PDA

View Full Version : за слагане на газов инжекцион



capricorn
07-03-2007, 15:20
здравейте колеги,
четох, четох, четох и ми се разказа играта. Замислил съм да и сложа един газов инжекцион на моята 156 1.8 тс , ама се наплаших. Вие които карате на газ имате ли проблеми с кабели свещи и други рзни нещица. посмятах и видях, че на година ще правя около 30 - 40 ккм така че да мина на газ ми се вижда добра алтернатива. Ако можете посъветвайте ме нещо и ме предупредете ако има някои уловки ...

мерси предварително.

SFINKS
07-03-2007, 16:24
при 30-40 х.км задължително си за газ .. намираш най - добрият сервиз за монтиране на газови уредби и там ще ти обяснят .
(само дето много добър сервиз на газ инжекциони в БГ май няма)

може да разпиташ бакшишите каде си слагат газ

mim
07-03-2007, 16:26
а метан?
това 30-40к са едни хубави км дето ако дестинациите са ти край метанстанции направо ще свиркаш на разхода

aneto
12-03-2007, 22:29
Най-сетне и аз мога да кажа "Здравейте, колеги!"... От два месеца си имам Алфа 146, 1,4ТС, 103 к.с., а от вчера съм във форума. Мойта Руми (така си я кръстих хубавицата) идва от Италия, с газова инжекция. По мнението на много разбирачи около мен, това е доста интелигентно направена система. В последствие брат ми си купи едно А4 и реши да си сложи газова инжекция, че то се оказа голяма ламя. Проучихме въпроса и се оказа,че вече има такива неща и в България, и то на нормална цена.
Мъжът ми е ненормален (направо луд) на тема коли. Много ми помага за Руми, но не мога да го откъсна от лап-топа и форума на Шкода - той има Октавия 1,6i.
Много ровихме и открихме супер интелигентен газов инжекцион (много прилича на моя) на цена 900лв. ВСИЧКО
...Е, без монтажа,де. Но имаме прекрасен майстор до София - не взима скъпо.
Алфата и Аудито се радват на 1/2 цена на возията БЕЗ НИКАКВИ ДЕФЕКТИ. Шкодата се точи...

JORDI
13-03-2007, 12:38
Като има и в България такъв интелегентен газов инжекцион поне посочете каде е,ще е от полза за колегата който пита!!! Предлагам му да види това http://www.bsm-bg.com/,аз лично съм много доволен за 990 лв.по Коледа ми я монтираха в новооткрития автосалон Ситроен в Търново

aneto
15-03-2007, 23:27
това е... BSM - Bardolini

VFTI
19-03-2007, 22:38
Като говорим за ГАЗ ИНЖЕКЦ. на кой двигател ще му се сложи по лесно и ще му е по-добре? 145/6 2.0 ТС или 1.7 боксер? Някой да има идея :D

WhitePower
20-03-2007, 13:47
ми аз сам с 20/16в и е перфектна

VFTI
20-03-2007, 17:37
ми аз сам с 20/16в и е перфектна

Сори, че пиша тук, но на ЛС едва ли някога ще ми отговориш :lol: Защото не си ги четеш...Напиши ми лично, ако може с още инфо къде си я сложил, колко пари и т.н..Тенкс предварително :P

търтей
20-03-2007, 17:49
ми аз сам с 20/16в и е перфектна

Сори, че пиша тук, но на ЛС едва ли някога ще ми отговориш :lol: Защото не си ги четеш...Напиши ми лично, ако може с още инфо къде си я сложил, колко пари и т.н..Тенкс предварително :P

в брц я е сложил
неговата цена не е релевантна ако ме разбираш :wink:

WhitePower
20-03-2007, 18:02
2000 BRC с инжектори Кеhin или както там се пишеха

мои приател е с старгас пак става но не е кои знае колко хепи от нея

chico
20-03-2007, 22:26
ей Орлиней... ааре да не даваш мнение за старгас-а ми без мен :spiteful: И без това няма къде да монтират такава, аз я добих наедно с колата. Досега съм имал драми с нея само след престой в сервиз, оказаха се ел. проблеми (все пак старгас са италианци :wink: ).
Има един вариант реплика на Старгас (атлас инжектори, с български комп). Виждал съм Мерцедес с В6 двигател и с такава газова, работеше си. Виж на http://www.stargas-bg.com/BG/Contact_as_bg.htm ако търсиш нещо по-евтино, мисля че беше към 1000-1200 лв. имай предвид, че главното представителство е в Карлово, в София представителя им е малко:gives[1]:

Nikiboy
21-03-2007, 09:15
писъл съм за инжекцините и моя опит на 1.8 тс 8 клапана с българската версия на Поларис.

Виж ми темите от преди. Имам точни сметки направени с включени сервизни разходи и тнт.


В тунинг БГ, пиша много малко, но съм обяснявал за газовите инжекциони и видовете пълни инжекцини според управлението им от компа.

Абе ТС е много елементарен и лесно се подкарва.

borislav 164tp
22-03-2007, 22:00
Колеги нека и аз да кажа нещо по темата с газ се занимавам от доста време и съм на мнение че ако не навиваш повече от 15000 км на година по добре не си монтирай. Последния монтаж на АЛФА 156 тс 1,8 на 17 03 2007 г ,газинжекцион на' СИМГАЗ' цена 1300лв. с монтажа 8)