PDA

View Full Version : Среща в Сандански !



bager
17-02-2007, 21:15
От сряда(21-ви) вечерта, до неделя (25-ти) съм в Сандански и си мисля, че няма да е лошо да си направим една срещичка.
Знам със сигурност, че има поне двама колеги от форума, които са от Сандански ( с мен-трима). Три е едно много добро число за първа официална среща в града. Ще ми бъде много приятно да се срещнем.
Какво ще кажете- ще стане ли? :wink:

BatVas
18-02-2007, 00:05
Ей да се съберете и да се напишете в тая тема кои сте там - щото аз ходя от време на време до Мелник и да Ви се обадя.

П.П Има плануваната среща в Мелник(респективно Сандански) с посещение до гръцкия клуб на 22-23-24 март 2007

Цитат:KGB

Така имаме идея в края на Март да си направиме едно малко съборче в най-малкия град в БГрия...Мелник...там да си резервираме цял хотел.

Програмата е както следва:

1.Петък вечер преспиване в Мелник

2. Събота рано сутринта отпътуване до Солун, среща с Гръцкия клуб на Алфа Ромео, разходка из Солун и пребиране обратно в Мелник вечерта

3. Събота вечер, празнична вечеря в Мелник

4. Неделя, посещение на Самуиловата крепост и др.

5. Отпътуване към София.

bager
20-02-2007, 22:43
О'к, като гледам май пичовете от Сандански не са влизали във форума скоро. Както и да е, аз съм в Сандански до неделя и още се надявам да направим една среща.
0887 610 695 -Николай (bager).

SNAIPERIST
21-02-2007, 10:11
О'к, като гледам май пичовете от Сандански не са влизали във форума скоро. Както и да е, аз съм в Сандански до неделя и още се надявам да направим една среща.
0887 610 695 -Николай (bager).

Ако няма от Сандански има от Петрич 8) .Ако пътувам тая седмица на доле може и през Сандански да мина.Ама това ше е най рано в Петак :) .Ако си там и в Неделя вечер може да се заознаеш и с местните рацери :) .

virusalfa
21-02-2007, 21:36
От сряда(21-ви) вечерта, до неделя (25-ти) съм в Сандански и си мисля, че няма да е лошо да си направим една срещичка.
Знам със сигурност, че има поне двама колеги от форума, които са от Сандански ( с мен-трима). Три е едно много добро число за първа официална среща в града. Ще ми бъде много приятно да се срещнем.
Какво ще кажете- ще стане ли? :wink:E аз също съм в района на Сандански по това време ,правете си сметка ако не звъннете-0887 806644 :!:

virusalfa
22-02-2007, 11:15
Ооо,неразумний юроде,поради ШО се срамуваш да кажеш,че си в Сандански? :roll: :lol:

PEPI-2ALFA
22-02-2007, 12:48
Споко. Тук сме,днеска си зех монитора от 2 дни съм без интернет.Днес ще звънна.

SNAIPERIST
22-02-2007, 23:44
ако има оредена среща с място и час пишете тука ако ли пък не, ше звънкаме по тел 8) . надявам се приемате нови попълнения :lol:

PEPI-2ALFA
23-02-2007, 15:10
Така. Вчера (22,02 четв.) се видехме с Bager ,официялна среща не сме определяли ,но ако има желаещи за утре- събота можем да се разберем. Да се видим да снимаме да пуснем снимки- както си му е реда.

PEPI-2ALFA
23-02-2007, 15:11
Така. Вчера (22,02 четв.) се видехме с Bager ,официялна среща не сме определяли ,но ако има желаещи за утре- събота можем да се разберем. Да се видим да снимаме да пуснем снимки- както си му е реда.ПП а иначе сичко приемаме :)

SNAIPERIST
23-02-2007, 18:51
За събота е идеално ПЕПИ-2АЛФА даи място и час все пак си вътрешен 8) , че нз какво да правя цял ден :D

virusalfa
23-02-2007, 22:12
Утре ,демек събота ще се обаждам,но вечерта,че башата има именден :roll:

bager
25-02-2007, 21:48
Видяхме се в събота, макар и за малко-аз, Пепи2 Алфа, Вирусалфа и Кольото.
Ето снимки за доказателство :wink: . Сори за качеството на снимките, ама с телефона ми толкова.
п.п. Пепи снимай твоята и бялата 75-ца на Кольо като се съберете някой път.

Bobo
25-02-2007, 22:39
Вируссссс да ти го на..... звънех ти 100 пъти ако беше дигнал и аз щех да съм на тая среща :cry:

Yon
26-02-2007, 10:00
Вай Вируся великий, какъв е тоя номер на камиона бре? Ти да не си от полицията? :roll: :lol: :lol:

PEPI-2ALFA
26-02-2007, 12:43
А тая грозотия без номера е мойта :evil: , ама за него ще напиша друга тема ако мога днеска.Утре съм в Гърция да си го взема.

virusalfa
26-02-2007, 14:10
Вай Вируся великий, какъв е тоя номер на камиона бре? Ти да не си от полицията? :roll: :lol: :lol:Спичелих го на лотария :lol:

virusalfa
26-02-2007, 22:42
Благодарности за колегата Багер за свършената работа по качването на снимките :idea: Ники,да те беха кръстили хоне Христо,та да ти викахме Ристо Багеристо? :lol: :lol:

bager
27-02-2007, 22:07
:idea: Ники,да те беха кръстили хоне Христо,та да ти викахме Ристо Багеристо? :lol: :lol:
Бате, в Симитли (докато бях в казармата ) ме кръстиха Багер, ся ти ме кръсти Христо, ми аз да хода да си сменям личната карта :lol:
п.п. Пепи, какво стана с номера, взе ли го? Пиши като го вземеш и евентуални проблеми при взимането (не че ти ги пожелавам), ама ще бъде полезно за всички, които ще пътуват в Гърция.

virusalfa
27-02-2007, 22:53
:idea: Ники,да те беха кръстили хоне Христо,та да ти викахме Ристо Багеристо? :lol: :lol:
Бате, в Симитли (докато бях в казармата ) ме кръстиха Багер, ся ти ме кръсти Христо, ми аз да хода да си сменям личната карта :lol:
п.п. Пепи, какво стана с номера, взе ли го? Пиши като го вземеш и евентуални проблеми при взимането (не че ти ги пожелавам), ама ще бъде полезно за всички, които ще пътуват в Гърция.В Елада ехи поли малякес!

virusalfa
27-02-2007, 22:57
Ей да се съберете и да се напишете в тая тема кои сте там - щото аз ходя от време на време до Мелник и да Ви се обадя.

П.П Има плануваната среща в Мелник(респективно Сандански) с посещение до гръцкия клуб на 22-23-24 март 2007

Цитат:KGB

Така имаме идея в края на Март да си направиме едно малко съборче в най-малкия град в БГрия...Мелник...там да си резервираме цял хотел.

Програмата е както следва:

1.Петък вечер преспиване в Мелник

2. Събота рано сутринта отпътуване до Солун, среща с Гръцкия клуб на Алфа Ромео, разходка из Солун и пребиране обратно в Мелник вечерта

3. Събота вечер, празнична вечеря в Мелник

4. Неделя, посещение на Самуиловата крепост и др.

5. Отпътуване към София.Ако се справите с организацията на срещата с гръцките фенове,аз ще се погрижа събитието да се разчуе,имам приятел-главен редактор на един вестник,който излиза в Гърция,и е предназначен най-вече за българите там :idea:

PEPI-2ALFA
28-02-2007, 16:38
п.п. Пепи, какво стана с номера, взе ли го? Пиши като го вземеш и евентуални проблеми при взимането (не че ти ги пожелавам), ама ще бъде полезно за всички, които ще пътуват в Гърция.[/quote] Сега ще напиша в Общи приказки.