PDA

View Full Version : Lampata na podgravatelnite sveshti sveti!



Dexer
11-03-2004, 19:29
Ot 2-3 dena si imam stranen problem s kolata - sveti mi lampata za podgrevatelnite sveshti v dvijenie. Ne e svurzano s tova dali e zapalen motorut ili ne vsaushtnost. Kato dam na kontakt si gree normalno, izgasva, palja, i sled malko svetva. Moje da sedi taka 5 minuti, a moje i da izgasne na 20-tata sekunda. Ako ne ja zapalja sled kontakt pak svetva...
Njakoi da e imal takuv problem?
Tova koeto mi idva na akul e da zamerja otiva li tok na sveshtite kogato sveti vutre...ako otiva...losho...ako ne otiva, znachi e problem s lampata!:)
Pishete ako znaete neshto!!!!

Dizela
12-03-2004, 16:10
Mi merni go tva naprejenie da vidime kakav e problema :lol: Ako nqma6 s kakvo s lampi4ka ediniq krai na masa a drugiq na sve6ta.Ne sam imal takav problem a i da imam tq lampata i bez tova ne mi sveti ta nqma da razbera :oops:

Dexer
12-03-2004, 19:13
abe diesel, da te pitam, pri tvoita kato dadesh na kontakt chuva li se edno jujene ot kum armaturnoto tablo? Az imam takuv shum i kato zapalja izchezva...

hf hpe
12-03-2004, 20:13
този шум най веротно е от клапата за рециркулация на въздуха в купето

Dizela
13-03-2004, 13:02
Ima go.To mai si e normalno za tezi koli :( 4uva se parvitq nqkolko sekundi i posle iz4ezva.Tva e nqkade ot motor4etata i zabnite predavki na klapite za vazduha.Sled kato si napravq 30* v kupeto i vsi4ko se nape4e dobre iz4ezvat 6umovete.A predi tova pak si gi ima no prosto kato raboti dvigatelq ne gi 4uva6 :wink:

Dexer
13-03-2004, 13:42
aha...


ok, mersi :o

Dexer
16-03-2004, 20:06
kato govorehme za motorite na parnoto - ot vhera si imam nov shum v kolata, edno ot motorchetata (tova koeto puska vuzduha za ventite na tabloto i za krakata) traka jako! Chuva se edno chukane, vse edno ne moje da zacepi neshto, pravi go taka 20-tina sec, i spira:) I obiknoveno shumut e v takt s muzikata, mnogo efektno hehehe.
Njakoi moje li da mi kaje kak da stigna do taja gad i da ja opravja?