PDA

View Full Version : Малка съседска среща в Пловдив



Alfa User
11-04-2007, 13:33
Тия дни около Великден аз и milenamr имахме удоволствието да се срещнем с един прекрасен екземпляр от вече рядката порода Alfa 75TS. Колата е на един общ (вече) гръцки фен, който дава мило и драго за това чудо на италианското автомобилостроене. Както самият той казва, "От тази кола можеш много да вземеш, но трябва и много да й даваш". Мисля, че е много прав, и че наистина този автомобил си заслужава вниманието. С колежката направихме една опознавателна обиколка с колата из района (т.е. возиха ни), и мога само да кажа "лелееее" ... Леко доработена истинска Алфа със задно предаване - това си е абсолютен звяр на пътя.
Ето ви и малко снимков материал. Направих и клипче, но поради факта че бях на задната седалка и се мятах насам-натам от дрифтовете - се сещате какво е качеството му :twisted:

търтей
11-04-2007, 13:34
колата убава ма пък що 168 кс? :roll:

Alfa User
11-04-2007, 13:43
Еми щото колата, както написах, е доработвана - има чипче и някои други екстри ... На всеки фен пожелавам да се повози в такъв звяр - усещането е невероятно !

Speeder
12-04-2007, 22:48
Аз днес видях Alfa Romeo 75 2.0 T.Spark. Супер запазен екземпляр. Много ме изкефи :bounce8:

Lame_0ne
13-04-2007, 02:15
Еееее, не се обадихте, да права компания на 75-цата :twisted: :twisted: :twisted: щяхме да бъдем две 75 и две 33 - един великолепен квартет :D :D

INTEGRALE
14-04-2007, 00:12
A PC-то под седалката и огромния бас лепнат на задната седалка разгледахте ли? :wink:
Тоя грък наистина е луд на тема алфа и най-вече 75-ца :)

Alfa User
15-04-2007, 14:37
Всичко разгледахме, и след демото на озвучителната система мога смело да твърдя, че вече нямам камъни в бъбреците :wierdo:
Пича наистина е луд (и по колата) :lol: