PDA

View Full Version : Идея и преброяване за Италфест 2017



Alfa User
12-07-2017, 21:41
Момчета ... хайде наистина да се вземем в ръце !!!

Тазгодишния фест е важен като юбилей за Алфа 155 и 164.

Имам (поне за сега) идеята да се съберем всички 155-ци и 164-ки и да влезем като на парад по време на откриването на феста - това сектата 155 го направи на един трак-дей и ефекта в публиката беше невероятен!!!

Нека почетем легендата както подобава!

Феста ще се състои на 30 Септ 2017 на едно частно летище в района на Раковски, Пловдивско - и ще е тематичен за 155 и 164!

Та пуснете мухата на всички познати с модела, нека наистина съберем погледите на всички - защото го заслужаваме!!!

До тук сигурни сме (дай Боже) :

1. Алекс - Alfa User
2. Петър Петров - the_crazy_driver
3. Димитър Танчев - dimitar 699
4. Пламен Иванов - Plamen33
5. Петър Николов - Pesho ot Vraca
6. Димитър Дончев - Alfeto
7. Боби - Бобби (ма с въпросче...)
8. Тодор - toki4a
9. Николай Самарджиев - Flame
10. Цанко Захариев - Uner
11. Стоян Иванов - kibika88

the_crazy_driver
15-07-2017, 18:09
Аз съм за, колата ми е изгнила отзад от ляво, но има вид за фест, номер 678 ми го пратете още сега :)

Alfa User
15-07-2017, 20:52
С номерата се занимават други хора, и ще си има специална тема за това, но наистина идеята е да направим впечатление!
Поне досега винаги сме успявали ...

Бобби
16-07-2017, 18:46
Още място и дата няма за феста....ти сложи тигана....:))

thecleaner
16-07-2017, 19:17
Още място и дата няма за феста....ти сложи тигана....:))

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=96018 остаряваш ми се чини ииииииииииии недикел ;)

Бобби
16-07-2017, 21:23
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=96018 остаряваш ми се чини ииииииииииии недикел ;)
Пълен недоскиф....:))...четем неква стара....а те пускат пет теми за едно и също......:pimp:....у сряда ще ви донесем бира....имам няколко въпроса относно вируса...:))

Alfa User
17-07-2017, 17:30
Имам обещание от организаторите, че част от игрите на Феста (кола на публиката и викторините) ще са посветени на 155 и 164 ...
Нека не разочароваме хората, и да съберем всички погледи !

Имам идея даже да съберем хората със 155 и 164 преди входа (т.е. не на самия вход, а на удобно място за всички), и да влезем заедно - както подобава на рожденици - какво ще кажете?

Alfa User
10-08-2017, 18:57
Пускам запитване за преброяване на 155, които ще бъдат на Феста - моля копирайте списъка и допълвайте отдолу!

1. Алекс - Alfa User

the_crazy_driver
11-08-2017, 08:50
Пускам запитване за преброяване на 155, които ще бъдат на Феста - моля копирайте списъка и допълвайте отдолу!

1. Алекс - Alfa User

2.Петър Петров

dimitar 699
12-08-2017, 12:23
2.Петър Петров

3.Димитър Танчев

Plamen33
12-08-2017, 14:40
4 Пламен Иванов

V@K@T@
12-08-2017, 21:56
4 Пламен Иванов

Браво бе Юда ... утре искам отчет по телефона. Тес двете 33-ки за къде ги пазиш.

pesho ot vraca
15-08-2017, 16:14
5. Петър Николов. Pesho ot Vraca.

Alfa User
15-08-2017, 20:43
Хайде бе хора ... това ли ни е ентусиазма ???
5 коли за 25-тата годишнина на любимия модел ?!?

Alfeto
15-08-2017, 23:39
а мене къде ме забравихте
забравих че се казвам Димитър Дончев

Бобби
16-08-2017, 13:01
Хайде бе хора ... това ли ни е ентусиазма ???
5 коли за 25-тата годишнина на любимия модел ?!?
Е па ти колко искаш...?...след 25 години, колко да са в движение...?:))
Може и аз да дойда...ама не обещавам...:cheers:

Alfa User
16-08-2017, 19:47
Е па ти колко искаш...?...след 25 години, колко да са в движение...?:))
Може и аз да дойда...ама не обещавам...:cheers:

Стига бре, на миналия Италфест бяхме 17 ... поне тая бройка да докараме!!!
А и колегите със 164 също са юбилейници, че и по-стари от нас - нека не се излагаме пред тях...

Бобби
23-08-2017, 21:05
Стига бре, на миналия Италфест бяхме 17 ... поне тая бройка да докараме!!!
А и колегите със 164 също са юбилейници, че и по-стари от нас - нека не се излагаме пред тях...
Ама 12 от София......то това майна таун е дълече...:)))

Flame
07-09-2017, 17:27
Николай Самарджиев Flame, надявам се да успея да дойда, за съжаление ще е с паднал лак, хахах

Alfa User
07-09-2017, 17:51
Николай Самарджиев Flame, надявам се да успея да дойда, за съжаление ще е с паднал лак, хахах

Нема страшно - и моя е заминал, ще го борим с Токича, надявам се навреме за феста :)

Uner
07-09-2017, 19:45
Цанко Захариев - Uner, само дано успея да сменя задните лагери/главини, че онзи ден от Пампорово виеше като самолет.

Alfa User
08-09-2017, 00:47
Цанко Захариев - Uner, само дано успея да сменя задните лагери/главини, че онзи ден от Пампорово виеше като самолет.

Ще те чакаме с удоволствие, колега !

Furious 155
08-09-2017, 09:13
Аз изобщо не съм сигурен, че ще се присъствам на феста тази година. Просто има други ангажименти по това време.

Бобби
15-09-2017, 00:15
И аз не съм сигурен....ако детето иска ще дойде с легендата...
Ама нищо ново не можахте да измислите с новата управа.....автобаскетбол, автосервитъор, и тем подобни глупости...поне една шатра за стари кучета да бяхте направили...и ония с колите да сервират...ебати...:)))
:cheers:

kibika88
21-09-2017, 22:42
Ако черна котка не мине път и аз ще дойда Стоян Иванов kibika88 и решили се къде ще се чакаме ?

Alfa User
22-09-2017, 11:41
Ще го измисля тия дни, защото ни трябва място, по-голямо от обикновена отбивка на пътя.
Ние, живот и здраве, ще сме 11-12 коли, и 164 ще са с още 6-7.
Надявам се да се получи ефектно влизането ни :)

Бобби
23-09-2017, 01:25
Ще го измисля тия дни, защото ни трябва място, по-голямо от обикновена отбивка на пътя.
Ние, живот и здраве, ще сме 11-12 коли, и 164 ще са с още 6-7.
Надявам се да се получи ефектно влизането ни :)
:)))...какво влизане.... ние излизаме...:))

Alfa User
23-09-2017, 12:06
:)))...какво влизане.... ние излизаме...:))

Искам да те помоля за нещо - ако нямаш какво да кажеш по идеята, и нямаш желание да участваш, не зацапвай темата, МОЛЯ!

Бобби
24-09-2017, 14:34
Искам да те помоля за нещо - ако нямаш какво да кажеш по идеята, и нямаш желание да участваш, не зацапвай темата, МОЛЯ!
Сорри, ама за пореден път не ме разбираш....:smoke:
Влиза се в тоалетна, в задният двор, в мазето и т.н..., а се излиза на сцена.....нали за юбилей говорим, тоез излизаме на сцена....бях преместил едни сто лева в левия джоб за да присъствам с легендата, ама сега ги преместих пак в десният...и без това са ми нужни....
Алекс, виждали сме се, знаем се бегло, ама много мразим да ми се пише в червено....от трети клас ми е останал тоя комплекс..:))...помниш в една друга тема там в блатото...дето беше почервенял......нещата не се получиха....аз когато с подкарал 155, ти си пил боза с майка си....не се засягай, аз съм си зевзек.....:smoke:
Весело изкарване.....повече, ОБЕЩАНО.....няма да пиша в темата....то явно няма какво толкова да кажа....;)

Alfa User
25-09-2017, 07:54
Не се засягам ... но темата е със замисъл "организация", а не блато ... та затова е и червеното!

mordohy
25-09-2017, 09:33
А ние с гайдите може ли да дойдем :(

Alfa User
25-09-2017, 19:09
Ма да вземете и некой с тъпан ... :roll2:

Alfa User
25-09-2017, 19:41
Колеги, Феста наближи сериозно, и искам да ви покажа какво мисля за нашата идея.
Пускам три карти, и за да е максимално ясно, пояснявам от сега :

- първата карта е за хората, които ще идват към Феста от посока София - т.е. София, Пазарджик, Северна БГ (ако минат през Троян-Кърнаре). Сборния пункт е на магистралата, между ВТОРИЯ и ТРЕТИЯ изход за Пловдив, и представлява ТИР-паркинг. Точно отсреща, за да не го пропуснете, има бензиностанция RomPetrol, която се вижда от достатъчно разстояние, за да спрете нормално. Аз ще чакам там!

- втората карта е за хората, които идват от посока Бургас - Загорите, Сливен, Ямбол и морските фенове. Сборния пункт е локалното платно на голям център за селскостопанска техника - оглеждайте се за трактори и комбайни. Магазина е ПРЕДИ първата за вас отбивка за Плд!
За вас слагам и снимка как изглежда центъра.

- третата карта е едно от местата, за които мисля, че ще е подходящо да съберем двете групи. Лошото е, че пътя от магистралата до Раковски е колкото хубав - толкова и тесен, и няма удобни места за отбиване на 20 коли ... Това е последното удобно място преди разклона за пистата - ако там е неподходящо - може да се съберем веднага след отклонението (показано с друга стрелка).

От вас очаквам да потвърдите или отхвърлите предложените места, и да споделите какви са удобните за вас часове - началото на Феста е в 10:00, и за да направим впечатление, е хубаво да се появим на часа, или малко след това (ма наистина малко). Реално пътя от магистралата до Раковски е 15мин, но нали ще се чакаме ...

P.S. Искам само да напомня, че колите, които ще участват в конкурса за външен/вътрешен вид, трябва да са на пистата около 9ч, така че няма да могат да са с нас на влизането!

mimouzunov
26-09-2017, 16:37
Колеги, Феста наближи сериозно, и искам да ви покажа какво мисля за нашата идея.
Пускам три карти, и за да е максимално ясно, пояснявам от сега :

- първата карта е за хората, които ще идват към Феста от посока София - т.е. София, Пазарджик, Северна БГ (ако минат през Троян-Кърнаре). Сборния пункт е на магистралата, между ВТОРИЯ и ТРЕТИЯ изход за Пловдив, и представлява ТИР-паркинг. Точно отсреща, за да не го пропуснете, има бензиностанция RomPetrol, която се вижда от достатъчно разстояние, за да спрете нормално. Аз ще чакам там!

- втората карта е за хората, които идват от посока Бургас - Загорите, Сливен, Ямбол и морските фенове. Сборния пункт е локалното платно на голям център за селскостопанска техника - оглеждайте се за трактори и комбайни. Магазина е ПРЕДИ първата за вас отбивка за Плд!
За вас слагам и снимка как изглежда центъра.

- третата карта е едно от местата, за които мисля, че ще е подходящо да съберем двете групи. Лошото е, че пътя от магистралата до Раковски е колкото хубав - толкова и тесен, и няма удобни места за отбиване на 20 коли ... Това е последното удобно място преди разклона за пистата - ако там е неподходящо - може да се съберем веднага след отклонението (показано с друга стрелка).

От вас очаквам да потвърдите или отхвърлите предложените места, и да споделите какви са удобните за вас часове - началото на Феста е в 10:00, и за да направим впечатление, е хубаво да се появим на часа, или малко след това (ма наистина малко). Реално пътя от магистралата до Раковски е 15мин, но нали ще се чакаме ...

P.S. Искам само да напомня, че колите, които ще участват в конкурса за външен/вътрешен вид, трябва да са на пистата около 9ч, така че няма да могат да са с нас на влизането!

Нищо не се вижда на тея снимки... Кат нищо го подминавам ако се засиля някак... :grin:

Alfa User
26-09-2017, 19:27
Олеее, верно бе ... Съжалявам, форума ги е смачкал.

Качвам ги в правилната последователност, от друго място.

1. https://goo.gl/zGNt8t

2. https://goo.gl/zHg11s

https://goo.gl/35yR4x

3. https://goo.gl/DBMjYE

Предлагам първата среща (на магистралата) да е най-късно в 09:30, за да имаме време да стигнем нормално до мястото на втората среща, и после да влезем на пистата.
Какво ще кажете?

kibika88
26-09-2017, 19:51
Аз съм съгласен за тези който идват от София тази отбивка е точно преди да се завие за пътя за Раковски така като гледам на картата ?

Alfa User
26-09-2017, 20:01
Точно така, и е удобно да се спре даже в аварийната лента (където ще чакам, за да ме видите лесно).

italqneca
27-09-2017, 21:48
Аз пътувам постоянно до стряма така че го знам пътя.но стига да мога да доида

Alfa User
28-09-2017, 00:24
Колега, идеята е да влезем всички заедно на пистата - ще се радваме да се присъединиш към нас!!!

Alfa User
28-09-2017, 18:52
Колеги, нищо не казвате по въпроса с дружното влизане на Феста - ще се чакаме ли, или всеки самосиндикално ще се движи???

italqneca
28-09-2017, 21:09
Аз сам за стига да не сам на работа

dimitar 699
28-09-2017, 21:29
За съжаление съм от тези в Конкурса и няма да мога да участвам с вас ще ви чакам там :)

kibika88
28-09-2017, 22:05
аз съм за ще оставя баща ми на паркинга на магистралата преди отбивката на раковски,че аз ще карам кола за конкурса

Alfeto
29-09-2017, 00:37
и аз съм записан за конкурса така че направо ще летя за натам. ще прощаваш.

ZaRoo
29-09-2017, 15:05
Ние тръгваме група от,Варна,Бургас,Айтос,Карнобат,Ямбол,и Стара Загора,но в колко часа ще бъдем, на одбивката за Раковски,незнам,ако искаш изчакаи ни.

Alfa User
29-09-2017, 16:58
Значи 3 броя отпадат от групата заради конкурса ... Колегите от 164-раздела обаче си кротуват ... Утре сутринта пак ще хвърля едно око на двете теми, но от сегас потвъждавам за себе си - ще се постарая да съм към 0915-0920 в аварийната лента след отбивката на ТИР-паркинга.
Ще чакам до 0945, и тръгвам към следващия сборен пункт.

Пожелавам леко и безаварийно пътуване на всички - да се видим живи и здрави, и да си изкараме добре!

Alfa User
30-09-2017, 18:59
Искам искрено да благодаря на всички присъствали на Феста днес колеги - очаквах малко по-различно приемане, но мисля, че всичко беше добре като цяло!

Живот и здраве, сега остава да почетем и 30-годишнината на любимия модел !!!