PDA

View Full Version : Боя ROSSO Alfa! СПЕШНО!!!



alfamilano
26-02-2004, 10:32
Ebati idiotskite magazini nikade nemogat da mi napraviat boiata da si prysna broniata:Tazi boia ne moje da se napravi''tva vikat ebati nekadyricite niakoi da znae v Plovdiv magazin za boi s PS?

====
Ебати идиотските магазини, никъде немогат да ми направят боята да си пръсна бронята! "Тази боя не може да се направи'' тва викат ебати некадъриците! някой да знае в Пловдив магазин за бои с ПС?

Grigor
29-02-2004, 12:09
Питай TwinSpark.
А ако няма ела до София - според мен 20-30лв. за гориво са оправдани пред риска да имаш броня с друг или подобен цвят.

Въпреки, че боите вече се правят само на компютър и който може да работи бърка трудно.... но майсторите винаги са могли да ни учудват :-)

търтей
26-03-2004, 19:58
kakvo stanba s boiata - nameri li?
4e i men me 4aka mazane - niakakyf zadnik me e odral

============
какво станба с боята - намери ли?
че и мен ме чака мазане - някакъф задник ме е одрал

alfamilano
27-03-2004, 14:27
Takava boia ne se nameri shtoto e unikalna,vishnevo cherveno sys sini ottenyci zavisimost ot slynceto abe strahotna rabota!Namerih edna mnogo blizka na 98%do tazi i to as si namerih nabyrkah na Kompa che prodavachkite biaha 2 momichenca koito kato im govoreh za boi i tn. me gledaha kato trybi!!!Abe dobre e gore dolu!LESONAL E BOIATA!

Z:)m
13-09-2005, 13:37
Takava boia ne se nameri shtoto e unikalna,vishnevo cherveno sys sini ottenyci zavisimost ot slynceto abe strahotna rabota!Namerih edna mnogo blizka na 98%do tazi i to as si namerih nabyrkah na Kompa che prodavachkite biaha 2 momichenca koito kato im govoreh za boi i tn. me gledaha kato trybi!!!Abe dobre e gore dolu!LESONAL E BOIATA!

Би ли ми дал каталожния номер на боята.. освен марката която си споменал... защото и моята алфа е със същата "трудна" боя... пробвах се да я докарам... но не съм много доволен от резултата...

рали
13-09-2005, 14:25
виж в магазина но глазурит на плиска червена алфа казваш няма друго червено но мисля че беше № 130 росо скъпичка е отиваш на трета група боя

virusalfa
13-09-2005, 17:12
А бе един си боядиса Типо-то с червено от гамата на Ферари-1973г-Глазурит е боята :wink:

stefi
13-09-2005, 20:22
Добри марки бои са: Standox, GLasurit, Sikkens и в случая с боите важи с пълна сила правилото - евтиното излиза скъпо :D А пук утре ще проверя как стои въпроса с този червения цвят, стига да не забравя де

Bobo
13-09-2005, 23:46
виж в магазина но глазурит на плиска червена алфа казваш няма друго червено но мисля че беше № 130 росо скъпичка е отиваш на трета група боя

По каталога на сикенс Россо 130 е около 12 разновидности според годината и настроението :wink: Иначе всички червени алфи са 130, та добре че моя майстор ги тества с тест лентичките дето има такова россо 130 че номж си представиш. За пример ще ти дам на Вальо алфата по обозначения и години е като на Насо но са два различни цвята според тест лентите на сикенс :wink:

П.С. С тест лентите и "настройката" на боята не всеки може да се справи иска си тренирано око. На бат ви Еньо мареата му е толко зелено грозна че квото и да и туриш се и стои кат оригинално :pancake: . Червеното е доста капризно и си иска тренирано око :prescription:

Z:)m
15-09-2005, 12:06
виж в магазина но глазурит на плиска червена алфа казваш няма друго червено но мисля че беше № 130 росо скъпичка е отиваш на трета група боя

По каталога на сикенс Россо 130 е около 12 разновидности според годината и настроението :wink: Иначе всички червени алфи са 130, та добре че моя майстор ги тества с тест лентичките дето има такова россо 130 че номж си представиш. За пример ще ти дам на Вальо алфата по обозначения и години е като на Насо но са два различни цвята според тест лентите на сикенс :wink:

П.С. С тест лентите и "настройката" на боята не всеки може да се справи иска си тренирано око. На бат ви Еньо мареата му е толко зелено грозна че квото и да и туриш се и стои кат оригинално :pancake: . Червеното е доста капризно и си иска тренирано око :prescription:

Това е и моята мисъл - отзад, на капака на багажника е означено rosso 130, но като я сравнихме с тази при бояджията, седеше някак си по-светла... а моята е с някакви виолетови нюанси, които се менят в зависимост от ъгъла на гледната точка, от интензитета на светлината, от това колко съм препил нощеска и е...а ли му мамата от какво още :evil:

Некой да има конкретни идеи и предложения?!

virusalfa
15-09-2005, 12:09
Понякога от партида до партида при боите при един и същи цвят има разлика,да не говорим за някои бои-при тях от един цвят две кутии отвори-една с една няма еднаква :lol:

valjo
15-09-2005, 12:26
Това е и моята мисъл - отзад, на капака на багажника е означено rosso 130, но като я сравнихме с тази при бояджията, седеше някак си по-светла... а моята е с някакви виолетови нюанси, които се менят в зависимост от ъгъла на гледната точка, от интензитета на светлината, от това колко съм препил нощеска и е...а ли му мамата от какво още :evil:

Некой да има конкретни идеи и предложения?!

те тва точно Росо 130 има и букви
A, B , B/B A/A "ела-ме-ритни"
130 B/B което би требвало да е баш си Alfa Rosso, по каталозите го има в 20 нюанса от виолетово до жълтоогнено червено

да не говорим как се влияе от слънцето, пласмасовите детайли стават на виолетови - огледала прагове спойлери ...

просто е ад :)
спасението е цялостно пребоядисване, и това пак е временно решение
мойта вече има към 4-5 минимум разцветки на червено и ми се гади ....