PDA

View Full Version : Желаещи да станат членове на Клуб Алфа Ромео България!



Bobo
26-01-2005, 13:21
Моля желаещите да изтеглят от тук: http://bobo.alfaromeo-bg.com/Alfa_Romeo ... nstvo2.doc (http://bobo.alfaromeo-bg.com/Alfa_Romeo/CARB/Molba%20za%204lenstvo2.doc) молбата за членство, да я попълнят и пратят на меила ми или на меила на някой от Управителния съвет, за да може управителния съвет да гласува и да ги приеме за членове а след това ще им се обадим за плащане на членския внос.
_________________

valjo
26-01-2005, 13:50
Моля желаещите да изтеглят от тук: http://bobo.alfaromeo-bg.com/Alfa_Romeo ... nstvo2.doc (http://bobo.alfaromeo-bg.com/Alfa_Romeo/CARB/Molba%20za%204lenstvo2.doc) молбата за членство, да я попълнят и пратят на меила ми или на меила на някой от Управителния съвет, за да може управителния съвет да гласува и да ги приеме за членове а след това ще им се обадим за плащане на членския внос.
_________________

один готовь
както казваха в Делта Форс 1 руснаците

pr_00f
26-01-2005, 14:28
Ами с риск да прозвуча тъпо, но си позволявам цитат от Молбата За Членство.
" Декларирам, че съм запознат/а с устава на “Клуб Алфа Ромео България” и че ще го съблюдавам, "

Чета форума редовно от 6 месеца, но до сега не сам имал възможност да се запозаня с Устава. Ако грешката е моя дайте ми някое УРЛ да за запозная.
Иначе радвам се че вече започва официален прием на нови членове.
Надявам се да се съберем многооооооо :D

valjo
26-01-2005, 14:34
Ами с риск да прозвуча тъпо, но си позволявам цитат от Молбата За Членство.
" Декларирам, че съм запознат/а с устава на “Клуб Алфа Ромео България” и че ще го съблюдавам, "

Чета форума редовно от 6 месеца, но до сега не сам имал възможност да се запозаня с Устава. Ако грешката е моя дайте ми някое УРЛ да за запозная.
Иначе радвам се че вече започва официален прием на нови членове.
Надявам се да се съберем многооооооо :D

да не ти пука, да не мислиш че а съм го чел, НО шом е минал пред съда
значи требе да е ок :punk:

Bobo
26-01-2005, 14:36
Ами с риск да прозвуча тъпо, но си позволявам цитат от Молбата За Членство.
" Декларирам, че съм запознат/а с устава на “Клуб Алфа Ромео България” и че ще го съблюдавам, "

Чета форума редовно от 6 месеца, но до сега не сам имал възможност да се запозаня с Устава. Ако грешката е моя дайте ми някое УРЛ да за запозная.
Иначе радвам се че вече започва официален прием на нови членове.
Надявам се да се съберем многооооооо :D

Затова се иска молбата по меил като дойдеш да я подпишеш и платиш ще можеш да прочетеш устава.

Bobo
27-01-2005, 13:39
Аве ще ми пращате ли молби или не? :wc:

Bulgarian_Stallion
27-01-2005, 17:29
а аз като живея на гъза на географията какво ще спечеля от членството на мулти известния клуб на Алфа Ромео в БГ??освен доброто чуство че съм част от най великия клуб в европа (не съм излизал извън европа затова не искам да преовиличавам)

Bulgarian_Stallion
27-01-2005, 17:30
ааа и още един много умен въпрос...български или фински афрес да дам??и къв GSM булгаристански или финландски?? :oops:

Bobo
27-01-2005, 18:39
Няма да спечелиш нищо! Никой не те задължава да ставаш член просто ако мислиш че идеята си заслужава включи се ако не Жив и Здрав :wink: , а и все някога ще дойдеш в БГ ще си получиш членската карта ще те водим по мероприятия и т.н.

П.С. Адрес и телефон който решиш ти така че да можем да те намерим ако се наложи.

Mury
28-01-2005, 17:54
Аз ве4е ти прати Бобо :wink:

street_vagabont
28-01-2005, 20:23
Не ли по-правилно, пъво да се прочете устава и после на който му отърва ,да си плати чл. внос и да стане член на клуба? :unsure:

Bobo
28-01-2005, 20:32
Ами прочиташ, плащаш и подписваш ако ти харесва :wink:
Въпроса е да имам молбата за да ви удобрим.

Мислех че е ясно :wallbash:

street_vagabont
28-01-2005, 20:44
А къде да прочета устава ? Ако трябва да идвам до София, по-добре да е на следващия Итал Фест!
Имате ли го онлайн? 8)

KGB
28-01-2005, 21:50
Има го ама не е финалната версия одобрена от съда...имя някои промени заради закона...тия дни ще гледам да го препиша този който мина през съда.

http://kgb.alfaromeo-bg.com/CARB/ кликнете на устав...

п.с: Този устав е интелектуална собственост на "Клуб АлфаРомео България", неговото не оторизирано публикуване, ползване, цитиране като цяло или от части е ЗАБРАНЕНО

gigi
29-01-2005, 00:39
Аз също попълних надявам се да го получи и да ме приемете иначе :craybaby;

Dodo 155
30-01-2005, 00:42
А бре вие все едно ще подписвате външния дълг...това е една молба за членство. Като ни одобрят и дойде време за членския внос ще прочетем и общите условия. :D
Бобо и аз попълних и чакам 8) :D

alfa33D
20-02-2005, 23:44
Добре де каде е тази молба.Прати ми я на маила ако обичате.Как става одобряването.как ще се подпиша.имам желание за 4ленство но сам далечко.как ще стане работата.

KGB
24-02-2005, 23:30
Колега,

погледни първия пост в темата и ще видиш линка от където да свалиш молбата.

Ако имаш някакви питания ще сме повече от радостни да ти отговорим :wink:

MONI
08-04-2005, 09:34
Мога ли да разбера кои са членовете на Управителния съвет за да си харесам на кой да си пратя молбата за членство. :wink:

ShoxXx
08-04-2005, 11:08
Мога ли да разбера кои са членовете на Управителния съвет за да си харесам на кой да си пратя молбата за членство. :wink:

Защо направо не я донесеш на срещата в неделя?
Иначе ако искаш да я пратиш по мейл - на на мейла на някой администратор!

MONI
08-04-2005, 12:04
На тази среща няма да мога да дойда ама на следващата със сугурност ще бъда и май тогава ще си донеса и молбата, че се оказа и че познавам двама члена които са от квартала, но е ги виждам там. Същност на единя познавам брат му, но го знам. :yes: