е края на анкетата? Защото си мисля, че ако се прави на 28-29 април на хората ще е нужно минимум 20 дена преди това да си направят плановете, че да могат да са там.

mordohy
31-03-2013, 21:25
Кога е края на анкетата? Защото си мисля, че ако се прави на 28-29 април на хората ще е нужно минимум 20 дена преди това да си направят плановете, че да могат да са там.

Ето това е едно много разумно мнение. Подкрепям напълно, заото и на мене ще мие нужно време за да се освободя от работа.

Zahari_
31-03-2013, 22:06
Ето това е едно много разумно мнение. Подкрепям напълно, заото и на мене ще мие нужно време за да се освободя от работа.
+1 :th_up: Само малко пояснение за колегата italfen, че анкетата свърши. Сега чакаме КАРБ да вземат решение.
fiore каза: "Ще вземем решение и ще обявим датата и мястото до дни."
Нека изчакаме още малко до сега винаги е бил точен и не е избързвал с изказванията си, сигурен съм че при първа възможност той или друг от КАРБ ще дадат информация, а вероятно ще има и нова тема с конкретни дата, място и сума (менюта, хотели и тн.)
ПП. И аз не обичам да чакам но това е положението.

fiore
01-04-2013, 17:36
Чакайте си вие фиоре:))))
датата е ясна и не е 27-28 април. Ще с евдетиняваме:))), но мястото не е ясно. Основно Кукера работи по въпроса и проучва. При всички случаи ще е нещо което да е достъпно, а когато хората са готини винаги става хубав купон.

digitalundgrd
01-04-2013, 18:18
Чакайте си вие фиоре:))))
датата е ясна и не е 27-28 април..

Тоест таз анкетка беше леко излишна. Ясна е работата...:humpx:

mordohy
01-04-2013, 18:27
Чакайте си вие фиоре:))))
датата е ясна и не е 27-28 април. Ще с евдетиняваме:))), но мястото не е ясно. Основно Кукера работи по въпроса и проучва. При всички случаи ще е нещо което да е достъпно, а когато хората са готини винаги става хубав купон.
Цецо, както се опитвате от дистанция да правите събора, много вероятно е да е пълен провал, ама ще изчакам и днеска да видя какви ще ги надробите.
Определено купата, в която бъркате попарата, няма да се хареса на повечето!:meeting:

digitalundgrd
01-04-2013, 18:33
Тука си много прав!

italfen
01-04-2013, 18:44
Цецо, както се опитвате от дистанция да правите събора, много вероятно е да е пълен провал, ама ще изчакам и днеска да видя какви ще ги надробите.
Определено купата, в която бъркате попарата, няма да се хареса на повечето!:meeting:
+1

За кво беше тая анкета въобще? Щом група хора саммо си решавате кога и къде да бъде събора? Пълна простотия

serafim
01-04-2013, 19:33
То като се стъмни, мястото вече няма да е от значение (както се доказа :-) ). Важно е да се окажем на определеното място в определеното време. Та ... чакам с нетърпение. :Yeeeehaaa: :crazy: :naughty: :cheers: :band: :punk::holiday2::wein:

Zahari_
01-04-2013, 20:37
+1 за излишната анкета.
fiore извинявай ако съм те засегнал по някакъв начин но останах с впечатлението че нито дата нито мястото е решено. Благодаря че даде отговор на единия въпрос и ще чакаме развитие по темата.

И както serafim каза:"Важно е да се окажем на определеното място в определеното време." Сигурен съм че и тази година ще е страхотно!

Alfaro76
02-04-2013, 01:44
Ужас, колко много излишни приказки, обяснения, нападки...и се чудя как след толкова дразги, ше седнете един до друг да пиете...!
Кликаш на датата, която ти е удобна и толкоз...
Еди кой си нямало да дойде щото еди що си, много важно...
Не един е важен, а всички!

thecleaner
02-04-2013, 02:00
Чакаме датата и мястото, за да кажем кои няма да дойдем, за да не се хаби Кукера.

viki
02-04-2013, 08:02
Чакаме датата и мястото, за да кажем кои няма да дойдем, за да не се хаби Кукера.

Е,недей така:-) Дано успеем да се съберем повечко този път !:-)
Аз ще дойда(+ компания и куче хи-хи),мястото няма много голямо значение:-)

Kuker
02-04-2013, 10:00
Датата е 1-ви Юни, а мястото... Вероятно в Пампорово ще нощуваме тази година.

bager
02-04-2013, 10:39
Датата е 1-ви Юни, а мястото... Вероятно в Пампорово ще нощуваме тази година.

Мястото мен специално малко ме вълнува :) . Датата ми беше важна и след това изказване, ако сме живи и здрави, с жената и хлапето сме там. Хехе, малчо откакто се е родил, събор не е изпускал :) .

mordohy
02-04-2013, 12:15
За тия, които не са наясно, Пампорово е проект " Насери България". До като има кой да подкрепя подобни безчинства, все ще ги правят. После продължавайте да пишете за екология, здравословен начин на живот, да изчистим България за един ден...
После кротко ще седнем в поредното безумие и ще налеем пари в нещо, което ни убива!
Бавно , но сигурно!
Последният път, когато бях в Пампорово, като видях какво е станало се заклех там дори да не се изпикая!
Това е моят начин за протест!
Не задължавам никого да го следва!

digitalundgrd
02-04-2013, 12:25
Пожелавам Ви приятно изкарване на всички :waving:

Доко
02-04-2013, 13:16
Лятото на Пампорово е все едно зимата в Слънчев Бряг, не ми се вързва нещо. :?

angel_1987
02-04-2013, 14:08
на мен ми е все тая къде ще е важното е да се съберем повече хора където и да е ние сме две коли и на 90% сме с вас. Rosso_racers:

пп. Пампорово не е лошо за нощувка но е на добро място за хората които искат да си направят разходка защото всички забележителности ПЕЩЕРИ и др. са на разтояние до 50-60 км в всички посоки

fnt
02-04-2013, 19:16
Лятото на Пампорово е все едно зимата в Слънчев Бряг, не ми се вързва нещо. :?

Спокич, там ще сме за зимния събор :notify:


Иначе където и да е съборът, пак ще стане купон :jumping:

thecleaner
02-04-2013, 19:23
bonbon, digitalundgrd, Furious 155, koolio, krustnika, Linkestis, linuxa, rubig, slik4eto, thecleaner, V_A_N_K_A_T_A, Veni-6ou, WhitePower, Васил Петров, mordohy, ви пожелаваме приятно прекарване. Дано си прекарате добре с неколко стотин подивели абитуренти, все пак тогава е в разгара си завършването на средношколците ;)

angelovi69
02-04-2013, 19:31
Тъкмо ще култивираме абитуриентите и ще залюбят марката.
Как тъй няма да дойдете? Я обмислете добре и отсега викам НАЗДРАВЕ!

viki
02-04-2013, 19:55
Лятото на Пампорово е все едно зимата в Слънчев Бряг, не ми се вързва нещо. :?
Тъкмо ще е приключил кастингът за анимал планетhttp://www.foxes2.be/k/girl_haha.gif

То и Велинград е гнусно село,по чиито улици се разхождат само говеда и баби с потури,ама имаше с'бор (но който естествено не отидох) http://www.foxes2.be/k/girl_crazy.gif
п.п.
Васето ще ми липсва :-)

rossenvn
02-04-2013, 20:12
bonbon, digitalundgrd, Furious 155, koolio, krustnika, Linkestis, linuxa, rubig, slik4eto, thecleaner, V_A_N_K_A_T_A, Veni-6ou, WhitePower, Васил Петров, mordohy, ви пожелаваме приятно прекарване. Дано си прекарате добре с неколко стотин подивели абитуренти, все пак тогава е в разгара си завършването на средношколците ;)

Това че не желаете да присъствате е ваше право и избор, но с какво хората, които искат да посетят събора са заслужили ироничната забележка-псевдо пожелание? Наистина ми е непонятно?

thecleaner
02-04-2013, 20:15
Това че не желаете да присъствате е ваше право и избор, но с какво хората, които искат да посетят събора са заслужили ироничната забележка-псевдо пожелание? Наистина ми е непонятно?

Това ще го коментираме на 3ти юни колега. Спирам да пиша по темата, това не е моя събор, и резко спре да ме интересува.

ne0
02-04-2013, 20:48
Аз имам един въпрос да прибавя към така или иначе засраната тема.

По какъв начин т.н. "Алфа Събор" е обвързан с марката Алфа Ромео и с Клуб Алфа Ромео България?

Директно, какво ще накара един фен на марката да посети събора? Или това не се цели и приключвам с питането.

Поздрави!

Kuker
02-04-2013, 21:16
Пролетния събор е мероприятие, което се организира от Клуб Алфа Ромео България.Това е отверено мероприятие за всички членове на Клуба, привърженици и фенове на марката.Организира се с единствената цел всички желаещи да се съберат на едно място, да се запознаят/опознаят и да се забавляват.Традиционно се прави автопоход до дадено място, местна забележителност или подходящо място за фотосесия за спомен (какво ще е зависи от възможностите на района), а деня приключва с вечеря и купон.
Мероприятието не е с комерсиална цел или със състезателен характер и не обвързва със задължения никой.

undy
02-04-2013, 21:19
А аз вече само ще чета дати и място.
Повече ама грам няма да се занимавам да гласувам,да предлагам ,да не знам си какво....

Поглеждам датата,запомням мястото и чао.
Ако мога ще отида,ако не ...здраве да е.

Все си има мрънкалници.....кви мъже сте бе,ясно е ...няма да се угоди на всички......

Компромиса е в основата на всичко!!

Баахти работата.....по принцип си пускам компа заради форума..........май ще хваща паУжини.

ne0
02-04-2013, 21:26
Пролетния събор е мероприятие, което се организира от Клуб Алфа Ромео България.Това е отверено мероприятие за всички членове на Клуба, привърженици и фенове на марката.Организира се с единствената цел всички желаещи да се съберат на едно място, да се запознаят/опознаят и да се забавляват.Традиционно се прави автопоход до дадено място, местна забележителност или подходящо място за фотосесия за спомен (какво ще е зависи от възможностите на района), а деня приключва с вечеря и купон.
Мероприятието не е с комерсиална цел или със състезателен характер и не обвързва със задължения никой.

Евала за отговора. Благодаря. Питах защото прочетох "алфа събора"

ами от началото на годината 2013 -та имаше два алфа събора с българи до тук:

1. Серес 2013 в началото на Март... предположи колко коли и хора имаше, ако не можеш питай ще ти се каже
2. Класик Кар Дей 2013 в края на Март... . предположи колко коли и хора имаше, ако не можеш питай ще ти се каже

Значи този ще е трети, осен ако горните не са били с "комерсиална цел или със състезателен характер" и обвързани с много задължения....

Значи според КАРБ, марката АЛФА РОМЕО не е съсздадена с комерсиална цел или пък да има състезателен характер.

Не не не, не обръщам думите според мен си.. птосто нещата са си така. Алфа Ромео е търговска марка ДЕМЕК Е МАГА КОМЕРС и за нещастие с голямо "ПЕДИГРИИ" в моторспорта.... жалко

Искам да използвам мястото да кажа че Сърбите и Босненците ни поканиха на техните събори през пролетта... КАТО ДОРИ НИ ПОКРИВАТ РАЗХОДИ ЗА НОЩУВКА!!!! много са глупави значи тия Босненците... който му се ходи да звънне!

Banja Luka, Republic of Srpska, Bosnia and Hercegovina, prepares and organizes event, in duration of two days, International Alfa Romeo Event, on 27th and 28th April 2013. In our event will participate members from Serbia, Croatia, Slovenia, Switzerland...also we hope that You will be our guests. So, if you can come to us pretty city we will organize accomodation and food for free, for you and your friends.Please send us the answer and try to visit us.27th started program,about 11.oo, after that we will drive around Banja Luka. At 14.oo started driving on Autodrom Zaluzani,where Alfists will drive the fastest circut. In the night hours we will spend on clubs. Sunday we will have regional trip with organising lunch and that's it in short

A ЧИКА КУРЕ ми писа само това!:

BORSKO JEZERO 17-19 MAJ

DA DODJES OBAVEZNO!!! Kurve, Rakija i Belo i veselo selo...

ЕВАЛА НА ТАКИВА АЛФИСТИ!!!

undy
02-04-2013, 21:39
Ами правят го....щото го искат и го могат......
Браво на такива хора.Истински хора.

Lei-chery
02-04-2013, 21:51
Започвам да се чудя ...аз ли не съм наред или просто някои хора... ей така си търсят теми, в които да се " изявяват".
Лично аз мисля, че който иска и може отива, а който неможе...ами просто пожелава на останалите приятно изкарване и точка.

fred
02-04-2013, 22:06
Е, друго е сега да се пооплюем де :bg:

Lei-chery
02-04-2013, 22:12
Е, друго е сега да се пооплюем де :bg:,
То май тук е като на сватба...все има недоволни....:)

fred
02-04-2013, 22:14
Ами у нас си е вечно е така, поне от 30 години, преди това не го бях забелязал, сигурно пак си е било същото :drinking:

ne0
02-04-2013, 22:23
Започвам да се чудя ...аз ли не съм наред или просто някои хора... ей така си търсят теми, в които да се " изявяват".


Aз като нахвърлих темата бая изява видя...

Исках с прости думички да обясня, че като организираш нещо го правиш, после каниш, които сметнеш за добре, а не се засираш със сюреалистични севдодемократични анкети, от които явно нищо не зависи. Имаше приятели, които ме помолиха даже да се включа в анкетата. Това значи, че е имало хора на които малко или много им пука, а сега те са най-големите противници на "организатора" на парада..

Kuker
02-04-2013, 22:47
Aз като нахвърлих темата бая изява видя...

Исках с прости думички да обясня, че като организираш нещо го правиш, после каниш, които сметнеш за добре, а не се засираш със сюреалистични севдодемократични анкети, от които явно нищо не зависи. Имаше приятели, които ме помолиха даже да се включа в анкетата. Това значи, че е имало хора на които малко или много им пука, а сега те са най-големите противници на "организатора" на парада..Приятели са те молили, а ти въпреки това не си се включил в анкетата?!Последно... за кое ти пука?

Пролетния събор не се прави персонално заради някой, прави се за всички.
Анкетата показва вашите предпочитания и не задължава никой с нищо.
Имаме други, клубни задължения, с които съвпаднаха впоследствие някои от датите и за това датата за пролетния събор ще е 1-ви Юни.
Мога да добавя, че по-голямата част от УС също няма да може да присъства на събора поради ангажименти.Един ще е в чужбина, друг чака дете да му се ражда... А можехме да си угодим поне на нас.

mordohy
02-04-2013, 23:01
Ами правят го....щото го искат и го могат......
Браво на такива хора.Истински хора.

Адаш ей сега ще те светна още нещо, заради което толкова много хора недоволстват.
Питаха ни нещо и накрая ни подмениха мнението.
Питат ни "искате ли секс" и като даваме утвърдителен отговор, точим лиги и разтягаме въображение, на нас ни казват:
-На ви едно старо, добре употребявано порно списание и си лъснете бастуна!
За какво ни питат тогава?!
Освен това, за чий ви издирвахме и придумвахме регионалните представители, като пак някой, дето си няма и хал-хабер от обстановката решава кога и къде.
Ако се беше пуснала още една бърза анкета: "къде да е в Родопите" и след това местните се включеха в организацията, нямаше да има никакви проблеми!
Нали това беше идеята за развитието на клуба. Местните организации да станат по-активни.
Хората са гласували, решено е и се пристъпва към изпълнение.
Сега ситуацията е такава, че феновете в Смолянско , Кърджалийско и Пловдивско са абсолтно пренебрегнати, а някой от географската ширина на София решава по туристически диплянки къде е баш правилното място.
Няма нужда да си играем на демокрация.
Като ни поставят в позицията на малкото дете, което плахо си казва предпочитания, а после все пак му взимат каквото моруците му мислят, все ще е така.
За това, намираш, решаваш и посваш!
Събора ще е на еди коя си дата , еди къде си и толкоз!

CHEFO666
02-04-2013, 23:09
И,от толкова много излишно писане,кога ще е датата в крайна сметка ......?

Kuker
02-04-2013, 23:10
Явно проблема е, че сме ви питали.Кое ви кара да мрънкате в момента, че сте отговорили и се чувствате прее**ни по някакъв начин?А тези, на които съвпада гласа с избора ни сега са супер доволни и щастливи, че са допринесли с нещо ли?

Темата доби безумен вид, батки!

Не успяхте да докоснете душата ми с това празнословие и мрънкане.Ако някой е имал сериозни намерения и в момента цяла група в знак на протест няма да дойде... направо не знам.Това е проблема, че не искате да кажете нещо като хората, а се пишат куп щуротии.При положение, че знаете кой, кога и как, защо не се свързахте с нас и като бели хора да ни кажете - Ние така и така.. това ни е виждането по въпроса... това не ни кефи.... такива са ни затрудненията за тая дата или място и т.н.

bonbon, digitalundgrd, Furious 155, koolio, krustnika, Linkestis, linuxa, rubig, slik4eto, thecleaner, V_A_N_K_A_T_A, Veni-6ou, WhitePower, Васил Петров, mordohy - Надявам се да се видим с всички вас на пролетния събор и нещата да се получат такива, каквито очевидно всички искаме да са.

thecleaner
02-04-2013, 23:24
Явно проблема е, че сме ви питали.Кое ви кара да мрънкате в момента, че сте отговорили и се чувствате прее**ни по някакъв начин?А тези, на които съвпада гласа с избора ни сега са супер доволни и щастливи, че са допринесли с нещо ли?

Темата доби безумен вид, батки!

Не се сдържам та да си кажа: МноУ мразим "ние се събрахме и аз реших". За какво пускате тъпата анкета, която води единствено до конфронтации и нищо друго, като и без това никои не си прави труда да се съобразява с нея.
Ялово започва всичко, и ялово върви, предполагам и така ще завърши. Но нищо де, свикнали сме............

Kuker
02-04-2013, 23:35
Не се сдържам та да си кажа: МноУ мразим "ние се събрахме и аз реших". За какво пускате тъпата анкета, която води единствено до конфронтации и нищо друго, като и без това никои не си прави труда да се съобразява с нея.
Ялово започва всичко, и ялово върви, предполагам и така ще завърши. Но нищо де, свикнали сме............Решенията се взимат колективно.Няма "Аз реших".

mordohy
02-04-2013, 23:36
Явно проблема е, че сме ви питали.Кое ви кара да мрънкате в момента, че сте отговорили и се чувствате прее**ни по някакъв начин?А тези, на които съвпада гласа с избора ни сега са супер доволни и щастливи, че са допринесли с нещо ли?

Темата доби безумен вид, батки!

Още преди Италфеста те предупредих, че не сме ви избрали, за да ни питате много-много, а да решавате!:screwy:
Сега си сърбайте попарата!:bouncing_smiley:
Защото след анкетата къде ще е, следваше логично къде точно в Родопите, а после пак логично щеше да е в кой точно хотел, а после...
Нали схващаш идеята.
За това, след като имаше една анкета, редно беше да има набързо втора, а след това регионалните да се натовареха с организацията.
И повярвай ми, юни месец Пампорово е най-лошото място в целите Родопи. Зимата снегът скрива безобразията. На всичко отгоре и ще е бъкано с пияни абитуриенти.
Другояче си представях събора.
През деня поход през чудна местност, та чак до Бяло море, а на който му е кеф за един плаж, който иска един риболов в кристално чист язовир, а вечерта край басейна и ...
Това няма да го има на Пампорово. Ще има само едни огромни комари, по-големи от които са само бургаските и тия покрай Марица:bouncing_smiley:
За хората от юго-източна България Пампорово е кофти дестинация!

ne0
02-04-2013, 23:36
защо не се свързахте с нас и като бели хора да ни кажете

Ами би било добре да се замислите защо след Италфест 2012 никой не говори за купона вечерта... ами явно е нямало такъв... защото никой не се свърза с ВАС примерно.

Кукер май френд нали не си правиш илюзии, че някой идва на "алфа събор" заради тебе или т.н. УС, щото си пада по теб и т.н.. изпускате основната идея... ама яко я изпускате,

И все пак спорно и успешно мероприятие, дано от това което се страхувам да не се случва. Много емоции!

п.с. МОРДОХАЙ МИ ВЗЕ ДУМИТЕ ОТ УСТАТА!

gigi
02-04-2013, 23:48
Дам най ми хареса на Мордохи обяснението. Та работата за пореден път стана порно.
В началото беше:
Кукер - "Тази година ви е даден шанса да предложите сами мястото и да го изберете чрез анкета, която ще се направи след няколко дни.Сега само чакаме и варненската група да си кажат мнението."
После беше Тази анкета с датите.
И накрая .....мииии решихме съвсем друго.
Ами трябваше още в началото да решите нещо и да не питате въобще, щото като се пита е добре да се съобрази после. За да няма сегашното положение. И съм сигурен че повече хора щяха да дойдат защото нямаше да има обидени.

Kuker
03-04-2013, 00:07
Дам най ми хареса на Мордохи обяснението. Та работата за пореден път стана порно.
В началото беше:
Кукер - "Тази година ви е даден шанса да предложите сами мястото и да го изберете чрез анкета, която ще се направи след няколко дни.Сега само чакаме и варненската група да си кажат мнението."
После беше Тази анкета с датите.
И накрая .....мииии решихме съвсем друго.
Ами трябваше още в началото да решите нещо и да не питате въобще, щото като се пита е добре да се съобрази после. За да няма сегашното положение. И съм сигурен че повече хора щяха да дойдат защото нямаше да има обидени.Аз съм сигурен, че обясних вече всичко... къде не ме разбра?
В анкетата за мястото пишеше Родопите като район и това се избра.Това, че сме намерили добра оферта в Пампорово с какво прави проблем?
За датата също обясних.
Не виждам какво още можем да си кажем по темата "Пролетен събор"!

---------- Post added 03.04.13 г. at 00:07 ---------- Previous post was 02.04.13 г. at 23:56 ----------


Още преди Италфеста те предупредих, че не сме ви избрали, за да ни питате много-много, а да решавате!:screwy:

Решения всеки може да предложи, ама... много вожд, малко индианец;)

gigi
03-04-2013, 00:33
Някъде да виждаш да не съм разбрал нещо??? Просто казвам, че не се прави така, щот си говорите едно към гъотере, и накрая се взима странно решение. После нямало посештаемост. Ей го на миналата година. Коки и Валъо се хванаха и за 2 дена направиха всичко както трябва. После го постнаха тука и самия събор стана перфектен. Надявам се може да откриете разликите мужду 2011 и миналогодишния. Но пък тази година работата отива като с 2011г......и затова си пишем разни работи.

nonamecrew
03-04-2013, 01:08
Аз .... като сравнително от скоро във форума в сравнение с вас.. все още се считам за зелен и недорасъл :screwy: ама редно е да споделя нещо! :shocking::shocking:

Някои ме познават .. други бегла идея си нямат кой съм .. все ми е тая :metal: .. Но за мен лично форума върви надолу поради липса на организация. Присъствал съм на доста мероприятия с участието на алфисти, колеги от други италиански форуми, техни приятели и семейства. Някои от тях изненадващо мащабни и запомнящи се. За жалост малко от тях с участието на КАРБ :shocking: Аз като човек в "дъното на хранитлната верига" призовавам управителния съвет на КАРБ за едно по твърдо, мъжко управление с цел не на провеждане на задължителните мероприятия! Вие сте "там горе" за да "гледате от високо" какво се случва в клуба. Да следите не само кой кого е напсувал в раздела за "Авточасти" и колко ракия се пие в Пазарджик в "Най-доброто гориво.... " :drinking: Там сте зада ръководите нас - феновете .... Честито на човека който чака дете ... и приятно прекарване на този който ще е в чужбина на 1-ви юни.. обаче помислете малко по-мащабно над нещата ... не само сезон за сезон... ден за ден.. И не се сърдете че хората имат идеи и са принудени да ги казват ... макар и по-грубо. Те не са длъжни да мислят вместо вас.. по-скоро вие разгледайте какво се случва във форума, какво се случва във регионите и сами ще видите че да се пускат анкети... пфф няма смисъл.

:bg: Браво на Алфистите които се развиват, които се свързват с марката и общноста ни все повече, които биха направили всичко зада се съберем повече а дори и да нямат средствата биха ни подкрепяли духом.:bg:

:bg: И нека не забравяме какво означава човек да се нарича АЛФИСТ :bg:

Lei-chery
03-04-2013, 07:11
Aз като нахвърлих темата бая изява видя...

Исках с прости думички да обясня, че като организираш нещо го правиш, после каниш, които сметнеш за добре, а не се засираш със сюреалистични севдодемократични анкети, от които явно нищо не зависи. Имаше приятели, които ме помолиха даже да се включа в анкетата. Това значи, че е имало хора на които малко или много им пука, а сега те са най-големите противници на "организатора" на парада..
Тук проблема ви е .....че голяма част сте се взели на сериозно..
Пак ще повторя специално за теб....ЛИЧНОТО ми мнение е...че подобни срещи са повод да се видим и т.н. Какво сте юрнали да се плюете, кой крив...кой прав....

fred
03-04-2013, 08:50
:wow:Шери, пак си права

italfen
03-04-2013, 10:00
Тук проблема ви е .....че голяма част сте се взели на сериозно..
Пак ще повторя специално за теб....ЛИЧНОТО ми мнение е...че подобни срещи са повод да се видим и т.н. Какво сте юрнали да се плюете, кой крив...кой прав....
:thumbup: :surrender:

ne0
03-04-2013, 11:23
Тук проблема ви е .....че голяма част сте се взели на сериозно..
Пак ще повторя специално за теб....ЛИЧНОТО ми мнение е...че подобни срещи са повод да се видим и т.н. Какво сте юрнали да се плюете, кой крив...кой прав....

Уважавам личното ти мнение. Разбери обаче, че на мен не ми е интересно да се виждам с теб (не го разбирай конкретно). Нямам нужда от уредени социални контакти. Предпочитам да си избирам Алфа Събори свързани с марката Алфа Ромео, а не с юзери на форум с цел да си научин имената. Повярвай на мен много ми се иска да има хора разбиращи от организиране на събития и да ходя на готово, но уви. Писнало ми е от халтури, които няма значение дали са алфа събор, срещичка или каквото и да е само не и свързано с автомобилите. Проетете си устава там в началото са уредени нещата.

111579

fiore
03-04-2013, 11:25
Като гледам отново угодия няма. Едва ли ще отговора няа всички защото ще го карам на прима виста.
Гиги-защо мислиш че миналата година КАРБ няма участие в организирането на събора. Участие в идея за мястото, датата и т.н. Наистина събора основно беше организиран от коки и, Вальо и врачанската група , но това не значи че те са решили да се случи точно тогава и там. Не ми се обяснява точно тук как стана всичко.
Относно анкетата- анкетата беше пусната за да се види
какви са нагласите и желанията на хората и датите 27-28 април и 1-2 юни събраха сравнително еднакви резултати.
относно решението- то не е еднолично на нито един от УС а е плод на обсъждания, като се опитахме да вземем предвид доста неща. Защшото ако за организирането на събор воколо смолян разчитаме на помощта на местни ентусиасти, за Златоград никой не пое инициатива дори да предложи съдействие и помощ. Мое мнение е че доста добър събор ще стане и около варна заради задружната група алфисти там.
иво- мордохай- Когато предлагаш и много държиш на Златоград, помислял ли си точно за мястото на събирането, място за спане, купон, евентуално поход и подобни, както и предложи ли конкретно съдействие за организирането. Можеш ли да посочиш ориентировъчни цени , защото това съвсем не е без значение като се има предвид че това се организира за 2 дни а има хора които ще минат по 7-800 км в двете посоки.
Ище бъде обявено място и дата и който иска да се срещне със съмишленици и приятели е добре дошъл.
Няма да коментирам дали е "алфа събор", пролетен алфа събор" втори, трети и т.н. Грешката е моя че не озаглавих темата място и дата на събора организиран от КАРБ. Грешка наистина беше и обявяването на анкета, защото това веднага даде възможност за всевъзможни мрънканици.
Уверявам ви лично от мое име че ако следващата година все още имам общо с КАРБ ще направя всичко възможно програмата на клуба да бъде ясна още януари месец- дати на събития, места, резервациии, инициативи и т.н., както правят клубовете по другите държави.
Сега моля да се въздържаме от излишни нападки , плювания и други изблици на емоции относно събора. ще се радваме ако видим на събора, където и да се състои той, и всички тези които са написали, вероятно под въздейстние на емоции, и да прекараме приятно 2 дни .

fiore
03-04-2013, 11:43
Що бе дай да си говорим.

Напиши колко от целите от УСТАВА ще изпълните чрез организиране на Алфа Събора?

Нено, натисни средния педал малко. Темата е за събора организиран от КАРБ все пак. :)