PDA

View Full Version : тестче



търтей
11-01-2005, 11:37
я да ви видим :flex:

http://www.flirt4e.com/test.php?tid=58153987

Kostadin
11-01-2005, 16:35
не се хващаите това е капан Търтея ме изигра :furious: :mad: :ranting: :wallbash: :wow:
П.С. ах ти вулгарник такъв как не те е срам :ranting: :bath:
само да ми паднеш :duel: :boxing: :bash: :ranting:

DiStefano
11-01-2005, 17:04
Това е гаден тест знам го
резултатите ще ги изпрати на Търтея
ако искате да разбере всичко за интимния ви живот го правете
хе хе хе гадно

Nikiboy
11-01-2005, 17:16
Аз го изпратих на няколко приятели, които казха, че са го попълнили, но не ми праща отговорите. Изглежда е само за майтап:))

Kostadin
11-01-2005, 17:37
че е маитап е сигурно първо се издразних малко :evil: но сега се чудя на кой да изпратя да прецакам и аз някой хихихихихихихи :wink: май се сещам за един човек.... :haha: :lol:

търтей
11-01-2005, 21:31
е на всички участвали благодаря :handshake:

срещу усмивка по радиото ще публикувам/няма да публикувам (според както искате) резИлтатите :punk: :holiday:
надявам се няма обидени
обаче разбрах защо така яко се ръчкат алфите - много чи*** малко секс е така :wow:

:clap: :cheers: :wow:

Nikiboy
12-01-2005, 10:13
Наскоро в Плейбой имаше статия с един авер, председател на Порше клуба. Та той отбеляза, че поршето го кефи повече от жените :baby:

Мене лично 30 лева V-power ме кефи повече, от колкото една вечер с някоя отворена пръдла, с която в повечето случаи изхарчените пари разделени на броя на секс сеансите излиза, че е по-евтино по ку**и:))

Абе знаетели каква е разликата между кучката и курвата?
- Курвата се е** с всикчи на купона, а кучката с всички, но не и с тебе:))

Kefo
12-01-2005, 18:27
Аз пък да ви кажа най-добре е да си има човек няколко "приятелки" които като ги налегне нагона за секс да знаят къде е "на тслата дръжката" и да я стискат здраво. :whistle: Поне аз стигнах до този извод.Да давам по 50лв на вечер и по цял ден да не слиза от колата и да я разкарвам само по кафета и магазини няма да стане. :nono: