PDA

View Full Version : гадната казарма



Bulgarian_Stallion
02-02-2005, 22:44
да му :whistle: майката на ****а казарма...значи испратил съм над 300докуметна че уча тука в хелсинки...и пак на всеки 6 месеца тъпите копелета ми исрпащат повикателно!!!Имам приятели в БГ дето не са ги търсили от сумай ти време а мене все ме тормозят!!!последното лято щяха уж да ме "приберат" на митницата в софия...че бати скандалите че едвам влязох в БГ..това сега за какво го правят...да се е**** ли или какво...баба ми звъна преди малко тука и ми каза е е звънала на казармата и от казармата са и казали че трябва да испратя ПРЕВЕДЕН и заверен документ!!!Аз преди 1 година испратих такъв документ и тогава ми взеха
160еур тука за да ми го преведат, заварът, бият костил печат и да ми го испратят по "спецялна" поща да не се загуби писмото!!!В цяла ш**** финландия има един нотариус който превежда на български...и таксата му е 60еур на документ плюс 20 на час...и не знам що но ми пише един документ 2часа..тоест 100еур..костил печата е 40еур..и пощата ми взе 20еур!!!!!!!!!!!!!!!!!!!е сега няма пак да ги дам тези пари!!!какво мога да направя??

valjo
02-02-2005, 22:46
да му :whistle: майката на шибаната казарма...значи испратил съм над 300докуметна че уча тука в хелсинки...и пак на всеки 6 месеца тъпите копелета ми исрпащат повикателно!!!Имам приятели в БГ дето не са ги търсили от сумай ти време а мене все ме тормозят!!!последното лято щяха уж да ме "приберат" на митницата в софия...че бати скандалите че едвам влязох в БГ..това сега за какво го правят...да се ебават ли или какво...баба ми звъна преди малко тука и ми каза е е звънала на казармата и от казармата са и казали че трябва да испратя ПРЕВЕДЕН и заверен документ!!!Аз преди 1 година испратих такъв документ и тогава ми взеха
160еур тука за да ми го преведат, заварът, бият костил печат и да ми го испратят по "спецялна" поща да не се загуби писмото!!!В цяла шибана финландия има един нотариус който превежда на български...и таксата му е 60еур на документ плюс 20 на час...и не знам що но ми пише един документ 2часа..тоест 100еур..костил печата е 40еур..и пощата ми взе 20еур!!!!!!!!!!!!!!!!!!!е сега няма пак да ги дам тези пари!!!какво мога да направя??
ми седи там и им *** мамата .... :furious:

Bulgarian_Stallion
02-02-2005, 22:54
как ше седя тука..аз ако не се върна това лято ще взема да се гръмна...не стига че пътва зима испускам...па и лятото..и то заради казармата направо :wallbash:

DiStefano
02-02-2005, 23:51
ми аз отидох (по-точно заведоха ме) при една психиатърка
бам етапна епикриза - паническо разстройство и психоза
и сега на документи съм "Фифи Перото"
и на тия военните им е свидно да ме земат
щото не се знае с тая мойта жълта книжка кфи работи мом да напраим с некое АК

Kefo
03-02-2005, 12:42
Я разкажи каква е тая психиатърка. :unsure: Освен и аз да се изкарам луд щото нито ме взимат нито мога да почна работа нито нищо.Или трябва да дрема тука или да си хващам парцалките за Испания. :cry: Ако отида при частен психиатър дали ще стане? При тия на комисиите май няма да може. :unsure:

Kefo
03-02-2005, 12:48
Bulgarian_Stallion

Като си излизал от БГ някой подписал ли се е за теб? Имаш ли гаранти че ще се върнеш пак преди да си навършил 26? Ако нямаш им *** майката и нищо не могат да ти направят но ако имаш ще съдят гаранта ти така че ще трябва да се връщаш :yes:

Bulgarian_Stallion
03-02-2005, 18:53
изобщо не съм се подписвал...но майче и на мене нещо не ми е добре тези дни..и аз майче ще отида до психиатъра...само чакам да спре да ме псува кучето, и майка ми да се върне от марс...

Bobo
03-02-2005, 19:42
Мдааа хванал си Алфа Вирус на мозъка :whistle:

WhitePower
04-02-2005, 11:16
ми тва е неизлечима болест с трайни последици в ума и мозъка , не се лекува с хапчета нито с екстрасенси
в начален щадии болеста е лечима - първите 1-2 часа след това става носталгична психоза
Болеста може да се притъпява с валюм, кокаин хероин и други упиващи вещесва .
най лощо е че след употребата на малки количесва от тези лкарсва се усилва пристъпи на желание и мания , но след состатъчно количесвто което те довежда до транс и и амнезия можеш и да изкараш някоолко дни без особенни признаци на болестта

начини за лечение :

отива те дълбоко в жънглата на африка
изкарвате там около 50-70 години без телевизия радио телефони , никакви комуникации
и болеста ще биде излекувана .
после ви остават олко 5-6 години живот през които няма да имате книшка за кране

Bulgarian_Stallion
04-02-2005, 13:40
ми тва е неизлечима болест с трайни последици в ума и мозъка , не се лекува с хапчета нито с екстрасенси
в начален щадии болеста е лечима - първите 1-2 часа след това става носталгична психоза
Болеста може да се притъпява с валюм, кокаин хероин и други упиващи вещесва .
най лощо е че след употребата на малки количесва от тези лкарсва се усилва пристъпи на желание и мания , но след состатъчно количесвто което те довежда до транс и и амнезия можеш и да изкараш някоолко дни без особенни признаци на болестта

начини за лечение :

отива те дълбоко в жънглата на африка
изкарвате там около 50-70 години без телевизия радио телефони , никакви комуникации
и болеста ще биде излекувана .
после ви остават олко 5-6 години живот през които няма да имате книшка за кране
:shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pr_00f
04-02-2005, 14:18
White Power , направо утрепа коча с лопатата. Аз мислех, че човек с някоя и друга бира може да се излекува, но явно не става.
:wow: