PDA

View Full Version : Регионална среща Ямбол-Сливен-Бургас - 30.01.05 !



Alfa User
12-01-2005, 23:25
Господа, организира се регионална среща за Ямбол, Сливен и Бургас на 30.01.05г. Пуснал съм постове във форумите на колегите от ФИАТ и Ланчия, макар и засега без отзвук... И тъй като решихме да спазваме ротационния принцип за местата на срещите, засега предложението е за Карнобат. Това обаче не означава, че е единствен вариант - очаквам предложения, и нека този път се стегнем и се съберем сериозна група. Предлагайте места за срещата - времето си минава ... :unsure:

street_vagabont
14-01-2005, 20:17
Регионална итал среща в гр. Карнобат на 30-и януари :lol:
Събиране на паркинга пред АВТОГАРАТА около 11-11.30 часа :lol: :lol:

ALFAcholik
14-01-2005, 23:55
saglasen sam i az ALFAUSER bate ne ti otgovorih na sms shtoto ... :) v karnobat e dobre dano da e ybo i vremeto che ... 11,30 chasa e dobre

Alfa User
15-01-2005, 10:23
E най-сетне някакво раздвижване :clap:
Но както винаги - обичайните заподозрени сме пак на линия... :yes:

street_vagabont
15-01-2005, 11:01
За сега са заявили участие 7 човека, с 4 Алфи и 3 Фиата !

ALFAcholik
15-01-2005, 14:19
samo da niama 2 avtogari v karnobat :D che prednia pat s teia 2 OMV-ta v byrgas :wallbash: hehe street_vagabont toz pat da iskarash fiata

street_vagabont
15-01-2005, 17:26
Ще съм с Фиата! :yes:
Автогарата е само една и се намира на главен път Е 773, който минава през града.

Alfa User
15-01-2005, 21:24
Всичко изглежда добре - автогарата е на една малка чупка от главния път ... но мислете за алтернативен вариант в случай че там има стълпотворение от коли по това време ...

street_vagabont
16-01-2005, 10:18
В неделя , на паркинга пред автогарата, почти няма коли. 8)
Ще се съберем там, за да Ви е най-лесно за намирана на мястото за срещата.
:wink:
:cheers: :cheers: :dj: :drunk: :cheers: :whistle:

street_vagabont
16-01-2005, 10:34
ВНИМАНИЕ ! За тези които ще пътуват от Петолъчката към гр. Карнобат :D
За всички, които пътуват по главен път Е 773

Отсечката , Петолъчка- Карнобат, има огромни дупки по пътя. От с. Лозенец до с. Венец, дупките / ямите / са отдясно близо до бялата лента на банкета. 9 на брой са :oops:
Много е опасно особено през ноща, при разминаване. Не се виждат и ако случайно се уцелят, се разделяте с 1-2 джанти с гуми. :wallbash:
От с. Венец до гр. Карнобат са само 5 , в лентата посока Бургас :wallbash:

Alfa User
17-01-2005, 10:01
Да, така е - мой колега вече се раздели със джанта, гума и каре ... Внимавайте всички.
Предлагам обаче един общ час за тръгване от средната точка между Сливен и Ямбол за хората от двата града - предполагам веднага след надлеза между Сл и Я-л да се чакаме на главния път, около 10:20 ... Очаквам коментарите ви.

street_vagabont
18-01-2005, 20:23
Днес минах по пътя , Петолъчката -Карнобат. Дупките са запълнени, частично. Все пак внимавайте! :lol:

net_scooter
19-01-2005, 01:35
Бургазлии къде ще се съберем да тръгнем на 30-ти...???
:wink: :D :wink:

arieca155
22-01-2005, 17:45
s mnogo maka ve4e znam novia adres na saita ,blagodaria vi ,to4no biah nameril verniiat pat kam zvezdite za da mi pomognat zatova i taka.
ideiata za karnobat e 4udesna ,v nedelia na tazi avtogara e martvilo,az sam za ishte bada tam "obi4ainite zapodozreni" da stanem pove4e si pojelah za nova godina,(da vidim sega dali ima diado koleda).mejdudrugoto pi4ovete v grada ve4e sa razbrali za tazi sreshta i ia 4akat.

===============
Всички пишат на кирилица,
трябва и ти да можеш. Ако нямаш
инсталирана, има кредор.
Ползвай го!!! :evil:

KGB
22-01-2005, 18:54
Бас хващам, че около тези дупки има и чисто нова табелка ВИНЕТКИ :evil:

Сору за оффтопика

street_vagabont
22-01-2005, 22:06
Само 5 км преди огромните дупки, има нова табела ВИНЕТКИ ! :evil:

Alfa User
26-01-2005, 23:12
Абе те говнетките според мен няма да оправят положението - просто с тях май запълваме нечий незакърпен джоб...

А сега сериозно - поставям въпроса на всеослушание - колко човека (и коли) се събрахме досега за срещата - всички ли са сериозни. Ще нося в себе си молби за членство, защото кампанията за набиране на членове е вече в разгара си. След утвърждаването от УС на клуба хората, подали молби и съответно одобрени, ще трябва да си заплатят членския внос.
Колеги, дайте вече да се стягаме в кръста - стига вече с тия аматьорски изпълнения от рода на "Ама аз още мисля, не знам дали ще идвам, пък аз дали ще мога". Големи хора сме и се предполага, че щом имаме собствена кола, глава на раменете си, и влизаме тук, би трябвало вече да сме решили.
Ако някой има нещо да каже по темата за датата и часа на срещата, както и за всичко останало - да пише свободно. За това е този форум - той е за вас, използвайте го, за да кажете какво мислите !

Alfa User
27-01-2005, 16:53
Срещата остава за 30.01 - 1100/1130 пред Автогара Карнобат. За хората от Ямбол и Сливен предлагам общ сбор за тръгване към Карнобат. Аз ще вземам един човек от Сливен към 1000, така че ако сте съгласни :
- за сливенлии - 1000/1015 на изхода за Ямбол - може би на пистата ще е най-добре;
- за ямболии (ако все още има кой) - на пътя за Бургас веднага след надлеза за Сливен най-късно в 1020.
За справка - ще съм със червена Алфа 155.

miro_dt
29-01-2005, 19:34
извинявам се че съм най-новия а пък давам акъл ама що не се съберем на летището в Сливен

Alfa User
29-01-2005, 20:15
извинявам се че съм най-новия а пък давам акъл ама що не се съберем на летището в Сливен
Най-малкото защото срещата е уговорена преди месец и половина...
А за среща на летището - засега се очертава за 06.02.

street_vagabont
30-01-2005, 08:30
В момента сняг в Карнобат не вали, но е понатрупало около 5-6 см от през ноща. Излизах за малко извън града на по 10км от двете страни, пътя е поръсен с пясък и луга. Кара се нормално с 50-60 км/ч, с летни гуми с каквито съм аз. Всеки сам да си реши и прецени своите и възможностите на колата си.

krasyb
30-01-2005, 08:57
искрено съжалявам, но аз специално няма да мога да дойда. Пътувах от София за Бургас цяла нощ, 13 часа, тръгнахме в 19:00 вечерта и пристигнахме в 08:10 тази сутрин в Бс. Пътуването беше ужасно, с един Опел Омега от новите, задно предаване с летни гуми, из цялата страна е сняг, лед и ветрове, 3 вериги скъсахме, спирахме няколко пъти да дремнем за по 10-15 мин. и сега съм труп направо, немам ни сили, ни нерви да пътувам отново, а да не говорим че умирам за сън.
Нямаше и един нормален участък от София до тук, даже магистралатабеше некъв ад ви казвам, най-зле от всичко, Сф-Пв го взехме за 5 часа, абе мани мани :(
Сега си лягам и не знам кога ще се събудя, но като стана ще ви звънна. Пътя бива, щото го чистят вече едва сутринта, но въпреки това има много лед и снежни виелици. Само от Карнобат до Айтос видях три коли в канавките яко натряскани. Който не е подготвен с гуми, по-добре да не тръгва.

miro_dt
30-01-2005, 11:32
днес бях на летището в 1030 но нямаше никой за 06.02сигурно ли е и ако може някой да си даде мобилния

street_vagabont
30-01-2005, 15:21
днес бях на летището в 1030 но нямаше никой за 06.02сигурно ли е и ако може някой да си даде мобилния

Итал срещата беше в Карнобат. Събрахме се хора от Ямбол, Бургас, Сливен и Карнобат. :D
Тези дни ще има и публикувани снимки на участниците и колите! :whistle:

Immortal
30-01-2005, 16:08
днес бях на летището в 1030 но нямаше никой за 06.02сигурно ли е и ако може някой да си даде мобилния

Сори, имаше малка промяна в плановете и се чакахме на Петолъчката.
На 6-ти ще има събиране на пистата. Часът още не е ясен.
Номерът ми стоя една седмица във форума на tuning.bg...
пращам ти го на лично съобщение...за следващия път.

На връщане пътят след Петолъчката беше сух като през лятото :whistle: , ама дотам ... :evil:

Alfa User
30-01-2005, 18:18
Е, въпреки ужасяващите условия по пътищата, поредната регионална среща Ямбол-Сливен-Бургас се състоя както беше уговорено. На автогарата в Карнобат се събрахме отново в камерен състав поради редица причини и извинения... Неприсъствалите са "отличени" с черни точки и общо порицание. Както и да е - ето малко снимки от днес (извинявам се за лошото качество, но в тоя студ ... ):
- най-напред по една сгряваща напитка в близкото заведение :

http://free.bol.bg/alfa_user//Karnobat_30.01_4.jpg

- по едно ледено Мартини за всички присъствали :

http://free.bol.bg/alfa_user//Karnobat_30.01_9.jpg

- да се видим кои коли бяхме :

http://free.bol.bg/alfa_user//Karnobat_30.01_5.jpg http://free.bol.bg/alfa_user//Karnobat_30.01_6.jpg

http://free.bol.bg/alfa_user//Karnobat_30.01_7.jpg http://free.bol.bg/alfa_user//Karnobat_30.01_8.jpg

http://free.bol.bg/alfa_user//Karnobat_30.01_10.jpg

Направих и едно клипче, докато пътувахме към Карнобат с колегата Immortal, но не мога да го кача, затова слагам един capture от него, за да добиете представа за какво време ставаше дума (на моменти едва виждахме пътя...) :
http://free.bol.bg/alfa_user//Hubavoto_vreme.jpg

Знам, че доста хора ще се оплачат, че снимките са малки и нищо не се вижда - наложи се да ги преоразмеря, защото иначе стават проблеми с постването... Давайте мейли, ще пращам оригиналите така.

valjo
30-01-2005, 21:25
Е, въпреки ужасяващите условия по пътищата, поредната регионална среща Ямбол-Сливен-Бургас се състоя както беше уговорено. На автогарата в Карнобат се събрахме отново в камерен състав поради редица причини и извинения... Неприсъствалите са "отличени" с черни точки и общо порицание. Както и да е - ето малко снимки от днес (извинявам се за лошото качество, но в тоя студ ... ):
Направих и едно клипче, докато пътувахме към Карнобат с колегата Immortal, но не мога да го кача, затова слагам един capture от него, за да добиете представа за какво време ставаше дума (на моменти едва виждахме пътя...) :
Знам, че доста хора ще се оплачат, че снимките са малки и нищо не се вижда - наложи се да ги преоразмеря, защото иначе стават проблеми с постването... Давайте мейли, ще пращам оригиналите така.

евалата пичове за ентусиазма .. :thumb: :beer:

KGB
30-01-2005, 22:04
Найстина ЕВАЛА

Bobo
31-01-2005, 17:50
:clap: :thumb:

Кат ви казвам аз че са по сериозни от нас БРАВО!

Alfa User
31-01-2005, 23:52
Най-сетне, след зверски мъки и хиляди грозни псувни по адрес на интернет-доставчиците в БГ, и с безценната помощ на Вальо ( :cheers: ) успях да кача клипчето от пътуването към Карнобат. Ще ме извинявате за лошото качество, но който мисли че е лесно да се снима клип и в същото време да се шофира при такова време, да се пробва сам. Освен туй клипчето е скъсено почти наполовина... Ей го и него :

http://valjo.alfaromeo-bg.com/~hfhpe/alfauser/Jambol-Karnobat.avi

Immortal
01-02-2005, 09:37
Алекс, радвам се че си успял да качиш филмчето, обаче имам проблем. Както знаеш, вчера си спрях нета в къщи, а на работа не мога да тегля мултимедийни файлове (вкл. .avi) поради ограничения от системния администратор. Така че молбата ми е да го запишеш на някакъв носител (може и на картата на фотоапарата - носи и кабелчето в такъв случай) и да го носиш като идваш в неделя. А всъщност аз може в петък да си идвам в Ямбол, така че може да ти звънна.

p.s. Друг вариант е да го качиш пак със сменено разширение (да не е avi, mpg и др.такива), ама като знам какъв зор беше да го качиш, не се занимавай.

valjo
01-02-2005, 10:41
Алекс, радвам се че си успял да качиш филмчето, обаче имам проблем. Както знаеш, вчера си спрях нета в къщи, а на работа не мога да тегля мултимедийни файлове (вкл. .avi) поради ограничения от системния администратор. .....
p.s. Друг вариант е да го качиш пак със сменено разширение (да не е avi, mpg и др.такива), ама като знам какъв зор беше да го качиш, не се занимавай.
е няма проблеми де, кажи какво разширение те оправя и ще го сменя :)

Immortal
01-02-2005, 10:56
Най-сигурно е да се архивира (zip или rar), но може и само да се смени разширението. Каквото и да е, само да не е мултимедийно (avi, mpg, mp3, wav, asf или подобни). Имаме лимит в службата, и админа ни е резнал този тип файлове да не можем да теглим, за да не се изкушаваме :)

valjo
01-02-2005, 11:33
http://valjo.alfaromeo-bg.com/~hfhpe/alfauser/Jambol-Karnobat.shalala

:tongue:

Immortal
01-02-2005, 11:51
Спасибо большое!!!!
В момента се тегли с главозамайващата скорост от 3,5 KB/s :D :yes:

valjo
01-02-2005, 11:54
Спасибо большое!!!!
В момента се тегли с главозамайващата скорост от 3,5 KB/s :D :yes:
ти по-добре да се беше разходил до Алекс , по бързо щеше да стане хихи :)

Alfa User
01-02-2005, 12:16
Мдаааа, може би наистина щеше да е по-добре да дойдеш ... щяхме да монтираме клипчето с някое бирено разширение ... :cheers:
Ама нищо - аз имам и други клипчета, с по-силни разширения :tongue: