PDA

View Full Version : Лятото дойде, време за море



chakurov
25-05-2017, 21:08
Здравейте, колеги! Направихте ли планове за лятната си почивка. За кога сте планирали почивката си и къде мислите да ходите?

petio26
26-05-2017, 20:44
Жената намери една оферта за едно готино хотелче в https://hoteli-primorsko.pochivka.bg/ и решихме да отидем там. Никога не съм бил в Приморско, но съм чувал, че е хубаво. Много искам вече да ходя на море. Ти къде ще ходиш?

gioganotti
11-06-2017, 15:13
Аз ще бъда в: http://www.compasslozenec.com/. Последната седмица на Юни.

veli
12-06-2017, 13:32
Аз все още не съм го решил, тъй като не са ясни точно отпуските на жена ми, но вероятно ще се търси нещо отново по южното черноморие. Къде точно най-вече ще зависи дали ще сме цялата компания или само нашата двойка, както и от конкретните оферти.

mordohy
12-06-2017, 15:57
Най-вероятно в Гърция.
Всеки път като съм на нашето се заричам повече кракът ми там да не стъпва.

dimitar_vd62
12-06-2017, 20:54
Родопите!Бал съм ти и морето.Гръцкото не знам как е, ма ако отседнем в Златоград ще прескочим.Абе в тая връзка да питам, с новите талони дет са на два ката, за малкия иде реч, нъл не трябва да нося големия.Дайте акъл че тая година ми е голям коцуз и мисла да ходя я да ми леят куршум я на манафин.

lordliness
12-06-2017, 21:17
Родопите!Бал съм ти и морето.Гръцкото не знам как е, ма ако отседнем в Златоград ще прескочим.Абе в тая връзка да питам, с новите талони дет са на два ката, за малкия иде реч, нъл не трябва да нося големия.Дайте акъл че тая година ми е голям коцуз и мисла да ходя я да ми леят куршум я на манафин.
Гърция- нищо особено, даже ми изглежда мизерно в северната част, ако талона ти се отваря като книжка- става

dimitar_vd62
12-06-2017, 21:23
Да де , като книжка се отваря, тенкю.

gogo79
12-06-2017, 21:35
Това лято почивката ще е в Китен 23.07-27.07.:on_da_beach:

veli
13-06-2017, 09:44
Преди години съм ходил за последно там и беше много приятно. Много ми харева южният плаж там.

МИТАКА1654
24-06-2017, 13:06
На Приморско ходих последните две години,плажа на ММЦ за мен е един от най-добрите по южното черноморие,чист и ненаселен,който търси спокойствие това е мястото,няма сергии,скари,глъч,мутри/мутреси и т.н.Иначе самото Приморско е пренаселено и прекалено скъпо.

petio26
09-07-2017, 12:14
Аз съм чувал точно обратното, че в Приморско е много оживено и има доста хора.

optimeon
26-03-2018, 19:36
Къде планирате да отидете тази година на море

TheNet
26-03-2018, 19:40
Ние планираме да отидем в Гърция

pencho
01-05-2018, 17:23
Къде в Гърция?

sasho_n2
20-08-2018, 09:37
И тази година, както последните 9 години - на море в Гърция, на принципа - колкото по-на юг, толкова по-добре. Тази година дестинацията ни е о. Евия, като след прекрасните впечетления миналата година от Пелион, очакваме поне такива и от Евия.

Като цяло съм обиколоил една част от летните дестинации в Гърция - ако някой има нужда от съвети, мисля че мога да помогна - Тасос, Халкидики, Олимпийската ривиера, Пелион, Лефкада, Корфу...

gogo79
20-08-2018, 22:34
Това лято се разходих до Албена.:dance:

mordohy
23-08-2018, 21:24
В понеделник сутринта запрашихме към Черноморец. Някъде към 13:30 бях се накиснал в морето и тъкмо си допивах мастиката, разсъждавайки върху боклуците във водата, лайната и мазута по моите и на щерката крака, когато ми се обадиха, за да ми съобщят, че отпуската ми се прекратява и спешно трябва да се върна, защото 12 инженерА, още два пъти по толкова техникА не могат да пуснат една шибана помпа.
Гледайки мазута и спомняйки си менюто и особено цените в него, май си тръгнах с облекчение.
Другата седмица, живот и здраве, ще съм на кея в Ставрос с приятели за риба.:cheers:

Zlobich
23-08-2018, 21:28
Изкарахме 5нощувки в Ахтопол. Ходихме на плаж Силистар, водата е чиста, малкия се изкефи максимално. Доволен съм 600 кинта излезе всичко. Цялата почивка за двама възрастни и едно дете под две годинки.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

alfa racer GTA
23-08-2018, 21:46
Това лято се разходих до Албена.


Каква е цената за паркиране за 24 часа пред хотела в който нощуваш?Бях там 2016г. и беше само 4 лева за цялата почивка, а сега било 10лв на всеки 24 часа ...






Изкарахме 5нощувки в Ахтопол. Ходихме на плаж Силистар, водата е чиста, малкия се изкефи максимално. Доволен съм 600 кинта излезе всичко. Цялата почивка за двама възрастни и едно дете под две годинки.

Иди на Албена -има ранни офери, които са на цените на Ахтопол, с разликата че са ол инклуизив и малкия няма да мислиш, тъй като между храненията имаш бюфет, а пък за теб има добър български алкохол...


Мога да похваля кайсиевата ракия която пиех на обяд и вечеря и най-вече компота им от праскови които ядях на закуска, обяд и вечеря по 3-4 купички, като на обяд и вечеря страшно го "горях" заедно с кайсиевата ...


В 95% от хотелите има и анимация...


Стига да не са развалили всичко от тази година, защото се говори, а и пише за 10 лева на всеки 24 часа за паркирана кола пред хотела ...


Друго място което е хубаво е Камчия, като там имаш избор както в бунгала, така и в хотели.




Аз зная още 2 места на които ми харесва, като едното най-вероятно ще го "бастисат" до 2-3 години, а другото засега ще си остане, защото там държавата е доста свирепа и с дела си взе от Гриша Ганчев заграбеното което беше около 180 декара от най-добрия див и пуст плаж в България който съм виждал...


Ще ходя там на 4-5 години веднъж ...В останалото време Гърция ...Ама ми е сантимент, защото там ходих за първи път със 159-ката веднага след като я купих...

Zlobich
24-08-2018, 06:50
Allinclusive не е моето нещо. Малкия още не е за аниматори, малък си е още.
Трудно ми е ранното записване, защото естеството на работа не ми позволява. Всяка вечер си вечеряхме на различни места, разходки и сутрин към 9 застъпвяхме на плажа, та до 14. Малкия се радва на пясъка и водата. Можеби не съм се изразил правилно, в тези 600лв влизат пътните разходи и спането. Не съм сигурен, че коллото и да е ранен този инклузив ще ме оправят 6 стотачки?
Камчия ми го похвали едно аверче от Русе, ама бунгалата в които спяха, не бяха пипвани и обновявани откакто са създадени. Не съм капризен, но искам да ми е чистичко и спретнато. Бих отишъл на бунгало с оглед на това, че малкия може да щъка и дивее на воля, без да го мисля много много.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk