PDA

View Full Version : Снимки от срещата в Солун



pinko
25-03-2007, 19:42
Малко снимчици от срещата


http://pinko.alfaromeo-bg.com/Alfa%20Salonica/

Сичките снимчици на архивче, за по-лесно

http://pinko.alfaromeo-bg.com/Alfa%20Salonica.rar

7,7 мб

KGB
25-03-2007, 20:32
срещата премина много добре....по-късно и повече детайли....

virusalfa
25-03-2007, 20:50
Срещнахте се,а?! А смс-а прочете,ли,бе?!А?! Знаеш ли колко пъти се обажда Пепи от Сандански?! Ясно ми беше от петък,че вие софиянчетата просто сте решили ей така,както всяка събота-неделя да си направите густото.Дано Ви се е получило това густо,ама забравете за вашите приятели от тая част на България.Сега вече доста хора знаят колко сте почтени.Вече се делим на Ние и вие,от този момент нататък ние ще си правим срещички с гръцки фенове,така,че за такива сещи вие ще бъдете забравени от самите тях.Ще им обясним какви хора сте.Те много добре разбират значението на поговорката "Каквото повикало-такова се обадило"! Вярно,ние бяхме само една кола,но трябва да бъдете сигурни,че не останахме незабелязани. Правете си и вие срещички,няма проблем,ама нямаше да се охарчите много акосе бяхте обадили.Визирам Петко,за него става въпрос Ей това е един истински председател на фенклуб,чиито основни функции са да организира провеждането на подобни мероприятия,а този път оганизацията беше просто фантастична-такава няма и в Зимбабве!Знаеш ли колко време се мотахме около паметника на Александър Македонски? Бях обещал да взема материали и да бъдат публикувани в атински вестник,който се разпространява из цяла Гърция,ама забрави,бате!!

valjo
25-03-2007, 21:31
кво пак е станало бе бат Митко? :shock:

KGB
25-03-2007, 21:59
Срещнахте се,а?! А смс-а прочете,ли,бе?!А?! Знаеш ли колко пъти се обажда Пепи от Сандански?! Ясно ми беше от петък,че вие софиянчетата просто сте решили ей така,както всяка събота-неделя да си направите густото.Дано Ви се е получило това густо,ама забравете за вашите приятели от тая част на България.Сега вече доста хора знаят колко сте почтени.Вече се делим на Ние и вие,от този момент нататък ние ще си правим срещички с гръцки фенове,така,че за такива сещи вие ще бъдете забравени от самите тях.Ще им обясним какви хора сте.Те много добре разбират значението на поговорката "Каквото повикало-такова се обадило"! Вярно,ние бяхме само една кола,но трябва да бъдете сигурни,че не останахме незабелязани. Правете си и вие срещички,няма проблем,ама нямаше да се охарчите много акосе бяхте обадили.Визирам Петко,за него става въпрос Ей това е един истински председател на фенклуб,чиито основни функции са да организира провеждането на подобни мероприятия,а този път оганизацията беше просто фантастична-такава няма и в Зимбабве!Знаеш ли колко време се мотахме около паметника на Александър Македонски? Бях обещал да взема материали и да бъдат публикувани в атински вестник,който се разпространява из цяла Гърция,ама забрави,бате!!

1. СМС съм го получил чак вечерта в България, когато стигнахме до онази кръчма, където се видяхме с теб....оплаквания към МТЕЛ

2. Мтелската ми карта няма Роуминг....казах на всички, да ме търсят на ВиваТел в Гърция

3. Вие трябваше да звъннете сутринта....МТЕЛ не работеше в Мелник, глобулския и вивателския ми номер работеха...отново оплаквания към Мтел.

4. В Гърция ГСМ бяха пълен ташак....и в петък и в събота не можеш да се свържем с никой в Гърция с чесове.

5. Григор беше някъде около кулата към 13:30

6. Мерси за определенията на Софиянчета....само ще те светна, че 7 години не съм живял в този град :idea:

KGB
25-03-2007, 22:10
А за другите ти велики мисли, въобще и не мисля да ти отговарям...

Щял да разчепва, да обяснява какви боклуци сме ние Софиянци на колегите от Солун, къде отиваш бре пич???

valjo
25-03-2007, 22:13
абе Вирусе, Петко верно нема роаминг на МТЕЛ номера си
аз бях в колата му, не е звънел

да се бехте обадили на мен, на БатВас, на който и да е?

Bobo
25-03-2007, 22:15
Аре по полека тука бре ше се избиете за един Мтел :lol: :lol: :wink:

Kuku
25-03-2007, 22:16
Там е работата, че не е за МТел :lol:

KGB
25-03-2007, 22:22
Аре по полека тука бре ше се избиете за един Мтел :lol: :lol: :wink:

Ми момъка е тръгнал на нож :D

pinko
25-03-2007, 22:28
Аре не се правете на деца, срещата мина добре, забавлявахме се, видяхме се и се запознахме с комшиите.

Но това да ви е за урок, че на жисиемите за такава организация не бива да се разчита. Шибана модерна техника, която не работи точно тогава, когато най ти трябва.

В Мелник цяла сутрин нямаше грам покритие на Мтел, аз си получих разни есемеси от предната вечер чак на другия ден при разклона за Петрич. Отделно сички, които са в група на Мтел, също нямаха роаминг в Гърция.

На мен Кютека с навигацията заби точно когато най-много ми трябваше - на излизане от Солун, та се лутах 15 минути, докато шибания Уиндоус се рестартира.

KGB
25-03-2007, 22:52
За другия път е ясна работата...сега минахме на разузнаване...хората ни посрещнаха добре.

Интересното там е, че скоро собственикът на АутоДелта Англия Ярно ще е там, и аз лично мисля да отида....всеки 4 месеца минава през Солун. Май месец атинския клуб ще организира нещо и ще се опит да докарат 8С....

В началото на Май ще е Румънския АлфаФест....само, че при тях организацията е много сложна...форума през ден не им работи.

Скоро ще отидем пак до Солун, защото там частите са доста по-ефтини от тук...

KGB
25-03-2007, 23:58
най-важното е, че се прибрахме живи и здравите...всичките юнаци....

А пак Вируса, другия път да носи от неговата ракия, та да си нямаме проблеми :wink:

virusalfa
26-03-2007, 08:10
абе Вирусе, Петко верно нема роаминг на МТЕЛ номера си
аз бях в колата му, не е звънел

да се бехте обадили на мен, на БатВас, на който и да е?Ами звъняхме на номера,който той ни даде.Така,че Мтел,това-онова-глупости! На крива ракета космоса й пречи! Пепи как нема проблем,та само вие сте имали,а?! Водафон за вас няма ли?!

virusalfa
26-03-2007, 08:11
най-важното е, че се прибрахме живи и здравите...всичките юнаци....

А пак Вируса, другия път да носи от неговата ракия, та да си нямаме проблеми :wink:Амунт селект румуньещи пуцин :roll:

virusalfa
26-03-2007, 08:16
Аре не се правете на деца, срещата мина добре, забавлявахме се, видяхме се и се запознахме с комшиите.

Но това да ви е за урок, че на жисиемите за такава организация не бива да се разчита. Шибана модерна техника, която не работи точно тогава, когато най ти трябва.

В Мелник цяла сутрин нямаше грам покритие на Мтел, аз си получих разни есемеси от предната вечер чак на другия ден при разклона за Петрич. Отделно сички, които са в група на Мтел, също нямаха роаминг в Гърция.

На мен Кютека с навигацията заби точно когато най-много ми трябваше - на излизане от Солун, та се лутах 15 минути, докато шибания Уиндоус се рестартира.Хаха,тия със скъпарските телефони са така.Ако искаш сигнал,си купи Алкател или Сажем.Моите съболезнования,аз си имам сигнал и на Мелник,и на Серес с Мтелско покритие,а нямам роуминг :roll:

valjo
26-03-2007, 08:42
Аре не се правете на деца, срещата мина добре, забавлявахме се, видяхме се и се запознахме с комшиите.

Но това да ви е за урок, че на жисиемите за такава организация не бива да се разчита. Шибана модерна техника, която не работи точно тогава, когато най ти трябва.

В Мелник цяла сутрин нямаше грам покритие на Мтел, аз си получих разни есемеси от предната вечер чак на другия ден при разклона за Петрич. Отделно сички, които са в група на Мтел, също нямаха роаминг в Гърция.

На мен Кютека с навигацията заби точно когато най-много ми трябваше - на излизане от Солун, та се лутах 15 минути, докато шибания Уиндоус се рестартира.Хаха,тия със скъпарските телефони са така.Ако искаш сигнал,си купи Алкател или Сажем.Моите съболезнования,аз си имам сигнал и на Мелник,и на Серес с Мтелско покритие,а нямам роуминг :roll:
в Мелник нямаше НИКАКВО покритие на МТЕЛ в събота сутринта, ама грам ич никво! та ако ще с военен телефон да си ;)

valjo
26-03-2007, 08:43
абе Вирусе, Петко верно нема роаминг на МТЕЛ номера си
аз бях в колата му, не е звънел

да се бехте обадили на мен, на БатВас, на който и да е?Ами звъняхме на номера,който той ни даде.Така,че Мтел,това-онова-глупости! На крива ракета космоса й пречи! Пепи как нема проблем,та само вие сте имали,а?! Водафон за вас няма ли?!
до ранния следобед немахме проблеми и ние, точно на Водафон, разбирай до 4 следобед, ако бехте се обадили примерно на моя телефон, или на някой друг - па се мисля ми имаш номера, да ти се не знае и македонската тиква?:)

MrX
26-03-2007, 09:25
бе тия византийци толкова ли нямаха нещо по-така за показване

virusalfa
26-03-2007, 09:26
абе Вирусе, Петко верно нема роаминг на МТЕЛ номера си
аз бях в колата му, не е звънел

да се бехте обадили на мен, на БатВас, на който и да е?Ами звъняхме на номера,който той ни даде.Така,че Мтел,това-онова-глупости! На крива ракета космоса й пречи! Пепи как нема проблем,та само вие сте имали,а?! Водафон за вас няма ли?!
до ранния следобед немахме проблеми и ние, точно на Водафон, разбирай до 4 следобед, ако бехте се обадили примерно на моя телефон, или на някой друг - па се мисля ми имаш номера, да ти се не знае и македонската тиква?:)Баце,мислех,че си имам работа със сериозни хора,ама сте един дол дренки,с мноо малки изключения! Още в петък вечерта санданчани ви питаха 101 пъти в колко часа е тръгването и къде да се чакаме.Ама явно тая фалшива ракия ви е замътила съзнанието още рано-рано.... добре,че пих само 50 грама(лъхна ми на спирт).

Yon
26-03-2007, 09:34
:roll: :roll: Чичо Алфаманиако как вика : "яяя какво е станало тука? " 8) 8)

п.с.
За незапознатите : Трябва да се знае ,че по-горните квалификации са шеговити защото хората се познават отдавна :wink: Де се вика: "в един цирк играем знаем си номерата" :lol: :lol:

virusalfa
26-03-2007, 10:00
:roll: :roll: Чичо Алфаманиако как вика : "яяя какво е станало тука? " 8) 8)

п.с.
За незапознатите : Трябва да се знае ,че по-горните квалификации са шеговити защото хората се познават отдавна :wink: Де се вика: "в един цирк играем знаем си номерата" :lol: :lol:Това с номерата е така,ама някои взеха и цял репертоар да изваждат :roll:

Alfamaniak
26-03-2007, 11:38
Според мен никой не трябва да се сърди. Комуникациите куцаха доста. Сутринта в 9 ч., аз звъннах на Митака /Вирусалфа/ и му казах, че след 1 ч. тръгваме и се разбрахме, че той ще тръгне с момчетата от Сандански и ще се чуеме направо там, а там да се свържеш с някой си беше направо чудо.

KGB
26-03-2007, 12:12
Според мен никой не трябва да се сърди. Комуникациите куцаха доста. Сутринта в 9 ч., аз звъннах на Митака /Вирусалфа/ и му казах, че след 1 ч. тръгваме и се разбрахме, че той ще тръгне с момчетата от Сандански и ще се чуеме направо там, а там да се свържеш с някой си беше направо чудо.

Само ти не трябваше да се обаждаш, че тебе като те почна :evil:

KGB
26-03-2007, 12:13
бе тия византийци толкова ли нямаха нещо по-така за показване

Ми 156 ГТА, ГТВ 3.2, Една 146 с РС вътре....ще ги видиш на филмчето....голямите им резачки не се появиха май.

PEPI-2ALFA
26-03-2007, 14:03
Абе, Петко да беше казал вечерта в кръчмата , че М-телския номер не работи в Гърция. И смс-а на него пратих и на него звънях- няма връзка с тоя номер. :wink: Иначе бяхме на Бялата кула около 1:30 - 2:00 -кьорава алфа нямаше. Обикаляме час- два пак така. Преди да тръгнем видяхме 1 -146 (ще опитам да кача снимка) паркирана близо до нас ,не знам дали е на съфорумник. На тръгване на предното стъкло намерих визитка на гръцки ALFA-сервиз не знам дали е бил от техния клуб или прасто е видял алфа и си прави реклама. Има адрез и e-mail та може да му пиша тия дни. Ето и 3 снимки от мен. :lol:

KGB
26-03-2007, 15:38
Ми колега не сме се разбрали като хората...за другия път вече като знам всичко там къде как какво...може да направиме нормална организация.

Това си беше разузнавателно пътуване, научихме всичко какво ни трябва...така, че разходките до там мисля, ще са доста.

Скоро собственикът на АутоДелта Джано, ще ходи там и мисля тогава пак да отидем да го разпитаме това онова...че общо взето той е гурото на Алфите.

пс: тази 147 не знам на кой е...не е била с нас.

пс: Вируса да носи ракията другия път да не стават такива недорузомения.

PEPI-2ALFA
26-03-2007, 16:01
Мъжа и жената от 5-ата снимка №4837 (в центъра на снимката ) да не би да карат сива166-ка. Една такава видяхме на светофар на пешеходна пътека на 100-тина метра от наща кола. После май беше паркирана до тротоара на крайбрежния бул.

Kuku
26-03-2007, 16:08
Пепи, точно на крайбрежния булевард, до една кула, като крепост, беше срещата, а първата група от пет Алфи пристигнахме точно в 13:40ч. :roll:

virusalfa
26-03-2007, 16:48
Ми колега не сме се разбрали като хората...за другия път вече като знам всичко там къде как какво...може да направиме нормална организация.

Това си беше разузнавателно пътуване, научихме всичко какво ни трябва...така, че разходките до там мисля, ще са доста.

Скоро собственикът на АутоДелта Джано, ще ходи там и мисля тогава пак да отидем да го разпитаме това онова...че общо взето той е гурото на Алфите.

пс: тази 147 не знам на кой е...не е била с нас.

пс: Вируса да носи ракията другия път да не стават такива недорузомения.Искам публично да се извиниш за това,че предварително не бяхте планирали кога и как да се пътува!

lazy
26-03-2007, 22:32
Темата беше за снимки, който има - да пуска, организационните проблеми - на друго място ...

KGB
26-03-2007, 23:51
Ми колега не сме се разбрали като хората...за другия път вече като знам всичко там къде как какво...може да направиме нормална организация.

Това си беше разузнавателно пътуване, научихме всичко какво ни трябва...така, че разходките до там мисля, ще са доста.

Скоро собственикът на АутоДелта Джано, ще ходи там и мисля тогава пак да отидем да го разпитаме това онова...че общо взето той е гурото на Алфите.

пс: тази 147 не знам на кой е...не е била с нас.

пс: Вируса да носи ракията другия път да не стават такива недорузомения.Искам публично да се извиниш за това,че предварително не бяхте планирали кога и как да се пътува!

Виж сега, за нещо което не е зависило от мен няма как да съм виновен...при положение, че колегите не можеха да ни казат точен час на среща до събота на обяд как да направя точна организация???

Така или иначе това беше първа среща...от тук на там организацията за посещенията в Солун ще е доста точна. Следващия път май ще се спи в Сандаски или Благоевград.

пс: Не аз съм обиждал някой, за да се извинявам :idea:

KGB
26-03-2007, 23:51
Темата беше за снимки, който има - да пуска, организационните проблеми - на друго място ...

Аз трябва да оправя филмчето....снимки нямам.

Kuku
26-03-2007, 23:53
Спокойно, ще го гледаме заедно със снимките от ИТАЛФЕСТ 2007 :Tease:

KGB
27-03-2007, 00:04
Спокойно, ще го гледаме заедно със снимките от ИТАЛФЕСТ 2007 :Tease:


:oops:

Сега съм с по-мощен лаптоп...ама първо трябва да си запиша няколко ДВДта да си опразня диска, че преработката гълта страшно много място да като конвертира фаила....

Kuku
27-03-2007, 00:17
Чакаме с най-голям интерес кадрите от GTV 8)

gigi
27-03-2007, 00:20
Чакаме с най-голям интерес кадрите от GTV 8)
И звук от 156 ГТА

KGB
27-03-2007, 00:25
Чакаме с най-голям интерес кадрите от GTV 8)

това мисля да го пусна като траилър още тази вечер евентулано...или поне тази седмица

PEPI-2ALFA
27-03-2007, 11:04
А снимки от петък от кръчмите няма ли :?: . Да не сте осветили лентата от алкохолните пари :lol: .

pumukle
27-03-2007, 11:28
Следващия път май ще се спи в Сандаски или Благоевград.

Искаш да кажеш в Солун!

pumukle
27-03-2007, 12:00
Ето снимките (http://store3.data.bg/pumukle/solun%2023-24.03/) и от моя апарат

Kuku
29-03-2007, 23:42
Айде бре, само Пинко и Доктора ли са снимали :?: :!: :roll:

Mury
30-03-2007, 13:39
Айде бре, само Пинко и Доктора ли са снимали :?: :!: :roll:

А ти ши не снима бре нали си бил пешак-пияница :lol: :lol:

Kuku
30-03-2007, 14:35
Айде бре, само Пинко и Доктора ли са снимали :?: :!: :roll:

А ти ши не снима бре нали си бил пешак-пияница :lol: :lol:С кво :dunno:
Снимах с теУефонЯ едни чисто нови Алфи на паркинга на шоурума, ама те май не са за тук :)

lazy
30-03-2007, 16:21
Аз имам малко снимки, но не знам къде да ги кача ...

virusalfa
30-03-2007, 19:47
А,бе,на срещата в Тесалоники само 5-6 алфи ли са били,че аз толко виждам,или само нечии алфи са снимани?

virusalfa
30-03-2007, 19:49
Пепи, точно на крайбрежния булевард, до една кула, като крепост, беше срещата, а първата група от пет Алфи пристигнахме точно в 13:40ч. :roll:Ти не я ли виде червената 155,бе,клапко?! :evil:

Kuku
30-03-2007, 19:57
Ми, не, не съм се оглеждал за Алфи - нито знаех какво сте се разбрали, нито нищо :(
А и Петко още не беше дошъл - той водеше втората група :!:
Вие не видяхте ли пет Алфи, спряли след кулата, втора лента на булеварда :?: :!: :roll:



П.П.
И не ми се карай, все едно само аз съм бил там :evil:

virusalfa
30-03-2007, 20:02
Ми, не, не съм се оглеждал за Алфи - нито знаех какво сте се разбрали, нито нищо :(
А и Петко още не беше дошъл - той водеше втората група :!:
Вие не видяхте ли пет Алфи, спряли след кулата, втора лента на булеварда :?: :!: :roll:



П.П.
И не ми се карай, все едно само аз съм бил там :evil:Не съм видел 5 накуп,видях как дойде 166-цата със Сф-регистрация,и покрай нея караше едно маляче с една 146 и я гледаше и се кефеше.

Kuku
30-03-2007, 20:05
Ако си видял 166-цата, значи ние сме били още там, защото те дойдоха между нас и Петко, и сме се разминали с вас на магия :( :roll:


П.П.
Що не тръгнахте след 166-цата :?: :(

BatVas
02-04-2007, 16:35
Ми, не, не съм се оглеждал за Алфи - нито знаех какво сте се разбрали, нито нищо :(
А и Петко още не беше дошъл - той водеше втората група :!:
Вие не видяхте ли пет Алфи, спряли след кулата, втора лента на булеварда :?: :!: :roll:



П.П.
И не ми се карай, все едно само аз съм бил там :evil:Не съм видел 5 накуп,видях как дойде 166-цата със Сф-регистрация,и покрай нея караше едно маляче с една 146 и я гледаше и се кефеше.

Бяхме сложили и един флага на Алфа в заведението - така , че да се вижда от улицата :?
Абе все пак смятай щом мен щяха да ме забравят в Солун (бях без кола) за малко да си остана там - че и телефона ми падна :roll:

lazy
02-04-2007, 18:04
Васко, специално за теб се върнахме и бяхме точно в 19,30 на паркинга, въпреки че бяхме сигурни, че си с Пламен :)

gigi
03-04-2007, 00:08
Ееее Васе немаше те оставиме, знайш колко се притеснихме преди да разберем че си с Пламен. :? :?
Кирееее каде са снимките :roll: :roll: