PDA

View Full Version : Да ги бойкотираме!



Bobo
26-01-2005, 15:28
Д...а тия гадове : http://bobo.alfaromeo-bg.com/Alfa_Romeo/Pictures/Vinetki_li.jpg

търтей
26-01-2005, 15:30
какъв точно ти проблема с винетките :hmm:
нали не плащаш пътен данък :bored:

Bobo
26-01-2005, 15:33
Е кьорав ли си? :whistle:

gigi
26-01-2005, 19:21
Тиа за идиоти ли ни взеха :furious: :bash:
Къде се намира тая "магистрала" ?????
А по въпроса с бойкота аз съм навит и още не съм си купил винетка ама защо ли си мисля че пак ще оперем пешкира накрая с някоя глоба :?

KGB
26-01-2005, 19:28
Пътния данък в момента се нарича данък за колата....

Аз ви казах бре...аз лично съм готов да стачкуваме можем да организираме доста народ.

Max
26-01-2005, 19:49
KGB е прав, пътният данък, който преди се плащаше в общината не е отменен, просто е с ново име... :?
Отделно се купува и винетка, която важи не само за магистралите, но и за всички останали пътища извън територията на общината, където е регистрирано МПС-то.

jorko
26-01-2005, 19:53
И на следващия Италфест как ще дойдете , момчета ? Ще кажете БОЙКОТ на полисмена и той - Добре , давай ? :whistle:

KGB
26-01-2005, 22:02
Ще блокирам е пътя преди това...аз нямам нищо напротив да плащам като поп стига да карам по нормални пътища.

Жорко, за полийсмена ще използвам твоя номер...намалявам,намалявам и след тово точно до тях мрасна газ :D

jorko
26-01-2005, 22:29
Жорко, за полийсмена ще използвам твоя номер...намалявам,намалявам и след тово точно до тях мрасна газ :D
само че аз го прилагам когато просто минавам покрай тях , не и когато искат да ме спрат , а ако нямаш стикер ще махнат задължително ... тогава какво ще им кажеш ?
Иначе ако не плащаме винетки , пари за евентуалното подобряване на пътищата няма откъде да дойдат или поне така ще се оправдават
Става затворен кръг :(

KGB
26-01-2005, 23:56
E да де знам....че така правиш...само се базиках....

Аз обикновенно почти спирам до тях когата се опитат да ме застрелят с радар и им махам и свиркам с клаксона...след това газ....най-смешното е че тия на България като ме видят вече ми махат от далече :lol:

КАкто и да винитеки добре...ама защо ще плащаме и за гадничката магисрала и то за цялата при положение, че до сега тя е изградена с нащи средства.

Можем да направим стачка с искане да разберем какъв им е плана за използване на средствата от винетките, защото парите от Паркинги&Гаражи не отиват за оправяне на пътищата в София., което е друг проблем който можем да засегнем.

В Атина например, жителите на града са осъдили общината за това, че им събира пари за паркиране в града...защото се получава двойно данъчно облагане...веднъж плащаш данък в общината за пътя който позлваш и паркираш и втори път плащаш паркинг....така там в момента освен частните паркинги не се плаща за паркиране.

Един много добър примерем е отсечката София Дупница, която трябваше да е готова за Олимпиадата в Гърция...ЕС ни беше дал почти двапъти повече пари от колкото тъкав строеж би струвал в Германия, за да можем да сме готови за Олимпиадата. Какво стана дойде няква измислена Македонска фирма....разби целият път от Перник и до почти дупница...след което за олимпиадата го затвориха и сега отново е отворен в още по-лошо състояние....

Така, че аз мисля че тук проблема е не самите Винетки, а това къде и как ще отиват тези пари....и защо ще плащаме допълнитено за най-натовареният път в България....Калотина-София-Бургас&Капитан Андреево

DiStefano
27-01-2005, 11:20
Е** му майката Жозеф
това да не е шосето към "Стърчи - Патка" - Видинско
толкова хубаво личи маркировката по "асфалта"
че чак знака бледнее ... :nono: