PDA

View Full Version : Ne raboti kredora



Mury
07-03-2007, 17:54
Нещо от 2-3 дена не работи скапания кредор пък аз от 1 месец пиша само от лаптопа и затва го ползвам ма сега с конвертора ме дразни защото не превейда като хората.Интересното е че не е от лаптопа защото на Фиат форума например им работи кредора и си пишем с него :evil: :evil: :evil:

bass
07-03-2007, 18:01
Да бе, вярно няма кредор!? Не ми беше направило впечатление... Вероятно има нова версия - ще погледна и ще ъпдейтна, ако случаят е такъв.
А за конвертора - какво те смущава?

UPDATE: Ма той сайтът на Кредор е умрял нещо в момента, поне аз не го отварям :evil:
www.kredor.com (http://www.kredor.com)

bass
12-03-2007, 15:30
Абре някой знае ли ква е работата тоя Кредор, че не съм се интересувал скоро? Продължавам да не мога да отворя сайта им и вече си мисля, че не е временно явление това...?
Да търсим някакво друго решение, ако са умрели... Нейде из другите форуми да го виждате? (аз като не съм регнат другаде и не мога да пускам съобщение, та не виждам дали има кредор :-) ). Само в сайта на Капитал погледнах, че липсва.

bass
12-03-2007, 16:39
След като viki предложи един сайт, където хората си бяха решили проблема с кредора "локално" :-), вече същата схема имаме и тук. Само ще помоля който не го мързи да драсне един ред дали вижда пустия кредор, работи ли, а ако не - с какъв браузър е :-)

търтей
12-03-2007, 16:41
След като viki предложи един сайт, където хората си бяха решили проблема с кредора "локално" :-), вече същата схема имаме и тук. Само ще помоля който не го мързи да драсне един ред дали вижда пустия кредор, работи ли, а ако не - с какъв браузър е :-)

бачкает
ФФ 2.0.0.2

tonov
12-03-2007, 18:11
Ba4ka нормално :lol:
IE6

Mury
12-03-2007, 20:49
Да и при мен бачка вече :wink:

Neokill
25-04-2007, 02:51
До колкото си спомням преди това спиране кредора не сменяше кирилица-латиница при натискане на клавиш или комбинация от клавиши. :roll: Има ли начин да се спре това

morfius
25-04-2007, 05:30
И мен страшно ме вбесява тоя му навик да обърква азбуките при смяна на локалната... може ли да се спре тая екстра или пак да режа всичко от сайта им, че да спре да ми се пречка?

bass
25-04-2007, 10:30
...

...
Кредор сменя кирилица/латиница с Shift+Win, а не с Shift+Alt, така че теоритично проблемът не е в него - просто внимавайте какво натискате :-)
На практика обаче наистина е леко неудобно, щото Win-бутонът е до Alt и редовно го закачам без да искам и наистина дразни като се омешат.
За Morfius - не можеш да го резнеш, щото не се тегли вече от умрелия сайт на кредор - локално е сложен. Освен ако не си забраниш JavaScript-а, ма там отивап в друга приказка :-)

Има и трети вариант де - наистина да му забраня шорткътите и да се сменя кир/лат само с мишката. За тази цел обаче е добре да се изкажат хората, които го ползват преимуществено, че да не настане рев от другата страна.

Neokill
25-04-2007, 10:51
...

Кредор сменя кирилица/латиница с Shift+Win, а не с Shift+Alt, така че теоритично проблемът не е в него - просто внимавайте какво натискате :-)
На практика обаче наистина е леко неудобно, щото Win-бутонът е до Alt и редовно го закачам без да искам и наистина дразни като се омешат.

При мен се сменя и с Alt+Shift и с Alt+Win. Даже и с комбинация от десните Алт+Шифт става смяната :idea: За да се смени трябва два пъти да се натисне комбинацията. :!:

morfius
25-04-2007, 17:38
Кредор сменя кирилица/латиница с Shift+Win, а не с Shift+Alt, така че теоритично проблемът не е в него - просто внимавайте какво натискате :-)
На практика обаче наистина е леко неудобно, щото Win-бутонът е до Alt и редовно го закачам без да искам и наистина дразни като се омешат.
За Morfius - не можеш да го резнеш, щото не се тегли вече от умрелия сайт на кредор - локално е сложен. Освен ако не си забраниш JavaScript-а, ма там отивап в друга приказка :-)

Има и трети вариант де - наистина да му забраня шорткътите и да се сменя кир/лат само с мишката. За тази цел обаче е добре да се изкажат хората, които го ползват преимуществено, че да не настане рев от другата страна.

Сменя и с Алт + Шифт - на второто натискане на 2 та клавиша. Задръж АЛТ и натискай шифта... гледай иконката долу и тая на кредора :)

bass
25-04-2007, 17:46
Сменя и с Алт + Шифт - на второто натискане на 2 та клавиша. Задръж АЛТ и натискай шифта... гледай иконката долу и тая на кредора :)

А трябва ли да си разменя и чорапите в същия момент или...?
От къв зор натискаш шифта по 2 пъти? При натискане на стандартната комбинация Alt+Shift кредор при мен не реагира. По описания от теб начин - да.
Пак казвам - ще изчакам някой от ползващите тая гад да се възпротиви на махането на шорткътите и ако няма недоволни, ще го пипна.

търтей
25-04-2007, 17:49
няма недоволни бе
а и да има да се научат да пишат на кирилица :wink:

Pinky
26-04-2007, 15:21
аз ползвам само кредор и съм против махането на шорткътите