PDA

View Full Version : Багажник за GTV



Vinsent
04-04-2007, 19:01
Май ще си купя GTV, 2 л, 16 клапана, 150 к.с., 98-ма година. Имам обаче един проблем, който може да се окаже решаващ. Ще ми се да мога да си карам уиндсърфа отгоре! Може ли някой да даде идея, как би могло да се пригоди багажник за тази кола!

Благодаря предварително!

Vinsent
05-04-2007, 09:01
Здравейте,
Все още не губя надежда! Някой тук беше споделил опит с багажник направен от онези вакумни стъкларски инструменти за носене на стъкла. В каталога за GTV дават два багажника - единия е или вакумен, или магнитен за покрива, другия е за капака на багажника. Този вакумния се закрепва на две точки и са го дали за ски - натоварване до 20 кг. Цената му е около 800 лв. Моля, ако знаете нещо, споделете!

akula
05-04-2007, 12:08
В SLS на бул. Черни връх (големия магазин слад кръстовището на Хладилника, не малкия) има много голям щанд за багажници, провери там - гледат ги по каталог за всяка кола - ама са скъпички... :x

иначе, има магазин като влезеш в локалното от 4-ти км. посока центъра, уличката преди хотел Плиска - някъде в началото беше ( визитката съм си я забравил в нас и не мога да ти кажа точния адрес) - закарваш колата и там на място пак ти я гледат кой багажник точно ще и пасне - там са по ефтинки

дано съм ти свършил работа