PDA

View Full Version : Нощните гонки, преди 15 години!



street_vagabont
06-02-2005, 14:44
Някои може да спомнят, че преди 12-15 години, пак имаше нощни гонки извън градовете с коли / Лада и Москвич /, но тогава карахме с огасени фарове и габарити. На лунна светлина! :wow:
Само бялата лента на шосето се вижда и сулуета на колата пред теб. Много яко беше, с носталгия си спомням, за онези времена. :yes:

Идеята ми е, всеки пожелание, да сподели, дали може да кара в такива условия и с каква максимална скорост, при положение, че няма насрещно движение. :wink:

DiStefano
06-02-2005, 22:30
Ехххххххх
Минава Белият Кораб Минава ....

KGB
07-02-2005, 01:05
има малка промяна в нещата от преди 15години...тогава имаше бяла лента тоест маркировка по пътя...както и котешки очи до пътя....също така риска от това да очелиш дупка коята да откъсне носача или да учелиш камък тип скала както на международния път за Гърция, което бе добре ремонтира за олимпиада е бил доста по-малък

По темата...преди 15 години гонките в София се правеха от сегашния булевард Цар Борис към отбивката за Горна Баня. но сега тази отсечка е в плачевно състояние, а и в София има около 12пъти повече коли от тогава.

Чесно казано и сега доста често виждам москвичи и лада който да карат без фарове нощно време в отсечката сливен до бургас. Благодарение на добрите ми фарове съм останал жив, и често пъти ми и идвало да пребия кретена който застрашава живота на доста хора.

Tuning_Art
17-02-2005, 08:47
Ехххххххх
Минава Белият Кораб Минава ....

DiStefano, преди 15 години сигурно си ходил още прав под масата.
А знаеш ли как карахме ние преди 20-25 години?
По отсечката, Чукарка-Айтос. Тогавашните куки, бяха побяснели, ама луди години. :wallbash:

DiStefano
17-02-2005, 09:20
преди 15 години съм бил 9-ти клас де ама аре ... щом казваш че съм ходил прав под масата ... така да бъде
и доста пъти с братовчед ми сме изкарвали на дядо Мускала от гаража нощем ...

Tuning_Art
17-02-2005, 19:25
Я разкажи, някоя интересна случка с Мускала на дядо си! :tongue:
Щом си нямал още книжка тогава ... е било интересно. Разправяй!
Имаше ли :wallbash:

DiStefano
17-02-2005, 20:20
не мисля че точно в тази тема трябва да пиша какви простотии съм правил като тинейджър
но ако толкова много се интересуваш от миналото ми и подвизите ми преди да взема лиценз за шофьор с удоволствие на по бира бих ти споделил всичко

Tuning_Art
17-02-2005, 20:55
Хайде, ако дойдеш на хижата в сливенския балкан, ще те черпя бира и ще ми разпрявяш. :yes:
Не , че тук , в тази тема неможеш. Затова са я пустали, за спомените от миналото. :unsure:

Ледения
10-08-2005, 23:20
Какво ли знаят повечето от младоците днес. Карат лъскавите коли на тати или мама!
Иди им разправяй , как сме карали преди 15 години или преди 35 години тяхните бащи , яхнали Ява или Чезетка, нощно време, за да направят впечатление на мацките ... :lol: :lol: :lol:

DiStefano
11-08-2005, 22:01
мисля че беше

www.клуб_на_пенсионера.com :gruebel: