PDA

View Full Version : Ще има ли пролетен събор 2017



Zahari_
23-02-2017, 13:33
Тази година ще има ли някакви мероприятия, между които и пролетен събор или да не се надяваме?
Не трябваше лли вече да има някаква програма ???

Alfa User
23-02-2017, 14:18
Като мине събранието на УС, ще знаем :)
Там се решават мероприятията, сигурен съм че ще има ъпдейт за годината скоро.

pa4ito
23-02-2017, 20:45
А то кога ще, за да знаем кога ще узнаем? :)

Alfa User
23-02-2017, 21:41
Виж, тва вече е друг въпрос :)

mordohy
24-02-2017, 22:24
Общо събрание може да няма, КАРБ също, но пролетен събор, сбирщина на 155 и други гамени ще има.:pimp:

Zahari_
25-02-2017, 18:13
Mordohy като виден сектант 155 и човек с много промит мозък на тема събирания, ще се радвам ако 155 и/или друга подгрупа организирате нещо и поканите и останалите, ще помогнем с каквото можем, в случай че няма официален пролетен събор. Само ще те помоля първо да е ясно за да не станат 2 места една дата. Ако мога ще се присъединя ;) .

Всичко гореизброено го казвам с усмивка и най-добри помисли, да не стане тема на спор.

Поздрави!

Alfa User
25-02-2017, 23:12
Сектата 155 е леко в сянка напоследък, така че не се наемам с организация напоследък...
Ако КАРБ не измислят нищо, можем наистина да спретнем обща сбирка лятото - по традиция в най-голямата жега :D

haljscho
26-02-2017, 11:09
Повечето клубове си обявиха програмата за годината още януари месец!

Миналата година пролетният събор беше в началото на лятото!!!

Zahari_
26-02-2017, 11:16
haljscho помня и поради отново късното обявяване и неясна програма беше може би най-слабо посетения събор, аз също не бях.

Alfa User да изчакаме още малко да видим дали ще има някакво пояснение или организация и може да измислим нещо ;)
Въртят ми се някакви идеи за Хисаря, Копривщица или някакво такова подбалканско, прохладно (организирал съм вече подобно мероприятие в Копривщица и мисля че има вариант да стане ;) - бяхме 30тина човека, но имаше накъде)

Alfa User
04-03-2017, 19:05
Супер ти е идеята! Всички пролетни срещи на 155 са били все по важни за нашата история места - така че Копривщица, Батак, Панагюрище са все хубави за тази цел места. А Хисаря си е добре, но там лятото е трудно да се намерят достатъчно места, и то изгодно :(

Току-що един колега от Лом ме подсети за разговора ни на Италфест 2016 - а именно че Алфа 155 тази година прави 25 години ... Можем да палнем искрата, и покрай тази идея да организираме нещо :)
Само дето аз вече малко се уморих да се боря с незаинтересовани хора, и желаещи всичко да им се сложи наготово :(
Ще е хубаво по-младите да поемат щафетата - аз ще помагам с каквото мога! Мисля, че 5 Национални срещи и 4 пролетни ми стигат като актив - а да не забравяме и срещата за 20-годишнината!
Разбира се, тия срещи не само моя заслуга - помагаха и други хора от Сектата, но тя вече май едва диша горката...
Така че - ако имате идеи, ще се радвам да съм полезен, нека направим нещо наистина!

https://goo.gl/F6Zc8W

https://goo.gl/Ca4eUl

Zahari_
06-03-2017, 13:12
Дали една срещичка в няма да дойде добре и да поговорим лично?
Аз за съжаление отново съм зает в събота, малко по лични хубави поводи ;) , ако някой е навит за една неделна?

Alfa User
06-03-2017, 14:08
Нямам път скоро към Сф, иначе - на драго сърце!

Zahari_
06-03-2017, 15:08
Пиши когато имаш (може ида не е уикенд ) и може да се видим на по кафе ;)

Колеги ако друг има идеи или предложения да не се чувства изолиран и да споделя!

КАРБ - ако има някакво развитие няма да Ви се сърдим ако дадете някакво инфо.

Linkestis
07-03-2017, 00:50
КАРБ са взели решение ама го пазят в тайна.
Ама аз ще ги издам...този път ще е на паркинга на Баухаус.
Баумакс са дали оферта с ползването на тоалетните,обаче Баухаус са взели превес с вачери за отстъпки за пазаруване на автоароматизатори...и те така...
Да живей КАРБ

mirchozo
08-03-2017, 08:44
Супер, може да направим игра с магазинерските колички, да речем 10 произволни продукта за мъжете и смяна на гуми за жените :p

Пс И тази година очаквам да се изложим, тъй че нищо ново, т.е всичко върви по план за момента. Относно пролетния събор, накъде към края на лятото (най-рано)...

haljscho
08-03-2017, 22:30
КАРБ са взели решение ама го пазят в тайна.
Ама аз ще ги издам...този път ще е на паркинга на Баухаус.
Баумакс са дали оферта с ползването на тоалетните,обаче Баухаус са взели превес с вачери за отстъпки за пазаруване на автоароматизатори...и те така...
Да живей КАРБ

Кай чеснууууу са!!!

Ни на дръж в невидение...........:jumping::jumping::jumping::ju mping::jumping:

Миналата година заради това мотане и все в последния момент, не можах да присъствам на събора, защото вече си бях планувал друго мероприятие.....

Както върви и МАРТ ще си мине, а яснота НЯМА!:disgust:

Zahari_
09-03-2017, 12:54
Както се очертава ще се получи (ако изобщо има) някакво събитие БЕЗ участието на КАРБ.

Ако някой има желание да помогне с едно самосиндикално организиране или дори само идеи е добре дошъл. Само да кажа че италфест 2017 беше организиран (по мои наблюдения, без да обиждам никой) от 2 дами работещи на пълен работен ден и със семейства, без да са длъжни!
Но дори по-малко събитие не означава по-лесна организация.

На мен лично ми дойде малк онанагорно да организирам 30 човека с 10 коли!

Поздрави ;)

digitalundgrd
09-03-2017, 13:11
Нали по едно време преди Италфест 2016 се появиха някакви "революционери", групи във фейсбук с гръмки лозунги итн, които организираха контрафест на Междене?!

Съдейки по успеха и посещаемостта на въпросния, много ми е интересно къде са тези хора сега и какво предлагат към момента на своите почитатели/последователи, които плюеха по КАРБ и организаторите на т.нар. "Метрофест" ?

nedko87
09-03-2017, 14:06
Аз не тая лоши чувства към никой от КАРБ (защото не ги познавам��) но в последно време наблюдавайки теми във форума няма почти никаква активност от тяхна страна. Разбирам ,че това са хора ,които си имат друга работа и не се занимават само с нас. Но все пак мисля ,че е добра идея да имаме информация какво става с клуба ще продължи ли да съществува ще има ли промени по УС и т.н. Знам че организирането на каквото и да е събитие не е лесна задача и ако няма желание или възможност от тяхна страна нека го споделят за да не се получи ситуация като на Италфеста. А за организирането на събор без КАРБ ще е хубаво да се направи анкета кой къде желае да се случи.

mimouzunov
09-03-2017, 17:28
Нали по едно време преди Италфест 2017 се появиха някакви "революционери", групи във фейсбук с гръмки лозунги итн, които организираха контрафест на Междене?!

Съдейки по успеха и посещаемостта на въпросния, много ми е интересно къде са тези хора сега и какво предлагат към момента на своите почитатели/последователи, които плюеха по КАРБ и организаторите на т.нар. "Метрофест" ?

Кога е минал Италфест 2017!? Нещо съм го пропуснал аз

digitalundgrd
09-03-2017, 17:53
Кога е минал Италфест 2017!? Нещо съм го пропуснал аз

Хахах техническа грешка (да се чете 2016), но смятам се разбрахме с колегите за кой фест става въпрос :balloon:

Zahari_
10-03-2017, 11:13
Затова почнах темата от ран, не искам дасе получат 2 събор, контрасъбор или каквото и да е друго объркване.

Една година имаше и такова объркване с 2та събора в една дата на две места.

Ще е супер ако се направи единна организация.

nedko87
15-03-2017, 07:13
Някакво развитие по въпроса.

dansguardian
15-03-2017, 19:42
Събор тази година няма да има. Източник: поверителен. ;)

nedko87
24-03-2017, 08:44
То като няма да има събор дайте да заформим ние нещо

DJ Vladic
24-03-2017, 23:39
Правихме Eсенен, мисля и Сега да направим и пролетен събор. Не е официален от клуба, но се събираме готини хора и ни е весело. Ама ви е далеко и не идвате, инак всички се канят. Утре мисля да обявя цялото събитие с цени и всичко.
Ще пуснем и списък за записване. Снимкиии, само за да дразним тия които им е далеко и няма да дойдат :P
Toва, че Клуба има проблеми и не му се занимава ние сме ентусиасти и ни се занимава. Малко повечко подробности в близките ден-два.

digitalundgrd
25-03-2017, 01:04
Не знам кой как си го представя този пролетен/летен събор, но винаги човек може да си прекара добре и в по-малка компания като на тези вашите сбирки на Русе, В.Търново и Търговище :)

Ако целта е по-масово мероприятие 50-60+ души, дневна програма - автопоход, резервации за хотел/и, ресторант с някаква вечерна програма итн --> имам позната, която се занимава с туроператорска дейност и може да удари едно рамо.

Гласува се тук за желана локация, подаваме и информацията с евентуалните бройки, при което тя изготвя оферта, и ако ни устройва - действаме. Така реално няма да се налага някой от клуба или форума да бъде ангажиран и да си губи от свободното време с организационни дела и бюрократщина (а и като гледам желаещи да се нагърбят с това няма).

nedko87
25-03-2017, 19:56
А бе далече его къде е Русе ;)

Ранобудниче
26-03-2017, 17:57
Пролетен събор ще има!
Поради технически причини, едва днес проведохме общо събрание.
Моля ви да имате малко търпение и да ни дадете няколко дни, за да обявим параметрите.

tsvety
26-03-2017, 19:24
През започващата от утре седмица ще получите информация за пролетния събор. Ще имаме нужда от вашето мнение, защото се обмислят няколко маршрута за обиколки.

Ще се пусне анкета за да видим кой какви нагласи и желания има..............

Ще има и много други различни новини.
Просто малко търпение. Трябваше да мине днешното общо събрание.

nedko87
26-03-2017, 19:56
Супер може да ме броите ако трябва някаква помощ

Ранобудниче
26-03-2017, 20:02
Супер може да ме броите ако трябва някаква помощ

Изброен си! :)
Бъди сигурен, че ще имаме нужда от помощ.

Alfa User
26-03-2017, 20:55
Най-сетне ... раздвижване, новини, изненади :)

Анкетата ще е добра идея, за да знаят хората тук че също имат право на мнение и глас! :th_up:

П.П. Аз съм вече на годинки, ма ако мога да помогна с нещо - знаете как да ме намерите!

Ранобудниче
26-03-2017, 21:16
Най-сетне ... раздвижване, новини, изненади :)

Анкетата ще е добра идея, за да знаят хората тук че също имат право на мнение и глас! :th_up:

П.П. Аз съм вече на годинки, ма ако мога да помогна с нещо - знаете как да ме намерите!

Не се притеснявай - няма да ти се размине.
Вече и задачки сме ти спретнали :)

Alfa User
27-03-2017, 01:17
Не се притеснявай - няма да ти се размине.
Вече и задачки сме ти спретнали :)

Е то как да се съмнява човек във вас...

Както и да е, зарадвахте ме с новините - яко ду*е ви пожелавам, че няма да е лесно! Но пък затова сме екип - да си помагаме!!!

Zahari_
27-03-2017, 10:32
Радвам се че слуховете се оправдаха и няма да се наложи да правим НЕ_КАРБ събор или 3-4 малки.

Надявам се все пак хората да са съгласни да изчакат и да направим един предлетен събор ;-)

Надявма се да успея да дойда (стигда да не изкочи нещо непредвидено ;-) )

Успех на всички заели се с органзацията и помощта :-)

Ранобудниче
27-03-2017, 19:38
Момичета и момчета, тъй като очакваме някои последни подробности и за да няма усещане за липса на ангажираност и прозрачност, уточняваме, че тема за пролетния събор ще бъде пусната в сряда - 29 март 2017.

Zahari_
28-03-2017, 09:06
Мерси за информацията и ъпдейта :jumping:

tsvety
29-03-2017, 11:55
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=95460


Приятно четене и записване