PDA

View Full Version : Какво стана с фиат форума?



Abarth
29-04-2007, 02:10
Опитвам се да вляза във фиат-бг.орг/форум и ми пише че има само 1 раздел (общи приказки) и само един потребител,опитвам се да вляза с потребителското си име и нестава :shock: :shock: :shock:

Abarth
29-04-2007, 02:49
Фюрера пак го е хакнал,лошото е,че имало бекъп само до 23 март :cry:

fiat 127
29-04-2007, 10:44
Фюрера пак го е хакнал,лошото е,че имало бекъп само до 23 март :cry:

Ние че ще оправим нещата е ясно. Ще има форум свободен от миткУ е ясно. Не ми е ясно само дали той е виновен и ако е той какво ние ще направим за да не се случва това отново? Било както физически така също и психически, технически и секви други работи. Ако е той посто нямам думи за ненаигралото се дете. Но за това само времето ще покаже

jorko
29-04-2007, 10:44
Аман от свинщини :evil: ... то човек да не посмее да се регистрира като форумописец в днешно време ... писна ми :? ...то не бяха разпри и дразги , то не беше клониране на форуми , то не беше чудо , еби му майката :x ...1672 форума на фиат , половината са като близнаци , всеки настоява , че той е Истинският и Единствения .. бетер като партиите са :shock: .. Май няма да пиша вече никъде , където форума е основно за Фиат , щото не се знае кога ще се дропне системата , бахти :cry: :( :? :frown: :evil: .. Сега разбрах защо хората казват - Купи си фиат да те е яд ! , само дето не колите са проблема :?

Stilo
30-04-2007, 09:43
То бива "СТРАСТ" ама вече на нищо не прилича - всеки месец нов форум!

Bobo
02-05-2007, 00:43
Аз ви предлагам съберете се фиатаджии аз ше ви пусна форума при мен (където е алфа форума) и ще го администрират админите на алфа форума няма да имате никви ядове стига с фюрери и тъпаци :wink:

jorko
02-05-2007, 16:26
Аз ви предлагам съберете се фиатаджии аз ше ви пусна форума при мен (където е алфа форума) и ще го администрират админите на алфа форума няма да имате никви ядове стига с фюрери и тъпаци :wink:
Това със сигурност ще реши проблема за известно време , поне докато някой не не реши да си направи поредния Истински форум :? ...

Ние сме на всеки километър ... и така до края на света ! ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/musik/a018.gif

Bobo
03-05-2007, 00:55
Аз ви предлагам съберете се фиатаджии аз ше ви пусна форума при мен (където е алфа форума) и ще го администрират админите на алфа форума няма да имате никви ядове стига с фюрери и тъпаци :wink:
Това със сигурност ще реши проблема за известно време , поне докато някой не не реши да си направи поредния Истински форум :? ...

Ние сме на всеки километър ... и така до края на света ! ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/musik/a018.gif

Ами не е важен форума а хората в него :wink: Затова съберете се читавите и действайте квот трябва подкрепа от мен и алфа клуба го имате :wink:

Abarth
03-05-2007, 01:26
Аз ви предлагам съберете се фиатаджии аз ше ви пусна форума при мен (където е алфа форума) и ще го администрират админите на алфа форума няма да имате никви ядове стига с фюрери и тъпаци :wink:
Това със сигурност ще реши проблема за известно време , поне докато някой не не реши да си направи поредния Истински форум :? ...

Ние сме на всеки километър ... и така до края на света ! ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/musik/a018.gif

Ами не е важен форума а хората в него :wink: Затова съберете се читавите и действайте квот трябва подкрепа от мен и алфа клуба го имате :wink:
Утре ше перна една тема във фиат форума да видиме дали ше се навият хората,мерси за подкрепата :D

jorko
03-05-2007, 13:44
Аз ви предлагам съберете се фиатаджии аз ше ви пусна форума при мен (където е алфа форума) и ще го администрират админите на алфа форума няма да имате никви ядове стига с фюрери и тъпаци :wink:
Това със сигурност ще реши проблема за известно време , поне докато някой не не реши да си направи поредния Истински форум :? ...

Ние сме на всеки километър ... и така до края на света ! ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/musik/a018.gif

Ами не е важен форума а хората в него :wink: Затова съберете се читавите и действайте квот трябва подкрепа от мен и алфа клуба го имате :wink:
Утре ше перна една тема във фиат форума да видиме дали ше се навият хората,мерси за подкрепата :D
В кой от всичките ? :?

pr_00f
03-05-2007, 16:15
Е в истинският предполагам.

jorko
03-05-2007, 18:54
Е в истинският предполагам.
Кръга се затвори :roll: ...сега пак на дневен ред е кой е Истинския :frown:

Abarth
04-05-2007, 09:28
Аз ви предлагам съберете се фиатаджии аз ше ви пусна форума при мен (където е алфа форума) и ще го администрират админите на алфа форума няма да имате никви ядове стига с фюрери и тъпаци :wink:
Това със сигурност ще реши проблема за известно време , поне докато някой не не реши да си направи поредния Истински форум :? ...

Ние сме на всеки километър ... и така до края на света ! ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/musik/a018.gif

Ами не е важен форума а хората в него :wink: Затова съберете се читавите и действайте квот трябва подкрепа от мен и алфа клуба го имате :wink:
Утре ше перна една тема във фиат форума да видиме дали ше се навият хората,мерси за подкрепата :D
В кой от всичките ? :?
Ми аз от фюрерския имам бан :? :twisted:

cvetelin
04-05-2007, 12:27
и що?
в такива форуми слагат ли се банове. какво направи, че и бан ти сложиха ... смятай

pr_00f
04-05-2007, 13:54
Cvetelin, виждам не си запознат със сагата. Ама не ти и трябва - повяввай ми. Толкова мизерия беше сътворена от един човек, толкова помия излята, спокойно може да се направи латино сериал поне 1500 серии.

Abarth
04-05-2007, 14:08
и що?
в такива форуми слагат ли се банове. какво направи, че и бан ти сложиха ... смятай
Точно това е,че абсолютно нищо не съм направил ;)

pr_00f
04-05-2007, 14:13
Абе нищо не си направил - тъй си мислиш само. Факта че си на мнение различно от това на фюреро е напълно достатъчен да си получиш доживотен бан

Abarth
04-05-2007, 14:23
Абе нищо не си направил - тъй си мислиш само. Факта че си на мнение различно от това на фюреро е напълно достатъчен да си получиш доживотен бан
Явно затова 50-60 човека получихме доживотен бан от фиат форума :roll:

pr_00f
04-05-2007, 16:15
И кво ти пука? Има си форум където нямаме бан.

Abarth
04-05-2007, 16:30
И кво ти пука? Има си форум където нямаме бан.
Ама оня плешивец продължава да се опитва да ни прави мизерии...то не беше хакване и тем подобни простотии и пак нещата останаха така,безнаказано...

Neokill
04-05-2007, 17:56
И кво ти пука? Има си форум където нямаме бан.
Ама оня плешивец продължава да се опитва да ни прави мизерии...то не беше хакване и тем подобни простотии и пак нещата останаха така,безнаказано...
Добре ве не моа ва разбера къф е тоя царвул. :shock: Явно много европейски сте се променили бе хора - я го дайте малко по български. Фанете го направете му близнаци в гъзъ щом няма друго решение. Кола няма ли ??? Щом няма начин да се разберете за виртуалното пространство разберете се в реалното. :!: :!:

akula
04-05-2007, 18:00
Явно сагата е неква голяма. Аз докато си карах Бравата немаше там такива разправии.... но явно след това се е разразила неква буря :laser:

странни работи :roll: :roll:

Mury
04-05-2007, 18:08
Явно сагата е неква голяма. Аз докато си карах Бравата немаше там такива разправии.... но явно след това се е разразила неква буря :laser:

странни работи :roll: :roll:

Па то тва е от година некъде :twisted: :twisted: :twisted: чичо Митко си апе каишката и сака да го влачи грапата :evil: :evil:

Abarth
04-05-2007, 20:30
И кво ти пука? Има си форум където нямаме бан.
Ама оня плешивец продължава да се опитва да ни прави мизерии...то не беше хакване и тем подобни простотии и пак нещата останаха така,безнаказано...
Добре ве не моа ва разбера къф е тоя царвул. :shock: Явно много европейски сте се променили бе хора - я го дайте малко по български. Фанете го направете му близнаци в гъзъ щом няма друго решение. Кола няма ли ??? Щом няма начин да се разберете за виртуалното пространство разберете се в реалното. :!: :!:
А ти защо мислиш,че не му е чупена главата и цепена веждата преди 6-7 месеца :twisted: :twisted: :twisted:

Neokill
04-05-2007, 20:33
И кво ти пука? Има си форум където нямаме бан.
Ама оня плешивец продължава да се опитва да ни прави мизерии...то не беше хакване и тем подобни простотии и пак нещата останаха така,безнаказано...
Добре ве не моа ва разбера къф е тоя царвул. :shock: Явно много европейски сте се променили бе хора - я го дайте малко по български. Фанете го направете му близнаци в гъзъ щом няма друго решение. Кола няма ли ??? Щом няма начин да се разберете за виртуалното пространство разберете се в реалното. :!: :!:
А ти защо мислиш,че не му е чупена главата и цепена веждата преди 6-7 месеца :twisted: :twisted: :twisted:

Малко му е било :wink:

msotiroff
22-05-2007, 17:07
Ей, хорица. Тоя монотестикулярен хомобандит пак е*а мамата на пейзажа... Преди 15 мин можеше да се влиза във форума... :x :x :x

me_to_u
22-05-2007, 17:21
Ей, хорица. Тоя монотестикулярен хомобандит пак е*а мамата на пейзажа... Преди 15 мин можеше да се влиза във форума... :x :x :x
Споко, бачка си! :wink:

msotiroff
24-06-2007, 21:47
Хорица, какво стана пак с форум4ето - This site is temporarily unavailable.
Please notify the System Administrator

:cry: :cry: :cry:

RoMeO_156_GTA
24-06-2007, 22:16
Проблем със сървъра!

така ми изписва на мен :?

koolio
24-06-2007, 23:45
Абе мани бегай, представям си немските фенове кво си мислят- "И форума им кат колите :twisted: :lol: !"

Слав
15-07-2007, 00:28
Само при мен ли днес има проблем?

Не мога да вляза във Фиат форума...опитах няколко пъти.Днес по обяд всичко беше ОК, но сега не ме пуска. :(

RoMeO_156_GTA
15-07-2007, 00:34
Накратко в момента :roll:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /usr/local/www/data-dist/forum/db/mysql4.php on line 48
Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /usr/local/www/data-dist/forum/db/mysql4.php on line 330
Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /usr/local/www/data-dist/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Walker
21-07-2007, 17:02
Аз от няколко дена не мога да влезна :(

soulkeeper
23-07-2007, 12:17
форума вече си работи

RoMeO_156_GTA
16-09-2007, 01:02
Абе какво стана с тоя форум ,нещо диктаторския режим ли се завърна :shock: Не може да слагаш снимки на колата ти ,usebars и други разни забрани ,а къде отиде времето когато с кеф можеше да напсуваш някого :mrgreen: (последното в кръга на шегата :biggrin: )

Yavor
17-09-2007, 00:55
Абе какво стана с тоя форум ,нещо диктаторския режим ли се завърна :shock: Не може да слагаш снимки на колата ти ,usebars и други разни забрани ,а къде отиде времето когато с кеф можеше да напсуваш някого :mrgreen: (последното в кръга на шегата :biggrin: )

Не, просто се въведоха правила срещо огромните и дразнещи подписи, покрай тях и някои по-скромни го отнесоха. Споко :wink:

kluchar
07-10-2007, 19:04
пак се изгуби форума
не платен да е ами извън земен да е като има хора кадето не разбират
а пипат там кадето не име работата
така ще е

pugsy
08-10-2007, 09:00
пипни ти,поне да се скапе тотално !!!!

1115
08-10-2007, 09:28
пипни ти,поне да се скапе тотатално !!!! :roll2:

kluchar
08-10-2007, 14:07
аз имам-поддържам 3 форума и досега не са се скапали а не разбирам толкова от РС

val_mcrae
08-10-2007, 23:44
Еййй :evil: тоя форум цял ден само номера ту работу, ту не. Е*си и досадната работа тъкмо напиша нещо и прекъсне , и така цели 3 пъти. Кво става и при вас ли е така?

deadairplane
09-10-2007, 05:39
Всъщност примене и толкоз няма прецака ми се нощната смяна умрях от скука. Добре че ми се обади един с проблем та му опраих компа иначе да сам се побаркал до сега.

wwweb
11-10-2007, 18:37
аз имам-поддържам 3 форума и досега не са се скапали а не разбирам толкова от РСАко работят като логическата ти мисъл и правописа, направо не ги виждам ...

wwweb
11-10-2007, 18:39
Относно форума ... нищо не зависи нито от мен, нито от някои от другите админи или модове. Като се скапва хоста и Господ да е няма да работи ...

Просто трябва да сменим хостинг фирмата, ама за всичко трябват пари!

pr_00f
11-10-2007, 22:30
Айде мен ме бройте вътре с 20 кинта за благото на Фиат форума.

kluchar
12-10-2007, 15:50
ама нали не даваше и не трябваше да се събират пари за нищо имало за всичко
нали си имаме сървър
да си го сложим пак там или и това не става
колега от форума предложи да го сложи на негова машина без пари и ограничения
имал и поддържал доста сайтове на министерства и фирми

wwweb
12-10-2007, 18:47
ама нали не даваше и не трябваше да се събират пари за нищо имало за всичкоАма много ще съм ти благодарен, ако намериш такова мое мнение и го публикуваш тук. Ако няма такова мнение ще затвърдиш това, че в последно време си най-големия интригант във форума, а също ще покажеш, че си и лъжец.

И всичко е заради това, че ти спряхме рекламата на ключарските услуги във форума. Някой от нас длъжен ли ти е с нещо, та си мислиш, че трябва да си с преференции пред останалите?