PDA

View Full Version : Отзиви за събора 2014



haljscho
13-04-2014, 18:56
Събора протече много добре!

Поздрави за цялата Търновска група, все така готини!

И най-вече за Тедо който пое цялата тежест в/у себе си!:clap2:

Поздрави и на всички които присъстваха, мнооо готино беше.....

Снимки по-късно, не че са мнооо ноооо.....

angelovi69
13-04-2014, 20:57
Всичко беше супер! Малко снимки на белисимите, на по-големи и по-малки ( млади ) Алфисти.

kolchev
13-04-2014, 21:26
За пореден път се чувствах страхотно в компанията на Алфисти. Благодаря на всички че са толкова готини и дано все така да се събираме. https://www.facebook.com/ivailo.georgiev.148/media_set?set=a.748835898489439.1073741828.1000008 91070330&type=1

mordohy
13-04-2014, 22:31
Организацията беше добра!
За което и благодаря!
Липсваха някои зрънца, та да се проявим както трябва, а и никой не обясни на Д Джея, че не рипаме много на чалга и аграрна музика, ама....
Обаче в петък вечер беше шоуто!
Аз млъквам, защото неща научени на чашка и маса не разпространявам никога!

vankata_ll
13-04-2014, 22:51
За 5 години откакто имам моята Алфа присъствах за пръв път на събиране. Не познавах лично никой. Понеже съм натурално срамежлив, не можах и да се запозная с всички. Но ми хареса атмосферата и възможността да видя толкова много Алфи на живо. Живот и здраве на Италфест-а отново.

koki79
13-04-2014, 23:55
Здравеите на всички фенове! Искам да искажа с 2 думи,какво видях,и какво преживях:отидох пред великолепния хотел, където беше срещата ни-не 11часа,а 10.00 бях там,трябваше да потеглим в 11 часа за някакви водопади,както и да е,та в 13,30 часа потеглихме за дряновския манастир,погледнах в огледалото и преброих 20 килички само.Та имам специален въпрос към организаторите на събитието,кои е организатора и ГСМ-ма му да не се излагаме във форума,моля господата да ми отговорят.

haljscho
14-04-2014, 00:11
Здравеите на всички фенове! Искам да искажа с 2 думи,какво видях,и какво преживях:отидох пред великолепния хотел, където беше срещата ни-не 11часа,а 10.00 бях там,трябваше да потеглим в 11 часа за някакви водопади,както и да е,та в 13,30 часа потеглихме за дряновския манастир,погледнах в огледалото и преброих 20 килички само.Та имам специален въпрос към организаторите на събитието,кои е организатора и ГСМ-ма му да не се излагаме във форума,моля господата да ми отговорят.

Организатор нямаше!
Всичко си стана на самотек!!!

Просто повечето се познаваме и благодарение на някой по-дейни колеги нещата се подредиха......:notworthy:

За това и мненията по-горе са все позитивни......

Alfa User
14-04-2014, 07:53
Организатор нямаше!
Всичко си стана на самотек!!!

Просто повечето се познаваме и благодарение на някой по-дейни колеги нещата се подредиха......:notworthy:

За това и мненията по-горе са все позитивни......

Съседната тема гърми от желанието на клуба да организира събора - записвания, програма, банкови сметки...
Как така изведнъж не сте имали организатор?!?

Извинете, че се намесвам, но е малко странна тая история... :handshake:

ivailo rachev
14-04-2014, 09:52
Здравейте,като гледам сте си прекарали добре за което много се радвам и много съжалявам,че не можахме да дойдем,някой от вас знаят защо.Големи благодарности на Тедо,че пое всичко заради мен.БЛАГОДАРЯ ПРИЯТЕЛЮ.За организацията,главната идея беше на Боби(164td) да се съберем няколко човека,от там нататък аз реших да обединим тези няколко човека с организирания от КАРБ пролетен събор.После с помощта на Наско(wrc) и Тедо(romeo_156_GTA),те намериха хотела,останалата помощ беше на Цецо(fiore),кореспонденцията с хотела,вечери и тем подобни правих аз до 11-ти,от там нататък всичко пое Тедо.Калоянчо вече разбра кой е организатора,видях че си ми звънял,но Парахода(белодробна болница) ми е втори дом,в момента там лежа заради туберкулозна инфекция и нямам много възможност да говоря покрай докторите.Идеята за похода беше Хотнишкия водопад,но времето не позволи,за това вече на място сте решили за дряновския манастир.

alfista 96
14-04-2014, 09:58
Хммм ,ако трябва да разглеждам мероприятието като ПРОЛЕТЕН СЪБОР НА карб,то тогава щях да съм много разочарован.Това че някаква организация е предоставила банковата си сметка ,не е прави организатор.Но понеже съм позитивна личност ,аз го разглеждам като пролетен събор на БОЛЯРИТЕ :cheers: Колегите от Търново се постарали кой колкото може и това ми хареса.Така погледнато всичко си беше супер.Запознах се много колеги.Браво БОЛЯРИ :cheers::cheers::cheers::BBQ::BBQ:

haljscho
14-04-2014, 10:28
Съседната тема гърми от желанието на клуба да организира събора - записвания, програма, банкови сметки...
Как така изведнъж не сте имали организатор?!?

Извинете, че се намесвам, но е малко странна тая история... :handshake:

Просто всики бяха позитивно настроени за един приятен уикенд, готови да се забавляват и да си прекарат добре!
Тааааа нещата си се подредиха от самосебеси.....


За организатора си доста наясно, така че няма нужа да е бистрим повече:handshake:

Veronica
14-04-2014, 13:49
За организацията без коментар, важното е че се събрахме все готини хора и не позволихме това да ни развали настроението. За което евала на всички присъстващи и благодаря за приятният уикенд. Съжалявам само че не успях да се запозная със всички.
А, Рачев, съжалявам че си болен, наистина, но когато човек се захваща с подобна организация, редно е да я доведе до край, или поне да посочи някой който да го замести!

ne0
14-04-2014, 13:52
Пичове Евала, че все още има фенове, които се самоорганизират. То това си е по-важното.
Иначе КАРБ е "мртъв ладен" отвсякъде и всякакви дори минимални очаквания на невъзможни. Само с Цецо може да водиш някава комуникация и да се случи нещо. Иван (Пинко) тотално несериозен се доказа и той и така. За него явно устав и други важни неща не значат нищо и не му дреме, че тотално разсипа и малкото останало от КАРБ. Имали въобще ОС не се знае. Те и членовете не се знаят знаят ли се.

Горе главата винаги има хора като Наско (който съм сигурен, че е отделил от времето си да помогне, Наско го видях по снимките) и други, които да свършат нещо за марката и феновете.

Поздрави!

stelt
14-04-2014, 13:54
Той Рачев си е свършил перфектно работата, за което сме му благодарни.
На мен събирането ми хареса, радвам се че се видяхме и тази година.

ivailo rachev
14-04-2014, 14:28
Той Рачев до където можа си свърши работата.От там нататък изказах благодарностите на този,който ме замести и с него сме говорили и занапред какво мислим.А ако си мислите,че аз съм поредния заблуждаващ посетителите на форума ще кажа да попитате хората,които ме познават защо станах член на клуба и какво имам за цел,а това е да помогна с каквото мога отново всички да са доволни от мероприятия и всичко покрай марката и да я популяризираме повече.Искам да покажем,че не само Опел и БМВ могат да имат големи посещения по съборите.Сега ми е пределно ясно защо сте негативно настроени,но ще направим всичко да върнем посещаемостта.Когато започнах да организирам събора още нямах детелинка под ника,това стана в последствие.Нека да ви подскажа,че в момента водя преговори с една рекламна фирма за изработка на дрехи.В най-скоро време ще дам допълнителна информация относно тази част.

Dimicha
14-04-2014, 14:31
Аз за пръв път присъствах на събор ии като цяло съм със смесени чувства. Понеже с нищо не съм допринесъл за организацията, няма да критикувам, но от чисто конструктивна гледна точка само ще кажа, че можеше и по-добре да е. Моля, да не се възприема като критика мнението ми, а като идея как може да стане по-добре! За мене важното беше да се запознаем всички, да се запомним, да се разпознаем кой кой е от форума. Е това не се случи. Явно някои от членовете се познаваха, други не, формираха се групички и все едно не бяхме заедно. Като цяло нямаше усещане за единност-то се разбра още като тръгнахме от хотела към манастира. Тези, които бяхме на края на колоната, докато излезем на главния път пред нас вече нямаше почти никой от първите....то е ясно, че Алфите вървят много, но все си мисля, че походът не е гонка. Нали важното на събора е да се съберат хора с хора, не толкова коли с коли. Може би е добре да се помисли за някакви баджове, за снимки на хората в профилите им във форума-отиваме и се гледаме и не знаем кой кой е. Както и да е, все пак с някои от колегите се разговорихме сладко-поздрави на тях-koki79 и приятелката му, Vankata, Kolchev, Mordohy, както и на мойте градски от Търново!

phoenix
14-04-2014, 15:18
сбирката си беше супер, ние си изкарахме супер. Настроението беше на ниво, малко се наложи да побутна всички за да тръгнем на някъде, и да отидем до Дряново, но се получи добре, който имаше желание можеше и да отскочи и до Габрово и Етъра, както и обявих на масата. Всеки случай волната програма си беше също супер, накрая се събрахме на две маси, и се веселихме. В очите на келнерите се четеше тотален ужас но не ги изнасилихме кой знае колко. Всички бяхме готини. Децата не спряха да играят на големия татовски подиум, май само ние с половинката извъртяхме два,три танца но си изкарахме супер!
После на закуска имаше и подаръци от мен под формата на комплекти за емблеми :)
До скоро

ne0
14-04-2014, 15:28
Нека да ви подскажа,че в момента водя преговори с една рекламна фирма за изработка на дрехи.В най-скоро време ще дам допълнителна информация относно тази част.

Супер е че си деен и ентусиазиран, но внимавай да не се разочароваш. :) За фен артикули се говори откак света светува, ама стигне ли се КАРБ да взима решения... край

Като правиш нещо прави го за собствен кеф и не очаквай браво от никой, за да не си разочарован.

HACCP
14-04-2014, 17:04
Изкарах си страхотно.
Запознахме се хапнахме (точно преди да умра :spell:) пихме и поговорихме :beer:
Разходих се из красивата ни страна. Разходих и МиТко през обновените ни планински проходи, покарах си доволно :drive:. Какво му трябва повече на човек ... е може и едно Ферари с цвят червен, но за всичко си има време. Поздрави на всички постарали се събитието да се случи.
Винаги има какво повече да се направи ... но когато каруцата се обърне пътища много.
Малко красиви Италианки на фона на прекрасната Българска природа.

fiore
14-04-2014, 17:23
Супер е че си деен и ентусиазиран, но внимавай да не се разочароваш. :) За фен артикули се говори откак света светува, ама стигне ли се КАРБ да взима решения... край

Като правиш нещо прави го за собствен кеф и не очаквай браво от никой, за да не си разочарован.

нено, този път повярвай ми че ще се случи. Сигурно един по един но.... Поне ме познаваш за някой неща. Ще има фенски артикули ще има и нови партньориу но лошото е че ентусиастите като ивайло са малко. Благодаря му за времето , което отдели за събора както и на Теодор и Наско.

undy
14-04-2014, 18:48
Браво,момчета и момичета.Искрено се радвам,че всичко е минало както трябва,имало е веселба,за което не се съмнявам(само 5 ника са ми достатъчни и ми става ясна картинката:flirt:).Жалко,че не присъствах......ако беше една седмица по-късно:(....както и да е,радвам се на колегите които поеха инициативата и дадоха всичко от себе си,евала,момчета.
Надявам се,за Италфеста да съм на линия....че нещо много почнах да пропускам....мааму стара.Но няма начин,тва е.
Поздравления за всички присъствали:)

ivailo rachev
14-04-2014, 19:23
Нено няма да се разочаровам :D И наистина скоро ще има фенски артикули и то не само тениски и шапки.Цецо ме подтикна за това нещо и аз намерих фирма за изработката,сега чакам офертите им.

ne0
14-04-2014, 19:30
Нено няма да се разочаровам :D И наистина скоро ще има фенски артикули и то не само тениски и шапки.Цецо ме подтикна за това нещо и аз намерих фирма за изработката,сега чакам офертите им.

Евала!

mordohy
14-04-2014, 19:44
Понеже всеки говори с недомлъвки, за да не обиди организаторите, хайде аз да обобщя, защото знам , че няма да ми се разсърдят. Колегите се готвеха за регионална сбирка, а не за " Пролетен събор на КАРБ". Това им дойде малко в повече, защото вече имаше много допълнителни елементи, които дойдоха в повече на колегите. Тука клубът трябваше да помогне в организацията. Не виня изобщо колегите организатори, защото клубът се осра.
Има много детайли, за които трябваше да се погрижим ние и мен ме е срам, че съм повярвал във вятърни мелници.
Това ще.ми е за урок и следващият пътняма да се доверявам, а щом е мероприятие наКАРБ ще изисквам като член на клуба пълна информация за всичко.
Ако някой си мисли, че е лесно да се води колона е в пълна заблуда. Има много неща, които трябва да се уточнят иорганизират.
Миналата година преведох колоната през камилски уши и въпреки, че се пооляхме не я разкъсах и всички се прибрахме комплект.
Осере ли се водача- осира се всичко.
Дадох само пример, а имаше още много неща, които трябваше клубът да направи или поне да натовари някой с тия задължения.
Имах доста идеи за игри и забавления, но..
Хайде да не се оправдавам.
За следващото мероприятие да имаме по едно наум всички!

undy
14-04-2014, 20:11
Абе радвайте се,че сте успели да присъствате,бе хора.То винаги ще има какво да се иска,за да бъде перфектно.В крайна сметка е важна идеята.......и тя се е получила.Колкото до "участието" на клуба,нямам идея....и за това не искам да коментирам.

fnt
14-04-2014, 20:16
Това си беше много добра регионална среща. Едно голямо БРАВО на организаторите, то аз им го казах ТАМ лично, но пак да се повторя. Благодарности и на Рачев. Трябва по-често да се събираме. Абе супер си беше.......алелуя.....:beer:

mordohy
14-04-2014, 21:34
Сега, след като спазихме традицията и се намрънкахме, тука ли ще посваме снимките или да обособим друга тема?

fnt
14-04-2014, 21:41
Сега, след като спазихме традицията и се намрънкахме, тука ли ще посваме снимките или да обособим друга тема?

Бързаш, има още много да се мрънка :beer:

Linkestis
14-04-2014, 22:03
И кво сега,феновете се самоорганизират?
карб пак го няма,пак се насра,изака,уринира върху феновете и марката!
Момчетата казват 20-на автомобила.Демек пак е било семейно парти с няколко заблудени фенове които някакси са успели да се самоорганизират и да си прекарат чудесно.
Браво фиорчо,браво душицо,за пореден път доказвате че карб не става и за лепенки по прозорците.
Очакваме бъдещите ви мероприятия/семейни/ отново така блестящи.
Що не се откажете вече да му е.. майката????

ivailo rachev
14-04-2014, 22:58
Браво фиорчо,браво душицо.Добро обръщение,но не трябва да виниш него,а останалите от УС,защото с Цецо кореспондирахме всеки божи ден за този събор и направихме каквото можахме с голямата помощ на Тедо и Наско,а сега с "фиорчо" каквото сме замислили такива неща не сте виждали с години да се правят в КАРБ,така че моля ви запазете малко търпение и после друго ще говорите.Реално аз съм новоизлюпен,но съм се заел с неща,които е трябвало да се направят мнооого отдавна от хора,които се наричат УС или организатори на нещо.Е колеги за това станах член на КАРБ за да спомогна с нещо и да видим всички,че има надежда за клуба и всичко може да бъде,както е било преди години,но става бавно.

Поздрави и не се заяждам с всички,просто ви подканвам да проявите малко търпение,понеже нещо почти замряло трудно се възражда,предполагам ви е ясно.

V@K@T@
14-04-2014, 23:18
Аз също съм очарован от събора запознах се с още нови хора видях се и се напих със стари индивиди ... просто трябва да го правим по-често :)

За 5 години откакто имам моята Алфа присъствах за пръв път на събиране. Не познавах лично никой. Понеже съм натурално срамежлив, не можах и да се запозная с всички. Но ми хареса атмосферата и възможността да видя толкова много Алфи на живо. Живот и здраве на Италфест-а отново.

До италфеста да си сложил и спойлер ... :rockon:


Организацията беше добра!
За което и благодаря!
Липсваха някои зрънца, та да се проявим както трябва, а и никой не обясни на Д Джея, че не рипаме много на чалга и аграрна музика, ама....
Обаче в петък вечер беше шоуто!
Аз млъквам, защото неща научени на чашка и маса не разпространявам никога!

Петък вечер добре ... ама очаквах и в Събота да си толкова активен и да останеш до късно :D



Ако някой си мисли, че е лесно да се води колона е в пълна заблуда. Има много неща, които трябва да се уточнят иорганизират.


Особенно с тоя трафик извън града ... няма как да спрат 10 коли на тоя тесен път и да чакат другите да се съберем


Бързаш, има още много да се мрънка :beer:

Би мама му ... пляскай снимки тука и да тегля :D

ivailo rachev
14-04-2014, 23:59
Вака,много ме е яд,че не можахме да се видим братле.Следващия път трябва да си наваксаме със приказки,водки,напиване и подобни нещица.Тази година няма да се правиш на ударен за Италфеста нали :D

V@K@T@
15-04-2014, 00:03
Вака,много ме е яд,че не можахме да се видим братле.Следващия път трябва да си наваксаме със приказки,водки,напиване и подобни нещица.Тази година няма да се правиш на ударен за Италфеста нали :D

Ще направя всичко възможно ... дай-боже и музиката да е готова до тогава :beer:

koki79
15-04-2014, 00:06
Вака,специални поздрави от мен заради белите джанти ха ха досуш като моите ама това е друга тема,та да си доидем на въпроса,по горе написаното или демек в началото ГОСПОДИН ,,fiore,,ни кани на ПРОЛЕТЕН СЪБОР НА КЛУБ АЛФА РОМЕО и по нататък така и така-ПИТАМ господин фиоррезащо тои ме кани а после си обърса рацете с Иваило Рачев,алооо балъците умряха и останаха само тарикати,та моля само едно КАТО СТЕ СЕ ОКАЛЯЛИ ДА СЕ ОБЪРШИТЕ,желаеме само едно малкоизвинение от господин ,,фиоре,, ,БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО....ПОЗДРАВИ.

ivailo rachev
15-04-2014, 00:17
От теб музиката, от мен ярешко печено(домашно),домашна сливова и компания.Съгласен ли си.

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:07 ----------

Коки,никой не си е умил ръцете с мен.Я ако си тука пиши едно лично да се разберем да пием кафе тая седмица.

kolchev
15-04-2014, 09:24
Почна се пак. Имало 20-ина коли.Какво да се направи като не искат хората да идват, събора е обявен от месеци. Управниците ни са виновни тях да линчуваме.

haljscho
15-04-2014, 11:14
Колите бяха повече от 20!
А в ресторанта поне 60човека!
Не съм ги броил точно, но вждам, че коментират хора които даже не са присъствали!
Който е имал възможност е присъствал!
Все пак не всеки който желае има възможност да отдели време и средства за дадено мерупиятие!
Неразбирам защо постояно се гледа негативно на нещата, вес пак позитивните неща бяха повече.....

Поздрави на всички и дай боже да ставаме все повече и по-задружни по такива меруприятия.....

ivailo rachev
15-04-2014, 13:26
Евала за приказката Вальо.Трябва да сме по-задружни и да не се гледат само негативите,а трябва да се набляга на позитивите.

fiore
15-04-2014, 17:56
Споко бе! Нали трябва да има виновен.Никога няма пълно щастие. винаги има доволни и недоволни както и редовните хейтъри отричащи всичко. За сведение на последните и Ивайло Рачев и Наско са членове на КАРБ а те бяха в основата на организацията.Надявам се никой не смята че всички членове трябваше да се наредят под строй и да раздават върбови клонки на останалите.
"Коки79", за какво да се извиня? Че се опитах да не стане като миналата година да има две срещи на един и същ ден на различни места ли?
Или че по лични причини не можах да присъствам , за което съжалявам?
Къде господин "коки79" прочете че си измивам ръцете с някой? Единствено написах че контактите с хотела и ресторанта ги поддържа Иво.
Извинявам се на Членовете на клуба, че до сега не направихме нито едно подобно мероприятие което да е само за тях, за да могат да се почустват членове.
И да задам на свой ред въпрос- кои сте вие, които желаете извинение? Членове ли сте на този клуб?
Благодаря отново на Ивайло че макар и в болнични се нагърби с организацията, на Тедо и Наско които се включиха и поеха от иво нещата на самото събиране и на цялата търновска група.

ivailo rachev
15-04-2014, 20:55
И аз да кажа,споко бе.Няма за какво да ми благодариш,нали за това се заех за да може тази година позитивните мнения да са повече от негативните.Лека полека нещата ще се подобрят осезаемо,колкото и да не им се вярва на хората,но нека не обещаваме нищо,като станат нещата ще говорим отново.

undy
15-04-2014, 22:02
За да се получават нещата,си трябва млад и надъхан персонал,отправил поглед в бъдещето.....а не само "вие знаете ли какво беше преди 100 години....ми било е......сега и мастиката не е същата.Поздрави,адаш,много си позитивен.Надежда трябва.

пс...ма и аз само се бъркам,без да съм присъствал,но съм и доволен,че някои хора искат и правят нещо.Спирам да не ме нахрани и мене някой.

pininfarina
15-04-2014, 22:36
Разбирам че сте си прекарали страхотно! Съжалявам че не успях да присъствам, тогава ми се наложи да съм два дни в София! Браво пичове, много се кефя че сте си спретнали страхотна сбирка :-)

phoenix
15-04-2014, 22:48
тъй,тъй... хейтъри, мейтъри и каквото там се заформя като редовната дискусия...

Зарежете тая песен, знаем я вече!
Аз предлагам да вложим тези усилия за да спретнем още една... лятна среща примерно, когато басейна ще може да се ползва. Ресторанта има голям капацитет, мястото е централно, може да се отскочи до Еменски каньон, до Хотнишки водопади, до Етъра, Габрово, Трявна, Боженци или пак Дряново....
Айде пак на скурзия!!!!

Искам пак да пием до сабялям с приятели!!!

RoMeO_156_GTA
16-04-2014, 00:18
Да напиша и аз моето виждане относно нещата.

Като за начало, аз бях против сливането на регионалната ни сбирка с пролетния събор на КАРБ, но не исках да убивам ентусиазма на Ивайло. Присъствал съм на доста събори и знаех какви ще са отзивите от всеки един човек. С готини хора винаги съм си изкарвал перфектно. За посещаемостта, раздела "Срещи" е доста по-посещаван от този тук и лично аз ако не знаех, че ще се провежда нещо различно от писта Серес, нямаше да проверя. Отделно опира и до финансовите възможности. Заради това избрахме "по-народно" място, както беше и на събора в Арбанаси през 2008г. Много хора го помнят (или поне първите часове от вечерта) , заедно с този във Враца :) На всички, които попитаха, казах, че не е лукс и мога да съдействам за всякакви други хотели.

Относно протичането на мероприятието.

Първоначалната идея за Хотнишките водопади я отписахме, поради лоши метеорологични условия. Обадих се на един алфист от селото и каза, че е студено и кално. Така и не напече слънце, въпреки прогнозата за времето. Тук трябваше да послушам Иво /mordohy/ и да се избере друго място, без да се допитваме до някой друг. Не го послушах и се разводниха идеите. Емо феникса, като доказал се пътешественик из страната ни, предложи Дряновския манастир и Етъра. Пътят е с прилично равен и има къде да се хапне. Лично аз към 12:15 напуснах паркинга заедно с доста колеги. Не знам кой е стоял до 13:30. Тогава вече бях в ресторанта на манастира. Колоната нямаше как да не се разпокъса, защото още на изхода на града ни хвана задръстване.

За хотела и ресторанта се опитах да помогна с каквото мога. За съжаление се сблъсках с проблеми, за които не подозирах. Не знам поради какви причини, но доста неща не бяха както трябва. Комуникацията до ресторанта и рецепцията явно е била лоша. Хората бяха останали с впечатление, че не искаме DJ, ще има само 10 менюта и без свободна консумация. Сформирахме две големи маси. Дойде DJ, който пускаше стандартните песни за банкети. Всеки можеше да си поръчва песни, само децата се възползваха от това и само семейство Феникс се качиха на дансинга :) Много хора имаше, които не си бяха заявили меню предварително и се чудеха защо става бавно. Не случайно се правят варианти винаги. Хората дори се справиха бързо. В големите ресторанти в града по празниците може да си почакаш доста. Все пак мисля, че всички бяха настанени и нахранени.

За съжаление не можах да се запозная с всички и да им обърна повече внимание :handshake: В компанията на новите и старите познайници си изкарах страхотно. Искам да благодаря на всички, които по един или друг начин спомогнаха за протичането на мероприятието. На Емо и Петър /mixera/ за подаръците, на Вальо/ д-р Герчев :biggrin: / haljscho за прегледа на Алфите ни и на всички позитивно настроени фенове, които ни показваха с какво сме по-различни от масата!

Последната идея на Емо ми хареса много!

ivailo rachev
16-04-2014, 20:04
Емо мисли като мен,нали ти споделих по телефона какво мисля за лятна среща,само че аз предлагах нещо морско :D Относно менютата съм категоричен и казвам какво говорих със собственика(мъжа) на хотела.Казах му,че не всички ще бъдат на менюта,някой ще са на свободна,той каза,че няма проблем,но ще става бавно.Разбрахме се да се внася алкохол,но този,който е без меню да си поръча поне една ракия да речем,колкото да не е без нищо или поне да има чашка.

П.П.Като гледам тази тема е доста посещавана и в този ред на мисли искам да се допитам до вас,имате ли желание за клубни дрехи освен тениски и шапки,понеже сега чакам оферти за тениски и шапки и имам опция за суитчъри,елеци,якета,анцузи,къси гащи.Другата седмица ще имам мостра от тениските и ще пусна снимки да видите за какво става на въпрос,та кажете като отида за тениската да направят ли оферта и за другите дрехи.

mordohy
17-04-2014, 00:06
Емо мисли като мен,нали ти споделих по телефона какво мисля за лятна среща,само че аз предлагах нещо морско :D Относно менютата съм категоричен и казвам какво говорих със собственика(мъжа) на хотела.Казах му,че не всички ще бъдат на менюта,някой ще са на свободна,той каза,че няма проблем,но ще става бавно.Разбрахме се да се внася алкохол,но този,който е без меню да си поръча поне една ракия да речем,колкото да не е без нищо или поне да има чашка.

П.П.Като гледам тази тема е доста посещавана и в този ред на мисли искам да се допитам до вас,имате ли желание за клубни дрехи освен тениски и шапки,понеже сега чакам оферти за тениски и шапки и имам опция за суитчъри,елеци,якета,анцузи,къси гащи.Другата седмица ще имам мостра от тениските и ще пусна снимки да видите за какво става на въпрос,та кажете като отида за тениската да направят ли оферта и за другите дрехи.
Ами покажи ги да ги видим!
Откровенно си има глад за подобни неща.

haljscho
17-04-2014, 00:34
Иво по-добре пусни отделна тема за фланелките и т.н.

Ето и малко снимки от нас.

kolchev
17-04-2014, 09:20
Ммм да със сигурност следващия път оставам и аз за вечерта.

alfista 96
17-04-2014, 10:36
Ммм да със сигурност следващия път оставам и аз за вечерта.

То и закуската беше супер :) :rosso_spider::bouncing_smiley:

dellltata
17-04-2014, 10:38
лоша или добра организация ...оставете това .. то ясно. хората и желанието за такъв тип сбирки правят нещата..бавен или бърз ресторант все тая- време имаме.. ще пиеш две ракии и все ще ти донесът нещо за хапване...
проблемът си остава с хората и желанието да се събират..........
а дано този път се направят некви рекламни дрешки ...ще е хубаво.поздрави на всички присъсствали на сбирката.нямам снимки:holiday2:

Rado145QV
17-04-2014, 10:44
Всичко си беше горе долу добре само дето не можах да се отпусна и попиина както трябва ,че с жената и детето е по сложно

ivailo rachev
17-04-2014, 14:24
То отделна тема за дрехи ще има въпроса е,че сега ще ми дадат оферта само за тениски и шапки,а при желание ще ми направят и за други дрехи,за това се допитвам дали има желаещи и за други дрешки.Другата седмица като излязат офертите и като ушият мостри ще ги пуснем тук да видите за какво става на въпрос.

Lucky
17-04-2014, 21:56
Да пишат се неща като след всички събития напоследък.Изключвам това във Враца.
Те затова аз лично предпочитам да отида на събора в Сърбия и Румъния а не на нашия.
Определено си заслужават повече.

haljscho
19-04-2014, 11:02
Да пишат се неща като след всички събития напоследък.Изключвам това във Враца.
Те затова аз лично предпочитам да отида на събора в Сърбия и Румъния а не на нашия.
Определено си заслужават повече.

След като не си присъствал, как стигна до това си заключение?!!!

Негативните неща бяха написани предимно от хора като теб, които не са присъствали!

И за съжаление негативното отношение го наслагват такива като теб! Чули, недоразбрали, но готови да оплюят......

И най-лошото е че та създават грешни впечатления у хората които не са присъствали и няма отношение към никои, към клуба и т.н.


Винаги има какво още да се желае, но все пак събитието го правят хората!

Бъдете по-позитивни и всичко ще се нареди!!!

mimouzunov
19-04-2014, 17:11
Това да се пише за организации че били слаби и незнам си какво аз лично не го разбирам някак!!
Организацията не се ли състои в това да се съберат хората на едно място и така да се каже да им се "подготви" терен (хотел и тн) за да може те самите да си направят сбирката весела и такава каквато искат!?
Лично аз където и да съм бил по сбирки винаги ми е било забавно, защото аз така съм си го правел да ми е, несъм чакал клоун с червен нос да ме забавлява :tooth:

Lucky
20-04-2014, 09:43
След като не си присъствал, как стигна до това си заключение?!!!

Негативните неща бяха написани предимно от хора като теб, които не са присъствали!

И за съжаление негативното отношение го наслагват такива като теб! Чули, недоразбрали, но готови да оплюят......

И най-лошото е че та създават грешни впечатления у хората които не са присъствали и няма отношение към никои, към клуба и т.н.


Винаги има какво още да се желае, но все пак събитието го правят хората!

Бъдете по-позитивни и всичко ще се нареди!!!

Приятелю,от 2005 на сам съм присъствал на доста събори и мероприятия.
Повярвай ми от едно известно време на сам всички са като дежа вю.
Инак аз също искам да се нареди но.

haljscho
20-04-2014, 10:24
Приятелю,от 2005 на сам съм присъствал на доста събори и мероприятия.
Повярвай ми от едно известно време на сам всички са като дежа вю.
Инак аз също искам да се нареди но.

Вместо да се навиваш негативно, продължавай да си ходиш по мероприятия и тогава коментирай кое е СТОЙНОСТНО и кое НЕ!!!

Колегата mimouzunov ти е отговорил доста точно, нека не се повтаряме излишно!

Като си седиш вкъщи и не си на даденото мероприятие, то няма как да се нареди за теб!:flirt:

Тези сбирки са за да се видиш със приятели, да се запознаеш с нови хора, да побъбрите, да си видим колите, някой са си купили нови, други подобрили старите и т.н.......

Пък ся че някой си не харесвал друг, втори, трети и за това не присъствал ОК, НО моля ви задръжте си негативните мнения за себе си и си решавайте проблемите без да намесвате останалите!!!


Дай боже да има повече събирания, без значение кой и къде ги организира.......
Който може присъства, който няма възможност си прави план за следващото.......

Потърсете проблемите първо в себе си!
Живота е такъв какъвто си го направиш!

ivailo rachev
20-04-2014, 12:11
Христос Воскресе колеги.Много точно изказване на Мимо,точно така,ние намерихме и осигурихме терен от там нататък няма кой от нас да се облече като клоун и да забавлява :D Вальо доста хора оплюваха последния фест в Хасково,но какво стана имаше доста доволни мероприятия,събрахме се на пистата,разгледахме колите,пийнахме биричка,погледахме катастрофи,вечерта си допихме и всичко беше на ниво от тази гледна точка,ама щото никой от нас не е чакал някой да дойде и да ни разказва вицове за забавление.Ние сами си направихме веселото.

ne0
20-04-2014, 16:33
Пичове споко бе. Последния човек, на който трябва да се нахвърляте е Иво (Лъки). Дори Ви моля да му се извините за нападането.

Всичко добре, но да се правим на коне с капаци няма как да стане. Понеже винаги хващам бика за рогата ще спомена малко неща.

Първо този събор бе промотиран и т.н. от КАРБ - Клуб Алфа Ромео България.
Тази организация си има устав на работа и евентуално структура. От там следват много неща, които не се случват.

Второ. Тука това е форум на Алфа Ромео и Клуб Алфа РОмео. Т.е. общия интерес би трябвало да бъде Алфа Ромео. Това не е туристическо развлекателна организация с цел да се запознават хора от виртуалното пространство на разпивка и т.н. Има си форуми и клубове за запознанства, има си и туристически клубове и форуми.

Трето. Това, че група хора са се събрали и са си прекарали добре няма много общо с Алфа Ромео, с някаква програма свързана с устава на КАРБ и т.н.

Примерно ако Вас ви забавлява това, че сте се събрали да пиете заедно, то аз не го обвързвам с Алфа Ромео и със събитие свързано с марката. Ако вижданията Ви за събор е да паркирате колите горе долу заедно и да седнете в заведение, то на мен такава програма ми е слаба. И аз съм се забавлявал по събори, но това е вследстие на основната програма свързана с Алфа Ромео. Заваблявали сме се и то така, както едвали си представяте.

Иначе моля не намесвайте отношенията на хората, по снимките познах много стари познати, които знаят, че винаги могат да разчитат на мен, както и аз на тях. Но това пак няма нищо общо с мероприятие свързанос Алфа Ромео.

Да запознали сме се с много хора покрай марката, ама това са отделни неща. Когато КАРБ е намесен нещата са още по отделни.

Много се надявам да сте ме разбрали правилно.

Адмирации за положените усилия!


131347

освен Цецо - Фиоре, къде са другите членове на УС

Управителен съвет:
1. Иван Мутафчиев- pinko- председател -0887631329; ivan.mutafchieff@gmail.com
2. Цветавн Чолаков- зам. председател и касиер -0888224054; tsvtcholakov@gmail.com
3. Владимир Костов-az4o- 0898729615; vlkostov86@gmail.com
4. Димитър Томов - bodom -0899974265; bodomirov@gmail.com
5. Калин Атанасов- Kuker- 0896555589;atanasov3000@gmail.com

mordohy
21-04-2014, 00:05
А аз да попитам, кой последовател на д-р Гьобелс е трил по темата.
Почват да ми идват едни мисли....

haljscho
21-04-2014, 12:57
Пичове споко бе. Последния човек, на който трябва да се нахвърляте е Иво (Лъки). Дори Ви моля да му се извините за нападането.

Всичко добре, но да се правим на коне с капаци няма как да стане. Понеже винаги хващам бика за рогата ще спомена малко неща.

Първо този събор бе промотиран и т.н. от КАРБ - Клуб Алфа Ромео България.
Тази организация си има устав на работа и евентуално структура. От там следват много неща, които не се случват.

Второ. Тука това е форум на Алфа Ромео и Клуб Алфа РОмео. Т.е. общия интерес би трябвало да бъде Алфа Ромео. Това не е туристическо развлекателна организация с цел да се запознават хора от виртуалното пространство на разпивка и т.н. Има си форуми и клубове за запознанства, има си и туристически клубове и форуми.

Трето. Това, че група хора са се събрали и са си прекарали добре няма много общо с Алфа Ромео, с някаква програма свързана с устава на КАРБ и т.н.

Примерно ако Вас ви забавлява това, че сте се събрали да пиете заедно, то аз не го обвързвам с Алфа Ромео и със събитие свързано с марката. Ако вижданията Ви за събор е да паркирате колите горе долу заедно и да седнете в заведение, то на мен такава програма ми е слаба. И аз съм се забавлявал по събори, но това е вследстие на основната програма свързана с Алфа Ромео. Заваблявали сме се и то така, както едвали си представяте.

Иначе моля не намесвайте отношенията на хората, по снимките познах много стари познати, които знаят, че винаги могат да разчитат на мен, както и аз на тях. Но това пак няма нищо общо с мероприятие свързанос Алфа Ромео.

Да запознали сме се с много хора покрай марката, ама това са отделни неща. Когато КАРБ е намесен нещата са още по отделни.

Много се надявам да сте ме разбрали правилно.

Адмирации за положените усилия!


131347

освен Цецо - Фиоре, къде са другите членове на УС

Управителен съвет:
1. Иван Мутафчиев- pinko- председател -0887631329; ivan.mutafchieff@gmail.com
2. Цветавн Чолаков- зам. председател и касиер -0888224054; tsvtcholakov@gmail.com
3. Владимир Костов-az4o- 0898729615; vlkostov86@gmail.com
4. Димитър Томов - bodom -0899974265; bodomirov@gmail.com
5. Калин Атанасов- Kuker- 0896555589;atanasov3000@gmail.com

Първо той се нахвърли да ни обяснява кое е стойностно и кое НЕ!!!
Второ това, че ти си на контра с управата на клуба, си е твой проблем!!!

Въпрос към теб:
С това си мнение се опитваш да сплотяваш ли да разделяш?

Това, че не е имало представители на управата на клуба говори лошо за тях!
Но както се вижда това с нищо не ни е развалило приятното прекарване!

"И да ти кажа честно, Алфи почти немаше, напихме се и само за плетки си говорехме, некви гоблени разцъквахме".........:respect:

Моля те не ми отговаря!
Хора които НЕ присъствахте, достатъчно оцапахте темата!!!
Вместо да кажете, евала момчета и момичета, че макар и слабото участие на клуба сте се събрали, повеселили и прекарали добре...... Вие плюете тези които нещо не са ви удобни!!!

НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ!!!

Щом искаш да правиш нещо за Алфа Ромео, прави го но не по този ПОДЪЛ начин!!!

Решавайте проблемите м/у вас и КАРБ в скритите раздели, защото така само вредите на останалите......


Поздрави на всички, надявам се и аз да не бъда разбран погрешно!!!

ne0
21-04-2014, 13:32
Подло, е да се лъжат хората публично. Това, което се случва. Да се промотира нещо от името на Кока Кола и да и получат Сайдер. Сайдера също е хубав, но ако тръгнеш от Бургас за Кока Кола и ти връчат сайдер, може да не си доволен. Понеже аз бая сайдер съм изпил затова реших да пиша.

Поста ми беше с цел да не сте коне с капаци, и да не се задоволявате с хляб и сол.

Проблеми с управа на клуба нямам. До ден днешен си комуникирам с този от тях , който се мъчи да прави нещо и когато съм бил помолен съм се отзовавал, както аз така и десетки хора, които споделят моето мнение.

И пак си мисля че Иво (Лъки) е толкова възпитан и тактичен човек, който като фенове на марката трябваше отдавна да познавате и задължително трябва да му се извините.

Като цяло трябва да сте благодарни за това, което Ви написах. Иначе мен ме боли за нищо не случващото се, но от друга страна, отдавна съм разбрал що за хора действат нещата на КАРБ и затова наистина пък ме боли наденицата, и спокойно си подбирам, избирам и организирам мероприятията свързани с марката Алфа Ромео.

Моля отново бавно и без нерви да се прочете предния ми пост, ако желаете естествено, все пак всеки е свободен да се налива със Сайдер, аз обаче на тоя етап пия Кока Кола.

Много пъти поздравих за усилията и проведената среща, но човек има право да възприема всичко причупено през неговата си емоционална призма.

Поздрави!

п.с. В скрити раздели не участвам ни един.

164 td
21-04-2014, 17:24
Нено,тихо че имам 4 непоказвани никаде клипа от пиания танц на оръдието в Арбанаси от 06.2008 г.Ш ги пусна и ш видиш кво става тогаз.:cheers:

fnt
21-04-2014, 20:02
Пускай.........:haha::haha::haha:

stelt
21-04-2014, 23:37
Пускай.........:haha::haha::haha:

Признай си, че нищо не помниш от тази вечер, хахахаххаха.

ne0
21-04-2014, 23:59
aз па помна ;)

164 td
22-04-2014, 01:59
Признай си, че нищо не помниш от тази вечер, хахахаххаха.:haha:

gigi
22-04-2014, 14:01
:haha:

Ей тоз FNT-то голям алкохолик.....

fiore
22-04-2014, 14:56
Трябва да издиря снимката на Нено вързан в един хамак и "си почива"
Щура работа!


Решавайте проблемите м/у вас и КАРБ в скритите раздели, защото така само вредите на останалите......
Само не разбрах между кой и кой . Ако говориш за Алфисти. бг -НЯМА проблеми между КАРБ и АЛФИСТИ.БГ, дори напротив.
А Иво (Лъки) е един наистина премерен човек,който няма да тръгне да прави интриги или да плюе.

haljscho
22-04-2014, 15:16
Трябва да издиря снимката на Нено вързан в един хамак и "си почива"
Щура работа!


Само не разбрах между кой и кой . Ако говориш за Алфисти. бг -НЯМА проблеми между КАРБ и АЛФИСТИ.БГ, дори напротив.
А Иво (Лъки) е един наистина премерен човек,който няма да тръгне да прави интриги или да плюе.

Е ми тогава Иво да се извини, щом казва, че нашия събор не е стойностен!

И аз не знам межу кой и кой има проблеми, но както виждаш Цецо
плюят по вас!!!

Аз лично нямам проблем с никой!

Обаче някой си тук да ми заявява, че събирането не било стойностно при положение, че не е присъствал!!! Ша мъъъ извинявате но няма как да се съглася!!!

ne0
22-04-2014, 17:02
Трябва да издиря снимката на Нено вързан в един хамак и "си почива"
Щура работа!


За протокола в хамака не бях аз, а един Варнески пропадняк ...... :):):)

A уж аз съм бил пиян.... клевети

fiore
22-04-2014, 17:34
ти вярно се правеше на дъждовен облак и обливаше всичко с вода

fnt
22-04-2014, 20:54
Признай си, че нищо не помниш от тази вечер, хахахаххаха.

Така си е, ама щото мина много време :gayfight:


Ей тоз FNT-то голям алкохолик.....
Така изглеждам, защото съм уморен от работа ..........:big_beer:

пс 164 td, пусни тези клипчета, обеща ми :kiss:

RoMeO_156_GTA
22-04-2014, 21:09
Ей тоз FNT-то голям алкохолик.....


ти вярно се правеше на дъждовен облак и обливаше всичко с вода

Архив Арбанаси 2008 :mrgreen:

Истината е, че доста хора спряха да пишат и съответно се изгубиха и от съборите. А с подходяща компания винаги става весело. Както много пъти повтори Вальо, тази година ние лично си изкарахме добре. Но пък ние си знаем магариите и не на всеки би му било интересно. С Иво сме присъствали на доста мероприятия и знам точно какво има предвид. В Румъния хората ни приеха и нямаше помен от интриги и други подобни. Аз с удоволствие пак бих присъствал на техен или на сръбския събор. :wink:

ne0
22-04-2014, 21:11
По принцип тва си е направо нищо за бойната група ;)

angelovi69
22-04-2014, 21:13
Нямам никакви забележки за тази година събора! Чудесно си прекарахме! Обаче друг път трябва да търсим пълен басейн!

fnt
22-04-2014, 21:19
По принцип тва си е направо нищо за бойната група ;)

Така си е, гледай на другото събиране да си на линия.

пс Тедо.........:evilsmiley:

RoMeO_156_GTA
22-04-2014, 21:23
Нямам никакви забележки за тази година събора! Чудесно си прекарахме! Обаче друг път трябва да търсим пълен басейн!
Басейн и вечеря на открито можеше да има, но след месец Май. Все пак събора в Арбанаси беше края на Юни и времето беше хубаво...


пс Тедо.........:evilsmiley:
:gayfight:

164 td
22-04-2014, 22:03
Ами ако извадя клип в които Вики праска кючек на масата???

ivailo rachev
22-04-2014, 22:45
Ехх чак ме е яд като гледам снимкте,че не съм по-отрано с вас.Сега ми хрумна,имате ли желание за една лятна среща тук в балкана да си организирам аз нещата и мероприятията и да направим нещо подобно като на снимкте.Нещо като Узана и през деня Междене.

haljscho
22-04-2014, 22:55
То убао ще е пълен басейна, но ще трябва и бая спасители да има.........:devil2:

dimitar_vd62
23-04-2014, 00:54
Абе извратеняци и маймунката сте научили да пие бира.:smackbum:

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:53 ----------


То убао ще е пълен басейна, но ще трябва и бая спасители да има.........:devil2:
Няма страшно, най трезвия да дръпне тапата.

Liminat
23-04-2014, 08:34
То убао ще е пълен басейна, но ще трябва и бая спасители да има.........:devil2:

Повечко боб предната вечер и няма нищо страшно.
Пък за който изкарал кофти на сбирка, недейте така бе. Аз и сам съм заедно с цялата вселена, а на сбирка съм кат на авиошоу, всичко ми е интересно.

fiore
23-04-2014, 13:04
Абе извратеняци и маймунката сте научили да пие бира.:smackbum:

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:53 ----------


Няма страшно, най трезвия да дръпне тапата.

Маймуната ми изпи уйскито и ми изпуши пурата- нахалница:)
откраднаха ми лаптопа със снимките от там иначе щях да пусна компромат на едно позабравено гологлаво момче което си говореше на "сине" с маймунека

Lucky
25-04-2014, 18:15
Да пишат се неща като след всички събития напоследък.Изключвам това във Враца.
Те затова аз лично предпочитам да отида на събора в Сърбия и Румъния а не на нашия.
Определено си заслужават повече.

Към колегата haljscho,би ли ми обяснил къде точно в този пост или следващият съм обидил някой,или пък съм дал оценка на конкретният събор????? Та даже, и да ти се извинявам??? За кое?

Това което казах "Нено очевидно ме е разбрал" и много точно е дал примера със колата и сайдера.
Отделяш едни пари отиваш някъде и ? Въпросът е за какво ги отделяш.да отделил съм пари и ще отида на събора в Сърбия и Румъния,живот и здраве,но знам че си заслужава.Просто не искам да пия сайдер.

Не съм определял сбирката Ви като стойностна или не,но съм бил на доста събори и на доста от последните събори и АЗ лично за себе си реших да не идвам.

Обърни внимание на снимките от предишният събор в Търново.Виж колко хора бяхме тогава и колко от тях видя сега?
Сигурно има причина.

haljscho
25-04-2014, 21:28
Към колегата haljscho,би ли ми обяснил къде точно в този пост или следващият съм обидил някой,или пък съм дал оценка на конкретният събор????? Та даже, и да ти се извинявам??? За кое?

Това което казах "Нено очевидно ме е разбрал" и много точно е дал примера със колата и сайдера.
Отделяш едни пари отиваш някъде и ? Въпросът е за какво ги отделяш.да отделил съм пари и ще отида на събора в Сърбия и Румъния,живот и здраве,но знам че си заслужава.Просто не искам да пия сайдер.

Не съм определял сбирката Ви като стойностна или не,но съм бил на доста събори и на доста от последните събори и АЗ лично за себе си реших да не идвам.

Обърни внимание на снимките от предишният събор в Търново.Виж колко хора бяхме тогава и колко от тях видя сега?
Сигурно има причина.
Всеки сам си преценя къде да ходи, според желанието и възможностите си!

Това, че хора които са присъствали тогава а сега ги няма не означава нищо и не е някакъв критерий!

Както сам виждаш събитието беше посетено от доста хора (Алфисит фенове на италианските коли) които заслужават уважение, подържат си колите и им се кефят!!!

НЕ САМО ВИЕ СТЕ АЛФИСТИ!!!

Аз лично знам аз още доста хора които имаха желание да дойда, НО не успяха поради други ангажименти...... Според теб явно вече са се отказали?!:flirt:

Кат ни та кефи мероприятието и хората присъствали на него, ми просто не пиши!!! Щот така написано звучи като обида към всички които са били там!

Бъди така добър и не ми отговаряй!!!!!!!

Спокойно някой може да заключи темата!

Поздрави на всички АЛФИСТИ от мен!:big_bow_down:

Кайо
26-04-2014, 00:15
Аеееее,почна се.....
Алфист,по-Алфист....най-Алфист.
Аз пък съм Алфаджия....оти шо,проблем ли има?

Лъки е пич и фен!!!!!

haljscho
26-04-2014, 09:12
Аеееее,почна се.....
Алфист,по-Алфист....най-Алфист.
Аз пък съм Алфаджия....оти шо,проблем ли има?

Лъки е пич и фен!!!!!

Споко бре!

Аз Алфа нема ма пиша тук!!!

Мисълта ми е, че не е необходимо някой да познава някой друг за да го определя къфффф е.......

Познавам мноо хора дет тук никой ни ги е чувал, но са доста по-фенове от разни разнообразни АЛФИСТИ!!!:flirt:

Liminat
26-04-2014, 09:43
Пичуи... Тва е просто форум.

mordohy
26-04-2014, 10:18
А да знаете, дали тая година ще вдигат акциза на ракията?
Въпроса е жизнено важен, защото пръча на бармана се оказа педераст - евроинтегриран.

Кайо
26-04-2014, 15:44
Споко бре!

Аз Алфа нема ма пиша тук!!!

Мисълта ми е, че не е необходимо някой да познава някой друг за да го определя къфффф е.......

Познавам мноо хора дет тук никой ни ги е чувал, но са доста по-фенове от разни разнообразни АЛФИСТИ!!!:flirt:

Мисълта ми е,че не е необходимо да определяме кой къффффф е....еле па ако грам не го познаваме.;)

Alfa User
26-04-2014, 20:04
Проклет да съм, задето отворих темата да чета :rip:

mordohy
26-04-2014, 21:54
Аз от кога разправям, че за подобни неща трябва да има само един пост. " Събора ще е от -до в еди къде си и точка.
Желателно е да е заключена темата.

haljscho
26-04-2014, 23:21
Мисълта ми е,че не е необходимо да определяме кой къффффф е....еле па ако грам не го познаваме.;)

Мииииии тва имах и аз превдвид!!!

След като не познава повечето хора от сбирката КАК определи, че не си струват!!!:crazy:


Пак да се повторя, АЗ бях там, запознах се с много нови хора и всичко беше супер..............

И НЯКЪФФФФФ СИ ТУК ДЕТ ХАЛ ХАБЕР СИ НЯМА ЗА КО СТАААА ВЪПРОС МИ ЗАЯВЯВА ЧЕ НЕ СИ СТРУВАЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:small_cry:

НЯМА КАК ДА СЕ СЪГЛАСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Бил ПИЧ!
Бил готин!

Хмммммм......

Няма доблестта да се извини!




АЗ АКО СЪМ ОБИДИЛ НЯКОЙ!

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ!:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down:

thecleaner
27-04-2014, 00:24
Колеги понеже много сте изписали и неможах да прочета, как беше събора добре ли прекарахте, имаше ли хора, програма нещо ала бала. :crazy:

fnt
27-04-2014, 10:05
Колеги понеже много сте изписали и неможах да прочета, как беше събора добре ли прекарахте, имаше ли хора, програма нещо ала бала. :crazy:

Имаше си всичко, бяхме доста хора и си изкарахме супер. Другия път се постарай да дойдеш :beer:

Кайо
27-04-2014, 15:50
Мииииии тва имах и аз превдвид!!!

След като не познава повечето хора от сбирката КАК определи, че не си струват!!!:crazy:


Пак да се повторя, АЗ бях там, запознах се с много нови хора и всичко беше супер..............

И НЯКЪФФФФФ СИ ТУК ДЕТ ХАЛ ХАБЕР СИ НЯМА ЗА КО СТАААА ВЪПРОС МИ ЗАЯВЯВА ЧЕ НЕ СИ СТРУВАЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:small_cry:

НЯМА КАК ДА СЕ СЪГЛАСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Бил ПИЧ!
Бил готин!

Хмммммм......

Няма доблестта да се извини!




АЗ АКО СЪМ ОБИДИЛ НЯКОЙ!

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ!:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down:

Палиш се като кибрит....но не си вденал основната мисъл на Лъки.
Никой не отрича,че сте прекарали добре,идеята е,че на някои хора една по-голяма сбирка с ядене и пиене не им стига.......:beer:

dimitar_vd62
27-04-2014, 16:02
Е какво се очаква от една сбирка.Аз лично ходя да се запозная, да видя приятели и да прекарам с тях.Наговорили се едни хора, събрали се и ихууу.Съжалявам че се разминах с тая ама така съм от известно време по независещи от мен причини и не мога да мърдам кой знае колко.

164 td
27-04-2014, 20:49
Значи идеятя за тая сбирка беше моя.Бяхме решили с Иваило Рачев да седнем да се ушмулим някаде с преспиване.Тои ме покани в Габрово,но като говорих с Тедо се оказа че има доста Търновлии навити за напиване и така решихме да е в Търново за да е по близко за повечето хора.Така че това не беше фест нито сабор просто наи-обикновенна сбирка.Какво толкова има да се коментира не знам.Седнали сме,ударили сме по некое друго пиене,подрънкали сме и толкоз.Само мога да благодаря на всички които биха толкова път и уважиха мероприятието.
Поздрави на всички!

RoMeO_156_GTA
27-04-2014, 21:45
Значи идеятя за тая сбирка беше моя.Бяхме решили с Иваило Рачев да седнем да се ушмулим някаде с преспиване.Тои ме покани в Габрово,но като говорих с Тедо се оказа че има доста Търновлии навити за напиване и така решихме да е в Търново за да е по близко за повечето хора.Така че това не беше фест нито сабор просто наи-обикновенна сбирка.Какво толкова има да се коментира не знам.Седнали сме,ударили сме по некое друго пиене,подрънкали сме и толкоз.Само мога да благодаря на всички които биха толкова път и уважиха мероприятието.
Поздрави на всички!

:big_bow_down:

Ще се радваме пак да те посрещнем на по питие :drunk:

ivailo rachev
28-04-2014, 11:05
:big_bow_down:

Ще се радваме пак да те посрещнем на по питие :drunk:

Да ама тоя път и аз искам да присъствам :wazuuup:

Lucky
28-04-2014, 21:07
Мииииии тва имах и аз превдвид!!!

След като не познава повечето хора от сбирката КАК определи, че не си струват!!!:crazy:


Пак да се повторя, АЗ бях там, запознах се с много нови хора и всичко беше супер..............

И НЯКЪФФФФФ СИ ТУК ДЕТ ХАЛ ХАБЕР СИ НЯМА ЗА КО СТАААА ВЪПРОС МИ ЗАЯВЯВА ЧЕ НЕ СИ СТРУВАЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:small_cry:

НЯМА КАК ДА СЕ СЪГЛАСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Бил ПИЧ!
Бил готин!

Хмммммм......

Няма доблестта да се извини!




АЗ АКО СЪМ ОБИДИЛ НЯКОЙ!

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ!:big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down:


Бях решил да не пиша но явно комплексите те гонят та си решил да се величаеш във форума.
Момче аз съм във този клуб от 2005 година и добре познавам хората които бяха и са, все още в него.
много по добре от теб.

А някъв тук ще викаш на сина на майка ти.Е те сега те обидих
Аз не съм обидил нито теб нито опита Ви за пролетен събор.Бил съм на доста такива и за разлика от теб знам какво е.На колко събора си бил, и на колко събора извън БГ?
За кое да ти се извиня бре момко

телефона ми е във форума звънни да ми обясниш щот нещо прекали с приказките.

haljscho
29-04-2014, 00:47
Бях решил да не пиша но явно комплексите те гонят та си решил да се величаеш във форума.
Момче аз съм във този клуб от 2005 година и добре познавам хората които бяха и са, все още в него.
много по добре от теб.

А някъв тук ще викаш на сина на майка ти.Е те сега те обидих
Аз не съм обидил нито теб нито опита Ви за пролетен събор.Бил съм на доста такива и за разлика от теб знам какво е.На колко събора си бил, и на колко събора извън БГ?
За кое да ти се извиня бре момко

телефона ми е във форума звънни да ми обясниш щот нещо прекали с приказките.

Доказа ли се!!!

Кат нямаш кураж, по-добре да си беше замълчал!

Нали те помолих да не ми отговаряш!!!

Слабо ме интересува къде си бил!

Където не съм бил не изказвам мнения!

Ти прекали не аз.....

digitalundgrd
29-04-2014, 09:47
Ясно е, че няма как всички да са на едно мнение. Като чист страничен и безпристрастен наблюдател ситуацията ми изглежда все едно сега някой 40-50 годишен да убеждава 15 годишен колко по-хубаво било "едно време през комунизма"... И така да е било наистина, другия няма как да знае, за да сравни нещата и започва един безмислен спор ;)

Не си хабете нервите за глупости, има къде по-важни неща :)

zaryto
29-04-2014, 14:41
Споко бре!

Познавам мноо хора дет тук никой ни ги е чувал, но са доста по-фенове от разни разнообразни АЛФИСТИ!!!:flirt:

Е т'ва си е баш истината! :thumbup:

Bobi_33
29-04-2014, 23:25
На мен ми стана много странно защо се разделят на Алфисти и по-Алфисти. Аз да питам каква е дифиницията за Алфист? Някой ще каже ли? И как някой си Халясчо ще определи дали Лъке не е Алфист? Откъде да знае Халясчо колко произведени Алфа 164 Q4 има в света, колко в България? Ми той Халясчо кара най-голямата масовка- Алфа 156 1.9 JTD. Той е по-Алфист, щото е отишъл на пролетен събор 2014 и вче е герой! А някой него обвини ли го, че не е присъствал на съборите, на които Лъки е ходил?

Колега Халясчо, не давай определения за хора, които не познаваш. Не е правилно отношението ти, а още повече като колега и фен на същата марка, това е неоснователна нападка. По този начин правеш разделение между хората, а не ги обединяваш, както е редно. Колегата Лъки е посочил причина за отсъствието си, която обаче пречупена през твоята призма е тъпа причина и го нападна. Ами аз също не дойдох. Виновен ли съм с нещо? Сигурен съм, че не си бил на събори, на които аз съм бил. Не те нападам обаче, щото смятам, че е глупаво да се прави това. Бъди толерантен, ако искаш и с теб така да се отнасят.

Иначе Браво на присъствалите, че са се събрали, хубаво е, че сте си изкарали добре, хубаво е, че още има фенове тая марка, която за съжаление замира.

haljscho
30-04-2014, 08:22
На мен ми стана много странно защо се разделят на Алфисти и по-Алфисти. Аз да питам каква е дифиницията за Алфист? Някой ще каже ли? И как някой си Халясчо ще определи дали Лъке не е Алфист? Откъде да знае Халясчо колко произведени Алфа 164 Q4 има в света, колко в България? Ми той Халясчо кара най-голямата масовка- Алфа 156 1.9 JTD. Той е по-Алфист, щото е отишъл на пролетен събор 2014 и вче е герой! А някой него обвини ли го, че не е присъствал на съборите, на които Лъки е ходил?

Колега Халясчо, не давай определения за хора, които не познаваш. Не е правилно отношението ти, а още повече като колега и фен на същата марка, това е неоснователна нападка. По този начин правеш разделение между хората, а не ги обединяваш, както е редно. Колегата Лъки е посочил причина за отсъствието си, която обаче пречупена през твоята призма е тъпа причина и го нападна. Ами аз също не дойдох. Виновен ли съм с нещо? Сигурен съм, че не си бил на събори, на които аз съм бил. Не те нападам обаче, щото смятам, че е глупаво да се прави това. Бъди толерантен, ако искаш и с теб така да се отнасят.

Иначе Браво на присъствалите, че са се събрали, хубаво е, че сте си изкарали добре, хубаво е, че още има фенове тая марка, която за съжаление замира.

Моля ти се изтрий си мнението!

В ТОТАЛНА ЗАБЛУДА СТЕ!!!

И четете както ви е удобно и човека който съм "нападнал" (а всъщност не съм) вие приятел и т.н. и трябва да го за защитите незнайно защо, без значение дали е прав в случая......:clap2:

Прочетете внимателно заглавието на темата и се придържайте към него!!!


АЗ НЕ ОПРЕДЕЛЯМ КОЙ Е АЛФИСТ И КОЙ НЕ,ВИЕ ГО ПРАВИТЕ, ЩОТ СЕ МИСЛИТЕ ЗА НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ОСТАНАЛИТЕ.....

Ся да почна да ти обяснявам, че съм си имал вземане даване с Алфи още преди ти да знаеш за тяхното съществуване, не мислиш ли, че е мноооо ТЪПО!!!


Става въпрос за конкретното мероприятие, на което Лъки не е присъствал а казва, че не си струва а всъщност ТОЙ даже не познава повечето хора които са присъствали!!!



И ко речи АЗ карам най-масовата алфа и..........:oops:


Вирни се назад в темата, прочети ми мненията, прочети ми мненията във форума и ми кажи къде АЗ обиждам КОЯТО И ДА БИЛО АЛФА!!!


Щом човек си е купил Алфа, кара е с кеф, поддържа си е....... ТОЙ Е АЛФИСТ!

Всеки си купува кола според възможностите!
Мойте са толкоз!

Liminat
30-04-2014, 09:33
К... Куеги, научете се най-накрая да го прехвърляте в другия крачол, иначе форума вечно ще напомня за двете овчарчета, които след дълъг спор чий е по-голям решили да се над@бават.
Най-запаления алфист може никога да не е имал алфа, важното е просто да цени и обича марката, или всички фераристи са с ферарита?

............

И викам да престанем да призоваваме някого да затваря темите, сякаш сме някакви безмозъчни и някой трябва да ни затваря по килиите, щото сигурно е нещо повече от нас.
Пък за социализма, едно е масажистката да те е къпала по него време, друго е да си редил бордюри, е, няма как всеки да е с добри впечатления от един и същи строй.
На едно не се учудвам никак -на това, че досега не съм видял момчетата от Варна да участват в тия вечни уточнения "кой е алфист", еми щото са готини момчета и наистина заслужават уважение. Още първия път като ги видях с това ме впечатлиха, спокойни, интелигентни и уважаващи марката и събеседника.

SandoOne
27-07-2014, 09:47
haljscho абе оня сипатяга килконе да не е продал алфата никъф го нема :)