PDA

View Full Version : Паркиране на тревни площи



Dimicha
07-06-2015, 15:01
...

Liminat
07-06-2015, 15:23
Ми дано успееш да кажеш нещо, щото гласуваха 200 лв глоба за такова нещо.

Dimicha
07-06-2015, 19:07
...

trustworthy
07-06-2015, 19:21
Можеш спокойно да си спираш на полянки, обаче ако са в гората. Никой нищо няма да ти каже. В чертите на града същите се водят тревни площи и там спирането и паркирането винаги са били и ще бъдат забранени.

Dimicha
07-06-2015, 20:50
...

thecleaner
07-06-2015, 21:25
Еми значи ще лежа в затвора, щото глоба няма да платя! Щом винаги са били, защо досега никой нищо не ми е казал. Значи и общината и полицията не са си изпълнили задължението по контрол върху наредбите си. И другото нещо-аз до тая зелена площ съм стигнал през скосена част от тротоара, която Общината е я направила, така както е пред блоковете. Защо Общината ми дава възможност да стигна до там с колата, а после казва "ама то не може"

Доводите ти са абсурдни и забавни. Едни 200лв. ако те обуят ще се замисляш дали да плеснеш скрапа насред поляната, па ако имаш нещо на твое име току виж и си ги платил ;)

Dimicha
07-06-2015, 22:53
...

thecleaner
07-06-2015, 23:05
Благодаря ти за топлите думи, колега! В едно се убедих-оплачи се на някой, и стой и гледай съчувствие-всеки те навиква и ти вика "така ти се пада". Изведнъж всички стават супер принципни. Моля, заключи темата, виждам, че имаш такива правомощия, аз си затварям устата!

А ти какво очакваш с пускането на подобна жалейка тук? Всеки да ти каже прав си, това не е градинка а е полянка, на която ти с Алфата можеш да си спираш напреки ако искаш. Или очакваш всенародни Алфа шествия в защита на колегата онеправдан, защото общината не му е сложила кльон и той видиш ли, се е подлъгал и е закарал гнилака насред поляната. Незнанието на даден закон, рапоредба и т.н., не е оправдание за неспазването му.

Stefo
08-06-2015, 10:59
Ааа, ни мо'а повече :-)
Съжалявам, че никой не си е направил труда да те уведоми лично колега, големи мизерници са тия значи, напълно те разбирам, изобщо не си длъжен да знаеш.
И защо по дяволите са ти "дали възможност" тия от общината, не ги е срам.
Можеш с евентуалната глоба да приемеш, че си лично уведомен :-)
P.S. На тротоар също не ти е позволено да паркираш, чети закона, не правилника, който е някаква извадка от него.