PDA

View Full Version : Nikola59 Лъжец и измамник.



V@K@T@
03-03-2016, 09:16
Здравейте колеги. С някои се познавеме лично с други само писменно но искам всички да си имат не 1 наум ами 2 на ум когато контактуват с този човек. В заглавието на обявата е написано достатъчно ясно и точно но все пак ще поясня защо съм на това мнение.
Като цяло на 1-во място аз сам съм си за е*ане защото реших да помогна на съфорумец в беда. Ама пусто не мога сам да се стигна иначе щях да се опъна. Горепосочения екземпляр ми звъня в Неделя вечерта може би около 19:00 - 20:00 ч. Като 1-во започна да говори за разни алфи и т.н. неща, за които и преди сме си говорили и после ме помоли да му услужа със сто и петдесет лева до Понеделник вечерта. Дори и аз не знам вече защо но исках да помогна. Трябваше да ги изпратя на името на негов роднина защото той бил на път в чужбина и от там не можел да помогне защото бил на път. И се заричаше как още в Понеделник вечерта като си влезе в BG ще ми ги прати. Наистина му повярвах. Може би звучи глупаво но е така ... Повярвах му.
Пратих аз парите неговия човек ги получи и вечерта в Понеделник ми се обади може би към 21:00 да ми каже, че тъкмо влязъл в BG и ще ходи да се преоблича и да търси от къде да ми ги прати. Казах му въобще да не де разкарва щото е късно и като си почине от пътя дя ми ги изпрати т.е. във Вторник. Вторник му звънях по обяд и вечерта и не ми вдига. Сряда му звънях 3-4 пъти пак не ми вдига. Писах му един СМС да има в предвид, че не съм за 150 лв. и това, дето е направил е грозно. И също така да си знае, че ще ми ги върне без значение дали го иска по един или друг начин.
Не ви се оплаквам просто исках да го споделя за да не изгорят и други довелчиви хора. Все още успявам да се стърпя и да не избухна. Не знам как има такива хора. Не знам въобще как той си мисли, че ще му дам 150 лв. и след, като не ми ги върне ще оставя нещата просто така и ще мине безнаказано. Никола ... Ники. Ако четеш. Върни ми парите доброволно докато имаш тази възможност. Не те заплашвам но повярвай ми не искаш да ме ядосваш а си на път да успееш.
Весел празник на всички колеги и колежки и си взимайте поука от наивните ми грешки и не се доверявайте на хората просто защото ги "познавате"
Айде Ники ... До скоро виждане :)

Tedo
03-03-2016, 09:24
Не е само на теб да има да дава пари..пий една студена вода и т'ва е

V@K@T@
03-03-2016, 10:15
Хах ... Ясно.
Аз обаче няма да оставя нещата така и ще си ги върне с лихвите.

V@K@T@
07-03-2016, 17:13
Никола. Колега. Скоро мисля да дойда до Видин. Не ми ги изпращай ще ми ги предадеш лично ;)

mirchozo
07-03-2016, 17:44
Бате прати и на мен някой лев че нещо хлопа по предницата, ама нещо дребно че да не си струва да идваш до Добрич да ти ги връщам, не че няма да ти ги върна де ...
Майтапа настрана, ама какви хора се навъдиха, може ли тъй да се излагаш, още повече че в този форум повечето се знаем или се познаваме ....

krustnika
07-03-2016, 21:43
Само без палки и боксове колеги :)

Tedo
07-03-2016, 23:32
Само без палки и боксове колеги :)

И без вазелин :D

invinceble
07-03-2016, 23:36
Само без палки и боксове колеги :)

Каза човека с ник "кръстника" :D

old alfist
07-03-2016, 23:54
Здравейте колеги. С някои се познавеме лично с други само писменно но искам всички да си имат не 1 наум ами 2 на ум когато контактуват с този човек. В заглавието на обявата е написано достатъчно ясно и точно но все пак ще поясня защо съм на това мнение.
Като цяло на 1-во място аз сам съм си за е*ане защото реших да помогна на съфорумец в беда. Ама пусто не мога сам да се стигна иначе щях да се опъна. Горепосочения екземпляр ми звъня в Неделя вечерта може би около 19:00 - 20:00 ч. Като 1-во започна да говори за разни алфи и т.н. неща, за които и преди сме си говорили и после ме помоли да му услужа със сто и петдесет лева до Понеделник вечерта. Дори и аз не знам вече защо но исках да помогна. Трябваше да ги изпратя на името на негов роднина защото той бил на път в чужбина и от там не можел да помогне защото бил на път. И се заричаше как още в Понеделник вечерта като си влезе в BG ще ми ги прати. Наистина му повярвах. Може би звучи глупаво но е така ... Повярвах му.
Пратих аз парите неговия човек ги получи и вечерта в Понеделник ми се обади може би към 21:00 да ми каже, че тъкмо влязъл в BG и ще ходи да се преоблича и да търси от къде да ми ги прати. Казах му въобще да не де разкарва щото е късно и като си почине от пътя дя ми ги изпрати т.е. във Вторник. Вторник му звънях по обяд и вечерта и не ми вдига. Сряда му звънях 3-4 пъти пак не ми вдига. Писах му един СМС да има в предвид, че не съм за 150 лв. и това, дето е направил е грозно. И също така да си знае, че ще ми ги върне без значение дали го иска по един или друг начин.
Не ви се оплаквам просто исках да го споделя за да не изгорят и други довелчиви хора. Все още успявам да се стърпя и да не избухна. Не знам как има такива хора. Не знам въобще как той си мисли, че ще му дам 150 лв. и след, като не ми ги върне ще оставя нещата просто така и ще мине безнаказано. Никола ... Ники. Ако четеш. Върни ми парите доброволно докато имаш тази възможност. Не те заплашвам но повярвай ми не искаш да ме ядосваш а си на път да успееш.
Весел празник на всички колеги и колежки и си взимайте поука от наивните ми грешки и не се доверявайте на хората просто защото ги "познавате"
Айде Ники ... До скоро виждане :)

Ванка, отпиши ти тези пари.
Факта, че иска превода да е по сметка на друго лице е достатъчнопоказателен, че има нещо гнило.

V@K@T@
08-03-2016, 13:01
ааа сакън никой няма да бия и никой няма да е*а ... просто ще отида до автокъщата и учтиво ще го помоля да ми върне парите и да ми плати газта до там ... просто още не съм решил кой ден ще е. Ще ви дръшам в течение де. ама в краен случай ще съдя лицето, на което съм изпратил парите (за което имам документ) пък те после да се оправят :D

кученцетоОгиитаткоДоги
08-03-2016, 15:34
При моя човек в сервиза кво ли не изчезна....................от отверки и гаечни ключове,през електрожени и апарати за диагностика,та чак до коли от паркинга............................всичко се намери де в последствие.............................оказаха се ,,приятели,,...................които в момента чакат дело...............

V@K@T@
08-03-2016, 17:10
Това е правилния начин и това заслужават. Друг е въпроса, че не всеки осъден си плаща. Ама на всяко прасе му идва коледата.

Mury
10-03-2016, 11:23
Тоя философ ми беше гнил отдавна,добре че съм го сложил в игнора............аман от помияри :cheers::cheers::cheers:

_power_
10-03-2016, 20:00
Тедо.... не си ли купи кола от този ?

V@K@T@
10-03-2016, 23:48
Не знам кой я купи ама е от форума. Една 164-ка 3.0 или 3.2 v6 беше ... Не помня вече.

old alfist
11-03-2016, 00:03
Тоя философ ми беше гнил отдавна,добре че съм го сложил в игнора............аман от помияри :cheers::cheers::cheers:
Недей така, не е добре с тези изказвания - човекът навярно е помогнал на много хора с взаимна изгода, но е изпаднал в критична ситуация.
Говорил съм с него преди години по телефон без да се познаваме и честно ми е казал, че не може да ми помогне в моя случай, за което му благодаря.

Bobo Markov
11-03-2016, 00:14
Недей така, не е добре с тези изказвания - човекът навярно е помогнал на много хора с взаимна изгода, но е изпаднал в критична ситуация.
Говорил съм с него преди години по телефон без да се познаваме и честно ми е казал, че не може да ми помогне в моя случай, за което му благодаря.

https://www.youtube.com/watch?v=A-wGyMNZQkE
опа объркАх

Tedo
11-03-2016, 07:54
Не знам кой я купи ама е от форума. Една 164-ка 3.0 или 3.2 v6 беше ... Не помня вече.

Аз я купих - 3,0 24в беше
http://clubalfaromeo.com/forum/picture.php?albumid=1431&pictureid=4780
После я продадох

Бобби
11-03-2016, 08:20
Тедо.... не си ли купи кола от този ?
М...да, ама май е продаде....

---------- Post added at 06:20 ---------- Previous post was at 06:12 ----------


Недей така, не е добре с тези изказвания - човекът навярно е помогнал на много хора с взаимна изгода, но е изпаднал в критична ситуация.
Говорил съм с него преди години по телефон без да се познаваме и честно ми е казал, че не може да ми помогне в моя случай, за което му благодаря.
Не се прави така.....много трудно се гради доверие, а се срива за нула време...

PE4E
11-03-2016, 09:09
Факт е,че в тоя форум е пълно с измамници...от дребни от по 100-200 лева до такива с 5-6000 хиляди лева.... Всичките са едни и същи нещастни мишки/дребни душици...Към колегата с 150 лева... просто ходи и му счупи главата:drool:,та да знае другия път да ги връща точно да деня!! Аз самия съм брал много ягоди с такива няколко дребни и 1 по едър измамник от форума от много доверчивост и доброта..та само бой за тия мизерници му е майката! Ако не са се разбрали пак..истината е вазелинчето!:biggrin:

V@K@T@
11-03-2016, 09:37
Истината, е чш човек се променя с времето. Аз също бях с много добри впечатления и сме потдържали някаква връзка през годините, в които той беше в Италия и именно за това му се доверих. Но явно не е човека, който е бил тогава. Колкото и в трудно положение да изпадна не бих си позволил да открадна или да взема ат някой с мисълта, че нямя да му ги върна. Мога да кажа, че имам приятели от форума, с които и до ден днешен потдържаме контакти и се виждаме и в нужда си помагаме. Защо трябва да има такива, като никола59 не мога да си обясня. Богат ли стана. Бъдещето на децата ли си уреди със 150 лв. Не знам. Вместо да си помагаме и да се подкрепяме то ...

164 td
11-03-2016, 11:01
За тоз бурсук не знам ама миналата седмица в Търговище обеща да ми дадеш пестин лева да си купя гуми.Ади не зе ли заплата вече,че ми трябват?

V@K@T@
11-03-2016, 11:25
За тоз бурсук не знам ама миналата седмица в Търговище обеща да ми дадеш пестин лева да си купя гуми.Ади не зе ли заплата вече,че ми трябват?

Края на месеца :D ... Ама и един камък 38 си купи, че вече ми се кара :D

кученцетоОгиитаткоДоги
11-03-2016, 11:46
Истината, е чш човек се променя с времето. Аз също бях с много добри впечатления и сме потдържали някаква връзка през годините, в които той беше в Италия и именно за това му се доверих. Но явно не е човека, който е бил тогава. Колкото и в трудно положение да изпадна не бих си позволил да открадна или да взема ат някой с мисълта, че нямя да му ги върна. Мога да кажа, че имам приятели от форума, с които и до ден днешен потдържаме контакти и се виждаме и в нужда си помагаме. Защо трябва да има такива, като никола59 не мога да си обясня. Богат ли стана. Бъдещето на децата ли си уреди със 150 лв. Не знам. Вместо да си помагаме и да се подкрепяме то ...





Бъркаш някои неща...................................лапе на 16 години може и да са промени с времето,ама голям човек забрави.................................Просто като си ПИЧ с некои хора след време почват да те правят на шматка............................ама проблема е в техния мироглед не в теб........................то човек често има нужда от помощ ама като се е осрал на всякъде и тогава вече му идва акъла.................................ама късно е либе за китка..........................

krustnika
15-03-2016, 18:14
Факт е,че в тоя форум е пълно с измамници...от дребни от по 100-200 лева до такива с 5-6000 хиляди лева.... Всичките са едни и същи нещастни мишки/дребни душици...Към колегата с 150 лева... просто ходи и му счупи главата:drool:,та да знае другия път да ги връща точно да деня!! Аз самия съм брал много ягоди с такива няколко дребни и 1 по едър измамник от форума от много доверчивост и доброта..та само бой за тия мизерници му е майката! Ако не са се разбрали пак..истината е вазелинчето!:biggrin:

Колега на теб ли преди време бяха ти разглобили колата и в последствие изоставили на трупчета или се бъркам ? :not-fair:

LYBRAtor
15-03-2016, 18:50
Съжалявам да го кажа, но в такъв случай биеш и него и цялото му поколение, защото те така или иначе ще станат същите. 150 лева не са много, гордостта и честта са безценни. Пернишко блъди мери - чиста водка, ставаща червена от кръвта капеща от носа му.

https://www.youtube.com/watch?v=Ur2hNZLynhQ

PE4E
20-03-2016, 23:16
Колега на теб ли преди време бяха ти разглобили колата и в последствие изоставили на трупчета или се бъркам ? :not-fair:

Да да точно на мен радко поморииския и неговата групичка ми откратднаха джанти за 1000 лева а той самият ме завлече с още 5-6 бона.....отдавна съм ги забравил и прежалил но е факт че ги има още такива мишки и дребни изгубени душици....:guns:

Бобби
23-03-2016, 00:17
Ебати...а аз само ги бъзикам....наистина доверието в форума е 0....и мой познати изпищяха....

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

М...да как променят трудностите хората.....а би трябвало тогава, да са най задружни......

Alfa User
23-03-2016, 00:25
Отдавна не съм писал наоколо, ама само ще ви напомня в чии кръг се върти въпросния "колега" ...
В "компания" е на хора, от които доста съфорумци се оплакаха, или вече ненавиждат ... Та, четете ги тия форуми, бе колегиииии ...

P.S. Никога не съм предполагал, че ще го напиша това, най-вече защото съм толерантен и търпелив, ама това по-горе ако е вярно ... е ужасно грозно!!! А не мога да премълча такива неща!
Всички фенове на 155 ме знаят (е поне повечето де), и добре познават колегиалността ми и желанието за единство и взаимопомощ - но това тук е съвсем друго, и държа да кажа, че (вече бившата) секта 155 строго се разграничава от такива индивиди!!!

Liminat
23-03-2016, 07:06
Яаааааа ги гледай ти! Такива ли сте били бе!? Вместо да се радвате, че ви е споходило най-голямото щастие на земята - да те прекара приятел!
Друго си е приятел да те прехибе, някак си не боли чак толкова :)
Я да те изработи някой непознат мангал, да видиш що е бяс тогава. Иначе... Аз си имам една цена, на която да махам от главата си подобни... приятели. Дадеш му някой лев и повече не се появява.

V@K@T@
23-03-2016, 07:56
Жалко, че красивият му автомобил се кара от задник. Пак ще кажа, че не съм отворил темата за да рева ами просто преебаните да са по-малко. Иначе всеки ден влизам във форума но нямам възможността да чета всички теми. Ако някъде бях срещнал колега да се оплаче от него въпреки, че се познаваме не бих му се доверил ...

Бобби
23-03-2016, 14:05
Отдавна не съм писал наоколо, ама само ще ви напомня в чии кръг се върти въпросния "колега" ...
В "компания" е на хора, от които доста съфорумци се оплакаха, или вече ненавиждат ... Та, четете ги тия форуми, бе колегиииии ...

P.S. Никога не съм предполагал, че ще го напиша това, най-вече защото съм толерантен и търпелив, ама това по-горе ако е вярно ... е ужасно грозно!!! А не мога да премълча такива неща!
Всички фенове на 155 ме знаят (е поне повечето де), и добре познават колегиалността ми и желанието за единство и взаимопомощ - но това тук е съвсем друго, и държа да кажа, че (вече бившата) секта 155 строго се разграничава от такива индивиди!!!
Алекс, винаги сам бил убеден, че притежателите на 155 са готини типове...ама това е втория случай на измама в форума...единият го познавам бегло...другият не.....
Момчета виртуалното приятелство е чиста проба измама.....доверявайте се на тези с който сте реално.....е не е изключено и те да ви хакнат...:hump:

mirchozo
23-03-2016, 20:16
Не е ли време да си направим "Black list" тема в която всеки измамен да си опише драмата накратко и най-отгоре да стоят измамниците с големи червени букви ?

Бобби
23-03-2016, 21:46
Не е ли време да си направим "Black list" тема в която всеки измамен да си опише драмата накратко и най-отгоре да стоят измамниците с големи червени букви ?
М...да идеята е добра....посни една тема в общи....ще говоря с някой хора да стане важна....!
п.п....аз ако я посна....нема да се получи....ще наскачат мойте приятели тиняците и ще стане страшно.....

PE4E
24-03-2016, 15:44
Не е ли време да си направим "Black list" тема в която всеки измамен да си опише драмата накратко и най-отгоре да стоят измамниците с големи червени букви ?

да това е много добра идея!!! :big_bow_down:

pininfarina
24-03-2016, 16:17
Ванка, дай малко инфо на лични къде е салона му, едни приятели ще са във Видин другата седмица да си прибират една недоизплатена кола, ако трябва да се отбият, може да ти е изгубил номера колегата и затова да с бави с връщането на парите.

V@K@T@
24-03-2016, 16:57
Ванка, дай малко инфо на лични къде е салона му, едни приятели ще са във Видин другата седмица да си прибират една недоизплатена кола, ако трябва да се отбият, може да ти е изгубил номера колегата и затова да с бави с връщането на парите.

Хах ... може може ... Не знам къде му се намира Автокъщата

undy
24-03-2016, 19:41
.......

Jivko7777
24-03-2016, 19:52
Сега гледам профила му и се вижда ясно, че не е влизал скоро, може наистина да има някакъв проблем.
Виж звънни на този на който си превел парите, така или иначе имаш номера му ако е по Easy pay превода

Bobiuzunov
24-03-2016, 20:35
Малко спам и не е по темата,но едно леко уточнение болеста на Ходжкин е болест на лимфната система(лимфните възли) и се дели на ходжкинов и неходжкинов лимфом.

V@K@T@
24-03-2016, 20:53
Ако това, което съм писал е грешно или не вярно или е лъжа ... Нямаше да се занимавам да отварям тема да се пазят колегите от него. Именно за това му услужих защото и аз го смятах за пекан човек и т.н. но не намирам логично обяснение да не си вдига телефона и след 2-рото 3-тото позвъняване да го изключва. Не ми отговаря и на СМС-и. Единственото логично обяснение, което виждам аз е да ме е завлякал и то е така защото парите трябваше да ми ги върне на следващия ден, като си влезе в BG а не след месец. Както и да е ... Живота не свършва със 150 лв. Но не е правилно да се постъпва по този начин с когото и да е само ли с близки от форума. Наистина съжалявам, че се получи така. Не заради парите ами заради това, че се създава излишно напрежение и едва ли не за някои интрига. Аз се консултирах с моя адвокат и ще действам по реда установен от закона пък каквото стане.

undy
24-03-2016, 21:37
......

Bobo Markov
24-03-2016, 21:49
Не е ли време да си направим "Black list" тема в която всеки измамен да си опише драмата накратко и най-отгоре да стоят измамниците с големи червени букви ?

има такъв раздел но ти не го виждаш, както и аз от доста време.

кученцетоОгиитаткоДоги
24-03-2016, 22:11
Не е ли време да си направим "Black list" тема в която всеки измамен да си опише драмата накратко и най-отгоре да стоят измамниците с големи червени букви ?




Така се създава риск доста хора да бъдат опетнени просто щото някой казал нещо.......................Човешките взаимотношения са сложна работа и всеки в даден момент може да се почуства измамен от някой....................................Всеки има глава на раменете и може да прецени на кой да се довери и на кой не.........................................а когато някой има претенции към някой има си инстанции към които може да се обърне и те да преценят кой крив кой прав.........................форума е готин и няма да е толко готин ако се превърне в другарски съд....................................

Bobo Markov
24-03-2016, 22:15
Така се създава риск доста хора да бъдат опетнени просто щото някой казал нещо.......................Човешките взаимотношения са сложна работа и всеки в даден момент може да се почуства измамен от някой....................................Всеки има глава на раменете и може да прецени на кой да се довери и на кой не.........................................а когато някой има претенции към някой има си инстанции към които може да се обърне и те да преценят кой крив кой прав.........................форума е готин и няма да е толко готин ако се превърне в другарски съд....................................

кофти... аз не познавам въпросния обект на хейт, може хейта да е справедлив, разбира се, но си остава хейт. Имайте предвид, че хейт на съвременен ърбан български език не означава точно омраза а означава чист хейт :)

RUNNING WILD
18-04-2016, 22:56
сега я виждам тази тема,тоя човек не беше ли един дето ръсеше яко мозъци по форума и живееше в Италия и мисля ника му беше 155 зелена?не знам ама тука имаше случай с болно дете дето не се разбра какво стана поне аз не разбрах,после модератор от форума ми сподели че наш общ познат от форума познат е взел 2000 лв да си помогне да си купи кола и няма връщане и от друго хора така,сега и този човек,оди разбери кво става ти му помагаш с пари той ти помага да разбереш че си тъп?интересно утре като се изпожениме и почнат свадби и да се строи и какво ли не свързано с живота помощ от къде от кой?всеки вика нали знаеш какво става...а тия измамниците все пътуват все са много ангажирани заемат добра позиция в обществото с добра работа да излъчват доверие и накрая прас ела виж от къде ми идва стандарта от такива като вас,бил съм секъв ама измам кяриз заеби по-добре да си наркоман или курва поне си знаеш че думата и действията ти не струват 5 пари да не се занимават нормалните хора с тебе,и мене са ме фраскали неколко пъти и се научих да проверявам и да изчаквам първо и тогава да взимам решение,е то винаги е приятели де то непознат на улицата нема да е на него знаеш че му ги подаряваш дадеш ли му.

Stefan Caromov
28-12-2016, 20:21
Мамини сладки, що на мен не ми се появят такива сладури....ще го копна без да ми мигне окото....не за двеста, за ДВА лева ще го копна, въпросът е принципен