PDA

View Full Version : Алфа 166 СО 1572 АХ Моля за малко помощ



ivo_io
14-09-2014, 21:04
Колеги имам нужда от вашата помощ със съвети и най-вече инф.за бившата ми Алфа 166 2.4JTD Светло сив металик с регистрация СО 1572 АХ.
Дилемата е следната,продадох я 2012 година на видимо читаво момче което ме помоли да я прехвърлим следващия месец,понеже нямал в момента пари,аз се съгласих,но след 3 месеца след продажбата не можах да го накарам да я прехвърлим,накрая се съгласих аз да го поема само и само да я сваля от отчет в данъчното,но той все беше на работа а на мен ми се наложи да замина извън страната дп преди 3 месеца когато се прибрах....
Но ето и изненадата 3 електр.фиша от кат и неплатени данъци за 2 год. и половина.
Та този измамник на който му влязох в положение тогава не ми вдига и телефона имам му и скайпа но отново нищо.
До колкото разбрах тогава е от гр.Ихтиман дано и колата е там,моля всеки който има инф.за автомобила да ми пише за да го издиря чрез вас,ако не мисля да я пусна за издирване а утре мисля да се разходя до ихтиман ще се радвам ако има свободен колега от града да ме разведе,а ще почерпя по кафе :-P

danko84
14-09-2014, 21:38
Колега не се занимавай щом не си е прехвърлил отиваш в полицията и е обявяваш за изчезнала. Така ти е намират и връщат щом знаеш от къде е а той ще яде дебелия. Той може утре да утрепе човек с тази кола и ще търсят теб! И мен опитаха така да ме мотат при продажбата на един мотор, но като му казах, че съм в полицията веднага дойде и го прехвърлихме. Успех!

acho_
14-09-2014, 21:38
Няма такава наглост. Обяви я за открадната :whistle:
И друг път за такива неща влизане в положение никому. Представи си, че колата я забъркат в някакво престъпление, или пък и той я препродаде на някой си, после кой мислиш ще духа супата?

ivo_io
14-09-2014, 22:11
и двамата ако зависи от мен и съда.

nickgaidarov
14-09-2014, 22:23
...